rozhni@i.ua (04594) 2-53-84

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 РІШЕННЯ

Від  30 червня 2015 року                                                                                                             № 68

 

“ Звіт про роботу виконавчого комітету

Рожнівської сільської ради за  перше півріччя 2015 року ”

 

 

                 Заслухавши інформацію сільського голови Мехед Т.І.  про роботу виконавчого комітету Рожнівської сільської ради за  перше півріччя 2015 року та враховуючи, що  проводиться прийом громадян, розглядаються  усні та письмові звернення, вчиняються нотаріальні дії та проводиться реєстрація актів цивільного стану, за цей період проведено 5 засідань виконкому, керуючись  п.1 ч. б ст. 38  Закону України  “ Про місцеве самоврядування в Україні ”,  виконавчий комітет Рожнівської  сільської ради    

                                               

ВИРІШИВ:

1.      Інформацію сільського голови Мехед Т.І. про роботу виконавчого комітету Рожнівської сільської ради за  перше півріччя 2015 року прийняти до відома.  (Доповідь додається).

2.      Роботу виконавчого комітету Рожнівської сільської ради за  перше півріччя 2015 року вважати задовільною.

3.      Подати звіт про роботу виконавчого комітету Рожнівської сільської ради за  перше півріччя 2015 року на затвердження чергової сесії Рожнівської сільської ради.

 

 

 

 

 

                                           Сільський голова                                     Т.І.Мехед

 

 

 

 

 

 

 

Додаток

до рішення  виконавчого комітету 

                                                                                              Рожнівської сільської ради

                                                                                              від 30.06.2015 року за № 68

 

 

ІНФОРМАЦІЯ

про роботу виконавчого комітету Рожнівської сільської ради за                            перше півріччя 2015 року

 

             Виконавчий комітет  Рожнівської сільської ради проводить роботу зі зверненнями громадян у відповідності з вимогами Законів України “ Про місцеве самоврядування ”,             “ Про звернення громадян ”, “ Про місцеві державні адміністрації , Указу Президента України від 07 лютого 2008 року № 109/2008 “ Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування ”, іншими законодавчими актами та розпорядчими документами.

            Визначені прийомні дні та години прийому громадян працівниками сільської ради: середа з 9-00 до 12-00, але громадяни приймаються і в інші дні. Хочеться звернути у вагу на те, що  до виконавчого  комітет сільської ради звертаються не тільки місцеві жителі, а члени садових товариств таких, як “ Трудовик ”,“ Ландиш ”, “ Зелений сад Т ”, “ Зачарована  Десна ”,  “ Сосновий бір ”. Разом з місцевими жителями це становить близько 5 тисяч.

Робота виконавчого комітету Рожнівської сільської ради проходить відповідно  до затвердженого  плану роботи на 2015 рік .

Відбулося 5 засідань виконавчого комітету та  видано  67 рішень.

Виконавчим комітетом видано 614 довідки.

На особистому прийому у сільського голови побувало 65 громадян, одержано 550 письмових звернень,  47 технічних документацій та проектів землеустрою, 206  заяв  - про виділення земельних ділянок, присвоєння поштових адрес, оформлення права власності на будинки  11– запитів ( в основному  про наявність земель запасу для надання у власність під житлове будівництво та інше), 1 скарг від населення, які винесено для розгляду на засідання сесій та виконкому, постійних комісії сільської ради.

За наданням субсидії звернулося 34 чоловік.

На  військовому обліку перебуває 96 військовозобов’язаних  та 27 призивного віку.

За першу половину 2015 року на території Рожнівської сільської ради зареєструвалося 13 громадян, знялося з реєстрації -11.
            Виконавчим комітетом Рожнівської сільської ради видано  22  свідоцтв про державну реєстрацію, серед них 3 шлюби, 3 народження, 16 смертей.

Виконавчим комітетом Рожнівської сільської ради вчинено  39 нотаріальних дій.  Це посвідчення доручень, складання заповітів. Посвідчення вірності підпису та копій.

За перше півріччя  2015 року  по Рожнівській сільській раді проведено реєстрацію  21 договір куплі – продажу будинків та 66 договорів земельних ділянок .

