Сорок  третя позачергова  сесія  06  скликання

Від  24 січня  2014року.                                                                              №1351

ради  Броварського району Київської області.»

Розглянувши  технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі ( на місцевості)  площею  0,0504га для  ведення садівництва  в  с.Рожни СТ « Будівельник - 1 »  Броварського району Київської області,  громадянину України  розроблену  ТОВ «Перша земельна агенція»  враховуючи Витяг з Державного земельного кадастру  про земельну  ділянку,  керуючись  ст.26 Закону України „ Про місцеве  самоврядування в Україні. ” керуючись ст. 50 ЗУ «Про землеустрій»  Закону України «Про Державний земельний кадастр» ст.12,118,122,186-1 Земельного кодексу України, сесія  Рожнівської  сільської ради  Броварського району Київської області.

1.Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) площею  0,0504га для  ведення садівництва  в  с.Рожни  СТ «Будівельник -1» Броварського району Київської області,  громадянину  України  розроблену   ТОВ «Перша земельна агенція».

2.Передати  у власність  громадянину   України земельну   ділянку  площею 0,504га для  ведення садівництва  в  с.Рожни  с/т « Будівельник – 1» Броварського району Київської області.

3. Встановити,  що вказаній  земельній   ділянці  присвоєно кадастровий   номер.

Сорок  третя позачергова  сесія  06  скликання

Від  24 січня  2014року.                                                                              № 1352

ради  Броварського району Київської області.»

Розглянувши  технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі ( на місцевості)  площею  5.6620га для  будівництва цеху по виробництву хлібобулочних виробів та кондитерських виробів, млина та цеху  домашньої кулінарії в  с.Рожни   Броварського району Київської області,  громадянину  України  розроблену  ТОВ «Перша земельна агенція»  враховуючи Витяг з Державного земельного кадастру  про земельну  ділянку,  керуючись  ст.26 Закону України „ Про органи місцевого самоврядування в Україні. ” керуючись ст. 50 ЗУ «Про землеустрій»  Закону України «Про Державний земельний кадастр» ст.12,118,122,186-1 Земельного кодексу України, сесія  Рожнівської  сільської ради  Броварського району Київської області.

1.Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) площею  5.6620га для  будівництва цеху по виробництву хлібобулочних виробів та кондитерських виробів, млина та цеху  домашньої кулінарії в  с.Рожни   Броварського району Київської області,  громадянину  України   розроблену   ТОВ «Перша земельна агенція».

2. Встановити,  що вказаній  земельній   ділянці  присвоєно кадастровий   номер.

Сорок  третя позачергова  сесія  06  скликання

Від  24 січня  2014року.                                                                              № 1353

ради  Броварського району Київської області.»

Розглянувши  технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі ( на місцевості)  площею  0,0763га для  ведення садівництва  в  с.Рожни СТ « Троянда - 2 »  Броварського району Київської області,  громадянці  України  розроблену  ТОВ «Інгер – Град»  враховуючи Витяг з Державного земельного кадастру  про земельну  ділянку,  керуючись  ст.26 Закону України „ Про органи місцевого самоврядування в Україні. ” керуючись ст. 50 ЗУ «Про землеустрій»  Закону України «Про Державний земельний кадастр» ст.12,118,122,186-1 Земельного кодексу України, сесія  Рожнівської  сільської ради  Броварського району Київської області.

1.Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) площею  0,0763га для  ведення садівництва  в  с.Рожни  СТ « Троянда -2»    Броварського району Київської області,  громадянці  України розроблену   ТОВ « Інгер -Град».