Сорок друга  сесія  06  скликання

Від 26 грудня   2013 року                                                                           № 1345

„Про  розірвання договору оренди

земельної   ділянки”

Розглянувши  заяву громадянки України, яка просить  розірвати договір оренди земельної ділянки  площею 0,30га та укласти угоду про розірвання договору оренди земельної ділянки  на якій знаходяться об’єкти нерухомого майна:  будівля кафе, а також інші  об’єкти інфраструктури: мала архітектурна форма в с. Рожни укладеного із сільською радою,  керуючись  ст.26 Закону України «Про органи місцевого самоврядування в Україні».

1. Розірвати договір оренди  земельною ділянкою площею 0,300га   для обслуговування будівель торгівлі в с.Рожни в  зв’язку з поданою заявою  громадянки України.

2. Передати  земельну ділянку площею 0,1400га до земель комунальної власності Рожнівської сільської ради  Броварського району Київської області.

3.Укласти угоду про розірвання договору оренди земельної ділянки та зареєструвати її  згідно чинного законодавства.

Сільський голова                                                                           Т.І.Мехед