Проводиться і організаційно – масова робота згідно затверджених заходів, щодо відзначення в селі державних, професійних та релігійних свят. Також проходить робота по благоустрою населеного пункту.  Відповідно до розпорядження голови Броварської адміністрації виконавчим комітетом розроблювалось ряд заходів щодо  попередження пожеж, загибелі та травмування людей , щодо затвердження плану основних заходів цивільного захисту  на 2015, про проведення двомісячника благоустрою населеному  пункті, про завершення опалювального сезону про підготовку житлово- комунального господарства району до роботи в осінньо  - зимовий період 2015-2016 та проводиться  певна робота щодо їх виконання.

Належна увага приділяється соціальному  захисту населення, культурно – духовному  розвитку. Працівниками сільського будинку культури, за допомогою працівників соціальної сфери та талановитої молоді села було організовано та проведено ряд заходів. На території Рожнівської сільської ради знаходяться ряд підприємств, торгівельних точок, кафе. Хотілося б подякувати всім тим хто  в цей не дуже легкий час переймається проблемами села та надає постійну благодійну допомогу для проведення свят та міроприємтсв. Зокрема за їх допомогою ми змогли привітати працівників соціальної сфери з Днем 8 Березня,  організувати поминальний обід та надати 22 пайків до Дня 9 Травня, учнів 9 класу привітати з  випускним, діток дошкільного віку з випуском  у садочку, медиків до професійного свята.

Не без уваги залишаються і наші діти. Завдяки розробленій програмі про літній відпочинок дітей за рахунок бюджетних коштів буде оздоровлено  дітей на базі відпочинку Любич                 с. Літки.

Значна увага приділяється  виконанню бюджету сільської ради, який наповнюється в основному за рахунок орендної плати, податку на землю від юридичних та фізичних осіб, прибутковому податку та інших надходжень.

Дохідна частина бюджету за перше півріччя 2015 року виконана на 158 % . 

            Виконком Рожнівської сільської ради працює над вдосконаленням роботи зі зверненнями громадян, вивчає причини, що їх породжують, вживає заходи щодо їх усунення, уважно ставиться до вирішення проблем, з якими звертаються громадяни.

 

 

 

 

 

 

 

 

Секретар  виконавчого комітету                           В.В. Кримець

 

 

 

 

 

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 РІШЕННЯ

Від  30 червня 2015 року                                                                                                             № 69

 

“ Про виконання програми соціально-

економічного, культурного і духовного

 розвитку територіальної громади села Рожни

за  перше півріччя 2015 року ”

 

 

          Заслухавши та обговоривши інформацію сільського голови про виконання програми соціально-економічного, культурного і духовного розвитку територіальної громади села Рожни за першу половину  2015 року , керуючись п.1ч.а ст. 27 Закону України  “ Про місцеве самоврядування в Україні ”,  виконавчий комітет   Рожнівської сільської ради

                                                          

ВИРІШИВ:

 

1.      Погодити виконання програми соціально-економічного, культурного і духовного розвитку територіальної громади села Рожни за  першу половину 2015  року  на загальну суму   798 тис. грн.  (Стан виконання Програми додається).

2.      Подати виконання програми соціально-економічного, культурного і духовного розвитку територіальної громади села Рожни за  першу половину 2015 року  на засідання чергової сесії  Рожнівської сільської ради.

 

 

 

 

 

Сільський голова                                     Т.І. Мехед

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток

до рішення  виконавчого комітету 

                                                                                              Рожнівської сільської ради

                                                                                                                 від 30.06.2015 року за № 69

Звіт

про виконання програми соціально-економічного, культурного і духовного розвитку територіальної громади села Рожни

за І половину 2015 року

 

За першу  половину 2015  року на виконання Програми соціально- економічного  розвитку територіальної громади с. Рожни  було витрачено  798 тис. грн. з них інвесторських коштів 89  тис. грн., бюджетних коштів  -709  тис. грн.

