Сорок четверта сесія   06 скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від  21 лютого  2014  року                                                                                                № 1400

“ Про створення загону самооборони

на території Рожнівської сільської ради ”

У зв’язку з суттєвим загостренням політично-соціальної кризи в Україні, розповсюдженням протестних акцій екстремістів, що мають на меті подальшу дестабілізацію життя нашої країни, зростання конфліктності, жорстокості, безжальності та насильства серед населення, системного заподіяння шкоди законним правам та інтересам громадян, суспільству та держави , керуючись п.2 ч.б ст. 38   Закону України  “ Про місцеве самоврядування в Україні ”,  Рожнівська сільська рада

1.      Невідкладно створити  на території Рожнівської сільської ради загін самооборони

для участі в охороні громадського порядку, сприяння органам місцевого самоврядування у запобіганні та припиненні адміністративних правопорушень і злочинів, захисті життя та  здоров'я громадян, інтересів суспільства і держави від протиправних посягань, а також у рятуванні людей і майна під час надзвичайних обставин.

1. При здійсненні заходів загону самооборони забезпечити державний і громадський порядок, життєдіяльність підприємств, установ та організацій, врятування життя людей, захисту їх здоров'я, збереження матеріальних цінностей.
  2. Обрати керівником загону  самооборони Мичака В.В., депутата Рожнівської сільської ради.
  3. Керівнику загону самооборони Мичаку В.В.  сформувати групи та призначити старших груп. Скласти графік чергувань  груп загону самооборони.
  4. Визначити години чергувань груп загону самооборони  на території Рожнівської сільської ради з 19.00 по 7.00.
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на сільського голову Мехед Т.І.

Сільський голова                                          Т.І. Мехед