Сорок п’ята позачергова сесія  06  скликання

від  04 квітня  2014року.                                                                              №1460

«Про надання дозволу на розробку   технічної

документації із  землеустрою  щодо  інвентаризації

земель загального користування   в  межах с. Рожни,

Броварського району Київської області .»

Розглянувши   питання  про  надання  дозволу  на розробку технічної документації із   землеустрою  щодо  інвентаризації   земель  загального користування  в межах с.Рожни  Броварського району Київської області , керуючись ст. 19,49,51,55 ЗУ «Про землеустрій»  ст.26 Закону України „ Про  місцеве самоврядування в Україні ”, ст.ст.12  Земельного кодексу України, сесія  Рожнівської  сільської ради.

1. Надати  дозвіл Рожнівській сільській раді Броварського району Київської  області в особі сільського голови Мехед Т.І. на розробку  технічної  документації із землеустрою щодо інвентаризації земель загального користування  в межах  с. Рожни   Броварського району Київської області.

2. Рекомендувати Рожнівській сільській раді звернутись до землевпорядної організації, яка має відповідні дозволи (ліцензії) на виконання землевпорядно-геодезичних видів робіт з метою замовлення робіт по розробці технічної документації щодо інвентаризації земель загального користування .

3.Технічну документацію  щодо   інвентаризації  земель загального користування  с.Рожни,  розробити та погодити  згідно норм чинного законодавства України.

4. Попередити  про те, що державна реєстрація  земельної ділянки скасовується Державним  кадастровим реєстратором у разі, якщо протягом одного року з дня здійснення державної реєстрації земельної ділянки речове право на ділянку не зареєстровано з вини заявника (п.10 ст. 24 ЗУ «Про Державний земельний кадастр»).

Сільський голова                                       Т.І.Мехед