Сорок четверта сесія 06 скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від  21 лютого 2014 року                                                                                                № 1375

“ Про звіт постійної депутатської комісії

з питань бюджету, фінансів та цін ”

Заслухавши та обговоривши звіт голови постійної депутатської комісії з питань бюджету, фінансів та цін Рожнівської сільської ради про проведену роботу за 2013 рік, керуючись ст.26, 47  Закону України “Про місцеве самоврядування в України ” сесія сільської ради

1. Прийняти до відома звіт голови постійної депутатської комісії з питань бюджету, фінансів та цін Рожнівської сільської ради про проведену роботу за 2013 рік

2. Роботу постійної депутатської комісії з питань бюджету, фінансів та цін Рожнівської сільської ради за 2013 рік  вважати задовільною.

Сільський голова                                          Т.І. Мехед

Додаток № 1

до рішення Рожнівської  сільської ради                      “ Про звіт постійної депутатської комісії

з питань бюджету, фінансів та цін ”

від 21.02.2014 року за № 1375

ЗВІТ

комісії з питань планування бюджету, фінансів і цін.

Постійна депутатська комісії  комісія з питань бюджету, фінансів та цін, затверджена рішенням Рожнівської сільської ради сільської ради від 18.11.2010 №3 “ Про затвердження складу постійних депутатських комісій  Рожнівської сільської ради ”

До складу постійної депутатської комісії з питань бюджету, фінансів та цін входять депутати Рожнівської  сільської ради:

1.     Голова комісії:             Нестеренко Тетяна Василівна

2.     Секретар:                      Хавро Галина Миколаївна

3.     Члени комісії:              Захарченко Ніна Іванівна

Постійна комісія з питань бюджету, фінансів і цін керується Конституцією України, Законом України “ Про місцеве самоврядування в Україні”, Бюджетним кодексом України, іншими законами України, що мають відношення до питань діяльності постійної комісії.

Постійна комісія проводить свою діяльність у таких напрямах:

1.     Участь у бюджетному процесі.

2. Розгляд питань, що впливають на дохідну та видаткову частини місцевого бюджету.

3.     Питання соціально-економічного розвитку села.

Основною формою роботи постійної комісії є її засідання. Постійна комісія проводить свою роботу в тісній взаємодії з сільським головою, головним бухгалтером сільської ради та секретарем сільської ради.

За звітній період постійна комісія провела 9 засідань, на яких розглядалися такі питання:

1.      Про внесення змін до бюджету Рожнівської сільської ради на 2013 рік.

2.      Про затвердження протоколу засідання конкурсної комісії Рожнівської сільської ради по відбору виконавців послуг з виконання робіт із землеустрою, оцінки земель та виконання земельних торгів на конкурсних засадах.

3.      Про преміювання сільського голови Рожнівської сільської ради

4.      Про внесення змін до Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду комунального майна, що перебуває у спільній власності територіальної громади с. Рожни.

5.      Про затвердження виконання програми соціально- економічного, культурного і духовного розвитку територіальної громади с. Рожни за 2013 рік та проект Програми на 2014 рік.

6.      Про затвердження розпоряджень сільського голови даних в міжсесійний період.

7.      Про затвердження Положення про преміювання працівників Рожнівської сільської ради на 2014 рік.

8.      Про встановлення платних послуг на території Рожнівської сільської ради на 2014 рік

9.      Про затвердження ліміту залишку готівки в касі Рожнівської сільської ради на 2014 рік.

10.  Про затвердження штатного розпису Рожнівської сільської ради на 2014 рік.

11.  Про затвердження місцевої Програми “ Шкільний автобус на 2014-2015 рр.”.

12.  Про затвердження Програми оздоровлення та літнього відпочинку дітей села Рожни на 2014-2015 рр..

13.  Про затвердження Програми використання та охорони земель на території Рожнівської сільської ради у період 2014-2016 рр.

Особливу увагу комісія приділяла опрацюванню питанню внесення змін до бюджету Рожнівської сільської ради.

Одним з основних питань що відносяться до відання комісії є питання про порядок використання коштів місцевого бюджету, передбачених на виконання виборчих програм і доручень виборців.

Голова постійної депутатської комісії з питань бюджету, фінансів та цін постійно приймає участь у засіданнях і інших депутатських комісіях Рожнівської сільської ради  на яких спільно вирішують важливі питання щодо фінансування та розвитку Рожнівської сільської ради.

Постійна депутатська комісія здійснює контроль за виконанням рішень Рожнівської сільської ради, які належать до її відання. Комісією всебічно розглядаються питання, які вносяться на розгляд Рожнівської сільської ради і вирішення яких потребує використання бюджетних коштів.

Секретар сільської ради                                В.В. Кримець