ВИКОНАВЧИЙ    КОМІТЕТ

від  30 серпня 2013  року                                                                                            116

“ Про безкоштовне  харчування

учнів Рожнівського НВК

Заслухавши інформацію директора Рожнівського НВК Бєлінської Т.Г. про звільнення від оплати за харчування дітей у  Рожнівському НВК та враховуючи, що  діти з малозабезпеченої  багатодітної сім’ї , керуючись  Постановою КМУ від  19.06.2002  № 856         Про організацію харчування  окремих категорій учнів у загальноосвітніх навчальних  закладах ”, та рішенням  сесії Броварської районної ради від 30.09.1999 року № 102“  Про порядок визначення категорії учнів, які забезпечуються безкоштовним харчуванням ”,  ст. 32  Закону України  “ Про місцеве самоврядування в Україні, виконком сільської ради ”

В И Р І Ш И В:

1.      Звільнити від оплати за харчування  учнів Рожнівського НВК:

У кількості двох чоловік

Сільський голова                                      Т.І. Мехед