rozhni@i.ua (04594) 2-53-84

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА  РАДА

БРОВАРСЬКИЙ РАЙОН КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

РІШЕННЯ

 

 

від 24  лютого 2015 року                                                                                                 № 13

 

 

“ Про заходи по боротьбі та попередженню                                                                                                                                               наслідків повені  на річці Десна ”

 

 

            У зв’язку з можливим затопленням під час підвищення рівня води в річці Десна, керуючись ст. 38 п. 2 ч. б Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні

                                  

1.      Утворити та затвердити склад аварійно-рятувальної команди в с. Рожни в кількості 24 чоловік (Додаток 1)

2.      Утворити паводкову комісію в кількості 10 чоловік (Додаток 2)

3.      Утворити групу термінового оповіщення населення в разі катастрофічного затоплення в складі 20 чоловік (Додаток 3)

4.      Утворити додатковий евакопост на випадок сильного затоплення в кількості 12 чоловік (Додаток 4)

5.      Через групу оповіщення організувати ознайомлення громадян села, керівників підприємств, установ, організацій по підготовці до евакуації населення, тварин та сільськогосподарської техніки, матеріальних цінностей.

6.      Секретарю сільської ради Кримець В.В. скласти списки власників ВРХ, які проживають в зоні підтоплення ( Додаток 5)

7.      Начальнику рятувальної станції Селюку А.О. щоденно на 8.00 годину доповідати голові паводкової комісії про стан підйому води в річці Десна, скласти списки всіх власників моторних та весельних човнів, які в разі потреби можуть надати допомогу в евакуації населення( Додаток 6)

8.      Начальник штабу цивільної оборони Мехед Т.І. на період повені організувати доведення інформації для всього населення, що проживає в зоні затоплення та на випадок повені, що має загрозливий характер, організувати евакуацію населення в безпечну зону згідно плану цивільної оборони на мирний час.

9.      Головному лікарю Рожнівської медамбулаторії  загальної практики сімейної медицини Новак Л.І., голові Літківського споживчого товариства Кичинок Т.Л., приватним підприємцям Ковалевській О.М., Манаєнко Л.Ф., Мойсеєнко Ю.В.,  Кеуш В.П. створити запаси необхідних медикаментів, продуктів харчування та промислових товарів першої необхідності.

10.  Секретарю сільської ради Кримець В.В. разом з соціальним працівником Хорошун Н.П. скласти списки пристарілих громадян, дітей дошкільного та шкільного віку, які проживають в зоні затоплення і потребують допомоги в евакуації в першу чергу (Додатки 7-9)

11.  Виконкому сільської ради взяти на облік автотранспорт та плавзасоби, які будуть використовуватись на роботах, пов’язаних з ліквідацією надзвичайних ситуацій.

12.  Утворити необхідний матеріальний запас пально-мастильних, будівельних та сипучих матеріалів, мішків, засобів освітлення, захисного одягу, інструменту.

 

 

       

 

 

 

Сільський голова                                      Т.І. Мехед

 

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

РІШЕННЯ

 

Від 24 лютого  2015 року                                                                                                      № 14

 

Про роботу щодо профілактики правопорушень

 та скоєння злочинів на території Рожнівської сільської ради

Броварського району Київської області ”

 

            Заслухавши та обговоривши інформацію керівника ГФ “ Деснянський патруль ” Ситник Ю.Д.,  про  роботу щодо профілактики правопорушень та скоєння злочинів на території Рожнівської сільської ради  Броварського району Київської області враховуючи, що з початку року до ГФ “ Деснянський патруль ” надійшло 13 звернень, з них на особистому прийомі 5, було зроблено 12 виїздів,   була проведена перевірка неблагонадійних сімей – 7 разів, постійно проводиться патрулювання території, проводяться профілактичні бесіди з особами  схильними до грубого порушення правопорядку  керуючись ст. 38 Закону України ,,Про місцеве самоврядування в Україні ” виконавчий комітет Рожнівської сільської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1.      Інформацію керівника ГФ “ Деснянський патруль ” Ситник Ю.Д., про  роботу щодо профілактики правопорушень та скоєння злочинів на території Рожнівської сільської ради Броварського району Київської області прийняти до відома.

2.      Вжити заходів до посилення контролю за додержанням правил роздрібної торгівлі алкогольними напоями, притягнення винних осіб до відповідальності та за їх порушення, особливо за продаж спиртних напоїв неповнолітнім на території Рожнівської сільської ради Броварського району Київської області.

3.      Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань освіти, охорони здоров’я, материнства і дитинства та соціального захисту населення. 

