ВИКОНАВЧИЙ    КОМІТЕТ

від  18 липня 2012  року                                                                                      85

“Про  внесення змін до складу

виконавчого комітету

Рожнівської сільської ради.”

Заслухавши та обговоривши питання про внесення змін в склад виконавчого комітету та враховуючи, що Морозова Т.І звільнилася  з посади директора будинку культури та не з’являється на засідання виконавчого комітету,  та з необхідністю замінити Каменяра І.В. керуючись с. 26  Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”

В И Р І Ш И В:

1.      Внести зміни в персональний склад виконавчого комітету  та подати на розгляд сесії   кандидатуру  Коломієць Віри Володимирівни, директора будинку культури та  Боровик Світлани Володимирівни , начальника місцевого відділення зв’язку.

Сільський голова                                      Т.І.Мехед.