 

Інвесторські  кошти :

-          Виготовлення  права власності на земельні ділянки учасникам АТО-    62 тис. грн., івесторські кошти;

-          Допомога учаснику АТО  - 3 тис. грн., інвесторські кошти ;

-          Вітання жінок, працівників соціальної сфери до  8 Березня- 8,0 тис.грн., івесторських коштів;

-          Пайки для пільгових категорій на 9  травня - 8тис. грн. інвесторських коштів;

-          Вітання мед. працівників Рожнівської мед. амбулаторії- 1,5 тис.грн., інвесторських коштів;

-          Вітання випускників Рожнівського НВК 9 клас -3,5 тис. грн., інвесторські кошти;

-          Вітання випускників Рожнівського НВК дитячий садочок – 3  тис. грн, інвесторські кошти.

-           

Бюджетні кошти

-          Утримання ГФ “ Деснянський патруль ”  -  105,4 тис.грн бюджетних коштів;

-          Утримання сільської пожежної команди-  146,2  тис. грн..бюджетних коштів;

-          Вуличне освітлення -26,2  тис .грн. бюджетних коштів;

-          Перевезення школярів- 35, 0 тис. грн.;

-          Вивіз ТПВ на полігон “ Десна 2 ”-  143,7 тис. грн. бюджетних коштів;

придбання санаторно-курортних путівок для учнів Рожнівського НВК на суму-      44тис. грн. за рахунок бюджетних коштів;

-          Виготовлення проектів на ремонт вулиць – 190,0 тис. грн. бюджетних коштів;

-          Участь обдарованих дітей села у фестивалі “ Голоси яскравої країни  ”  -                       9,4 тис. грн. бюджетних коштів.

 

 

 

 

Секретар виконавчого комітету                   В.В. Кримець

 

 

 

 

 

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 РІШЕННЯ

 

Від  30 червня 2015 року                                                                                                             № 70

 

“ Про присвоєння поштової адреси ”

 

 

            Розглянувши заяву гр. Макаренко Анастасії Володимирівни   про присвоєння поштової адреси земельній ділянці, яка знаходиться в с. Рожни Броварського району Київської області по вулиці  Лівобережна, керуючись ст. 31 Закону України “ Про місцеве самоврядування в   Україні ” виконавчий комітет Рожнівської сільської ради

 

В И Р І Ш И В:

 

1.      Присвоїти поштову адресу земельній ділянці (кадастровий номер           3221287201:01:063: 0018), яка знаходиться в с. Рожни Броварського району Київської області по вулиці Лівобережна  та належить  Макаренко Анастасії Володимирівні :

 

Київська область Броварський район с. Рожни вулиця Лівобережна    № 27.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Сільський голова                                      Т.І. Мехед

 

 

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 РІШЕННЯ

 

Від  30 червня 2015 року                                                                                                             № 71

 

“ Про присвоєння поштової адреси ”

 

 

            Розглянувши заяву гр. Демянчук Ольги Іванівни    про присвоєння поштової адреси на садовий будинок, який знаходиться в с. Рожни Броварського району Київської області с/т    “ Меліоратор ” по вулиці Центральна 3 керуючись ст. 31 Закону України “ Про місцеве самоврядування в   Україні ” виконавчий комітет Рожнівської сільської ради

 

В И Р І Ш И В:

 

1.      Присвоїти поштову адресу садовому будинку   який знаходиться в с. Рожни Броварського району Київської області с/т    “ Меліоратор ” по вулиці Центральна 3 та належить  Демянчук Ользі Іванівні :

 

        Київська область Броварський район с. Рожни с/т  “Меліоратор”                            вулиця Центральна 3  буд. № 6.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Сільський голова                                      Т.І. Мехед

 

 

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 РІШЕННЯ

 

Від  30 червня 2015 року                                                                                                             № 72

 

“ Про присвоєння поштової адреси ”

 

 

            Розглянувши заяву гр. Геращенко Станіслава Петровича   про присвоєння поштової адреси земельній ділянці, яка знаходиться в с. Рожни Броварського району Київської області по вулиці  Старе село, керуючись ст. 31 Закону України “ Про місцеве самоврядування в   Україні ” виконавчий комітет Рожнівської сільської ради

 

В И Р І Ш И В:

 

