rozhni@i.ua (04594) 2-53-84

 

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Сорок п’ята позачергова сесія 06 скликання

 

 Р І Ш Е Н Н Я

          

 від  04 квітня 2014 року                                                                                      № 1413

 

“ Про розгляд подання Броварської

міжрайонної прокуратури Київської області

про усунення порушень вимог Закону України

“ Про дорожній рух ”, причин та умов, що їм сприяють ”

 

 

 

Розглянувши та обговоривши подання Броварської міжрайонної прокуратури від 21.03.2014 року за № 1595 вих. про усунення порушень вимог Закону України “ Про дорожній рух ”,  причин та умов, що їм сприяють ”, керуючись ст. 7 Закону України           “ Про дорожній рух ” ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, сесія Рожнівської сільської ради

 

 

ВИРІШИЛА:

 

1.      Подання Броварської міжрайонної прокуратури Київської області про усунення порушень вимог Закону України “ Про дорожній рух ”, причин та умов, що їм сприяють ” прийняти до відома та виконання.

2.      Затвердити Програму безпеки дорожнього руху на території села Рожни Броварського району Київської області  на 2014 – 2016 рр. (Додається).

3.      Повідомити Броварську міжрайонну прокуратуру про затвердження Програми безпеки дорожнього руху на території села Рожни Броварського району Київської області  на 2014 – 2016 рр.

 

 

 

Сільський голова                                                  Т.І.Мехед


Додаток № 1

до рішення 45 позачергової

сесії 06 скликання Рожнівської сільської ради                                            від 04.04.2014 року за № 1413

 

Програма безпеки дорожнього руху на території села Рожни

Броварського району Київської області

на 2014-2016 рік

 

I. Загальна частина

 

В умовах прискорення темпів автомобілізації, високої інтенсивності дорожнього руху особливої уваги потребує проблема забезпечення безпеки дорожнього руху, вирішення якої спрямоване на збереження і здоров’я громадян. Основними причинами, що впливають на стан аварійності є значне збільшення транспортних засобів та інтенсивності руху на дорогах та вулицях села, невідповідність їх геометричних параметрів вимогам норм, правил та стандартів щодо забезпечення безпеки дорожнього руху, наявність ямковості та розрушень покриття проїзної частини, відсутність облаштованих тротуарів на більшості вулиць села, недостатня кількість дорожніх знаків. Низькою залишається дисципліна учасників дорожнього руху. Поява на ринку транспортних послуг приватних перевізників, які не мають профільної освіти та досвіду організацій перевезень, погіршує стан безпеки на дорогах.

 

II. Мета Програми

 

Програма безпеки дорожнього руху на території села Рожни Броварського району Київської області на 2014-2016 рік спрямована на запобігання дорожньому травматизму, вжиття заходів щодо усунення причин та умов, які сприяють аварійності на дорогах, зміцнення дисципліни на вулицях села, посилення безпеки дорожнього руху, поліпшення експлуатаційного стану доріг, вулиць, вивчення та дотримання всіма громадянами Правил дорожнього руху, захисту життя і здоров’я його учасників, профілактику та попередження злочинності, пов’язаної з транспортними засобами, досягнення належного рівня фінансового і матеріально-технічного забезпечення у сфері безпеки дорожнього руху.

 

ІІІ. Завдання та очікувані результати реалізації Програми

 

Для реалізації Програми безпеки дорожнього руху на території села Рожни Броварського району Київської області на 2014-2016 рік, розроблено заходи спрямовані на удосконалення роботи відповідних служб, усунення причин виникнення ДТП, підвищення якості допомоги потерпілим у ДТП. Реалізація заходів може бути досягнута за умов:

– проведення перевірок виконання вимог законодавства в частині забезпечення безпеки дорожнього руху;

– формування у різних груп учасників дорожнього руху усвідомлення необхідності дотримання належної дисципліни та удосконалення процесу навчання правил поведінки на дорогах;

– підготовки та випуск газет, розповсюдження друкованої продукції з питань безпеки дорожнього руху;

– проведення у належний стан доріг, вулиць;

– розроблення та впровадження комплексних схем організацій дорожнього руху на вулично-шляховій мережі села для запобігання виникненню місць концентрації ДТП і затримки руху автотранспорту на перехрестях.

– визначення  пішохідних зон в селі Рожни.

 

ІV. Фінансове забезпечення Програми, організація управління і контролю заходам її виконання.

 

Фінансування заходів програми передбачається здійснювати за рахунок коштів державного та місцевого бюджетів, власних коштів підприємств, позабюджетних та інших фондів. Система фінансового забезпечення повинна створити стабільні умови для вдосконалення безпеки дорожнього руху, забезпечення безпечних і комфортних умов руху та вулично-дорожній мережі.

Контроль за виконання заходів Програми, координацію діяльності по її реалізації покласти на  виконавчий комітет Рожнівської сільської ради.

