Сорок п’ята позачергова  сесія  06  скликання

від  04 квітня   2014року.                                                                              № 1455

Рожнівської сільської ради .»

Розглянувши   заяву громадянки  Радзіковської Тетяни Володимирівни, про надання  дозволу  на розробку проекту  землеустрою  щодо відведення земельної ділянки площею 0,1500га  у власність  для  будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд  в с.Рожни по  вул. Гоголя, діл.107  Броварського району Київської області  та доданих до них матеріалів, керуючись ст. 50 ЗУ «Про землеустрій» ст.26 Закону України „ Про місцеве самоврядування в Україні ”, Закону України «Про Державний земельний кадастр» ст.12,118, 121,122,186 Земельного кодексу України, сесія  Рожнівської  сільської ради.

1. Надати  дозвіл громадянці  Радзіковській Тетяні Володимирівні на розробку проекту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки площею 0,1500га у власність   для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд  за рахунок земель  комунальної власності в  с. Рожни  по вул. Гоголя, діл.107  Рожнівської сільської ради  Броварського району Київської області .

2. Рекомендувати громадянці  замовити розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки в осіб, які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання землевпорядно-геодезичних видів робіт.

3.Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки розробити та погодити його згідно норм чинного законодавства України.

4. Попередити громадянина  про те, що  державна реєстрація  земельної ділянки скасовується Державним  кадастровим реєстратором у разі,якщо протягом одного року з дня здійснення державної реєстрації земельної ділянки речове право на ділянку не зареєстровано з вини заявника (п.10 ст. 24 ЗУ «Про Державний земельний кадастр»).

5. Зазначений  дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність не дає громадянам право володіти , розпоряджатися та користуватися  вказаною ділянкою до моменту державної реєстрації цих прав у відповідності до чинного законодавства України.

Сорок п’ята позачергова  сесія  06  скликання

від  04 квітня   2014року.                                                                              №1456

Рожнівської сільської ради .»

Розглянувши   заяву громадянина  Манукян Станіслава Анатолійовича, про надання  дозволу  на розробку проекту  землеустрою  щодо відведення земельної ділянки площею 0,1481га  у власність  для  ведення особистого селянського господарства в с.Рожни по  вул. Торфова  Броварського району Київської області  та доданих до них матеріалів, керуючись ст. 50 ЗУ «Про землеустрій» ст.26 Закону України „ Про місцеве самоврядування в Україні ”, Закону України «Про Державний земельний кадастр» ст.12,118,122,186 Земельного кодексу України, сесія  Рожнівської  сільської ради.

1. Надати  дозвіл громадянину  Манукяну Станіславу Анатолійовичу  на розробку проекту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки площею 0, 1481га у власність   для ведення особистого селянського господарства  за рахунок земель  комунальної власності в  с. Рожни  по вул. Торфова  Рожнівської сільської ради  Броварського району Київської області .

2. Рекомендувати громадянину   замовити розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки в осіб, які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання землевпорядно-геодезичних видів робіт.

Сорок п’ята позачергова  сесія  06  скликання

від  04 квітня   2014року.                                                                              №1457

Рожнівської сільської ради .»

Розглянувши   заяву громадянки  Федорової Людмили Георгіївни, про надання  дозволу  на розробку проекту  землеустрою  щодо відведення земельної ділянки площею 0,0172га  у власність  для  ведення особистого селянського господарства в с.Рожни по  вул. 12 Лугова  Броварського району Київської області  та доданих до них матеріалів, керуючись ст. 50 ЗУ «Про землеустрій» ст.26 Закону України „ Про місцеве самоврядування в Україні ”, Закону України «Про Державний земельний кадастр» ст.12,118,122,186 Земельного кодексу України, сесія  Рожнівської  сільської ради.

1. Надати  дозвіл громадянці  Федоровій Людмилі Георгіївні на розробку проекту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки площею 0,0172га у власність   для ведення особистого селянського господарства  за рахунок земель  комунальної власності в  с. Рожни  по вул. 12 Лугова  Рожнівської сільської ради  Броварського району Київської області .

2. Рекомендувати громадянці  замовити розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки в осіб, які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання землевпорядно-геодезичних видів робіт.

Сільський голова                                       Т.І.Мехед

Сорок п’ята позачергова  сесія  06  скликання

від  04 квітня   2014року.                                                                              №1458

Рожнівської сільської ради .»

Розглянувши   заяву громадянки  Фоменко Галини Пилипівни, про надання  дозволу  на розробку проекту  землеустрою  щодо відведення земельної ділянки площею 0,0107га  у власність  для  ведення садівництва в с.Рожни  с/т «Зелений луг» по  вул. 1 Озерна  Броварського району Київської області  та доданих до них матеріалів, керуючись ст. 50 ЗУ «Про землеустрій» ст.26 Закону України „ Про місцеве самоврядування в Україні ”, Закону України «Про Державний земельний кадастр» ст.12,118,122,186 Земельного кодексу України, сесія  Рожнівської  сільської ради.

1. Надати  дозвіл громадянці Фоменко Галині Пилипівні  на розробку проекту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки площею 0,0107га у власність   для ведення садівництва  за рахунок земель  комунальної власності в  с. Рожни  с/т «Зелений луг» по вул. 1 Озерна Рожнівської сільської ради  Броварського району Київської області.