1.      Присвоїти поштову адресу земельній ділянці (кадастровий номер           3221287201:01:020: 0083), яка знаходиться в с. Рожни Броварського району Київської області по вулиці Старе село  та належить  Геращенко Станіславу Петровичу:

 

Київська область Броварський район с. Рожни вулиця Старе село    № 20.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Сільський голова                                      Т.І. Мехед

 

 

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 РІШЕННЯ

 

Від  30 червня 2015 року                                                                                                             № 73

 

“ Про присвоєння поштової адреси ”

 

 

            Розглянувши заяву гр. Ємельянову Олександру Васильович  про присвоєння поштової адреси земельній ділянці, яка знаходиться в с. Рожни Броварського району Київської області по вулиці  Придеснянська, керуючись ст. 31 Закону України “ Про місцеве самоврядування в   Україні ” виконавчий комітет Рожнівської сільської ради

 

В И Р І Ш И В:

 

1.      Присвоїти поштову адресу земельній ділянці (кадастровий номер           3221287201:01:008: 0070), яка знаходиться в с. Рожни Броварського району Київської області по вулиці Придеснянська та належить  Ємельянову Олександру Васильовичу :

 

Київська область Броварський район с. Рожни вулиця Придеснянська  № 37 .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Сільський голова                                      Т.І. Мехед

 

 

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 РІШЕННЯ

 

Від  30 червня 2015 року                                                                                                             № 74

 

“ Про присвоєння поштової адреси ”

 

 

            Розглянувши заяву гр. Павлюк Олени Євгеніївни   про присвоєння поштової адреси земельній ділянці, яка знаходиться в с. Рожни Броварського району Київської області по вулиці  Лівобережна, керуючись ст. 31 Закону України “ Про місцеве самоврядування в   Україні ” виконавчий комітет Рожнівської сільської ради

 

В И Р І Ш И В:

 

1.      Присвоїти поштову адресу земельній ділянці (кадастровий номер           3221287201:01:063: 0021), яка знаходиться в с. Рожни Броварського району Київської області по вулиці Лівобережна  та належить  Павлюк Олені Євгеніївни:

 

Київська область Броварський район с. Рожни вулиця  Лівобережна  № 25 .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Сільський голова                                      Т.І. Мехед

 

 

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 РІШЕННЯ

 

Від  30 червня 2015 року                                                                                                             № 75

 

“ Про присвоєння поштової адреси ”

 

 

            Розглянувши заяву гр. Павлюка Костянтина Євгеновича про присвоєння поштової адреси земельній ділянці, яка знаходиться в с. Рожни Броварського району Київської області по вулиці  Лівобережна, керуючись ст. 31 Закону України “ Про місцеве самоврядування в   Україні ” виконавчий комітет Рожнівської сільської ради

 

В И Р І Ш И В:

 

1.      Присвоїти поштову адресу земельній ділянці (кадастровий номер           3221287201:01:063: 0020), яка знаходиться в с. Рожни Броварського району Київської області по вулиці Лівобережна  та належить  Павлюку Костянтину Євгенійовичу:

 

Київська область Броварський район с. Рожни вулиця  Лівобережна  № 23 .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Сільський голова                                      Т.І. Мехед

 

 

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 РІШЕННЯ

 

Від  30 червня 2015 року                                                                                                             № 76

 

“ Про присвоєння поштової адреси ”

 

 

            Розглянувши заяву гр. Дзунзи Валентини Вікторівни   про присвоєння поштової адреси земельній ділянці, яка знаходиться в с. Рожни Броварського району Київської області по вулиці  Лівобережна, керуючись ст. 31 Закону України “ Про місцеве самоврядування в   Україні ” виконавчий комітет Рожнівської сільської ради

 

В И Р І Ш И В:

 

1.      Присвоїти поштову адресу земельній ділянці (кадастровий номер           3221287201:01:063: 0017), яка знаходиться в с. Рожни Броварського району Київської області по вулиці Лівобережна  та належить  Дзунзі Валентині Вікторівні:

 

Київська область Броварський район с. Рожни вулиця  Лівобережна  № 29 .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Сільський голова                                      Т.І. Мехед

 

 

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 РІШЕННЯ

 

Від  30 червня 2015 року                                                                                                             № 77

 

