rozhni@i.ua (04594) 2-53-84

 

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

РІШЕННЯ

 

 

від 30 грудня  2014 року                                                                                                  №117

 

 

Про стан роботи зі зверненнями громадян

 виконавчого комітету  Рожнівської сільської

 ради за 2014 рік

 

 

             Заслухавши та обговоривши інформацію секретаря сільської ради Кримець В.В., про розгляд  звернень громадян, які надійшли  протягом  2014  року, керуючись Законом України  “ Про звернення громадян ”  та згідно з п.1 ч.б ст. 38 Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні ” виконком сільської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1.      Інформацію секретаря сільської ради Кримець В.В.  про роботу Рожнівської сільської ради із зверненнями громадян за  2014  рік  прийняти до відома ( згідно додатку № 1).

2.      Роботу виконавчого комітету Рожнівської сільської ради зі зверненнями громадян вважати задовільною.

3.      Секретарю виконавчого комітету  сільської ради  дотримуватися вимог Закону України  “ Про звернення громадян ”.

 

 

         

 

                             

 

Сільський голова                                      Т.І. Мехед

 

 

 

 

 

 

Додаток № 1            

до рішення виконавчого комітету

Рожнівської сільської ради

№ 117 від 30 грудня  2014 р.

 

ІНФОРМАЦІЯ

про  роботу зі зверненнями громадян

Рожнівською сільською радою протягом  2014  року

 

  Виконавчий комітет  Рожнівської сільської ради проводить роботу зі зверненнями громадян у відповідності з вимогами Законів України “ Про місцеве самоврядування ”, “ Про звернення громадян ”, “ Про місцеві державні адміністрації , Указу Президента України від 07 лютого 2008 року № 109/2008 “ Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування ”, іншими законодавчими актами та розпорядчими документами.

            Визначені прийомні дні та години прийому громадян працівниками сільської ради: середа з 9-00 до      1  2-00, але громадяни приймаються і в інші дні. Хочеться звернути у вагу на те, що  до виконавчого  комітет сільської ради звертаються не тільки місцеві жителі, а члени садових товариств таких, як “ Трудовик ”,“ Ландиш ”, “ Зелений сад Т ”, “ Зачарована    Десна ”,  “ Сосновий бір ”. Разом з місцевими жителями це становить близько 5 тисяч.

Виконавчим комітетом Рожнівської сільської ради протягом  2014 року  видано 1036  довідок.

На особистому прийому у сільського голови побувало   131 громадян , одержано 585  письмових звернень,  160 технічних документацій та проектів землеустрою, 304  заяв  - про виділення земельних ділянок, присвоєння поштових адрес, оформлення права власності на будинки  17– запитів ( в основному  про наявність земель запасу для надання у власність під житлове будівництво та інше), 6  скарг від населення, які винесено для розгляду на засідання сесій та виконкому, постійних комісії сільської ради.

За наданням субсидії звернулося  45 чоловік.

На  військовому обліку перебуває 95 чоловік.

Виконавчим комітетом Рожнівської сільської ради видано 37 свідоцтв про державну реєстрацію, серед них 4 шлюби, 9 народження,  24 смертей.

Виконавчим комітетом Рожнівської сільської ради вчинено  113 нотаріальних дій.  Це посвідчення доручень, складання заповітів. Посвідчення вірності підпису та копій.

За  2014 рік  по Рожнівській сільській раді проведено реєстрацію  170 договорів куплі – продажу будинків та  земельних ділянок. Поставлено на облік ,згідно декларацій  22 житлових  та садових будинків.

Проведено  12 засідань виконавчого комітету, скликано 12 засідань сесії.

Загальна кількість розглянутих звернень протягом 2014 року становить  2033.

 

 

 

 

 

 

Секретар виконавчого комітету                                    В.В. Кримець

 

 

 

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ВИКОНАВЧИЙ    КОМІТЕТ

 

РІШЕННЯ

 

від 30 грудня  2014 року                                                                                                  № 118

 

“ Про виконання програми соціально-економічного,

культурного і духовного розвитку територіальної

громади села Рожни за 2014 рік та проект Програми на 2015 рік”

         

 

          Заслухавши та обговоривши інформацію сільського голови  Мехед Т.І., про виконання програми соціально-економічного, культурного і духовного розвитку територіальної громади села Рожни за 2014 рік та проект програми на 2015 рік , керуючись ст. 27 п. а ч. 1 Закону України  “Про місцеве самоврядування в Україні ”, виконавчий комітет Рожнівської сільської ради

ВИРІШИВ:

         

1.      Погодити  виконання програми соціально-економічного, культурного і духовного розвитку територіальної громади села Рожни за 2014 рік на суму 1349,282 тис грн. (Додаток 1).

2.       Виконання Програми соціально- економічного, культурного  і духовного розвитку територіальної громади с. Рожни за 2014 рік вважати задовільним.

3.      Погодити Програму соціально- економічного, культурного  і духовного розвитку територіальної громади с. Рожни на 2015 рік та заходи до неї.( Додаток 2)

 

 

 

 

 

Сільський голова                                     Т.І.Мехед 

 

 

 

 

Додаток 1

Виконавчого комітету

       Рожнівської сільської ради

Від 30.12.2014  року № 118

Звіт

про виконання програми соціально-економічного, культурного і духовного розвитку територіальної громади села Рожни

за  2014 рік

 

           За 2014 рік  було витрачено  1349,282  тис грн. з них інвесторських коштів 239 тис.грн.,  бюджетних коштів  1110,282 тис. грн.

 

Соціальна сфера:

 

1.                                        На вітання  та проведення свят – 92,1 тис. грн  інвесторських коштів; 

2.                                        Субвенція на ремонт старої поліклініки  -50,0 тис. грн.  бюджетні кошти;

3.                                        Субвенція на придбання медикаментів та бензину для амбулаторії  - 10,0 тис.грн бюджетні  кошти;

4.                                        Субвенція на ремонт мед. обладнання Броварської ЦРЛ – 5,0 тис. грн. бюджетні кошти

 

Соціальний захист громадян:

 

 1. Допомога військовослужбовцям, які перебувають у зоні АТО -88 тис. грн. інвесторських кошти ;
 2. Харчування дітей у квітні 5,7 тис.грн – інвесторськи кошти ;
 3. Придбання вакцини 1,9 тис.грн бюджетні  кошти;
 4. Придбання путівок 42,6 тис. грн. бюджетні  кошти;
 5. Проведення виборів  10,0 тис. грн. інвесторськи кошти.

 

Загальні питання розвитку території:

 

1.      Виготовлення технічної документації по проведенню інвентаризації земель у межах Рожнівської сільської ради  та виготовлення свідоцтв про право на власність на земельні ділянки комунальної власності  - 181 тис. грн..

 

Крім того

 

-          Утримання  сільської пожежної команди за 2014 рік – 204,21 тис. грн.

-          Утримання ГФ “ Деснянський патруль” за 2014-   тис. грн.

-          Вуличне освітлення –  39,12 тис. грн.

-          Перевезення школярів  - 49,0 тис. грн.

