ВИКОНАВЧИЙ    КОМІТЕТ

від  24  травня  2013 року                                                                                            58

“ Про  розгляд  розпорядження  голови

Броварської державної адміністрації,

заслуханому на засіданні оперативної

наради райдержадміністрації   № 280 від 13.05.2013 ”

Заслухавши  інформацію сільського голови  по  розпорядженню  голови Броварської державної  адміністрації   “ Про підготовку житлово- комунального господарства району до роботи в осінньо- зимовий період  2013/2014” , керуючись виконавчий комітет Рожнівської сільської ради

В И Р І Ш И В:

1.      Інформацію сільського голови  по Розпорядженню  голови Броварської державної адміністрації  “ Про підготовку житлово- комунального господарства району до роботи в осінньо- зимовий період  2013/2014” прийняти до відома та виконання.

2.      Затвердити заходи  розроблені  директором комунальним підприємством                 “ Рожнівське ” згідно з додатком .

Сільський голова                                      Т.І.Мехед.