ВИКОНАВЧИЙ    КОМІТЕТ

від  22 лютого  2013 року                                                                                     12

“Про заходи по боротьбі та

попередженню наслідків

повені на річці Десна”

У зв’язку з можливим затопленням під час підвищення рівня води в річці Десна, керуючись ст. 38 п. 2 ч. б Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком Рожнівської сільської ради

В И Р І Ш И В:

1.      Утворити та затвердити склад аварійно-рятувальної команди в с. Рожни в кількості  20 чоловік (список додається)

2.      Утворити паводкову комісію в кількості 10 чоловік (список додається)

3.      Утворити групу термінового оповіщення населення в разі катастрофічного затоплення в складі 20 чоловік (список додається)

4.      Утворити додатковий евакопост на випадок сильного затоплення в кількості 12 чоловік (список додається)

5.      Через групу оповіщення організувати ознайомлення громадян села, керівників підприємств, установ, організацій по підготовці до евакуації населення, тварин та сільськогосподарської техніки, матеріальних цінностей.

6.      Начальнику рятувальної станції Селюку А.О. щоденно на 8.00 годину доповідати голові паводкової комісії про стан підйому води в річці Десна, скласти списки всіх власників моторних та весельних човнів, які в разі потреби можуть надати допомогу в евакуації населення.

7.      Начальник штабу цивільної оборони Мехед Т.І. на період повені організувати доведення інформації для всього населення, що проживає в зоні затоплення та на випадок повені, що має загрозливий характер, організувати евакуацію населення в безпечну зону згідно плану цивільної оборони на мирний час.

8.      Головному лікарю Рожнівської медамбулаторії Новак Л.І., голові Літківського споживчого товариства Кичинок Т.Л., приватним підприємцям Ковалевській О.М., Бугаєнку Г.О., Мойсеєнко Ю.В., Канавцю А.С., Кеуш В. створити запаси необхідних медикаментів, продуктів харчування та промислових товарів першої необхідності.

9.      Секретарю сільської ради Кримець В.В. разом з соціальним працівником Хорошун Н.П. скласти списки пристарілих громадян та багатодітних сімей, які проживають в зоні затоплення і потребують допомоги в евакуації в першу чергу.

10.  Виконкому сільської ради взяти на облік автотранспорт та плавзасоби, які будуть використовуватись на роботах, пов’язаних з ліквідацією надзвичайних ситуацій.

11.  Утворити необхідний матеріальний запас пально-мастильних, будівельних та сипучих матеріалів, мішків, засобів освітлення, захисного одягу, шансового інструменту, який може бути залученим до надзвичайних ситуацій, уклавши договори з підприємствами.

Сільський голова                                       Т.І.Мехед.