“ Про присвоєння поштової адреси ”

 

 

            Розглянувши заяву гр. Хомюк Михайла Івановича   про присвоєння поштової адреси земельній ділянці, яка знаходиться в с. Рожни Броварського району Київської області по вулиці  Незалежності, керуючись ст. 31 Закону України “ Про місцеве самоврядування в   Україні ” виконавчий комітет Рожнівської сільської ради

 

В И Р І Ш И В:

 

1.      Присвоїти поштову адресу земельній ділянці (кадастровий номер           3221287201:01:030: 0104), яка знаходиться в с. Рожни Броварського району Київської області по вулиці Незалежності   та належить  Хомяку Михайлу Івановичу:

 

Київська область Броварський район с. Рожни вулиця Незалежності  № 29 .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Сільський голова                                      Т.І. Мехед

 

 

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 РІШЕННЯ

 

Від  30 червня 2015 року                                                                                                             № 78

 

“ Про присвоєння поштової адреси ”

 

 

            Розглянувши заяву гр. Буграка Олександра Михайловича    про присвоєння поштової адреси земельній ділянці, яка знаходиться в с. Рожни Броварського району Київської області по вулиці  Незалежності, керуючись ст. 31 Закону України “ Про місцеве самоврядування в   Україні ” виконавчий комітет Рожнівської сільської ради

 

В И Р І Ш И В:

 

1.      Присвоїти поштову адресу земельній ділянці (кадастровий номер           3221287201:01:030: 0102), яка знаходиться в с. Рожни Броварського району Київської області по вулиці Незалежності   та належить Буграку Олександру Михайловичу:

 

Київська область Броварський район с. Рожни вулиця Незалежності  № 33 .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Сільський голова                                      Т.І. Мехед

 

 

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 РІШЕННЯ

 

Від  30 червня 2015 року                                                                                                             № 79

 

“ Про присвоєння поштової адреси ”

 

 

            Розглянувши заяву гр. Зозулі Лілії Георгіївни про присвоєння поштової адреси земельній ділянці, яка знаходиться в с. Рожни Броварського району Київської області             с/т “ Радуга -2 ” по вулиці Лугова 1 керуючись ст. 31 Закону України “ Про місцеве самоврядування в   Україні ” виконавчий комітет Рожнівської сільської ради

 

В И Р І Ш И В:

 

1.      Присвоїти поштову адресу земельній ділянці, яка  знаходиться в с. Рожни Броварського району Київської області с/т  “ Радуга  -2 ” по вулиці  Лугова 1та належить Зозулі Лілії Георгіївні :

 

Київська область Броварський район с. Рожни с/т “Радуга-2”  вулиця Лугова1 № 13.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Сільський голова                                      Т.І. Мехед

 

 

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 РІШЕННЯ

 

Від  30 червня 2015 року                                                                                                             № 80

 

“ Про присвоєння поштової адреси ”

 

 

            Розглянувши заяву гр.  Горобця Юрія Івановича   про присвоєння поштової адреси земельній ділянці, яка знаходиться в с. Рожни Броварського району Київської області по вулиці  Незалежності, керуючись ст. 31 Закону України “ Про місцеве самоврядування в   Україні ” виконавчий комітет Рожнівської сільської ради

 

В И Р І Ш И В:

 

1.      Присвоїти поштову адресу земельній ділянці (кадастровий номер           3221287201:01:030: 0083), яка знаходиться в с. Рожни Броварського району Київської області по вулиці Незалежності   та належить  Горобцю Юрію Івановичу:

 

Київська область Броварський район с. Рожни вулиця  Незалежності   № 31.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Сільський голова                                      Т.І. Мехед

 

 

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 РІШЕННЯ

 

Від  30 червня 2015 року                                                                                                             № 81

 

“ Про присвоєння поштової адреси ”

 

 

            Розглянувши заяву гр.  Козака Романа Володимировича  про присвоєння поштової адреси земельній ділянці, яка знаходиться в с. Рожни Броварського району Київської області по провулку Гагаріна, керуючись ст. 31 Закону України “ Про місцеве самоврядування в   Україні ” виконавчий комітет Рожнівської сільської ради