-          Благоустрій території  - 336,61 тис. грн

 

 

 

 

 

Секретар сільської ради                       В.В. Кримець

 

 

 

 

 

 

 

Додаток 2

Виконавчого комітету

       Рожнівської сільської ради

Від 30.12.2014 року № 118

 

П Р О Г Р А М А

соціально-економічного, культурного і духовного розвитку територіальної громади Рожнівської сільської ради

на 2015 рік

 

1.Загальна частина

 

Програма соціально-економічного, культурного і духовного  розвитку територіальної громади Рожнівської сільської ради на 2015 рік (далі Програма) розроблена  на основі вимог Конституції України з урахуванням положень Законів України, Постанов Кабінету Міністрів, відповідно до  Закону України  “ Про місцеве самоврядування в Україні ”, Закону України    “ Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України ”, методичних рекомендацій Броварської районної державної адміністрації з урахуванням науково - технічного, інвестиційного  і виробничого потенціалу територіальної громади, можливостей забезпеченості її матеріально – технічними та фінансовими ресурсами та інших нормативних актів.

У процесі виконання Програма може уточнюватись та корегуватись на підставі рішень Рожнівської сільської ради, для врахування нових соціально-економічних процесів, що відбуватимуться, а також при уточненні сільського бюджету  на 2015 рік.

Звітування про виконання Програми здійснюється за підсумками року.

 

2. Мета та пріоритети соціально-економічного, культурного і духовного розвитку територіальної громади Рожнівської сільської ради  на 2015 рік

 

Основною метою Програми є вирішення соціальних проблем та покращення рівня життя населення. В Програмі визначено цілі та завдання соціально-економічної, культурної політики сільської ради на 2015 р, спрямовані на розвиток села – роботи з благоустрою, виконання будівельних та ремонтних робіт на об’єктах комунальної та інших форм власності, поповнення дохідної частини бюджету, з метою формування якісного та безпечного середовища життєдіяльності населення села Рожни.

Головні завдання на 2015 рік визначені на основі аналізу результатів за попередні роки.  До них належать:

-          реалізація заходів, спрямованих на створення правових, фінансових, соціально – економічних, організаційно – господарських умов розвитку громади села, розв’язання соціально - побутових потреб населення його соціального захисту;

-          гармонійний та скоординований розвиток підприємництва, економіки та інфраструктури територіальної громади;

-          скоординована робота сільської ради , виконавчого комітету. Громадських та релігійних організацій, навчальних, культурно - просвітницьких закладів, пов’язаної з розвитком духовності, захистом моралі та формування здорового способу життя;

-          створення умов для гармонійного розвитку молоді задоволення їх потреб в професійному самовизначенні, забезпечення їх соціальних гарантій, виховання відповідальності перед суспільством та високої духовності;

-          забезпечення стабільного і ефективного функціонування комунального господарства, матеріально - технічної бази закладів освіти, охорони здоров’я, культури, спорту та духовності;

-          збереження і розвиток художньої самодіяльної, організація  культурно - масової  роботи, проведення  ряду культурно-мистецьких заходів.

-          вирішення екологічних проблем, покращення  благоустрою територій та охорона навколишнього середовища.

 

3.Основні напрями соціально-економічного, культурного і духовного розвитку територіальної громади Рожнівської сільської ради  на 2015 рік

 

3.1. Соціальна сфера

 

Населення села Рожни налічує 1094 чоловік.  Порівняно з минулими роками спостерігається незначний приріст населення, в основному за рахунок міграції, але хочеться відмітити і те, що підвищився рівень народжуваності і поступово знижується рівень смертності. Переважна кількість населення це пенсіонери. Крім того до пільгових категорій населення відноситься близько 153 чоловік.

            Рожнівська сільська рада випускає місцеву газету " Сільський вісник " та забезпечує пільгові категорії населення безкоштовними періодичними  районними та обласними виданнями.

            У Рожнівській сільській раді затверджено програми для соціального забезпечення населення, це такі програми, як "Оздоровлення та літній відпочинок дітей", "Організація оплачуваних громадських робіт", " Шкільний автобус", які дають змогу надати допомогу за рахунок бюджетних коштів сільської ради.

Увага виконавчого комітету сільської ради  і надалі буде прикута до соціального захисту  населення.

 

3.2 Гуманітарна сфера

 

На території села Рожни функціонує  медична амбулаторія та фельшерсько – акушерський пункт. В них працює 8 чоловік. Медичні заклади обслуговують не тільки місцеве населення, а й членів садових товариств, які знаходяться на території Рожнівської сільської ради. На даний час медична амбулаторія знаходиться на першому поверсі багатоквартирного житлового будинку та потребує окремого приміщення. Технічна документація на будівництво нової амбулаторії виготовлена, відведена земельна ділянка. Потребує фінансування за рахунок державних коштів. Приміщення ФАПу потребує зовнішнього косметичного ремонту та будівництва індивідуального газопостачання та водопостачання.

В селі Рожни працює Рожнівський НВК, який налічує 71 учнів та 20 дітей дошкільного віку. Забезпечений кваліфікованим персоналом: 20 вчителів, обслуговуючого персоналу 11 чоловік.  Оснащений комп’ютерним класом.

У зв’язку з тим, що дошкільна група може прийняти лише 20 дітей, та як функціонує у приміщенні Рожнівської школи та не має окремої їдальні, спальна розрахована на 20 ліжкомісць,  не всі діти мають змогу відвідати дитячий садочок. На даний час виникла черга.                  Гостро стоїть питання про будівництв  нового дитячого садочка на який вже розроблено технічну документацію в повному обсязі та виділено земельну ділянку.

Приміщення Рожнівського НВК в задовільному стані. Металопластикові вікна, дах відремонтований та перекритий металочерепицею. Кожен рік проводяться косметичні ремонти по класам та коридорам, в спортзалі та їдальні. В 2014 році Рожнівською сільською радою було виділено 61,4 тис. гривень бюджетних коштів на перевезення школярів до школи та оздоровлення їх у літній період, а також  залучено 17,0 тис. гривень інвесторських коштів на матеріально-технічне забезпечення. Залишається відкритим питанням облаштування спортивного майданчика на території школи та забезпечення його спортивним інвентарем.

 

3.3 Культура та духовність

 

На території села Рожни є  сільський будинок культури.  В ньому працює 3 чоловіки. При будинку культури функціонують хореографічні, естрадні, вокальний та драматичний колективи. В цілому задіяні 63 учасника. Колективи приймають активну участь у культурному розвитку громади села Рожни, районних святах,  прийняли участь у міжнародних фестивалях. Репертуари постійно оновлюються, зростає потреба у нових сценічних костюмах та різному технічному забезпеченню. Крім того необхідно збудувати санвузли в приміщені гримерки будинку культури.

Функціонує сільська бібліотека, яка налічую 570 відвідувачів. Забезпечена матеріально- технічною базою.

Збудовано церкву Різдва Божої Матері. При церкві діє недільна школа, створено церковний хор. Територія потребує облаштування.

 

3.4 Пожежна охорона.

 

В селі Рожни створена та діє пожежна сільська команда, яка налічує 5 чоловік. На балансі 2 пожежні машини, паливно - мастильними матеріалами забезпечуються в повному обсязі. Сільська пожежна команда забезпечена спецодягом. Приміщення пожежної охорони                     облаштоване, як для технічних засобів так і для працівників. Фінансується за рахунок місцевого бюджету.  Сільська пожежна охорона працює не тільки на території Рожнівської сільської ради, але й надає допомогу сусіднім селам. Завданням виконавчого комітету є забезпечення безперебійної роботи сільської пожежної охорони.

