Сорок четверта  сесія  06 скликання

від 21 лютого 2014року                                                                               № 1407

«Про прийняття в дар земельної ділянки в

сільської ради .»

Розглянувши   заяву громадянки  Щербак Надії Іванівні,  яка просить прийняти в дар земельну ділянку площею 0,1678га  для будівництва і обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд( присадибна ділянка) в с.Рожни, по пров. Вернадського  під  розширення доріг, враховуючи соціальну необхідність організації широких вулиць, керуючись  ст.12,140,142 Земельного кодексу України, пп..34 п.1 ст.26  Закону України ”Про місцеве  самоврядування в Україні. ”, сесія Рожнівської сільської ради.

1. Прийняти в дар  від громадянки Щербак Надії Іванівні  земельну ділянку площею 0,1678 га сіножаті  для організації широких доріг в с.Рожни по пров. Вернадського, яка належить їй згідно  свідоцтва про право власності   від 12.09.2013 року
  2. Зобов’язати сільського голову Мехед Т.І. укласти договір відчуження земельної ділянки  про передачу права власності на земельну ділянку площею 0,1678га із  громадянкою Щербак Н. І.  в нотаріальному порядку.

Сільський голова                                       Т.І Мехед

Сорок четверта  сесія  06 скликання

від 21 лютого 2014року                                                                               № 1408

«Про   прийняття в дар земельної ділянки в

сільської ради .»

Розглянувши   заяву громадянки  Щербак Надії Іванівні,  яка просить прийняти в дар земельну ділянку площею 0,0169га  для будівництва і обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд( присадибна ділянка) в с.Рожни по вул. Старе село Броварського району Київської області ,  під  розширення доріг, враховуючи соціальну необхідність організації широких вулиць, керуючись  ст.12,140,142 Земельного кодексу України, пп..34 п.1 ст.26  Закону України ”Про місцеве  самоврядування в Україні. ”, сесія Рожнівської сільської ради.

1. Прийняти в дар  від громадянки Щербак Надії Іванівні  земельну ділянку площею 0,0169 га сіножаті  для організації широких доріг в с.Рожни, вул. Старе село, яка належить їй згідно свідоцтва про право власності на нерухоме майно від 12.09.2013 року.
  2. Зобов’язати сільського голову Мехед Т.І. укласти договір відчуження земельної ділянки  про передачу права власності на нерухоме  майно  площею 0,0169га із  громадянкою Щербак Н. І.  в нотаріальному порядку.

Сільський голова                                       Т.І Мехед

Сорок четверта  сесія  06 скликання

від 21 лютого 2014року                                                                               № 1409

«Про   прийняття в дар земельної ділянки в

сільської ради .»

Розглянувши   заяву громадянки  Безкоровайної  Юлії  Михайлівни,  яка просить прийняти в дар земельну ділянку площею 0,3002га  для будівництва і обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд( присадибна ділянка) в с.Рожни  по пров. Київський Броварського району Київської області  під  розширення доріг, враховуючи соціальну необхідність організації широких вулиць, керуючись  ст.12,140,142 Земельного кодексу України, пп..34 п.1 ст.26  Закону України ”Про місцеве  самоврядування в Україні. ”, сесія Рожнівської сільської ради.

1. Прийняти в дар  від громадянки Безкоровайної Юлії Михайлівни  земельну ділянку площею 0,3002 га сіножаті  для організації широких доріг в с.Рожни по пров. Київський, яка належить їй згідно свідоцтва про право власності на нерухоме майно від 21.01.2014 року.
  2. Зобов’язати сільського голову Мехед Т.І. укласти договір відчуження земельної ділянки  про передачу права власності на нерухоме  майно  площею 0,3002га із  громадянкою  Безкоровайною Ю.М. в нотаріальному порядку.

Сільський голова                                       Т.І Мехед