Сорок  третя позачергова  сесія  06  скликання

Від  24 січня   2014 року.                                                                              № 1349

«Про затвердження проекту землеустрою

щодо   відведення  земельної   ділянки

та передачу її у власність  в межах с. Рожни, на

території  Рожнівської сільської ради

Броварського району Київської області .»

Розглянувши  проект землеустрою  щодо відведення   земельної   ділянки  площею 0,1500га  для  будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), за  рахунок земель комунальної власності  у власність громадянці України в с. Рожни,  Рожнівської сільської ради Броварського району Київської області,  розроблений ТОВ «Перша земельна агенція»,  враховуючи  Витяг з Державного земельного кадастру  про земельну  ділянку, керуючись ст.26 Закону України „ Про органи місцевого самоврядування в Україні .” керуючись ст. 50 ЗУ «Про землеустрій»  Закону України «Про Державний земельний кадастр» ст.12,118,122,186-1 Земельного кодексу України, сесія Рожнівської  сільської ради Броварського району Київської області

1.Затвердити проект землеустрою  розробленого ТОВ «Укргеоземпорект»  щодо відведення    земельної   ділянки   площею 0,1500га  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)   за рахунок земель комунальної власності у власність громадянці  України в с. Рожни,  Рожнівської сільської ради  Броварського району Київської області.

2. Передати  у  власність  громадянці  України земельну  ділянку  площею 0,1500га ( угіддя – пасовища) для  будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Рожни, Броварського району Київської області.

3. Встановити,  що вказаній  земельній   ділянці  присвоєно кадастровий   номер.

4. Громадянці приступити  до використання земельної ділянки за цільовим призначенням після реєстрації речового права на земельну ділянку та отримання   правовстановлюючого документа на  земельну ділянку.

Сільський голова                                        Т.І.Мехед

Сорок  третя позачергова  сесія  06  скликання

Від  24 січня   2014 року.                                                                              № 1350

«Про затвердження проекту землеустрою

щодо   відведення  земельної   ділянки

та передачу її у власність  в межах с. Рожни, на

території  Рожнівської сільської ради

Броварського району Київської області .»

Розглянувши  проект землеустрою  щодо відведення   земельної   ділянки  площею 0,2500га  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), за  рахунок земель комунальної власності  у власність громадянину  України в с. Рожни,  Рожнівської сільської ради Броварського району Київської області,  розроблений ТОВ «Перша земельна агенція»,  враховуючи  Витяг з Державного земельного кадастру  про земельну  ділянку, керуючись ст.26 Закону України „ Про органи місцевого самоврядування в Україні .” керуючись ст. 50 ЗУ «Про землеустрій»  Закону України «Про Державний земельний кадастр» ст.12,118,122,186-1 Земельного кодексу України, сесія Рожнівської  сільської ради Броварського району Київської області

1.Затвердити проект землеустрою  розробленого ТОВ «Перша земельна агенція»  щодо відведення    земельної   ділянки   площею 0,2500га  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)   за рахунок земель комунальної власності у власність громадянину   України  в с. Рожни,  Рожнівської сільської ради  Броварського району Київської області.

2. Передати  у  власність  громадянину  України земельну  ділянку  площею 0,2500га ( угіддя – пасовища) для  будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Рожни,  Броварського району Київської області.

4. Громадянину  приступити  до використання земельної ділянки за цільовим призначенням після реєстрації речового права на земельну ділянку та отримання   правовстановлюючого документа на  земельну ділянку.

Сільський голова                                        Т.І.Мехед