 

3.5. Охорона громадського правопорядку

 

На території села діє громадське формування “ Деснянський патруль”, яке утримується за рахунок місцевого бюджету. Громадське формування створено з метою запобігання  та припинення адміністративних та кримінальних правопорушень, захисті життя та здоров’я громадян, рятування людей і майна під час стихійного лиха та інших надзвичайних ситуацій. ГФ “ Деснянський патруль” налічує 7 штатних працівників, а також на добровільних засадах працює 12 позаштатних працівників. Члени формування забезпечені спецодягом та спецзасобами, облаштоване  приміщення для цілодобового чергування.  ГФ приймає активну участь в охороні громадського правопорядку не тільки на території села, але й району.

Необхідне стабільне фінансове забезпечення для постійного  функціонування громадського формування.

 

3.4 Завдання в галузі житлово-комунального господарства та благоустрою

 

В селі Рожни створено комунальне підприємство "Рожнівське". В ньому працює 11 чоловік.  Створення комунального підприємства з одного боку вирішило питання по збору сміття та наданню населенню комунальних послуг, а з іншого - дало можливість створити нові робочі місця та працевлаштувати  місцевих жителів. КП "Рожнівське" надає зокрема такі послуги, як послуги по теплопостачанню, водопостачанню   бюджетних установ , вивезення твердих відходів від населення, обкошення бур’янів біля пам’ятників та по центральним вулицям села, перевезення школярів, прибирання громадських місць, послуги екскаватора, послуги трактора , авто послуги, розчищення доріг по  селу.

Потребує реконструкції  вуличне освітлення. На даний час освітлено лише третина населеного пункту.

В 2014 році розроблений проект на будівництво дороги з твердим покриттям по вул. Промислова. Потребують проведення  ямкового та капітальний ремонт і інші дороги по вулицям села. Проблемне питання будівництво дороги по вулиці Торфова.

 

4. Будівництво

 

Першочерговими завдання  у сфері будівництва є такі об’єкти, як будівництво нової медичної амбулаторії, будівництво дитячого садочка, будівництво 36 квартирного будинку для працівників  соціальної сфери ( технічна документація на дані об’єкти виготовлена). Для того щоб розпочати будівництво необхідне державне фінансування.

Проблемним питанням є будівництво газопроводу до військового містечка та по вулиці Торфова, будівництво ГРП по вул. Торфова.

Планується  в 2015 році завершити будівництво 2-х бюветів.

 

5. Терміни виконання

 

            Виконання програми соціально-економічного розвитку територіальної громади планується здійснити протягом 2015 року.

 

6. Фінансове забезпечення

 

            Реалізація програми здійснюється відповідно до Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні ”, Бюджетного Кодексу України за рахунок коштів сільського бюджету (загального та спеціального фонду), коштів цільових фондів та інших коштів, що не суперечать чинному законодавству.

 

7.  Очікувані результати

 

            Виконання Програми значно підвищить соціально – економічний рівень населення,  благоустрій населеного пункту його культурний та духовний розвиток.

 

                                

 

Секретар сільської ради                         В.В. Кримець


 

Заходи

щодо забезпечення Програми соціально - економічного, культурного і духовного розвитку територіальної громади

Рожнівської сільської ради  на 2015 рік

 

№ з/п

Назва заходів

Орієнтовні джерела фінансування

 

Соціальний захист населення

1

Надання допомоги у вигляді адресної виплати до пам’ятних, ювілейних дат, державних та професійних свят, в т.ч. до Дня Перемоги

Інвесторські кошти ( за потребою)

 

Забезпечення вирішення питань медичного та соціально – побутового обслуговування самотніх громадян похилого віку, дітей – сиріт, та інвалідів

Бюджетні кошти, інвесторські

кошти ( за потребою)

2

Організація літнього відпочинку учнів школи в екологічно чистій зоні

Бюджетні кошти, інвесторські

кошти ( за потребою)

3

Передплата періодичних видань для пільгових категорій населення

Інвесторські кошти

 ( за потребою)

4

Забезпечення безперебійної роботи ГФ “Деснянський патруль”

Бюджетні кошти, інвесторські

кошти ( за потребою)

 

Культура

1

Створення умов для розвитку народної творчості в селі, всебічна підтримка дитячих фольклорних ансамблів, забезпечення їх костюмами, записом фонограм.

Бюджетні кошти, інвесторські кошти  ( за потребою)

2

Створення умов для проведення державних, релігійних та професійних свят на території Рожніської сільської ради

Бюджетні кошти, інвесторські кошти ( за потребою)

3

Сприяти участі колективів художньої самодіяльності Рожнівського сільського будинку культури у різноманітних конкурсах та фестивалях в т.ч. міжнародних

Бюджетні кошти, інвесторські кошти ( за потребою)

4

Поповнення книжкових фондів, оформлення підписки на періодичні видання

Бюджетні кошти, інвесторські кошти ( за потребою)

 

Школа

1

Облаштування  та реконструкція спортивного майданчика Рожнівсього НВК

Інвесторські кошти

( за потребою)

2

Придбання спортивно- ігрового інвентаря для Рожнівського НВК

Інвесторські кошти

( за потребою)

3

Ремонт теплиці школи ( підведення тепла, води)

Інвесторські кошти

( за потребою)

4

Облаштування нової шкільної бібліотеки

Інвесторські кошти

( за потребою)

5

Освітлення території школи

Інвесторські кошти

( за потребою)

 

Житлово-комунального господарство та благоустрій

1

Оплата електроенергії за зовнішнє освітлення, обслуговування зовнішнього освітлення, прибирання вулиць, очищення їх від снігу та посипка під час ожеледиці, ліквідація стихійних смітєзвалищ, озеленення, обслуговування кладовищ.

Бюджетні кошти, інвесторські кошти

( за потребою)

2

Облагородження території церкви  Різдва Божої Матері

Інвесторські кошти

( за потребою)

3

Забезпечення безперебійної роботи сільської пожежної охорони

Бюджетні кошти ( за потребою)

4

Забезпечення безперебійного перевезення учнів

Бюджетні кошти ( за потребою)

5

Благоустрій та облаштування парку

Бюджетні кошти, інвесторські кошти ( за потребою)

  6

Облаштування могили  партизана Хоменка Г.П.

Інвесторські кошти (за потребою)

 

Будівництво

1

Оформлення в’їздних стел

Інвесторські кошти ( за потребою)

3

Будівництво санвузлів в приміщенні будинку культури та бібліотеки

Бюджетні кошти, інвесторські кошти ( за потребою)

4

Ремонт цоколю приміщення ФАПу

Бюджетні кошти, інвесторські кошти ( за потребою)

5

Проведення окремого водопостачання та газопостачання в приміщені ФАПу

Бюджетні кошти, інвесторські кошти ( за потребою)

6

Будівництво газопроводу до військового містечка та по вул. Торфова

Бюджетні кошти, інвесторські кошти ( за потребою)

7

Будівництво нової амбулаторії

Бюджетні кошти, інвесторські кошти ( за потребою)

8

Будівництво дитячого садочка на 110 місць

Бюджетні кошти, інвесторські кошти ( за потребою)

9

 

Будівництво 36-ти квартирного будинку для працівників соц. сфери

Бюджетні кошти, інвесторські кошти ( за потребою)

10

Будівництво 2-х бюветів

Бюджетні кошти, інвесторські кошти ( за потребою)

11

Будівництво 10 км доріг з твердим покриттям по вулицях с. Рожни

Бюджетні кошти, інвесторські кошти ( за потребою)

12

Будівництво дороги з твердим покриттям до вул. Торфова та вул. Промислова

Бюджетні кошти, інвесторські кошти ( за потребою)

13

Ямковий ремонт по вулицям села Рожни

Бюджетні кошти, інвесторські кошти ( за потребою)

14

Будівництво  ГРП по вул. Торфова

Бюджетні кошти ( за потребою)

15

Установка інформаційних табличок з назвою вулиць на території с. Рожни

Бюджетні кошти, інвесторські кошти ( за потребою) 

 

 

Секретар сільської ради                                                  В.В. Кримець

 

 

 

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

 РІШЕННЯ

 

Від  30 грудня    2014 року                                                                                                         № 119

 

“ Про  затвердження плану роботи виконавчого

 комітету  та Рожнівської  сільської ради на 2015 рік ”

 

            Розглянувши та обговоривши питання щодо  плану роботи виконавчого комітету   та Рожнівської сільської ради на 2015 рік,  керуючись  ст. 40  Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні ”, виконавчий комітет Рожнівської сільської ради  

 

В И Р І Ш И В:

 

1.      Затвердити план роботи виконавчого комітету та  Рожнівської сільської ради на 2015 рік (план додається).

