rozhni@i.ua (04594) 2-53-84

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 РІШЕННЯ

 

Від 29 липня  2014 року                                                                                                               № 68

 

“ Звіт про роботу зі зверненнями

громадян за І півріччя 2014року ”

 

 

                 Заслухавши інформацію сільського голови Мехед Т.І. “ Про звіт роботи виконкому

Рожнівської сільської ради за  І півріччя 2014 ”  року та враховуючи, що  проводиться прийом

громадян, розглядаються  усні та письмові звернення, вчиняються нотаріальні дії та

проводиться реєстрація актів цивільного стану, за цей період проведено 6 засідань виконкому,

керуючись  п.1 ч.б ст. 38  Закону України  “Про місцеве самоврядування в Україні ”,  виконавчий комітет Рожнівської  сільської ради    

                                               

ВИРІШИВ:

1.      Інформацію сільського голови Мехед Т.І. про роботу виконкому Рожнівської сільської

ради за перше півріччя 2014 року прийняти до відома.

                                          (Доповідь додається).

2.      Роботу виконавчого комітету Рожнівської сільської ради вважати задовільною.

 

 

 

 

 

                                           Сільський голова                                     Т.І.Мехед

                                                                                                       

 

 

 

 

Додаток

до рішення виконавчого комітету

Рожнівської сільської ради

від 29.07 .2014 року за № 68

 

ІНФОРМАЦІЯ

 

Про звіт про роботу виконавчого комітету Рожнівської сільської ради за І півріччя 2014 року

 

             Виконавчий комітет  Рожнівської сільської ради проводить роботу зі зверненнями громадян у відповідності з вимогами Законів України “ Про місцеве самоврядування ”, “ Про звернення громадян ”, “ Про місцеві державні адміністрації , Указу Президента України від 07 лютого 2008 року № 109/2008 “ Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування ”, іншими законодавчими актами та розпорядчими документами.

            Визначені прийомні дні та години прийому громадян працівниками сільської ради: середа з 9-00 до      1  2-00, але громадяни приймаються і в інші дні. Хочеться звернути у вагу на те, що  до виконавчого  комітет сільської ради звертаються не тільки місцеві жителі, а члени садових товариств таких, як “ Трудовик ”,“ Ландиш ”, “ Зелений сад Т ”, “ Зачарована    Десна ”,  “ Сосновий бір ”. Разом з місцевими жителями це становить близько 5 тисяч.

Робота виконавчого комітету Рожнівської сільської ради проходить відповідно  до затвердженого  плану роботи на 2014 рік . Відбулося 6 засідань виконавчого комітету та  видано 68 рішень. На засіданнях розглядались  заплановані питання: про співпрацю виконкому сільської ради з підприємцями, які працюють на території села,  про виконання  бюджету Рожнівської сільської ради за 2013 рік,  звіт про роботу щодо порушення правопорядку та скоєння злочинів по селу Рожни, про заходи по боротьбі та попередженню повені на річці Десна,  про проведення двомісячника по благоустрою села Рожни,  про роботу НВК,

про підготовку до святкування Дня Перемоги,  про оздоровлення дітей, про роботу торгівельних закладів,  а також звернення про оформлення права власності на будинки, присвоєння поштової адреси, погодження графіку роботи торгівельних закладів, встановлення рекламних стел.

Виконавчим комітетом видано 527 довідки.

На особистому прийому у сільського голови побувало 48  громадян, одержано 255 письмових звернень,  75 технічних документацій та проектів землеустрою, 137  заяв  - про виділення земельних ділянок, присвоєння поштових адрес, оформлення права власності на будинки  10– запитів ( в основному  про наявність земель запасу для надання у власність під житлове будівництво та інше), 3 скарг від населення, які винесено для розгляду на засідання сесій та виконкому, постійних комісії сільської ради.

За наданням субсидії звернулося 13 чоловік.

На  військовому обліку перебуває 134 чоловіка.

За першу половину 2014 року на території Рожнівської сільської ради зареєструвалося 11 громадян, знялося з реєстрації -1.
            Виконавчим комітетом Рожнівської сільської ради видано 19  свідоцтв про державну реєстрацію, серед них 1 шлюби, 4 народження, 14 смертей.

Виконавчим комітетом Рожнівської сільської ради вчинено  39 нотаріальних дій.  Це посвідчення доручень, складання заповітів. Посвідчення вірності підпису та копій.

За перше півріччя  2014 року  по Рожнівській сільській раді проведено реєстрацію  13 договорів куплі – продажу будинків та 55 договорів земельних ділянок .