 

В И Р І Ш И В:

 

1.      Присвоїти поштову адресу земельній ділянці (кадастровий номер           3221287201:01:076: 0059), яка знаходиться в с. Рожни Броварського району Київської області по провулку Гагаріна  та належить  Козаку Роману Володимировичу :

 

Київська область Броварський район с. Рожни  по провулку Гагаріна  № 2 .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Сільський голова                                      Т.І. Мехед

 

 

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 РІШЕННЯ

 

Від  30 червня 2015 року                                                                                                             № 82

 

“ Про присвоєння поштової адреси ”

 

 

            Розглянувши заяву гр.  Приходька Олександра Вікторовича про присвоєння поштової адреси земельній ділянці, яка знаходиться в с. Рожни Броварського району Київської області по вулиці  Незалежності, керуючись ст. 31 Закону України “ Про місцеве самоврядування в   Україні ” виконавчий комітет Рожнівської сільської ради

 

В И Р І Ш И В:

 

1.      Присвоїти поштову адресу земельній ділянці (кадастровий номер           3221287201:01:030: 0090), яка знаходиться в с. Рожни Броварського району Київської області по вулиці Незалежності   та належить  Приходько Олександру Вікторовичу:

 

Київська область Броварський район с. Рожни вулиця  Незалежності   № 27.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Сільський голова                                      Т.І. Мехед

 

 

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 РІШЕННЯ

 

Від  30 червня 2015 року                                                                                                             № 83

 

“ Про присвоєння поштової адреси ”

 

 

            Розглянувши заяву гр.  Медвідь Анатолія Станіславовича  про присвоєння поштової адреси земельній ділянці, яка знаходиться в с. Рожни Броварського району Київської області по вулиці  Незалежності, керуючись ст. 31 Закону України “ Про місцеве самоврядування в   Україні ” виконавчий комітет Рожнівської сільської ради

 

В И Р І Ш И В:

 

1.      Присвоїти поштову адресу земельній ділянці (кадастровий номер           3221287201:01:030: 0108), яка знаходиться в с. Рожни Броварського району Київської області по вулиці Незалежності   та належить  Медвідь  Анатолію Станіславовичу:

 

Київська область Броварський район с. Рожни вулиця  Незалежності   № 45.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Сільський голова                                      Т.І. Мехед

 

 

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 РІШЕННЯ

 

Від  30 червня 2015 року                                                                                                             № 84

 

“ Про присвоєння поштової адреси ”

 

 

            Розглянувши заяву гр. Стадник Наталії Станіславівни  про присвоєння поштової адреси земельній ділянці, яка знаходиться в с. Рожни Броварського району Київської області по вулиці  Лівобережна, керуючись ст. 31 Закону України “ Про місцеве самоврядування в   Україні ” виконавчий комітет Рожнівської сільської ради

 

В И Р І Ш И В:

 

1.      Присвоїти поштову адресу земельній ділянці (кадастровий номер           3221287201:01:062: 0014), яка знаходиться в с. Рожни Броварського району Київської області по вулиці Лівобережна  та належить  Стадник Наталії Станіславівні:

 

Київська область Броварський район с. Рожни вулиця  Лівобережна  № 20 .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Сільський голова                                      Т.І. Мехед

 

 

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 РІШЕННЯ

 

Від  30 червня 2015 року                                                                                                             № 85

 

“ Про присвоєння поштової адреси ”

 

 

            Розглянувши заяву гр.  Басову Олександру Сергійовичу  про присвоєння поштової адреси земельній ділянці, яка знаходиться в с. Рожни Броварського району Київської області по вулиці  Незалежності, керуючись ст. 31 Закону України “ Про місцеве самоврядування в   Україні ” виконавчий комітет Рожнівської сільської ради

 

В И Р І Ш И В:

 

1.      Присвоїти поштову адресу земельній ділянці (кадастровий номер           3221287201:01:030: 0112), яка знаходиться в с. Рожни Броварського району Київської області по вулиці Незалежності   та належить  Басову Олександру Сергійовичу:

 

Київська область Броварський район с. Рожни вулиця  Незалежності   № 41.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Сільський голова                                      Т.І. Мехед

