ВИКОНАВЧИЙ    КОМІТЕТ

від 30 травня  2012 року                                                                                              № 52

“Про заходи щодо

протидії тероризму ”

Розглянувши план заходів з протидії тероризму на території Броварського району, керуючись ст. 38 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні “

виконком  Рожнівської сільської ради

В И Р І Ш И В :

1.                  Виконавчому комітету активізувати роботу з виконання завдань, пов’язаних із

здійсненням антитерористичних заходів у зв’язку з підготовкою та проведенням в Україні фінальної частини чемпіонату Європи2012 року з футболу.

2.                  Проводити роз’яснювальну роботу серед населення спрямовану на не сприйняття терористичної діяльності в усіх її формах та проявах.

3.                  Здійснити додаткові організаційні заходи щодо забезпечення належного рівня безпеки та здійснення контролю в місцях масового перебування  людей

( Рожнівському НВК, мед амбулаторія, сільський БК тощо).

Сільський голова                                         Т.І. Мехед