 

 

Сільський голова                                      Т.І.Мехед
РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

РІШЕННЯ

 

Від 24 лютого  2015 року                                                                                                      № 15

 

Про заходи щодо покращення санітарно- епідемічної

ситуації на території Рожнівської сільської ради 

Броварського району Київської області  

 

            Заслухавши та обговоривши Доручення в.о. голови Броварської районної державної адміністрації  Прянішнікової К.В. про санітарно- епідемічну  ситуацію в Броварському районі  та заходи щодо недопущення її ускладнення у 2015 році, дані на розширеній  оперативній нараді 16 лютого 2015 року , керуючись ст. 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні ” виконавчий комітет Рожнівської сільської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1.       Доручення в.о. голови Броварської районної державної адміністрації  Прянішнікової К.В. про санітарно- епідемічну  ситуацію в Броварському районі  та заходи щодо недопущення її ускладнення у 2015 році, дані на розширеній  оперативній нараді 16 лютого 2015 року, прийняти до відома та виконання.

2.       Виконавчому комітет Рожнівської сільської ради Броварського району Київської області:

-          організувати виконання протималярійних гідротехнічних заходів та комарознищувальних заходів в місцях їх масового виплоду.

3.       Директору комунального підприємства “ Рожнівське” Кабишу В.М.:

-          провести роботу по покращенню санітарно – технічного стану сільських водопроводів, забезпечити організацію відомчого лабораторного контролю за якістю питної води, що подається населенню;

-          забезпечити проведення  профілактичної дезінфекції джерел водопостачання, водопровідних споруд, в тому числі колодязів громадського та індивідуального користування дезінфікуючими засобами дозволеними до використання МОЗ України;

-          провести заходи по благоустрою території населених пунктів, забезпечити своєчасний вивіз відходів, ліквідацію несанкціонованих звалищ сміття.

4.      Завідуючий Рожнівською медичною амбулаторією загальної практики сімейної медицини Новак Л.І.:

-          організувати проведення флюорографічного обстеження категорій населення, яке ухиляється від проходження даного обстеження.

 

 

 

Сільський голова                                      Т.І.Мехед
РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

Від 24 лютого 2015 року                                                                                                  № 16

 

Про оформлення права

власності на житловий будинок 

 

 

            Розглянувши заяву гр. Захарченко Олексія Васильовича  про надання дозволу на оформлення права власності на житловий будинок, на підставі зібраних матеріалів, керуючись п.10 ст. 30 /п.б/ Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні ” від 21.05.97 р. та cт. ст. 15, 18 Закону України “ Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень” від 01.07.2004 року за № 1952 (зі змінами та доповненнями), виконком  Рожнівської сільської ради

 

В И Р І Ш И В:

 

1.      Оформити право власності на житловий будинок, збудований у 1986 році загальною площею 123,7 кв.м, житловою площею 97,4 кв.м з господарськими будівлями та спорудами:   прибудова, прибудова, прибудова, крильце, крильце, погріб, сарай, прибудова, погріб, вбиральня, колодязь, огорожа за адресою: село Рожни Броварського району Київської області вул. Сибірська, буд. № 12  на ім’я Захарченко Олексія Васильовича.

2.      Присвоїти поштову адресу житловому будинку, який належить Захарченко Олексію Васильовичу  :

Київська область Броварський район село Рожни  вул. Сибірська буд. № 12.

3.      Доручити Реєстраційній службі Броварського міськрайонного управління юстиції видати свідоцтво про право власності на вищевказані об’єкти нерухомості.

 

 

 

 

Сільський голова                                      Т.І. Мехед

 

 

 

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 РІШЕННЯ

 

Від  24 лютого 2015 року                                                                                                             № 17

 

“ Про присвоєння поштової адреси ”

 

 

            Розглянувши заяву гр. Фєдосєєвої Лариси Олександрівни та Осадчука Олега Аркадійовича про присвоєння поштової адреси земельній ділянці, яка знаходиться в с. Рожни Броварського району Київської області по вулиці Пушкіна, керуючись ст. 31 Закону України   “ Про місцеве самоврядування в   Україні ” виконавчий комітет Рожнівської сільської ради

 

В И Р І Ш И В:

 

1.      Присвоїти поштову адресу земельній ділянці (кадастровий номер   3221287201:01:037:0040 ), яка знаходиться в с. Рожни Броварського району Київської області по вулиці Пушкіна   та належить Фєдосєєвій  Ларисі Олександрівні та Осадчуку Олегу Аркадійовичу  :

 

Київська область Броварський район с. Рожни вулиця Пушкіна  діл. № 19/1.

 

 

 

 

Сільський голова                                      Т.І. Мехед

 

 

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 РІШЕННЯ

 

Від  24 лютого 2015 року                                                                                                             № 18

 

“ Про присвоєння поштової адреси ”

 

 

            Розглянувши заяву гр. Косарчук Лесі Миколаївни про присвоєння поштової адреси земельній ділянці, яка знаходиться в с. Рожни Броварського району Київської області по вулиці Білокур Катерини, керуючись ст. 31 Закону України “ Про місцеве самоврядування в   Україні ” виконавчий комітет Рожнівської сільської ради

 

В И Р І Ш И В:

 

1.      Присвоїти поштову адресу земельній ділянці (кадастровий номер 3221287201:01:063:0048), яка знаходиться в с. Рожни Броварського району Київської області по вулиці Білокур Катерини та належить Косарчук Лесі Миколаївні  :

 

Київська область Броварський район с. Рожни вулиця Білокур Катерини діл. №132. 

