ВИКОНАВЧИЙ    КОМІТЕТ

від  18 липня 2012 року                                                                                                   № 83

Про роботу зі зверненнями

громадян протягом І півріччя 2012 року

Заслухавши та обговоривши інформацію секретаря сільської ради звернення громадян протягом І півріччя 2012 року, керуючись Законом України “Про звернення громадян” та  згідно з п.1 ч.б ст. 38 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні ” виконком сільської ради

ВИРІШИВ

1.       Інформацію секретаря сільської ради  Кримець Вікторії Вікторівни про роботу Рожнівської сільської ради із зверненнями громадян за І півріччя 2012 року прийняти до відома.

( Інформація додається )

Сільський голова                                      Т.І.Мехед.

Додаток № 1

до рішення виконавчого комітету

Рожнівської сільської ради

№____ від «___»___________2012 р.

ІНФОРМАЦІЯ

про підсумки роботи щодо звернень громадян

Рожнівською сільською радою

Виконком Рожнівської сільської ради проводить роботу зі звернень громадян у відповідності з вимогами Законів України «Про місцеве самоврядування», «Про звернення громадян», «Про місцеві державні адміністрації», Указу Президента України від 07 лютого 2008 року № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», іншими законодавчими актами та розпорядчими документами. Визначені прийомні дні та години прийому громадян працівниками сільської ради: середа з 9-00 до 12-00, але громадяни приймаються і в інші дні. Всі звернення громадян розглядаються у встановлений законом термін на засіданнях виконкому один раз в місяць та на пленарних засіданнях сесій сільської ради, на яких приймаються об’єктивні та виважені рішення. Питання, з якими звертаються громадяни в основному стосується виділення земельних ділянок, присвоєння кадастрових номерів на земельні ділянки, газифікації будинків, оформлення права власності на будинки, проведенню ремонту доріг та освітлення вулиць. На сьогоднішній день надійшло 610 звернень. Найбільша кількість звернень стосується питання землекористування, оформлення права власності на будинки, дозволи на будівництво житлових будинків, індивідуальне будівництво, надання субсидій.                           Питання, які порушувались у зверненнях громадян, вирішувались в основному позитивно. Протягом І півріччя 2012 року видано 491  довідок, зареєстровано 4 народження, 1 шлюб, 18 смертей, вчинено  26 нотаріальних дій.

Виконком Рожнівської сільської ради працює над вдосконаленням роботи зі звернення громадян, вивчає причини, що їх породжують, вживає заходи щодо їх усунення, уважне ставлення до вирішення проблем, з якими звертаються громадяни.

Секретар виконкому

Рожнівської сільської ради                                       В.В. Кримець