Також проходить робота по благоустрою населеного пункту.  Відповідно до розпорядження голови Броварської адміністрації виконавчим комітетом розроблювалось ряд заходів щодо  попередження пожеж, загибелі та травмування людей , щодо затвердження плану основних заходів цивільного захисту  на 2014, про проведення двомісячника благоустрою населеному  пункті, про завершення опалювального сезону про підготовку житлово- комунального господарства району до роботи в осінньо  - зимовий період 2014-2015 та проводиться  певна робота щодо їх виконання.

 На території Рожнівської сільської ради знаходяться ряд підприємств, торгівельних точок, кафе. Хотілося б подякувати всім тим хто  в цей не дуже легкий час переймається проблемами села та надає постійну благодійну допомогу для проведення свят та міроприємств. Зокрема за їх допомогою ми змогли привітати працівників соціальної сфери з Днем 8 Березня,  організувати поминальний обід та надати 22 пайків до Дня 9 Травня, учнів 9 класу привітати з  випускним, діток дошкільного віку з випуском  у садочку, медиків до професійного свята.

Не без уваги залишаються і наші діти. Завдяки розробленій програмі про літній відпочинок дітей за рахунок бюджетних коштів буде оздоровлено 21 дітей. Це путівки на базу відпочинку Любич с. Літки .

Хочеться відмітити, що Рожнівська сільська рада одна з небагатьох, яка заключила договір про співпрацю з Броварським центром зайнятості, що дає можливість надати бажаючим робочі місця та отримати  допомогу у благоустрої території.  Вже було укладено два Договори по прибиранню території кладовища.

Значна увага приділяється  виконанню бюджету сільської ради, який наповнюється в основному за рахунок орендної плати, податку на землю від юридичних та фізичних осіб, прибутковому податку та інших надходжень.

Дохідна частина бюджету за перше півріччя 2014 року виконана на 149,5%. 

            Виконком Рожнівської сільської ради працює над вдосконаленням роботи зі зверненнями громадян, вивчає причини, що їх породжують, вживає заходи щодо їх усунення, уважно ставиться до вирішення проблем, з якими звертаються громадяни.

 

 

 

Секретар виконавчого комітету                                          Кримець В.В.

 

 

 

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

 РІШЕННЯ

 

Від 29 липня  2014 року                                                                                                   № 69

 

“ Про виконання програми соціально-

економічного, культурного і духовного

 розвитку територіальної громади села Рожни

за  перше півріччя 2014 року”

 

 

 

          Заслухавши та обговоривши інформацію сільського голови про виконання програми соціально-економічного, культурного і духовного розвитку територіальної громади села Рожни за перше півріччя 2014 року , керуючись п.1ч.а ст. 27 Закону України  “ Про місцеве самоврядування в Україні ”, сесія  Рожнівської сільської ради

                                                           

ВИРІШИЛА:

         

1.      Затвердити виконання програми соціально-економічного, культурного і духовного розвитку територіальної громади села Рожни за  першу половину 2014 року  на загальну суму 554,133 тис. грн. (Стан виконання Програми додається).

 

 

 

Сільський голова                                     Т.І. Мехед 

 

 

 

 

Додаток 1

до рішення виконавчого комітету

Рожнівської сільської ради

від 29.07.2014 року №  69

 

Звіт

про виконання програми соціально-економічного, культурного і духовного розвитку територіальної громади села Рожни

за І половину 2014 року

           За першу  половину 2014 року на виконання Програми соціально- економічного  розвитку територіальної громади с. Рожни  було витрачено 554,133 тис грн. з них інвесторських коштів 90,2  тис. грн., бюджетних коштів  -463,933  тис. грн.

1.      Інвесторські  кошти :

Þ    Вітання голови ради ветеранів Герасименка М.О. з нагоди 15 - річчя трудової діяльності - 0,7 тис. грн., івесторські кошти;

Þ    Ремонт комп’ютера землевпорядника -3,0 тис. гр., інвесторські кошти ;

Þ    Вітання Гф “ Десянський патруль ” з річницею відкриття -5,5 тис.грн. інвесторські кошти;;

Þ    Допомога на закупівлю бензину для сільської амбулаторії -1,0 тис. грн.; інвесторські кошти;

Þ    Придбання шкільної доски для Рожнівського НВК- 2,8 тис. грн.., інвесторські кошти;

Þ    Підписка газет пільговим категоріям -2,6  тис. грн.., івесторські кошти;

