ВИКОНАВЧИЙ    КОМІТЕТ

від  30 травня  2012 року                                                                                                № 50

“Про заходи щодо

профілактики  малярії

Розглянувши  припис Броварської  районної санітарно-епідеміологічногої станції про  виконання комплексного плану заходів з профілактики малярії  та інших інфекційних і паразитарних захворювань, керуючись п. 7, ч. а ст. 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні “  виконком  Рожнівської сільської ради

В И Р І Ш И В:

1. Виконавчому комітету Рожнівської сільської ради винайти кошти

- для проведення робіт по очищенню водойм від водної рослинності та побутового   сміття;

- для окошення берегів, заплавів від очерету та іншої рослинності.

2.    Укласти угоду з начальником Броварської дільниці Трубіжського  МВГУ для проведення гідромеліоративних робіт на території сільської ради.

3.    Заключити договір з відділом профілактичної дезінфекції на проведення дератизаційних заходів на береговій лінії, місцях відпочинку людей в весняно – літній період.

4.    Щоквартально на протязі року надавати в ДЗ “ Броварська районна СЕС” письмову інформацію про обсяг проведених протималярійних гідротехнічних робіт.

5.    Головному лікарю Новак Л.І. проводити профілактичні  та роз’яснювальні заходи щодо профілактики малярії.

Сільський голова                                      Т.І.Мехед.