ВИКОНАВЧИЙ    КОМІТЕТ

від  27 січня 2012 року                                       №  2

“Про проведення роботи щодо
  наповнення сільського бюджету в 2012 році”

Заслухавши та обговоривши доручення, дане на розширеній оперативній нараді 16 січня 2012 року про проведення роботи щодо наповнення бюджету, керуючись п.1 ч.а ст. 28 Закону України  “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконком Рожнівської сільської ради

ВИРІШИВ:

1.    Затвердити заходи щодо збільшення надходжень до бюджету Рожнівської сільської ради.
                                            (Заходи додаються).
2.    Зобов’язати керівників установ, які утримуються з бюджету сільської ради забезпечити оптимізацію витрат коштів шляхом непріоритетних та неефективних витрат, а також забезпечити жорсткий режим економного використання енергоносіїв.

Сільський голова                Т.І.Мехед.

Додаток № 1
                                                                                                                    до рішення виконкому
                                                                                                                    від 27.01.2012 року
                                                                                                                    № ______

ЗАХОДИ
щодо збільшення надходжень до
сільського бюджету Рожнівської сільської ради

1.    Провести зустріч з підприємцями з метою інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо реєстрації їхньої діяльності на території сільської ради та сплати податку до бюджету сільської ради і недопущення заборгованості по податках.
                                                                                                                 Сільський голова.
2.    Провести уточнення наявних земельних ресурсів з метою передачі вільних земельних ділянок в оренду.
                                                                                                                 Землевпорядник.
3.    Переглянути договори оренди земельних ділянок з метою приведення ставок орендної плати у відповідність до чинного законодавства та з урахуванням проведеної нормативно-грошової оцінки земель.
                                                                                                                 Землевпорядник.
4.    Дотримуватись вимог Закону України «Про оренду державного та комунального майна» при передачі в оренду комунального майна та аналізувати діючі договори оренди.
                                                                                                            Головний бухгалтер.
5.    Систематично переглядати повноту наповнення бюджету та своєчасності сплати податків установами та організаціями.
                                                                                                           Головний бухгалтер.

Секретар сільської ради                                                     Г.М.Хавро