ВИКОНАВЧИЙ    КОМІТЕТ

від  25 квітня  2013 року                                                                                             № 40

“ Про  розгляд Доручення голови

Броварської державної адміністрації,

заслуханому на засіданні оперативної

наради райдержадміністрації  15.04.2013

Заслухавши  інформацію сільського голови  по Дорученню  голови Броварської державної  адміністрації за результатами розгляду інформації про завершення опалювального сезону 2012/2013 років та першочергові завдання з підготовки до роботи в умовах наступного опалювального сезону, заслуханої  на засіданні оперативної наради райдержадміністрації 15.04.2013 році виконавчий комітет Рожнівської сільської ради

В И Р І Ш И В:

1.      Інформацію сільського голови  “ Про  розгляд Доручення голови  Броварської                                  державної адміністрації заслуханому на засіданні оперативної наради райдержадміністрації  15.04.2013 ” прийняти до відома та виконання.

2.      Провести організаційну роботу з підготовки об’єктів соціальної сфери до сталого функціонування в  осінньо  - зимовий період 2013/2014 років.

3.      Директору  комунального підприємства  “ Рожнівське ” розробити та затвердити заходи з підготовки об’єктів соціальної сфери до роботи в осінньо – зимовий період.

Сільський голова                                       Т.І.Мехед.