Þ    Вітання чоловіків , працівників соціальної сфери до  Дня 23 лютого   -

2,6 тис.грн., івесторських коштів;

Þ    Вітання до  річниці  виведення військ з Авганістану- 2,8 тис.грн., інвесторських коштів;

Þ    Вітання жінок, працівників соціальної сфери до  8 Березня- 20,0 тис.грн., івесторських коштів;

Þ    Харчування дітей Рожніського НВК за квітень 2014 року- 5,7 тис.грн., івесторських коштів;

Þ    Пайки для пільгових категорій на 9  травня -6,6 тис. грн. інвесторських коштів;

Þ    Заміна лічильника в Рожнівської  мед. Амбулаторії-7,0 тис.грн., інвесторських коштів;

Þ    Придбання фільтрів для очищення питної  води Рожніському НВК-3,3 тис.грн. інвесторських коштів;

Þ    Страхування сільських  пожежних машин -1,0 тис.грн., інвесторських коштів;

Þ    Вітання мед. працівників Рожнівської мед. амбулаторії- 2,5тис.грн., інвесторських коштів;

Þ    Ремонт   сільської пожежної  машини -2,5  інвесторських коштів;

Þ    Вітання випускників Рожнівського НВК 9 клас -1,5 тис. грн., інвесторські кошти;

Þ    Вітання випускників Рожнівського НВК дитячий садочок – 2,4  тис. грн, інвесторські кошти;

2.      Бюджетні кошти

Þ    Утримання ГФ “ Деснянський патруль ” -103,72 тис.грн бюджетних коштів;

Þ    Утримання сільської пожежної команди- 77,31 тис. грн..бюджетних коштів;

Þ    Вуличне освітлення -18,541 тис .грн. бюджетних коштів;

Þ    Перевезення школярів- 23,548 тис. грн.;

Þ    Вивіз ТПВ на полігон “ Десна 2 ”-199,221 тис. грн. бюджетних коштів;

Þ    придбання санаторно-курортних путівок для учнів Рожнівського НВК на суму- 42,6 тис. грн. за рахунок бюджетних коштів;

 

 

Секретар виконавчого комітету                     В.В. Кримець

 

 

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

Від 29 липня  2014 року                                                                                                   № 70

 

Про оформлення права

власності на житловий будинок 

 

 

            Розглянувши заяву гр. Лисенко Софії Федорівни про надання дозволу на оформлення права власності на житловий будинок, на підставі зібраних матеріалів, керуючись п.10 ст. 30 /п.б/ Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні ” від 21.05.97 р. та cт. ст. 15, 18 Закону України “ Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень” від 01.07.2004 року за № 1952 (зі змінами та доповненнями), виконком  Рожнівської сільської ради

 

В И Р І Ш И В:

 

1.      Оформити право власності на житловий будинок, збудований у 1967 році загальною площею 96,9 кв.м, житловою площею 48,9 кв.м. з господарськими будівлями та спорудами:  сарай, літня кухня з погребом, вбиральня,  колонка, колонка, огорожа за адресою: село Рожни Броварського району Київської області вул. Леніна буд. № 15  на ім’я Лисенко Софії Федорівни.

2.      Присвоїти поштову адресу житловому будинку, який належить Лисенко Софії Федорівні

Київська область Броварський район село Рожни  вул. Леніна буд. № 15.

3.      Доручити Реєстраційній службі Броварського міськрайонного управління юстиції видати свідоцтво про право власності на вищевказані об’єкти нерухомості.

 

 

 

 

Сільський голова                                       Т.І. Мехед

 

 

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 РІШЕННЯ

Від 29 липня  2014 року                                                                                                   № 71

 

Про оформлення права

власності на садовий будинок

 

 

            Розглянувши заяву гр. Дзюбенко Валентини Леонідівни про надання дозволу на оформлення права власності на садовий будинок, на підставі зібраних матеріалів, керуючись п.10 ст. 30 /п.б/ Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні ” від 21.05.97 р. та cт. ст. 15, 18 Закону України “ Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень” від 01.07.2004 року за № 1952 (зі змінами та доповненнями), виконком  Рожнівської сільської ради

 

В И Р І Ш И В:

 

1.      Оформити право власності на садовий будинок, збудований у 1988 році загальною площею 108,3 кв.м, житловою площею 19,3 кв.м. з господарськими будівлями та спорудами: колодязь, огорожа за адресою: село Рожни Броварського району Київської області с\т “Дружне” вул. Лугова 17 буд. № 2 на ім’я Дзюбенко Валентини Леонідівни.