2.       В процесі роботи на протязі 2015 року в разі потреби вносити зміни та доповнення до плану роботи.

3.      Контроль за виконанням даного рішення покласти на секретаря сільської ради          Кримець В.В. 

 

 

 

Сільський голова                                      Т.І. Мехед

 

                                                                                                      

                                                                                             

 

 

 Додаток № 1

                                                                                             до рішення виконавчого комітету

                                                                                             Рожнівської сільської ради

                                                                                             від 30.12.2014 року № 119

 

ПЛАН

роботи виконавчого комітету

та Рожнівської сільської ради

на 2015 рік

1.

№ п/п

Питання для винесення на розгляд виконкому

Місяць

 

 1.  

Про виконання  бюджету Рожнівської сільської ради за 2013 рік

січень

 

 1.  

Звіт про роботу щодо порушення правопорядку та скоєння злочинів по селу Рожни

 Про заходи по боротьбі та попередженню повені на річці Десна

лютий

 

 1.  

Про проведення двомісячника по благоустрою села Рожни

березень

 

 1.  

Про роботу НВК

Про підготовку до святкування Дня Перемоги

квітень

 

 

 1.  

Про оздоровлення дітей

травень

 

 1.  

Про проведення поточного ремонту школи

червень

 

 1.  

Звіт про роботу зі зверненнями громадян за 1 півріччя 2014 року

Про виконання Програми соціально-економічного, культурного та духовного розвитку села за І півріччя 2014 року

липень

 

 1.  

Про роботу сільського Будинку культури

Про готовність школи до нового навчального року

серпень

 

 1.  

Про готовність закладів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період

Про роботу медичних закладів

вересень

 

10.

Про роботу Рожнівської сільської ради по веденню військового обліку військовозобов’язаних

Звіт про роботу зі зверненнями громадян за 9 місяців 2014 року

жовтень

 

11.

Про підготовку та проведення Новорічних свят

Про харчування дітей Рожнівського НВК

 

листопад

 

12.

Про виконання Програми соціально-економічного, культурного та духовного розвитку села за 2014 рік та проект на 2015 рік

Звіт про роботу зі зверненнями громадян за 2014 рік

Затвердження плану роботу виконкому на 2015 рік

грудень

 

 

 

 

2.

№ п.п.

Питання для винесення на розгляд сесії сільської ради

Місяць

 

1.

Про затвердження бюджету сільської ради на 2014 рік

лютий

Головний бухгалтер

 

2.

Звіт виконкому Рожнівської сільської ради про виконану роботу за І півріччя 2014 року

Про виконання Програми соціально-економічного, культурного та духовного розвитку села за І півріччя 2014 року

червень

Сільський голова

 

 

 

 

3.

Про стан роботи по зміцненню законності та правопорядку по селу Рожни

Про роботу комунального підприємства                            “ Рожнівське ”

 

вересень

Дільничний інспектор

Директор КП      “ Рожнівське”

 

4.

Про виконання Програми соціально-економічного, культурного та духовного розвитку села за 2014 рік та проект на 2015 рік

Звіт  про роботу виконкому Рожнівської сільської ради на 2014 рік

грудень

Сільський голова

 

 

 

 

 

 

 

 

3. Організаційно-масові заходи.

 

1.      Сходка села – грудень  місяць.

 

 

 

 

 

                         Секретар виконавчого комітету                                     В.В. Кримець


  

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 РІШЕННЯ

Від  30 грудня  2014 року                                                                                                    № 120

 

“ Про затвердження реєстру видатних людей

с. Рожни Броварського району Київської області ”

 

 

Заслухавши та обговоривши інформацію про необхідність затвердження реєстру видатних людей с. Рожни Броварського району Київської області  до видання “ Гордість і слава  Броварської землі ”  виконавчий комітет Рожнівської сільської ради

 

 

ВИРІШИВ :

 

1.      Затвердити реєстр видатних людей  с. Рожни Броварського району Київської області згідно додатку.

2.      При необхідності та за відсутністю даних про осіб, які включені до реєстру внести зміни  до реєстру. 

 

 

 

Сільський голова                                      Т.І.Мехед 

 

 

 

                                                                                              Додаток              

                                                                                              до рішення виконавчого комітету

                                                                                               Рожнівської сільської ради

                                                                                              № 120  від  30 грудня  2014 р.

Реєстр відомих людей с. Рожни Броварського району Київської області

1.      Пищай Григорій Михайлович

2.      Колесник Володимир Григорович

3.      Онопрієнко Федір Сергійович

4.      Ячник Сергій Федорович

5.      Литовченко Григорій Павлович

6.      Лисенко Марія Гаврилівна

7.      Мехед Петро Петрович

8.      Мехед Тетяна Іванівна

9.      Дмух Микола Іванович

10.  Захарченко Григорій Степанович

11.  Карпенко Петро Павлович

12.  Кримець Гнат Ігнатович

13.  Лисенко Іван Григорович

14.  Лисенко Іван Павлович

15.  Литовченко Володимир Григорович

16.  Мехед Григорій  Петрович

17.  Мехед Іван Петрович

18.  Половко Григорій Дмитрович

19.  Пищай Микола Левкович

20.  Роговець Олексій Григорович

21.  Хоменко Григорій Петрович

22.  Тоцький Володимир Іванович

23.  Мехед Микола Григорович

24.  Патій Анатолій Васильович

25.  Ячник Людмила Михайлівна

26.  Бердник Тетяна Іллінічна

27.  Половко Олександр Васильович

28.  Однокопилов Василь Васильович

29.  Суровий Анатолій Іванович

30.  Мехед Микола Іванович

31.  Лисенко Сергій Олексійович

32.  Мехед Сергій Петрович

33.  Криваль Сергій Петрович

34.  Гриша Сергій Миколайович

35.  Гриша Олена Василівна

36.  Литовченко Софія Григорівна

37.  Литовченко Петро Григорович

38.  Макаренко Василь Іванович

39.  Онопрієнко Василь Сергійович

40.  Толочко Михайло Григорович

41.  Комаров Геннадій Миколайович

 

Секретар виконавчого комітету                      В.В. Кримець

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

РІШЕННЯ

 

Від 30 грудня  2014 року                                                                                                             121

 

 

“ Про затвердження тарифів ”

 

 

             Заслухавши та обговоривши  лист Київського КЕУ , балансоутримувача водогосподарства в\ч А 1525 в\м № 15, яке розташоване  в с. Рожни Броварського району Київської області,   про затвердження тарифів з водопостачання та водовідведення на 2014 рік для в/м № 15, керуючись п. а ст.28 Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні ”, п.2     ст. 7, ст. 31 Закону України     “ Про житлово- комунальні послуги ” виконавчий комітет   Рожнівської сільської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1.      Затвердити тарифи на 2014 рік з  надання послуг теплопостачання та гарячого водопостачання  для мешканців військового містечка № 15 надані Київським КЕУ:

 

-          послуги з водопостачання та водовідведення :

тариф без ПДВ 1,10грн. за 1 м3;

тариф з ПДВ 1,32 грн. за  1 м3;

-          послуги з теплопостачання :

тариф без ПДВ  27,09 за 1 м3;

тариф з ПДВ 1,32 грн. за  1 м3.

