Сорок  третя позачергова  сесія  06 скликання

Від  24 січня  2014 року.                                                                              № 1348

«Про затвердження проекту землеустрою , щодо

відведення  земельної ділянки   цільового  призначення

якої   змінюється з ведення особистого селянського

господарства  на  будівництво і обслуговування житлового

будинку ,господарських будівель і споруд ( присадибна

ділянка)  в межах  с.Рожни , на території

Рожнівської сільської ради Броварського району .

Розглянувши  проект землеустрою розроблений  ТОВ «ТЄРМІН», щодо  зміни цільового призначення  земельної ділянки з ведення особистого селянського господарства на будівництво і обслуговування житлового будинку,господарських  будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,0738га,  громадянки України в с. Рожни  Рожнівської сільської ради  Броварського району Київської області та враховуючи позитивні висновки  управління  Держземагенства   у  Броварському  районні, Броварського районного відділу містобудування та архітектури,  керуючись  ст.26 Закону України „ Про органи місцевого самоврядування в Україні.” керуючись ст. 50 ЗУ «Про землеустрій»  Закону України «Про Державний земельний кадастр» ст.12, 20, 118, 122, 186,186-1 Земельного кодексу України, сесія  Рожнівської  сільської ради Броварського району Київської області, сесія  Рожнівської  сільської ради.

1.Затвердити проект землеустрою розроблений  ТОВ «ТЄРМІН» , щодо  зміни цільового призначення  земельної ділянки з ведення особистого селянського господарства на будівництво і обслуговування житлового будинку,господарських  будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,0738га,  громадянки України в  с. Рожни  Рожнівської сільської ради  Броварського району Київської області.

2.  Змінити  громадянці України  цільове призначення  земельної    ділянки  у власність  площею 0,0738га (присадибна ділянка), з ведення особистого селянського господарства на будівництво  і обслуговування житлового будинку , господарських будівель і споруд  в  межах с. Рожни   Рожнівської сільської ради Броварського району Київської області.

3.  Присвоїти назву вулиці.

4. Встановити,  що вказаній  земельній   ділянці  присвоєно кадастровий   номер.

5.Громадянці  приступити  до використання земельної ділянки за цільовим призначенням після  реєстрації речового права на земельну ділянку та отримання   правовстановлюючого документа на  земельну ділянку.

6.Уповноваженому по земельних питаннях сільської ради внести відповідні зміни в земельно - кадастрову документацію.

Сільський голова                                        Т.І.Мехед