rozhni@i.ua (04594) 2-53-84

                                                                

 

                             РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

      БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

                            ВИКОНАВЧИЙ    КОМІТЕТ

 

РІШЕННЯ

від  25 квітня  2013 року                                                                                             № 39

 

 

“Про  підготовку до відзначення

  68-ї річниці Дня Перемоги”

 

             Заслухавши інформацію сільського голови Рожнівської сільської ради Мехед Т.І. і директора Будинку культури Коломієць В.В. про підготовку до відзначення 68-ї річниці Дня Перемоги та враховуючи, що концертна програма готова, учасники святкової програми готуються, а також інвестори підготували продуктові пайки ветеранам та вдовам, виконком  Рожнівської сільської ради керуючись  ст. 32 Закону України “Про місцеве сомаврядування в Україні”

 

 

                                               В И Р І Ш И В:

 

1.      Інформацію сільського голови Мехед Т.І. та директора Будинку культури Коломієць Віри Володимирівни   про підготовку до проведення свята Дня Перемоги 9 Травня  прийняти до відома.

2.      Призначити урочисте відзначення Дня Перемоги 9 Травня о 9 годині 00 хвилин біля меморіального комплексу з проведенням служби панахиди та поминальним обідом.

3.      Голові ради ветеранів Герасименко М.О. доставити  ветерану та вдовам продуктові пайки.

4.      Просити командира в/ч А № 2860 виділити солдатів для почесної варти.

5.      Зобов’язати директора школи Бєлінську Т.Г.  провести в школі тематичні експозиції та уроки з нагоди 68-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні.

 

 

 

                        Сільський голова                                       Т.І.Мехед.