 

 

Сільський голова                                      Т.І. Мехед

 

 

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 РІШЕННЯ

 

Від  24 лютого 2015 року                                                                                                             № 19

 

“ Про присвоєння поштової адреси ”

 

 

            Розглянувши заяву гр. Матвієць Ольги Григорівни про присвоєння поштової адреси земельній ділянці, яка знаходиться в с. Рожни Броварського району Київської області по вулиці  Левадній , керуючись ст. 31 Закону України “ Про місцеве самоврядування в   Україні ” виконавчий комітет Рожнівської сільської ради

 

В И Р І Ш И В:

 

1.      Присвоїти поштову адресу земельній ділянці (кадастровий номер 3221287201:01:010:0040), яка знаходиться в с. Рожни Броварського району Київської області по вулиці Левадна та належить  Матвієць Ользі Григорівні :

 

Київська область Броварський район с. Рожни вулиця Левадна  діл. № 9. 

 

 

 

Сільський голова                                      Т.І. Мехед

 

 

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 РІШЕННЯ

 

Від  24 лютого 2015 року                                                                                                             № 20

 

“ Про присвоєння поштової адреси ”

 

 

            Розглянувши заяву гр. Захарченка Івана Григоровича  про присвоєння поштової адреси земельній ділянці, яка знаходиться в с. Рожни Броварського району Київської області по вулиці  Щорса , керуючись ст. 31 Закону України “ Про місцеве самоврядування в   Україні ” виконавчий комітет Рожнівської сільської ради

 

В И Р І Ш И В:

 

1.      Присвоїти поштову адресу земельній ділянці (кадастровий номер 3221287201:01:020:0017), яка знаходиться в с. Рожни Броварського району Київської області по вулиці Щорса та належить  Захарченко Івану Григоровичу:

 

 Київська область Броварський район с. Рожни вулиця Щорса б/з.

 

 

 

Сільський голова                                      Т.І. Мехед

 

 

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 РІШЕННЯ

 

Від  24 лютого 2015 року                                                                                                             № 21

 

“ Про присвоєння поштової адреси ”

 

 

            Розглянувши заяву гр. Калайдової  Лариси Юхимівни про присвоєння поштової адреси земельній ділянці, яка знаходиться в с. Рожни Броварського району Київської області по вулиці  Офіцерська , керуючись ст. 31 Закону України “ Про місцеве самоврядування в   Україні ” виконавчий комітет Рожнівської сільської ради

 

В И Р І Ш И В:

 

1.      Присвоїти поштову адресу земельній ділянці (кадастровий номер 3221287201:01:031:0077), яка знаходиться в с. Рожни Броварського району Київської області по вулиці Офіцерська  та належить  Калайдовій  Ларисі  Юхимівні:

 

 Київська область Броварський район с. Рожни вулиця Офіцерська діл. № 5. 

 

 

 

Сільський голова                                      Т.І. Мехед

 

 

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 РІШЕННЯ

 

Від  24 лютого 2015 року                                                                                                             № 22

 

“ Про присвоєння поштової адреси ”

 

 

            Розглянувши заяву гр. Орлової Олени Владиславівни  про присвоєння поштової адреси земельній ділянці, яка знаходиться в с. Рожни Броварського району Київської області по вулиці  Офіцерська , керуючись ст. 31 Закону України “ Про місцеве самоврядування в   Україні ” виконавчий комітет Рожнівської сільської ради

 

В И Р І Ш И В:

 

1.      Присвоїти поштову адресу земельній ділянці (кадастровий номер 3221287201:01:031:0075), яка знаходиться в с. Рожни Броварського району Київської області по вулиці Офіцерська  та належить Орловій Олені Владиславівні :

 

 Київська область Броварський район с. Рожни вулиця Офіцерська діл. № 1. 

 

 

 

Сільський голова                                      Т.І. Мехед

 

 

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 РІШЕННЯ

 

Від  24 лютого 2015 року                                                                                                             № 23

 

“ Про присвоєння поштової адреси ”

 

 

            Розглянувши заяву гр. Корсун Ольги Олексіївни  про присвоєння поштової адреси земельній ділянці, яка знаходиться в с. Рожни Броварського району Київської області по вулиці  Офіцерська , керуючись ст. 31 Закону України “ Про місцеве самоврядування в   Україні ” виконавчий комітет Рожнівської сільської ради

 

В И Р І Ш И В:

 

1.      Присвоїти поштову адресу земельній ділянці (кадастровий номер 3221287201:01:031:0076), яка знаходиться в с. Рожни Броварського району Київської області по вулиці Офіцерська  та належить  Корсун Ользі Олексіївні :

 

 Київська область Броварський район с. Рожни вулиця Офіцерська діл. № 3.

 

 

 

 

Сільський голова                                      Т.І. Мехед