 

 

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 РІШЕННЯ

 

Від  30 червня 2015 року                                                                                                             № 86

 

“ Про присвоєння поштової адреси ”

 

 

            Розглянувши заяву гр.  Манаєнко Альони Анатоліївни   про присвоєння поштової адреси земельній ділянці, яка знаходиться в с. Рожни Броварського району Київської області по вулиці  Незалежності, керуючись ст. 31 Закону України “ Про місцеве самоврядування в   Україні ” виконавчий комітет Рожнівської сільської ради

 

В И Р І Ш И В:

 

1.      Присвоїти поштову адресу земельній ділянці (кадастровий номер           3221287201:01:030: 0077), яка знаходиться в с. Рожни Броварського району Київської області по вулиці Незалежності   та належить  Манаєнко Альоні Анатоліївні :

 

Київська область Броварський район с. Рожни вулиця  Незалежності   № 40.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Сільський голова                                      Т.І. Мехед

 

 

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 РІШЕННЯ

 

Від  30 червня 2015 року                                                                                                             № 87

 

“ Про присвоєння поштової адреси ”

 

 

            Розглянувши заяву гр. Себба Олени Георгіївни  про присвоєння поштової адреси земельній ділянці, яка знаходиться в с. Рожни Броварського району Київської області по вулиці  Лівобережна, керуючись ст. 31 Закону України “ Про місцеве самоврядування в   Україні ” виконавчий комітет Рожнівської сільської ради

 

В И Р І Ш И В:

 

1.      Присвоїти поштову адресу земельній ділянці (кадастровий номер           3221287201:01:063: 0030), яка знаходиться в с. Рожни Броварського району Київської області по вулиці Лівобережна  та належить  Себба Олені Георгіївні :

 

Київська область Броварський район с. Рожни вулиця  Лівобережна  № 13.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Сільський голова                                      Т.І. Мехед

 

 

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 РІШЕННЯ

 

Від  30 червня 2015 року                                                                                                             № 88

 

“ Про присвоєння поштової адреси ”

 

 

            Розглянувши заяву гр. Костюк Світлани Миколаївни  про присвоєння поштової адреси земельній ділянці, яка знаходиться в с. Рожни Броварського району Київської області по провулку Старинному  керуючись ст. 31 Закону України “ Про місцеве самоврядування в   Україні ” виконавчий комітет Рожнівської сільської ради

 

В И Р І Ш И В:

 

1.      Присвоїти поштову адресу земельній ділянці (кадастровий номер           3221287201:01:071: 0102), яка знаходиться в с. Рожни Броварського району Київської області по провулку Старинному  та належить Костюк Світлані Миколаївні:

 

Київська область Броварський район с. Рожни провулок Старинний  № 15 А.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Сільський голова                                      Т.І. Мехед

 

 

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

РІШЕННЯ

 

Від 30 червня 2015 року                                                                                                                № 89

 

 

“ Про затвердження тарифів ”

 

 

             Заслухавши та обговоривши  лист Київського КЕУ від 21.05.2015 року за № 303/25-1926, балансоутримувача водогосподарства в\ч А 1525 в\м № 15, яке розташоване  в с. Рожни Броварського району Київської області,   про затвердження тарифів з водопостачання, водовідведення  та теплопостачання на 2015 рік для в/м № 15, керуючись п. а ст.28 Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні ”, п.2     ст. 7, ст. 31 Закону України     “ Про житлово- комунальні послуги ” виконавчий комітет   Рожнівської сільської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1.      Затвердити тарифи на 2015 рік з  надання послуг теплопостачання та гарячого водопостачання  для мешканців військового містечка № 15 надані Київським КЕУ:

 

-          послуги з водопостачання та водовідведення :

тариф без ПДВ 2,17 грн. за 1 м3;

тариф з ПДВ 2,60 грн. за  1 м3;

-          послуги з теплопостачання :

тариф без ПДВ  176,47 за 1 м3;

тариф з ПДВ 211,76 грн. за  1 м3.

 

2.      Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань з питань бюджету, фінансів та цін.

 

 

 

         

 

                             

 

Сільський голова                                      Т.І. Мехед