 

2.      Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань з питань бюджету, фінансів та цін.         

 

                             

 

Сільський голова                                      Т.І. Мехед

 

 

 

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 РІШЕННЯ

Від 30 грудня 2014 року                                                                                                  № 122

 

Про оформлення права

власності на садовий будинок

 

 

            Розглянувши заяву гр. Лонцової Ніни Григорівни та Лонцової Олени Юріївни    про надання дозволу на оформлення права власності на садовий будинок, на підставі зібраних матеріалів, керуючись п.10 ст. 30 /п.б/ Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні ” від 21.05.97 р. та cт. ст. 15, 18 Закону України “ Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень” від 01.07.2004 року за № 1952 (зі змінами та доповненнями), виконком  Рожнівської сільської ради

 

В И Р І Ш И В:

 

1.      Оформити право власності на садовий будинок, збудований у 1990 році загальною площею 125,1 кв.м, житловою площею 50,7  кв.м. з господарськими будівлями та спорудами: сарай , вбиральня – літній душ за адресою: село Рожни Броварського району Київської області с\т “Ландиш” вул. Миколаївська  буд. №  19-21   на ім’я Лонцової Ніни Григорівни та Лонцової Олени Юріївни  .

2.      Присвоїти поштову адресу садовому будинку, який належить Лонцовій Ніні Грирорівні:

Київська область Броварський район село Рожни с\т “Ландиш  ” вул. Миколаївська   буд. № 19

Присвоїти поштову адресу садовому будинку, який належить Лонцовій Олені Юріївні :

Київська область Броварський район село Рожни с\т “Ландиш  ” вул. Миколаївська   буд. № 21

 

3.      Доручити Реєстраційній службі Броварського міськрайонного управління юстиції видати свідоцтво про право власності на вищевказані об’єкти нерухомості.

 

 

 

 

Сільський голова                                      Т.І. Мехед

 

 

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 РІШЕННЯ

 

Від  30 грудня    2014 року                                                                                                 № 123

 

“ Про присвоєння поштової адреси ”

 

 

            Розглянувши заяву гр. Коржака  Ярослава Володимировича про присвоєння поштової адреси земельній ділянці, яка знаходиться в с. Рожни Броварського району Київської області по вулиці Левадна, керуючись ст. 31 Закону України “ Про місцеве самоврядування в   Україні ” виконавчий комітет Рожнівської сільської ради

 

В И Р І Ш И В:

 

1.      Присвоїти поштову адресу земельній ділянці ,  яка знаходиться в с. Рожни Броварського району Київської області по вулиці Левадна і належить  Коржаку Ярославу Володимировичу:

 

        Київська область Броварський район с. Рожни вулиця Левадна діл. № 17 А.

 

 

 

 

Сільський голова                                      Т.І. Мехед

 

  

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 РІШЕННЯ

 

Від  30 грудня    2014 року                                                                                                          № 124

 

“ Про присвоєння поштової адреси ”

 

 

            Розглянувши заяву гр. Луковець Катерини Олександрівни про присвоєння поштової адреси земельній ділянці, яка знаходиться в с. Рожни Броварського району Київської області по вулиці Райдужна, керуючись ст. 31 Закону України “ Про місцеве самоврядування в   Україні ” виконавчий комітет Рожнівської сільської ради

 

В И Р І Ш И В:

 

1.      Присвоїти поштову адресу земельній ділянці кадастровий номер                                                        ( 3221287201:01:071:0031),  яка знаходиться в с. Рожни Броварського району Київської області по вулиці Райдужна  і належить  Луковець Катерині Олександрівні :

 

        Київська область Броварський район с. Рожни вулиця Райдужна  діл. № 3. 

 

 

 

Сільський голова                                      Т.І. Мехед

 

 

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 РІШЕННЯ

 

Від  30 грудня    2014 року                                                                              № 125

 

“ Про присвоєння поштової адреси ”

 

 

            Розглянувши заяву гр. Толмачової Наталії Петрівни про присвоєння поштової адреси земельній ділянці, яка знаходиться в с. Рожни Броварського району Київської області по вулиці Богдана Хмельницького, керуючись ст. 31 Закону України “ Про місцеве самоврядування в   Україні ” виконавчий комітет Рожнівської сільської ради

 

В И Р І Ш И В:

 

1.      Присвоїти поштову адресу земельній ділянці кадастровий номер                                                        ( 3221287201:01:089:0049),  яка знаходиться в с. Рожни Броварського району Київської області по вулиці Богдана Хмельницького  і належить  Толмачовій Наталії Петрівні :

 

Київська область Броварський район с. Рожни вулиця Богдана Хмельницького діл. № 13 

 

 

 

Сільський голова                                      Т.І. Мехед

 

 

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 РІШЕННЯ

 

Від  30 грудня    2014 року                                                                                                     № 126

 

“ Про присвоєння поштової адреси ”

 

 

            Розглянувши заяву гр. Воробйової Наталії Володимирівни про присвоєння поштової адреси земельній ділянці, яка знаходиться в с. Рожни Броварського району Київської області по вулиці К. Білокур, керуючись ст. 31 Закону України “ Про місцеве самоврядування в   Україні ” виконавчий комітет Рожнівської сільської ради

 

В И Р І Ш И В:

 

1.      Присвоїти поштову адресу земельній ділянці ( кадастровий номер 3221287201:01:063:0011 ),  яка знаходиться в с. Рожни Броварського району Київської області по вулиці Катрини Білокур     і належить Воробйовій Наталії Володимирівні :

 

        Київська область Броварський район с. Рожни вулиця Катерини Білокур діл. № 130.

 

 

 

Сільський голова                                      Т.І. Мехед

 

  

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 РІШЕННЯ

Від  30 грудня  2014 року                                                                                                    № 127

 

“ Про затвердження номенклатури справ

Рожнівської сільської ради та її виконавчого

комітету на 2015 рік ”

 

 

Заслухавши та обговоривши інформацію про необхідність затвердити номенклатури справ Рожнівської сільської ради та її виконавчого комітету на 2015 рік, керуючись наказом Міністерства юстиції України від 12.04.2012 року за № 578/5 “ Про затвердження Переліку типових документів, що створюються під час діяльності органів державної вади та місцевого самоврядування, інших установ , підприємств та організацій, із зазначення строків зберігання документів ” з метою установлення у виконавчому комітеті Рожнівської сільської ради системи формування справ, забезпечення їх обліку, оперативного розшуку документів згідно їх змісту, та здійснення відбору документів на державне забезпечення, керуючись Законом України “ Про місцеве самоврядування в Україні ”  виконавчий комітет Рожнівської сільської ради

 

ВИРІШИВ :

 

1.       Затвердити номенклатуру справ Рожнівської сільської ради та її виконавчого комітету на 2015 рік згідно Додатку 1.

2.      Виконавчому комітету Рожнівської сільської ради дотримуватися  номенклатури справ Рожнівської сільської ради та її виконавчого комітету на 2015 рік.

