ВИКОНАВЧИЙ    КОМІТЕТ

від 22 лютого 2013 року                                                                           № 14

«Про визначення об’єктів, на

яких засуджені до громадських

робіт будуть відбувати покарання»

Заслухавши лист кримінально-виконавчої інспекції Броварського району про визначення об’єктів, на яких засуджені до громадських робіт та порушники, на яких накладено адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт, будуть відбувати громадські роботи, виконком  Рожнівської сільської ради керуючись ст. 38  Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”

В И Р І Ш И В:

1.    Визначити  безоплатні суспільно-корисні роботи на території Рожнівської сільської ради, на яких засуджені до громадських робіт та порушники, на яких накладено адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт, будуть відбувати громадські роботи:

-         проведення облагородження території с. Рожни;

-         прибирання захисної зони річки Десна та заток;

-         прибирання парку, сільських кладовищ, тротуарів, узбіч;

-         та інших громадських місць, а також допомога соціально незахищеним верствам населення с. Рожни.

2.      Подати на розгляд сесії сільської ради.

Сільський голова                                                   Т.І.Мехед.