rozhni@i.ua (04594) 2-53-84

 

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Сорок четверта сесія 06 скликання

 

 Р І Ш Е Н Н Я

 

від  21 лютого 2014 року                                                                                                 № 1376

 

Про стан законності, профілактики

 кримінальних правопорушень та

корупції на території Рожнівської

сільської ради

 

            Заслухавши та обговоривши інформацію керівника ГФ “ Деснянський патруль ” Ситник Ю.Д., про стан законності, профілактики кримінальних правопорушень та корупції на території Рожнівської сільської ради враховуючи, що протягом 2013 року інструкторами ГФ “ Деснянський патруль ” спільно з дільничним інспектором Майстренко В.В. проводилась робота щодо посилення захисту прав і свобод громадян, боротьби зі злочинністю та корупцією, зміцнення законності та правопорядку на території села. Зокрема Проведено 121 профілактичних бесід з неповнолітніми та особами схильних до грубого порушення громадського порядку складено 39 адмінпротоколів, проведено бесіда разом ДІМ та інспектором КМСН в Рожнівському НВК з учнями старших класів щодо скоєння адміністративних та кримінальних правопорушень, керуючись ст. 38 Закону України ,,Про місцеве самоврядування в Україні ” сесія Рожнівської сільської ради,

 

ВИРІШИЛА:

 

1.     Інформацію керівника ГФ “ Деснянський патруль ” Ситник Ю.Д., про стан законності, профілактики кримінальних правопорушень та корупції на території Рожнівської сільської ради прийняти до відома.

2.     Розробити та здійснити конкретні заходи щодо підвищення ефективності діяльності ГФ “ Деснянський патруль ”, дільничного інспектора міліції їх ролі та відповідальності за стан правопорядку в селі Рожни.

3.     Вжити заходів до посилення контролю за додержанням правил роздрібної торгівлі алкогольними напоями, притягнення винних осіб до відповідальності та за їх порушення,особливо за продаж спиртних напоїв неповнолітнім.

4.     Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань освіти, охорони здоров’я, материнства і дитинства та соціального захисту населення.

 

 

Сільський голова                                      Т.І.Мехед