ВИКОНАВЧИЙ    КОМІТЕТ

від 30 листопада 2012 року                                                                      № 147

“Про програму соціально

- економічного, культурного

і духовного розвитку

територіальної громади

с. Рожни на 2013 рік”

Заслухавши та обговоривши інформацію сільського голови про проект програми соціально-економічного, культурного і духовного розвитку територіальної громади села Рожни на 2013 рік, керуючись ст. 27 Закону України  “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконком Рожнівської сільської ради

В И Р І Ш И В:

1.      План Програми соціально-економічного, культурного і духовного розвитку на 2013 рік схвалити та подати на затвердження сесії сільської ради.

(Заходи додаються).

Сільський голова                                     Т.І.Мехед

Додаток № 1

до рішення виконавчого комітету

Рожнівської сільської ради

№ 147 від 30 листопада 2012 р.

ЗАХОДИ

щодо забезпечення виконання програми соціально-економічного, культурного і духовного розвитку територіальної громади села Рожни

на 2013 рік

1. Культура.

1.     Створення умов для розвитку народної творчості в селі, всебічна підтримка дитячих фольклорних ансамблів, забезпечення їх костюмами, записом фонограм: Будинок культури, виконком сільської ради.

2.     Створити умови для проведення загально сільських свят: вечори зустрічі з випускниками, новорічні та Різдвяні свята, День Перемоги, День села, День Незалежності та інші: Будинок культури, виконком сільської ради.

3.     Будівництво туалету в приміщенні Будинку культури: виконком сільської ради, інвестори.

1. Школа.

1.     Ремонт теплиці школи (підведення тепла, води): виконком сільської ради, інвестори.

2.     Освітлення території школи: виконком сільської ради, інвестори. виконком сільської ради, інвестори.

3.     Реконструкція спортивного майданчика та його укомплектування: виконком сільської ради, інвестори.

4.     Укомплектувати тренажерний зал у спортзалі школи: виконком сільської ради, інвестори.

5.     Придбати спортивно-ігровий інвентар, забезпечити робочі місця в кабінеті обслуговуючої праці та майстерні навчальними робочими матеріалами: виконком сільської ради, інвестори.

6.     Організація літнього відпочинку учнів школи в екологічно чистій зоні: виконком сільської ради, інвестори.

7.     Продовжувати розвиток самоврядування учнів, як засобу демократизації сучасної школи: НВК.

8.     Поповнити бібліотечний шкільний фонд методичною, довідковою, програмною та художньою літературою благодійні фонди.

9.     Пропагандувати професію педагога з метою подальшого забезпечення школи кадрами, співпрацювати з вищими та іншими навчальними закладами: НВК.

10. Замінити ворота заїзду на територію Рожнівського НВК.

1. Будівництво та інвестиційна діяльність.

1.     Будівництво мед амбулаторії: виконком сільської ради.

2.     Будівництво дитячого садочка: виконком сільської ради.

3.     Будівництво 36-квартирного житлового будинку для соціальної сфери: виконком сільської ради.

4.      Облагородити територію церкви Різдва Пресвятої Богородиці: виконком сільської ради, церковна громада, інвестори.

5.     Облагородити парк відпочинку: виконком сільської ради, громада села.

6.     Будівництво 10 км доріг з твердим покриттям вулиць села: виконком сільської ради, інвестори.

7.     Будівництво дороги з твердим покриттям до вулиці Торфової: виконком сільської ради.

8.     Газифікація вулиці Торфової: виконком сільської ради.

9.     Утеплення фасаду багатоквартирного житлового будинку.

10. Проведення вентиляції у багатоквартирному житловому будинку.

1. Охорона здоров’я.

1.     Провести ремонт цоколю та обмостків приміщення ФАПу: виконком сільської ради, інвестори.

1. Житлово-комунальне господарство

1. Пожежна охорона.

1.     Завершити ремонт приміщення пождепо: виконком сільської ради, КП «Рожнівське».

1. Благоустрій, розвиток інфраструктури та соціальної сфери.

1.      Будівництво 2 бюветів: виконком сільської ради.

2.      Забезпечення безперебійного вивезення сміття на санкціоноване сміттєзвалище: виконком сільської ради, КП»Рожнівське».

3.      Капітальний ремонт дороги на кладовище: виконком сільської ради.

4.      Благоустроїти на кладовищі вхід на ритуальну площадку (зробити східці): виконком сільської ради.

5.      Оформити стелли на в’їздах в село: виконком сільської ради.

6.      Оновити крони старих дерев: виконком сільської ради.

1. Транспорт, зв'язок.

1. Розвиток підприємництва.

1.      Провести інвентаризацію суб’єктів підприємницької діяльності та всіляко сприяти їм у започатковуванні діяльності: виконком сільської ради.

2.      Всіляко сприяти новим підприємствам у започатковуванні діяльності, розвитку малого і середнього підприємництва, створенню нових робочих місцях: виконком сільської ради.

3.      Домагатися своєчасної виплати реальної заробітної плати суб’єктами підприємницької діяльності, сплати податків та усіх обов’язкових платежів.

1. Фінансове забезпечення програми.

1.      Рожнівська сільська рада забезпечуватиме здійснення заходів щодо виконання програми за рахунок коштів місцевого бюджету, централізованого забезпечення виконання програм, а також за рахунок коштів благодійних внесків підприємств всіх форм власності, що знаходяться на території сільської ради та коштів благодійних організацій.

Сільський голова                                                   Т.І.Мехед.