ВИКОНАВЧИЙ    КОМІТЕТ

від  30 січня 2013 року                                                                                         № 1

“Про звіт про виконання бюджету

сільської ради в 2012 році”

Заслухавши та обговоривши звіт головного бухгалтера Рожнівської сільської ради про виконання бюджету Рожнівської сільської ради за 2012 рік, відповідно до п.1 ч.а ст. 28 Закону України  “Про місцеве самоврядування в Україні”, ч. 9 ст. 75, 76 77 Бюджетного кодексу України виконавчий комітет Рожнівської сільської ради

ВИРІШИВ:

1.      Погодити звіт про виконання бюджету Рожнівської сільської ради за 2012 рік .

Доходна частина бюджету загального фонду виконана на суму 1579,9 тис. грн., що складає 97 %  від плану. Видаткова частина бюджету загального фонду складає 1497,7 тис. грн. з перевищенням 78,2 тис. грн.

Добровільних внесків надійшло 233,5 тис. грн., використано 64,7 тис. грн. Платних послуг надійшло на суму 29,1 тис. грн., використано 46,7 тис. грн.

На кінець року кредиторської та дебіторської заборгованість, а також заборгованості по заробітній платі немає.

2.      Подати на затвердження сесії сільської ради.

Сільський голова                                       Т.І.Мехед