РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА  РАДА

БРОВАРСЬКИЙ РАЙОН КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ    КОМІТЕТ

від 22 лютого 2013 року                                                                                         № 13

«Про стан і заходи щодо поліпшення

протипожежного захисту житлових

будинків, розташованих на території

Рожнівської сільської ради, згідно з вимогами

Закону України «Про пожежну безпеку».

Розглянувши інформацію Броварського районного відділу ГУ Держтехногенбезпеки у Київській області від 31.01.2013 року за № 48 про результати перевірки водопостачання, стан утримання місцевої пожежної охорони, приватних житлових будинків, хлівів та господарських будівель розташованих на території сільської ради де відзначено, що незважаючи на вимоги та рішення сільської ради по питанню посилення протипожежного захисту житлових будинків громадян, стан пожежної безпеки викликає серйозну занепокоєність.

При перевірці боєготовності сільської пожежної команди  встановлено, що  на території сільської ради організоване чергування членів СПК, пожежний автомобіль перебуває у робочому стані  на чергування . Пожежне депо  знаходиться в пристосованому приміщенні.

Перевіркою водопостачання встановлено що природні водойми не обладнані  майданчиками (пірсами) для встановлення пожежного автомобіля і забору води. На території сільської Ради не на всіх будинках  встановлені адресні покажчики пожежних вододжерел.

Не наведено протипожежний порядок в житлових будинках громадян. Депутати сільської ради, члени вуличних комітетів профілактикою пожеж в житлових будинках займаються не на достатньому рівні. Мають місце випадки експлуатації несправної електромережі та пічного опалення в житлових будинках, у яких проживають одинокі пристарілі громадяни, інваліди та багатодітні сім'ї.

У зв'язку із незадовільним протипожежним станом об'єктів, результатом якого є безвідповідальне ставлення керівників до питань пожежної безпеки, керуючись ст. 38  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні, виконком сільської ради виконавчий комітет  сільської ради

ВИРІШИВ:

1.        З метою покращення пожежної безпеки силами громадських інструкторів, соцпрацівників, депутатами та активом села систематично виявляти та брати на облік житлові та господарські будівлі громадян схильних до зловживання спиртними напоями та періодично перевіряти стан протипожежного захисту житлових будинків.

2.       Сільському голові, разом із Броварським РВ ГУ Держтехногенбезпеки у Київській області  розробити план заходів по забезпеченню попередження пожеж та загибелі людей на об'єктах та у приватному житловому секторі .

3.       Навчання населення правилам пожежної безпеки в побуті та на виробництві проводити в приміщенні сільської Ради, будинку культури громадськими інструкторами по пожежній безпеці, кімнаті з набором матеріалів наочної протипожежної агітації та необхідної документації.

4.       Поновити списки громадських інструкторів по пожежній безпеці при виконкомі сільської Ради.

5.       Надати практичну допомогу одиноким пристарілим громадянам, інвалідам та багатодітним сім'ям в ремонті несправної електромережі та пічного опалення в житлових будинках, у яких вони проживають.

6.      Контроль за виконанням даного рішення покласти на сільського голову Мехед Т.І.

Сільський голова                                                              Т.І. Мехед