2.      Присвоїти поштову адресу садовому будинку, який належить Дзюбенко Валентині Леонідівні:

Київська область Броварський район село Рожни с\т “Дружне” вул. Лугова 17        буд. № 2

3.      Доручити Реєстраційній службі Броварського міськрайонного управління юстиції видати свідоцтво про право власності на вищевказані об’єкти нерухомості.

 

 

 

 

Сільський голова                                       Т.І. Мехед

 

 

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 

Від 29 липня  2014 року                                                                                                   № 72

 

“ Про видачу ордеру на квартиру ”

 

                Розглянувши  заяву гр. Нестеренко Наталії Миколаївні  про поновлення ордеру  на квартиру  в  житловому будинку в с. Рожни  Броварського району Київської області по       вул. Лісова, буд. 24 кв. № 3, керуючись ст.30    п. б ч. 8  Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні “  виконком  Рожнівської сільської ради

 

В И Р І Ш И В:

 

1.      Поновити ордер  гр. Нестеренко Наталії Миколаївні на  квартиру № 3 житловою площею 51,0 кв.м у житловому будинку по вул. Лісова , 24.

2.      Рішення виконавчого комітету Рожнівської сільської ради  від 29.11.2006 року за       № 202 “ Про видачу  ордеру ” вважати таким що втратило чинності.

 

 

 

 

Сільський голова                                       Т.І.Мехед.

 

 

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 

Від 29 липня  2014 року                                                                                                   № 73

 

“ Про присвоєння поштової адреси ”

 

 

            Розглянувши заяву гр. Шпигунової  Тамари Данилівни  про присвоєння поштової адреси земельній ділянці, яка знаходиться в с. Рожни Броварського району Київської області по вулиці Богдана Хмельницького, керуючись ст. 31 Закону України “ Про місцеве самоврядування в   Україні ” виконавчий комітет Рожнівської сільської ради

 

В И Р І Ш И В:

 

1.      Присвоїти поштову адресу земельній ділянці (кадастр. номер 3221287201:01:089:0077 ),  яка знаходиться в с. Рожни Броварського району Київської області по вулиці Богдана Хмельницького і належить Шпигуновій Тамарі Данилівні:

 

        Київська область Броварський район с. Рожни вулиця Богдана Хмельницького      діл. № 2.

 

 

Сільський голова                                       Т.І. Мехед

 

 

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 

Від 29 липня  2014 року                                                                                                   № 74

 

“ Про присвоєння поштової адреси ”

 

 

            Розглянувши заяву гр. Максимцової Олени Анатоліївни про присвоєння поштової адреси земельній ділянці, яка знаходиться в с. Рожни Броварського району Київської області по вулиці Літківська, керуючись ст. 31 Закону України “ Про місцеве самоврядування в   Україні ” виконавчий комітет Рожнівської сільської ради

 

В И Р І Ш И В:

 

1.      Присвоїти поштову адресу земельній ділянці (кадастр. номер 3221287201:01:089:0035 ),  яка знаходиться в с. Рожни Броварського району Київської області по вулиці Літківська і належить Максимцовій Олені Анатоліївні :

 

        Київська область Броварський район с. Рожни вулиця Літківська   діл. № 17.

 

 

 

Сільський голова                                       Т.І. Мехед

 

 

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 

Від 29 липня  2014 року                                                                                                   № 75

 

“ Про присвоєння поштової адреси ”

 

 

            Розглянувши заяву гр. Кравченко Наталії Григорівни   про присвоєння поштової адреси земельній ділянці, яка знаходиться в с. Рожни Броварського району Київської області по вулиці Хутірській, керуючись ст. 31 Закону України “ Про місцеве самоврядування в   Україні ” виконавчий комітет Рожнівської сільської ради

 

В И Р І Ш И В:

 

1.      Присвоїти поштову адресу земельній ділянці (кадастр. номер 3221287201:01:011:0053),  яка знаходиться в с. Рожни Броварського району Київської області по вулиці Хутірській і належить Кравченко Наталії Григорівні:

 

        Київська область Броварський район с. Рожни вулиця Хутірська  діл. № 13.

