ВИКОНАВЧИЙ    КОМІТЕТ

від  25 вересня  2012 року                                                                                            114

“Про  готовність  об’єктів

до роботи  в осінньо- зимовий період”

Заслухавши  та обговоривши інформації директора комунального підприємства               “ Рожнівське ”  Міненко В.Л.  про готовність об’єктів до роботи в осінньо – зимовий  період та враховуючи, що на даний час котельні готові до опалювального сезону  виконавчий комітет Рожнівської сільської ради  керуючись ст..30 Закону України “ Про місцеве самоврядування  в Україні ”

В И Р І Ш И В:

1.        Інформації директора комунального підприємства “ Рожнівське” прийняти до відома,

2.      Комунальному  підприємству “ Рожнівське ” розпочати опалювальний сезон з 15 жовтня 2012 року.

Сільський голова                                      Т.І.Мехед.