Сорок друга  сесія 06 скликання

від  26 грудня  2013 року                                                                                           1341

“ Про  затвердження назв  вулиць

в с. Рожни Броварського району

Київської області

Заслухавши та обговоривши інформацію сільського голови Мехед Т.І. про необхідність  затвердження назв  вулиць в с. Рожни Броварського району Київської області, керуючись ст. 26  Закону України  “ Про місцеве самоврядування в Україні ”,  Рожнівська сільська рада

1.      Затвердити назви  вулиць, які знаходяться в с. Рожни Броварського району Київської області,  а саме :

-         1 Лугова, 2 Лугова, 3 Лугова, 4 Лугова, 5 Лугова, 9 Лугова, 10 Лугова, 11 Лугова,              12 Лугова.

2.      Секретарю сільської ради Кримець В.В.  подати даний перелік вулиць до ДП                            “ Інформаційний центр” для внесення інформації до словників ДРРП.

Сільський голова                                          Т.І. Мехед