 

 

 

Сільський голова                                       Т.І. Мехед

 

 

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 РІШЕННЯ

 

Від 29 липня  2014 року                                                                                                   № 76

 

“ Про присвоєння поштової адреси ”

 

 

            Розглянувши заяву гр. Брязгуна Руслана Вікторовича  про присвоєння поштової адреси земельній ділянці, яка знаходиться в с. Рожни Броварського району Київської області по вулиці Будівельників, керуючись ст. 31 Закону України “ Про місцеве самоврядування в   Україні ” виконавчий комітет Рожнівської сільської ради

 

В И Р І Ш И В:

 

1.      Присвоїти поштову адресу земельній ділянці (кадастр. номер 3221287201:01:031:0032),  яка знаходиться в с. Рожни Броварського району Київської області по вулиці Будівельників і належить Брязгуну Руслану Вікторовичу:

 

        Київська область Броварський район с. Рожни вулиця Будівельників діл. № 13. 

 

Сільський голова                                       Т.І. Мехед

 

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 РІШЕННЯ

 

Від 29 липня  2014 року                                                                                                   № 77

 

“ Про присвоєння поштової адреси ”

 

 

            Розглянувши заяву гр. Шарко Вікторії Михайлівни  про присвоєння поштової адреси земельній ділянці, яка знаходиться в с. Рожни Броварського району Київської області по вулиці Ялинкова, керуючись ст. 31 Закону України “ Про місцеве самоврядування в   Україні ” виконавчий комітет Рожнівської сільської ради

 

В И Р І Ш И В:

 

1.      Присвоїти поштову адресу земельній ділянці (кадастр. номер 3221287201:01:040:0011),  яка знаходиться в с. Рожни Броварського району Київської області по вулиці Ялинкова і належить Шарко Вікторії Михайлівні:

 

        Київська область Броварський район с. Рожни вулиця Ялинкова діл. № 9.

 

 

Сільський голова                                       Т.І. Мехед

 

 

 

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 РІШЕННЯ

 

Від 29 липня  2014 року                                                                                                   № 78

 

“ Про присвоєння поштової адреси ”

 

 

            Розглянувши заяву гр. Васенко Наталії Георгіївни про присвоєння поштової адреси земельній ділянці, яка знаходиться в с. Рожни Броварського району Київської області по провулку Літківському , керуючись ст. 31 Закону України “ Про місцеве самоврядування в   Україні ” виконавчий комітет Рожнівської сільської ради

 

В И Р І Ш И В:

 

1.      Присвоїти поштову адресу земельній ділянці (кадастр. номер 3221287201:01:089:0067),  яка знаходиться в с. Рожни Броварського району Київської області по провулку Літківському   і належить Васенко Наталії Георгіївні:

 

        Київська область Броварський район с. Рожни провулок Літківський  діл. № 6 .

 

 

 

Сільський голова                                       Т.І. Мехед

 

 

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 

Від 29 липня  2014 року                                                                                                   № 79

 

“ Про присвоєння поштової адреси ”

 

 

            Розглянувши заяву гр. Лісняка  Олександра Олександровича   про присвоєння поштової адреси земельній ділянці, яка знаходиться в с. Рожни Броварського району Київської області по вулиці Богдана Хмельницького, керуючись ст. 31 Закону України “ Про місцеве самоврядування в   Україні ” виконавчий комітет Рожнівської сільської ради

 

В И Р І Ш И В:

 

1.      Присвоїти поштову адресу земельній ділянці (кадастр. номер 3221287201:01:089:0008 ),  яка знаходиться в с. Рожни Броварського району Київської області по вулиці Богдана Хмельницького і належить Лісняку Олександру Олександровичу :

 

         Київська область Броварський район с. Рожни вулиця Богдана Хмельницького      діл. № 5. 

 

 

Сільський голова                                       Т.І. Мехед

 

 

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

Від 29 липня  2014 року                                                                                                   № 80

 

“Про  внесення змін у режим роботи

торгівельного закладу на  території

 Рожнівської сільської ради ”

 

 

            Розглянувши  заяву ФОП   Мойсеєнко Юлії  Василівни  про внесення змін у графік роботи  магазину , та погодження нового графіку роботи магазину, якій знаходиться в селі Рожни Броварського району Київської області по вул.  Щорса, 37 б, керуючись п.4 п.б ст. 30 ст.  Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконком  Рожнівської сільської ради

 

 

В И Р І Ш И В:

 

 

1.    ФОП   Мойсеєнко Юлії Василівни  погодити  новий режим  роботи магазину в               с. Рожни Броварського району Київської області  по вул.  Щорса, 37 б, а саме:  з 8.00 до 24.00 з обмеженням продажу алкогольних та слабоалкогольних  напоїв після 22.00.

 

2.    Контроль за виконанням даного рішення покласти Постійна депутатська комісія з питань реформування економіки, підтримки підприємництва, середнього та малого бізнесу.

 

 

Сільський голова                                       Т.І.Мехед