ВИКОНАВЧИЙ    КОМІТЕТ

«Про  затвердження плану роботи
виконкому Рожнівської сільської
ради на 2012 рік»

Розглянувши та обговоривши план роботи виконкому Рожнівської сільської ради на 2012 рік,  керуючись ст. 27 Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні”, виконком  сільської ради

В И Р І Ш И В:

1.    Затвердити  план роботи виконкому Рожнівської сільської ради на 2012 рік
(план додається).

.

Сільський голова                Т.І.Мехед.

Додаток № 1
                                                                                             до рішення виконавчого комітету
                                                                                             Рожнівської сільської ради
                                                                                             від 29.12.2011 року № 188

роботи виконавчого комітету
Рожнівської сільської ради
на 2012 рік

1.    Про співпрацю виконкому сільської ради з підприємцями, які працюють на території села – щоквартально.
2.    Про план бюджету Рожнівської сільської ради на 2012 рік. – січень
3.    Звіт про роботу щодо порушення правопорядку та скоєння злочинів по селу
Рожни – лютий.
                  Про заходи по боротьбі та попередженню повені на річці Десна – лютий.
4.    Про проведення двомісячника по благоустрою села Рожни – березень.
5.    Про роботу НВК – квітень.
Про підготовку до святкування Дня Перемоги – квітень.
6.    Про оздоровлення дітей – травень.
Про роботу комунального підприємства «Рожнівське» - травень
7.    Про роботу торгівельних закладів села Рожни – червень.
Про проведення поточного ремонту школи – червень.
8.    Звіт про роботу зі зверненнями громадян за 1 півріччя 2012 року – липень.
Про виконання Програми соціально-економічного, культурного та духовного розвитку села за І півріччя 2012 року – липень.
9.    Про роботу сільського Будинку культури – серпень.
      Про готовність школи до нового навчального року – серпень.
10.    Про готовність закладів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період –вересень.
      Про роботу медичних закладів – вересень.
11.    Про роботу Рожнівської сільської ради по веденню військового обліку військовозобов’язаних – жовтень.
      Звіт про роботу зі зверненнями громадян за 9 місяців 2012 року – жовтень.
12.    Про підготовку та проведення Новорічних свят – листопад.
      Про харчування дітей Рожнівського НВК – листопад.
13.    Про виконання Програми соціально-економічного, культурного та духовного розвитку села за 2011 рік та проект на 2012 рік – грудень.
                  Звіт про роботу зі зверненнями громадян за 2012 рік – грудень.
Затвердження плану роботу виконкому на 2013 рік – грудень.

2. Питання для винесення на розгляд сесії сільської ради
1.    Про затвердження бюджету сільської ради на 2012 рік – січень, головний бухгалтер.
2.    Звіт виконкому Рожнівської сільської ради про виконану роботу за І півріччя 2012 року – червень.
 Про виконання Програми соціально-економічного, культурного та духовного
 розвитку села за І півріччя 2012 року – червень, сільський голова.
3.    Про стан роботи по зміцненню законності та правопорядку по селу Рожни – вересень, дільничний інспектор.
Про роботу комунального підприємства «Рожнівське» - вересень, директор КП «Рожнівське».
4.    Про виконання Програми соціально-економічного, культурного та духовного розвитку села за 2012 рік та проект на 2013 рік – грудень, сільський голова.

3. Організаційно-масові заходи.

1.    Сходка села – лютий-березень місяць.

Секретар сільської ради                              Г.М.Хавро