 

 

 

 

Сільський голова                                      Т.І.Мехед

 

 

 

 

 

                                        Додаток 1

до рішення виконавчого комітету                          Рожнівської сільської ради

                                                                                                    від 30.12.2014 року за № 127

 

Номенклатура справ

 Рожнівської сільської ради та її виконавчого комітету на 2015 рік

 

Індекс справи

Заголовок справи (тому, частини)

Кіль-кість справ (томів, частин)

Строк зберігання справи (тому, частини) і номери статей за переліком

Примітка

1

2

3

4

5

 

01. Документи  сільської   ради

01-01

Протоколи сесій

 

Постійно

ст. 7 а

 

01-02

Журнал реєстрації рішень сесій

 

Постійно

ст. 121 а

 

 

01-03

Документи (протоколи засідань, плани роботи, склад тощо) постійних комісій сільської ради

 

Постійно

ст. 14 а

Справи формуються окремо по кожній

комісії

01-04

Протоколи зборів виборців і звіти депутатів перед виборцями

 

Постійно

ст.12 а

 

 

01-05

Картки персонального обліку депутатів

 

75 р.-«В» ст. 499

 

 

01-06

Депутатські запити та документи щодо їх виконання

 

5 р. ЕПК

ст. 8

 

 

01-07

Річний план роботи ради

 

Постійно

ст. 157а

 

 

01-08

Розпорядження сільського голови з основної діяльності

 

Постійно

ст. 16 а

 

01-09

Розпорядження сільського голови з особового складу (прийом, звільнення, атестація, стажування,підвищення кваліфікації, премії, матеріальні допомоги, оплата праці,нарахування надбавок, переведення, сумісництво)

 

75 років

ст. 16 б

 

01-10

Розпорядження сільського голови з особового складу (про короткострокові відрядження в межах України та закордон; стягнення; надання щорічних оплачуваних відпусток та відпусток у зв’язку з навчанням)

 

5р.

Ст. 16/ 2

 

01-11

Розпорядження сільського голови  з адміністративно-господарської діяльності

 

 

 

5 р.

ст. 16 в

 

01-12

Накази, розпорядження центральних та районних органів виконавчої влади, державних органів та організацій – надіслані до відома

 

Доки не мине потреба

Ст. 16/1

 

01-13

Журнал реєстрації розпоряджень сільського голови з основної діяльності

 

Постійно

ст. 121 а

 

01-14

Журнал реєстрації розпоряджень  сільського голови з особового складу

 

75 років

ст. 121 б

 

 

01-15

Журнал реєстрації розпорядження сільського голови з адміністративно-господарської діяльності

 

5 р,

ст. 121 в

 

01-16

 

Листування з центральними та місцевими органами державної влади та іншими організаціями з основних питань діяльності (вхідна)

 

5р.ЕПК,

ст. 22, 23

 

01-17

 

Листування з організаційних питань діяльності про роз’яснення правил, положень, інструкцій

 

3р.,

Ст.24, 26

 

 

02. Документи  виконавчого  комітету  сільської  ради

 

02-01

Закони, Укази, Постанови, розпорядження вищих органів:

 

 

 

02-01-1

- центральних органів влади (копії)

 

Доки не мине потреба ст. 1б, 2б

 

02-01-2

- рішення Броварської районної ради, розпорядження райдержадміністрації

 

Доки не мине потреба ст. 3 б

 

02-02

Доручення голови Броварської райдержадміністрації; документи з виконання доручень

 

Доки не мине потреба ст. 5

Надіслані до відома

02-03

Правила, інструкції, методичні вказівки та рекомендації, доповідні записки з питань практики роботи

 

До заміни новими

ст. 20 б

 

02-04

Протоколи засідань та рішення виконавчого комітету

 

Постійно

ст. 9 а

 

 

02-05

Протоколи нарад при сільському голові

 

Постійно

ст. 12 а

 

02- 06

Документи (плани, протоколи, звіти, довідки, склад тощо) комісій, що утворюються виконкомом

 

Постійно

ст. 14а

Справи формуються окремо по кожній комісії

02-07

Державні цільові програми соціально-економічного розвитку селища

 

Постійно

ст. 146 а

 

02-08

Річні плани економічного і соціального розвитку

 

Постійно

ст. 153 а

 

02-09

Оперативні плани проведення громадських заходів

 

1 р.,

ст. 162

 

02-10

Документи (доповідні записки, довідки, акти тощо) перевірок роботи ради, виконавчого комітету

 

Постійно

ст. 75 а

 

02-11

Заяви і скарги громадян з особистих питань і документи щодо їх розгляду

 

5 років

ст. 82 б

 

02-12

Акти прийому – передачі, додатки до них при зміні відповідальних працівників ради

- інших працівників

 

Постійно

ст. 45а

3 роки

ст. 45 б

 

02-13

Документи (плани, заходи звіти, акти, листування, списки формувань, списки тих, хто підлягає евакуації тощо) з питань цивільної оборони

 

1 р.

 ст. 1198

1 Після заміни новими;

2 У разі стихійного лиха постійно

02-14

Протоколи засідань конкурсної комісії із заміщення вакантних посад, обрання на посаду

 

75р.ЕПК,

ст. 505

 

02-15

Посадові інструкції працівників сільської ради

 

Постійно

ст. 42 а

 

02-16

Списки працівників ради

(штатно - списочний склад)

 

Трудові договори (контракти, угоди)

що замінюють кадрові накази

 

 

75 років

ст. 503

 

75 р. ЕПК

СТ.492

 

02-17

Особові справи (заяви, автобіографії, витяги з рішень, розпоряджень про прийом, переміщення, звільнення тощо)

 

75 р.2

ст. 493 в

Після звільнення

02-18

Трудові книжки працівників сільської ради

 

 

 

 

До запитання, незатребувані – не менше

50 р.,

 ст. 508

 

 

 

02-19

Журнал реєстрації рішень виконавчого комітету

 

Постійно

ст. 121 а

 

02-20

Журнал обліку видачі трудових книжок і вкладишів до них

 

50 років, ст. 530 а

 

02-21

Журнали з реєстрації заяв про адміністративні послуги

 

3 роки

ст. 123

 

02-22

Журнал особистого прийому громадян

 

3 роки

ст. 125

 

02-23

Журнал реєстрації заяв, скарг, пропозицій громадян

 

5 років

ст. 107

 

02-24

Журнал реєстрації вхідних документів

 

3 роки

ст. 122

 

02-25

Журнал реєстрації вихідних та внутрішніх документів

 

3 роки

ст. 122

 

02-26

Журнал реєстрації телефонограм, телеграм, телефаксів

 

1 рік

ст. 126

 

02-27

Журнал реєстрації виданих довідок

 

3 роки

ст. 535

 

02-28

Індивідуальна номенклатура справ

 

5р.

ст.112а

Після заміни новими

 

 

02-29

Документи (положення, склад, протоколи засідань) експертної комісії сільської ради

 

Постійно

ст. 14а

 

02-30

Справа фонду (історичні довідки до фондів, акти перевірки наявності й стану документів, акти приймання-передавання на держзберігання, акти про виділення документів до знищення, про нестачу й непоправні пошкодження документів тощо)

 

Постійно

ст. 130

У разі ліквідації передаються на держзберігання

02-31

Опис № 1 справ постійного зберігання

 

Постійно

ст. 137 а

 

02-32

Опис № 2-ос справ з особового складу

 

3 роки¹

ст. 137 б

¹Після знищення справ

02-33

Опис № 3 справ постійного зберігання

 

Постійно

ст. 137 а

 

02-34

Документи стану перевірки діловодства та архівної справи

 

5 р. ЕПК

ст. 113

 

02-35

Статут  сільської ради

 

Постійно

ст. 28а

 

02-36

Колективний договір

 

Постійно

ст. 395а

 

02-37

Листування про проведення перевірок і ревізій у сільській раді

 

5 років ЕПК

ст. 6Д

 

 

02-38

Листування про перевірку пропозицій, заяв, скарг громадян

 

5 р.

