ВИКОНАВЧИЙ    КОМІТЕТ

від 30 листопада 2012 року                                                                      148

«Про план першочергових заходів

з профілактики травматизму невиробничого

характеру у Броварському районі на 2013 рік»

Заслухавши та обговоривши розпорядження голови Броварської районної державної адміністрації «Про план першочергових заходів з профілактики травматизму невиробничого характеру у Броварському районі на 2013 рік», яке зачитала сільський голова з метою забезпечення реалізації державної політики в галузі охорони життя і здоров’я населення, поліпшення організації роботи з профілактики травматизму невиробничого характеру та ознайомившись із планом першочергових заходів з профілактики травматизму невиробничого характеру у Броварському районі на 2013 рік, керуючись  п.1 ч.б ст. 38 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” виконком Рожнівської сільської ради

ВИРІШИВ:

1.      План першочергових заходів з профілактики травматизму невиробничого характеру у Броварському районі на 2013 рік схвалити.

2.      Провести роз’яснювальну роботу серед населення села Рожни та учнів Рожнівського НВК.

Сільський голова                                                   Т.І. Мехед.

Додаток № 1

до рішення виконавчого комітету

Рожнівської сільської ради

148 від 30 листопада 2012 р.

П Л А Н

першочергових заходів з профілактики

травматизму невиробничого характеру

у Броварському районі на 2013 рік

Найменування заходу

Термін виконання

Виконавці

1.

Здійснювати відповідно до покладених завдань державний нагляд за додержанням вимог нормативно – правових актів у сфері профілактики травматизму невиробничого характеру і контроль за виконанням державних програм, пов’язаних з безпекою життєдіяльності населення, зокрема державних програм з пожежної безпеки, безпеки дорожнього руху, безпеки на водних об’єктах, запобігання дитячому травма­тизму, а також відповідних регіональних програм і заходів з профілактики травматизму невиробничого характеру.

Постійно

2.

Організувати та запровадити роз’яснювальну роботу з питань попередження побутового травматизму серед населення в закладах соціального захисту та житлово-комунальних установах району. Забезпечити створення інформаційних куточків, стендів з навчання населення правилам безпечної життєдіяльності в закладах соціального захисту та житлово-комунальних установах.

До  вересня 2013 року

3.

Залучати профільні громадські організації до участі у вирішенні питань безпеки життєдіяльності, зокрема безпеки руху, пожежної безпеки, безпеки на залізничному транспорті та на водних об’єктах, а також для формування у громадян прагнення до здорового та безпечного способу життя, негативного ставлення до вживання алкоголю та наркотиків, забезпечення належного виховання дітей і підлітків.

Постійно

Сільський голова                                                   Т.І. Мехед