rozhni@i.ua (04594) 2-53-84

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ВИКОНАВЧИЙ    КОМІТЕТ

 

   РІШЕННЯ

 

Від 26 липня 2013 року                                                                                             № 87

 

“ Звіт про роботу зі зверненнями

громадян за І півріччя 2013 року ”

 

 

                 Заслухавши інформацію сільського голови Мехед Т.І. “ Про звіт роботи виконкому

Рожнівської сільської ради за  І півріччя 2013 ”  року та враховуючи, що  проводиться прийом

громадян, розглядаються  усні та письмові звернення, вчиняються нотаріальні дії та

проводиться реєстрація актів цивільного стану, за цей період проведено 6 засідань виконкому,

керуючись  п.1 ч.б ст. 38  Закону України  “Про місцеве самоврядування в Україні ”,  виконавчий комітет Рожнівської  сільської ради    

                                               

ВИРІШИВ:

1.      Інформацію сільського голови Мехед Т.І. про роботу виконкому Рожнівської сільської

ради за перше півріччя 2013 року прийняти до відома.

                                          (Доповідь додається).

2.      Роботу виконавчого комітету Рожнівської сільської ради вважати задовільною.

 

 

 

 

 

                                           Сільський голова                                     Т.І.Мехед

 

 

Додаток до рішення  виконавчого

комітету Рожнівської сільської ради №   від 26.07.2013.

 

ІНФОРМАЦІЯ

Про звіт про роботу виконавчого комітету Рожнівської сільської ради за І півріччя 2013 року

 

 

             Виконавчий комітет  Рожнівської сільської ради проводить роботу зі зверненнями громадян у відповідності з вимогами Законів України “ Про місцеве самоврядування ”, “Про звернення громадян ”, “Про місцеві державні адміністрації , Указу Президента України від 07 лютого 2008 року № 109/2008 “ Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування ”, іншими законодавчими актами та розпорядчими документами.

            Визначені прийомні дні та години прийому громадян працівниками сільської ради: середа з 9-00 до 12-00, але громадяни приймаються і в інші дні. Хочеться звернути у вагу на те, що  до виконавчого  комітет сільської ради звертаються не тільки місцеві жителі, а члени садових товариств таких, як “ Трудовик ”,“ Ландиш ”, “ Зелений сад Т ”, “ Зачарована Десна ”,  “ Сосновий бір ”. Разом з місцевими жителями це становить близько 5 тисяч.

Робота виконавчого комітету Рожнівської сільської ради проходить відповідно  до затвердженого  плану роботи на 2013 рік .

Відбулося 6 засідань виконавчого комітету та  видано 68 рішень. На засіданнях розглядались  заплановані питання:

 

1

Про план бюджету Рожнівської сільської ради на 2013 рік

2

 

Звіт про роботу щодо порушення правопорядку та скоєння злочинів по селу Рожни.

3

Про заходи по боротьбі та попередженню повені на річці Десна

4

Про проведення двомісячника по благоустрою села Рожни

5

Про роботу НВК

6

Про підготовку до святкування Дня Перемоги

7

Про оздоровлення дітей

8

Про роботу комунального підприємства “ Рожнівське ”

9

Про роботу торгівельних закладів с. Рожни

10

Про проведення поточного ремонту школи

а також звернення про оформлення права власності на будинки, присвоєння поштової адреси, погодження графіку роботи торгівельних закладів, встановлення рекламних стел.

Виконавчим комітетом видано  673 довідки.

На особистому прийому у сільського голови  побувало  80  громадян, одержано 184 письмових  звернень,  37 технічних документацій та проектів землеустрою, 248 заяв  - про виділення земельних ділянок, присвоєння поштових адрес, оформлення права власності на будинок,  19 – запитів ( в основному від нотаріальних контор про надання  інформації про померлих осіб, декілька про наявність земель запасу для надання у власність під житлове будівництво та інше) ,5 скарг від населення ( в основному про межі та  відносини з сусідами), які винесено для розгляду на засідання сесій та виконкому, постійних комісії сільської ради.

За наданням субсидії звернулося 12 чоловік. На газове опалення 2 чоловіка на тверде 10 чоловік .

На  військовому обліку перебуває 134 чоловіка.

За першу половину 2013 року на території Рожнівської сільської ради зареєструвалося 29 громадян, знялося з реєстрації -9.
            Виконавчим комітетом Рожнівської сільської ради видано 14 свідоцтв про державну реєстрацію, серед них 2 шлюби, 4 народження , 8 смертей.

Виконавчим комітетом Рожнівської сільської ради вчинено     46  нотаріальних дій.  Це посвідчення доручень, складання заповітів. Посвідчення вірності підпису та копій.

Проводиться і організаційно – масова робота згідно затверджених заходів, щодо відзначення в селі державних, професійних та релігійних свят. Також проходить робота по благоустрою населеного пункту.  Відповідно до розпорядження голови Броварської адміністрації виконавчим комітетом розроблювалось ряд заходів щодо  попередження пожеж, загибелі та травмування людей , щодо затвердження плану основних заходів цивільного захисту  на 2013, про проведення двомісячника благоустрою населеному  пункті, про завершення опалювального сезону про підготовку житлово- комунального господарства району до роботи в осінньо  - зимовий період 2013-2014 та проводиться  певна робота щодо їх виконання.

Належна увага приділяється соціальному  захисту населення, культурно – духовному  розвитку. Працівниками сільського будинку культури, за допомогою працівників соціальної сфери та талановитої молоді села було організовано та проведено ряд заходів. Це і Новорічні колядки, святковий концерт до Дня 8 Березня, мітинг – реквієм до 9 Травня.

На території Рожнівської сільської ради знаходяться ряд підприємств, торгівельних точок, кафе. Хотілося б подякувати всім тим хто  в цей не дуже легкий час переймається проблемами села та надає постійну благодійну допомогу для проведення свят та міроприємтсв. Зокрема за їх допомогою ми змогли привітати працівників соціальної сфери з Днем 8 Березня,  організувати поминальний обід та надати 25 пайків до Дня 9 Травня, учнів 9 класу привітати з  випускним, діток дошкільного віку з випуском  у садочку, медиків до професійного свята.

Не без уваги залишаються і наші діти. Завдяки розробленій програмі про літній відпочинок дітей за рахунок бюджетних коштів буде оздоровлено 27 дітей. Це путівки в санаторій міста Євпаторія “Алмазний ” та поїздка на фестиваль до міста Керч.

Хочеться відмітити, що Рожнівська сільська рада одна з небагатьох, яка заключила договір про співпрацю з Броварським центром зайнятості, Що дає можливість надати бажаючим робочі місця та отримати  допомогу у благоустрої території.  Вже було укладено два Договори по прибиранню території кладовища.

Значна увага приділяється  виконанню бюджету сільської ради, який наповнюється в основному за рахунок орендної плати, податку на землю від юридичних та фізичних осіб, прибутковому податку та інших надходжень.

Дохідна частина бюджету за перше півріччя 2013 року виконана на

105 %. 

            Виконком Рожнівської сільської ради працює над вдосконаленням роботи зі зверненнями громадян, вивчає причини, що їх породжують, вживає заходи щодо їх усунення, уважно ставиться до вирішення проблем, з якими звертаються громадяни.

 

Секретар виконкому                                          В.В. Кримець