 ст. 85

 

 

02-39

 

Листування про складення договорів та угод

 

 

3р.,

ст. 98

 

 

03. Бюджетно-фінансова робота і бухгалтерський облік

 

03-01

Бюджет сільської ради

 

Постійно

ст. 173 б

 

03-02

Кошториси прибутків і видатків та розрахунки до них

а) річні

 

б) квартальні

 

 

 

Постійно

ст. 193а

3 р.¹

ст. 193 б

¹ За відсутності

річних-постійно

 

03-03

Штатні розписи та переліки змін до них

 

Постійно

ст. 37 а

 

 

03-04

Документи (положення, картки, листи тощо) про відкриття в установах банку розрахункових і поточних рахунків та оформлення повноважень на проведення грошово-розрахункових операцій за рахунками

 

5 р, ¹

ст. 209

¹Після закриття рахунку

03-05

Протоколи, копії наказів і розпоряджень та інші матеріали про встановлення посадових окладів і персональних надбавок до заробітної плати

 

10 років

ст. 523

 

03-06

Розрахунково-платіжні відомості (особові рахунки ) працівників ради

 

75 р.

ст. 317 а

 

 

03-07

Звіт про виконання бюджету

 річний

 

Постійно

ст. 296 б

 

03-08

Звіти про виконання бюджету:

- квартальні

- місячні

 

 

3 роки¹ ст.296 г

1р.,

 ст.309 г²

¹ За відсутності річних – пост.

² За відсутності річних і квартальних - постійно

03-09

Звіти про перерахування грошових сум на державне та недержавне соціальне страхування (пенсійне, на випадок безробіття, медичне тощо)

річні

квартальні

місячні

 

 

 

Постійно

ст. 322 б

3 роки¹ ст. 322 г

1 рік ст. 322 г²

¹ За відсутності річних – пост.

² За відсутності річних і квартальних - постійно

03-10

Податкові звіти про нарахування та надходження платежів у бюджет:

річні

піврічні

квартальні

- відомості про сумарний прибуток працівників за рік та сплату податків

 

   Постійно

ст. 265 а

5 років¹

ст. 265 б

3 роки

ст. 265 в

3 роки

ст. 270

 

03-11

Статистичні звіти ф. _____________:

- річні

- квартальні

- місячні

 

 

Постійно

ст. 302а

3 р.,

ст. 302г¹

1 р.,

 ст. 302 ґ²

¹За відсутності річних, піврічних – постійно

²За відсутності річних, піврічних, квартальних – постійно

03-12

Первинні документи і додатки до них, що фіксують факт виконання господарських операцій і є підставою для записів у реєстрах бухгалтерського обліку та податкових записах (касові і банківські документи, повідомлення банків і переказні вимоги, виписки банків, наряди на роботу, табелі, акти про приймання, здавання і списання майна й матеріалів, накладні з обліку товарно-матеріальних цінностей, авансові звіти тощо)

 

3 роки

ст. 336

За умови завершення ревізій. У разі слідчих і судових справ – зберігаються до винесення остаточного рішення

03-13

Розрахункові відомості на видачу заробітної плати

 

3 роки

ст. 318

За відсутності особових рахунків -75 років

03-14

Документи (копії звітів, відомості на виплату допомоги, листки неправе-здатності, протоколи комісії по соціальному страхуванню, листування та ін.) соціального страхування

 

3 роки

ст. 320

 

03-15

Документи про приймання, передачу, списання майна і матеріалів

 

3 роки

ст. 336

За умови завершення ревізій. У разі слідчих і судових справ – зберігаються до винесення остаточного рішення

03-16

Книга прибутків

 

3 роки

ст. 351

За умови завершення ревізій.У разі слідчих і судових справ – зберігаються до винесення остаточного рішення

03-17

Книга видатків

 

3 роки

ст. 351

За умови завершення ревізій. У разі слідчих і судових справ – зберігаються до винесення остаточного рішення

 

 

03-18

Книга обліку господарського майна і матеріалів

 

3 роки

ст. 352

За умови завершення ревізій. У разі слідчих і судових справ – зберігаються до винесення остаточного рішення

 

03-19

Книга обліку будинків і будівель

 

3 роки¹

ст. 345

¹ Після ліквідації основних засобів

03-20

Книги (картотеки) бухгалтерського обліку

 

 

 

 

 

 

 

3 роки

ст. 352

За умови завершення ревізій. У разі слідчих і судових справ – зберігаються до винесення остаточного рішення

03-21

Облікові регістри (головна книга, обігові відомості, журнали, меморіальні ордери, оборотні відомості, інвентарні картки, розроблювальні таблиці)

 

3 роки

ст. 351

За умови завершення ревізій. У разі слідчих і судових справ – зберігаються до винесення остаточного рішення

03-22

Касова книга

 

3 роки

ст. 352г

За умови завершення ревізій. У разі слідчих і судових справ – зберігаються до винесення остаточного рішення

03-23

Акти документальних ревізій і перевірок бюджетно-фінансової діяльності

 

5 років

ст. 341

 

 

 

 

03-24

Документи (акти, відомості, протоколи) по інвентаризації майна і товарно-матеріальних цінностей

 

3 роки

ст. 345

За умови завершення ревізій. У разі слідчих і судових справ – зберігаються до винесення остаточного рішення

03-25

Договори і угоди (господарські, аудиторські, операційні)

 

3 роки

ст. 330

Після закінчення строків дії догові-рів, угод за умови завершення ревізій. У разі слідчих і судових справ – зберігаються до винесення остаточного рішення

03-26

Договори про матеріальну відповідальність

 

3 років, ст. 332

Після звільнення матеріально-відповідальної особи

 

3-27

Довіренності на одержання грошових сум і товарно-матеріальних цінностей; на одержання заробітної плати та інших виплат

 

3р.,

ст. 319

За умови завершення ревізій. У разі слідчих і судових справ – зберігаються до винесення остаточного рішення

03-28

Майнові довіреності, поручительства третьої особи

 

3р.,

ст. 333

 

03-29

Копії квитанцій по прийманню податкових та інших платежів

 

3 роки

ст. 336

За умови завершення ревізій. У разі слідчих і судових справ – зберігаються до винесення остаточного рішення

03-30

Листування з  фінансовими організаціями про стан і строки надсилання звітів

 

1 рік

ст. 350

 

 

 

03-31

Листування про фінансово-господарську діяльність (про облік фондів, накладення і стягнення штрафів,приймання, здавання, списання матеріальних цінностей)

 

3 роки

ст. 349

 

03-32

Податкові накладні

 

3 роки

ст. 338

За умови завершення ревізій. У разі слідчих і судових справ – зберігаються до винесення остаточного рішення

 

04. Житлово-побутові та земельні питання

 

04-01

Документи про надання, розподіл і обмін житлової площі

 

10 р. ЕПК

ст. 758

Після надання житлової площі

04-02

Списки черговості на отримання житла

 