 

 

 

 

Секретар сільської ради                                        В.В. Кримець

 

 

 

 

Комплекс організаційних заходів та завдань щодо реалізації Програми

 

№ з/п

Зміст заходів

Виконавці

Терміни та джерела фінансування

1.

забезпечити переоснащення дорожньої мережі села сучасними засобами регулювання дорожнього руху, в тому числі – дорожніми знаками і покажчиками напрямків руху.

виконком сільської ради, Броварське райДУ

2014-2016 рік, місцевий бюджет

2.

Організувати проведення аналізу дорожньо-транспортних пригод і матеріалів комісійних обстежень вулично-дорожньої мережі села. Забезпечити розроблення комплексу першочергових заходів щодо підвищення безпеки дорожнього руху, їх фінансування і реалізацію, насамперед у місцях концентрації ДТП, а також у місцях, де знаходяться загальноосвітні навчальні заклади

ВДАІ, виконком сільської ради

2014-2016 рік, місцевий бюджет, субвенції

3.

Відповідно до аналізу аварійності забезпечити будівництво пішохідних переходів, острівців безпеки, тротуарів. Забезпечити впровадження

Виконком сільської ради, Броварське

2014-2016 рік, місцевий бюджет,

 

 засобів примусового зниження швидкості в місцях знаходження дитячих і навчальних закладів та інших аварійно небезпечних місцях.

райДУ

субвенції

4.

З метою недопущення зростання рівня дорожньо-транспортного травматизму на автодорогах та вулицях в темну пору доби, здійснити заходи щодо приведення рівня освітленості вулиць і доріг села до нормативних вимог.

Виконком сільської ради

2014-2016 рік, місцевий бюджет, субвенції

5.

Провести повний комплекс робіт з реконструкції та капітального ремонту покриття для вдосконалення дорожніх умов на дорогах села, на ділянках концентрації дорожньо-транспортних пригод, з метою усунення причин їх виникнення, зокрема встановити засоби регулювання дорожнього руху, металеві огородження.

виконком сільської ради, Броварське райДУ

2014-2016 рік, місцевий бюджет, субвенції

6.

Надання допомоги органам ВДАІ щодо вирішення питань безпеки дорожнього руху, забезпечення безумовного виконання всіх її приписів.

 

виконком сільської ради, ВДАІ

2014-2016 рік, місцевий бюджет

7.

Проведення ямкового ремонту вулиць села

виконком сільської ради

2014-2016 рік, місцевий бюджет

8.

Здійснити заходи із запровадженням дорожньої розмітки та дорожніх знаків з використанням сучасних світлоповертаючих матеріалів 5-го покоління

 

 

 

 

виконком сільської ради, Броварське райДУ

2014-2016 рік, місцевий бюджет

9.

Організувати висвітлення в засобах масової інформації актуальних питань щодо забезпечення безпеки дорожнього руху, матеріалів стосовно діяльності ДАІ

 

ВДАІ, ЗМІ, виконком сільської ради

2014-2016 рік, місцевий бюджет

10.

З метою залучення школярів до роботи із попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму, організувати і провести  сільські конкурси серед загонів юних інспекторів ДАІ

 

виконком сільської ради, Рожнівський НВК

2014-2016 рік, місцевий бюджет

11.

З метою профілактики дитячого дорожнього травматизму організувати проведення в селі конкурсів-рейдів „Увага, діти на дорозі”

 

виконком сільської ради, Рожнівський НВК

2014-2016 рік, місцевий бюджет

12.

Забезпечити методичною літературою та наочними агітаціями для закладу освіти з метою навчання дітей ПДР (для обладнання куточків, класів безпеки руху)

 

виконком сільської ради, Рожнівський НВК

2014-2016 рік, місцевий бюджет

13.

Розробити, виготовити та установити на

 центральних вулицях та дорогах села, зупинках  транспорту рекламні щити та рекламні конструкції з безпеки дорожнього руху

 

ВДАІ,

виконком сільської ради

2014-2016 рік,

місцевий бюджет

14.

Організувати навчання учасників дорожнього руху правилам надання першої медичної допомоги потерпілим у ДТП.

 

ВДАІ, виконком сільської ради, Рожнівська медична амбулаторія, Рожнівський НВК

2014-2016 рік, місцевий бюджет

15.

Забезпечити щорічне проведення тижнів безпеки дорожнього руху в березні місяці

 

виконком сільської ради, Рожнівський НВК

2014-2016 рік, місцевий бюджет

16.

Обладнати в навчальних закладах куточки та майданчики з безпеки дорожнього руху, де проводити вивчення правил дорожнього руху

 

виконком сільської ради, Рожнівський НВК

2014-2016 рік, місцевий бюджет

 

 

 

 

 

Секретар сільської ради                                  В.В. Кримець