До заміни новими ст.760

 

04-03

Списки осіб на отримання ордерів на житлову площу

 

3 роки

ст. 761

 

04-05

Погосподарські книги

 

Постійно

ст. 786

 

04-06

Будинкові книги

 

Постійно

ст. 786

 

 

Земельно-кадастрова документація

 

 

 

04-07

Земельно – кадастрові книги

 

Постійно

ст.2113

 

04-08

 

Договори оренди земельних ділянок з юридичними та фізичними особами

 

50р.,

 ст. 2130

 

04-09

 

Документи (постанови, розпорядження, схеми, плани з оформлення земельних ділянок у власність

 

Постійно

ст. 2126

 

 

05. Документи з вчинення нотаріальних дій

 

05-01

Перші примірники нотаріально-засвідчених заповітів

 

Постійно

 

05-02

Нотаріальні реєстри

 

Постійно

 

05-03

Журнал реєстрації нотаріальних дій виконавчого комітету

 

Постійно

 

05-04

Копії виконавчих написів і документів, по яких вони видані

 

3 роки

 

05-05

Нотаріальні документи посвідчені в державній нотаріальній конторі

 

Постійно

 

05-06

 

Реєстри витягів про реєстрацію у спадковому реєстрі

 

 

Постійно

 

 

06. Документи державної реєстрації актів цивільного стану (ДРАЦС)

 

06-01

Книга обліку оприбуткування й витрачання бланків свідоцтв про державну реєстрацію актів цивільного стану:

а) народження

б) смерті

в) шлюб

 

До передачі відділу РАЦС у випадку закінчення книги

ст.76¹

¹Перелік документів відділів РАЦС зі строками їх зберігання, Наказ № 94/5 від 04.11.2002 Мін’юсту

06-02

Звіти про витрачання бланків свідоцтв про державну реєстрацію актів цивільного стану   (місячні)

 

Постійно

ст.11¹

¹Див. прим. 06-01

06-03

Реєстри виданих свідоцтв

 

Постійно ст.73¹

¹Див. прим. 06-01

06-04

Статистична звітність про державну реєстрацію актів цивільного стану (щомісячна відомість)

 

5 років

ст.10¹

¹Див. прим. 06-01

06-05

Підтвердження про одержання бланків свідоцтв, видаткові накладні на отримання бланків свідоцтв з відділу ДРАЦСу

 

Постійно

ст.11¹

¹Див. прим. 06-01

 

06-06

Журнал обліку заяв про шлюб

 

3 роки

ст.38¹

¹Див. прим. 06-01

 

06-07

Журнал обліку заяв матері, яка не перебуває в шлюбі, про внесення  відомостей про батька до запису акта про народження дитини відповідно до ст. 135 Сімейного Кодексу України

 

3 роки

ст.23¹

¹Див. прим. 06-01

06-08

Журнал реєстрації заяв про визнання батьківства

 

3 роки

ст.49¹

¹Див. прим. 06-01

06-09

Записи актів, зареєстровані у поточному місяці, до здачі звіту до відділу ДРАЦСу

 

До здачі звіту

 

06-10

Списки зданих паспортів та військових квитків померлих громадян

 

3 роки

ст. 34¹

¹Див. прим. 06-01

06-11

 Журнал обліку вказівок  та зауважень відділу ДРАЦСу при здачі звітів до відділу

 

Доки не мине потреба ст. 2¹

¹Див. прим. 06-01

06-12

Довідки про перевірку відділом ДРАЦСу роботи виконкому сільської ради з питань ДРАЦСу

 

 

Постійно

ст. 5¹

¹Див. прим. 06-01

06-13

Документи підвищення кваліфікації посадових осіб виконкомів селищних рад з питань ДРАЦСу

 

5 років

ст. 13¹

¹Див. прим. 06-01

 

07. Облік  військовозобов’язаних

 

07-01

Картки первинного обліку військовозобов’язаних

 

3 роки¹

ст. 670

¹ Після звільнення

07 -02

Особові картки військовозобов’язаних

 

3 роки¹

ст. 525 л

¹ Після звільнення

07-03

Книга обліку допризовників

 

3 роки¹

ст. 670

¹ Після звільнення

 

07-04

Список юнаків 19___року народження, які підлягають приписці до призовної дільниці

 

1 рік

ст. 669

 

 

08. Вибори у сільську раду

 

08-01

Документи щодо утворення виборчої комісії та дільниці

 

Після закінчення повноважень ради даного скликання

 

 

 

 

 

 

                   

 

 

 

 

Секретар сільської ради                                                  В.В. Кримець

 

 


 

           

СХВАЛЕНО

Протокол засідання ЕК Рожнівської сільської ради

від ___________р № ____

 

 

 

 

Підсумковий запис про категорії та кількість справ,

заведених в 2015 році в Рожнівській сільській раді

 

За строками зберігання

Усього

У тому числі

таких, що переходять

з позначкою «ЕПК»

Постійного

42

1

 

Тривалого (понад 10 років)

13

-

3

Тимчасового (до 10 років включно)

66

-

3

Разом

121

1

6

 

 

 

Секретар сільської ради                                                     В.В. Кримець

 

 «_______»____________________

 

 

 

 

 

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

Від 30 грудня 2014  року                                                                                                 № 128

 

“ Про надання дозволу на

видалення зелених насаджень ”

 

            Розглянувши питання про надання дозволу на видалення аварійних зелених насаджень на території  с. Рожни Броварського району Київської області, на підставі актів обстеження наданого комісією  з видалення дерев, кущів, газонів і квітників на території Рожнівської  сільської ради,  керуючись ст. 30 Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні ”, ст.28  Закону України “ Про благоустрій населених пунктів ” , постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.2006 за № 1045 “ Про затвердження Порядку  видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах ” виконавчий комітет Рожнівської сільської ради

 

В И Р І Ш И В:

 

1.      Дати дозвіл на видалення аварійних зелених насаджень на території  Рожнівської сільської ради після отримання ними ордеру на знесення зелених насаджень  слідуючим громадянам:

 

-          гр. Трикоз О.М. в кількості 2 шт. по вул. Хутірська , 9;

-          гр. Бабиченко Т.М. в кількості 23 шт. по вул. Б.Хмельницького;

-          гр. Бєлінському М.І. в кількості 15 шт. по вул. Лісова,12;

-          Рожнівській сільській раді в кількості 1 шт. по вул. Коцюбинського,1;

-          Рожнівській сільській раді  в кількості 1 шт. по вул. Хутірська, 9;

-          Рожнівській сільській раді в кількості 15 шт. по вул. Возєднання;

-          Рожнівській сільській раді в кількості 39 шт.  по вул. Літківській ;

-          Рожнівській сільській раді в кількості 116 шт. по вул. Щорса;

-          Рожнівській сільській раді в кількості 11 шт. по вул. Леніна;

-          Рожнівській сільській раді в кількості 128 шт. по вул. Промислова;

-          Рожнівській сільській раді в кількості 3 шт. по вул. Леніна;

-          Рожнівській  сільській раді  в кількості 7 шт. по вул. Коцюбинського;

-          Рожнівській сільській раді в кількості 7 шт. по вул. Коцюбинського.

 

2.      Виконавчому комітету Рожнівської сільської ради  видати ордера на знесення зелених насаджень у порядку згідно з чинним законодавством вищевказаним громадянам.

3.      Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію  з видалення дерев, кущів, газонів і квітників на території Рожнівської  сільської ради.

 

 

Сільський голова                                      Т.І. Мехед