rozhni@i.ua (04594) 2-53-84

 


 

 

 

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Сорок сьома сесія 06 скликання

 

 Р І Ш Е Н Н Я

 

 Від 27 червня 2014 року                                                                                                 № 1500

 

  Звіт про  роботу виконкому Рожнівської

   сільської ради за І півріччя 2014 року ”

 

 

                 Заслухавши інформацію сільського голови Мехед Т.І. “ Про звіт роботи виконкому Рожнівської сільської ради за  І півріччя 2014 ”  року та враховуючи, що  проводиться прийом громадян, розглядаються  усні та письмові звернення, вчиняються нотаріальні дії та проводиться реєстрація актів цивільного стану, за цей період проведено 6 засідань виконкому, керуючись п. 9  ст. 26 Закону України  “ Про місцеве самоврядування в Україні ”, сільська рада     

                                                

ВИРІШИЛА:

 

1.      Інформацію сільського голови Мехед Т.І. про роботу виконкому Рожнівської сільської ради за перше півріччя 2014 року прийняти до відома (Доповідь додається).

2.      Роботу виконавчого комітету Рожнівської сільської ради вважати задовільною.

 

 

 

 

 

                                           Сільський голова                                     Т.І.Мехед

 

 

 

 

 

Додаток

  до рішення 47 сесії 06 скликання

                                                                                       Рожнівської сільської ради

                                                                                        від 27.06.2014 року за № 1500

 

ІНФОРМАЦІЯ

Про звіт про роботу виконавчого комітету Рожнівської сільської ради за І півріччя 2014 року

 

 

             Виконавчий комітет  Рожнівської сільської ради проводить роботу зі зверненнями громадян у відповідності з вимогами Законів України “ Про місцеве самоврядування ”,          “ Про звернення громадян ”, “ Про місцеві державні адміністрації , Указу Президента України від 07 лютого 2008 року № 109/2008 “ Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування ”, іншими законодавчими актами та розпорядчими документами.

            Визначені прийомні дні та години прийому громадян працівниками сільської ради: середа з 9-00 до 12-00, але громадяни приймаються і в інші дні. Хочеться звернути у вагу на те, що  до виконавчого  комітет сільської ради звертаються не тільки місцеві жителі, а члени садових товариств таких, як “ Трудовик ”,“ Ландиш ”, “ Зелений сад Т ”, “ Зачарована    Десна ”,  “ Сосновий бір ”. Разом з місцевими жителями це становить близько 5 тисяч.

Робота виконавчого комітету Рожнівської сільської ради проходить відповідно  до затвердженого  плану роботи на 2014 рік .

Відбулося 6 засідань виконавчого комітету та  видано 68 рішень. На засіданнях розглядались  заплановані питання:

 

1

Про співпрацю виконкому сільської ради з підприємцями, які працюють на території села

2

 

Про виконання  бюджету Рожнівської сільської ради за 2013 рік

3

Звіт про роботу щодо порушення правопорядку та скоєння злочинів по селу Рожни

 Про заходи по боротьбі та попередженню повені на річці Десна

4

Про проведення двомісячника по благоустрою села Рожни

5

Про роботу НВК

Про підготовку до святкування Дня Перемоги

6

Про оздоровлення дітей

про роботу торгівельних закладів

а також звернення про оформлення права власності на будинки, присвоєння поштової адреси, погодження графіку роботи торгівельних закладів, встановлення рекламних стел.

Виконавчим комітетом видано 527 довідки.

На особистому прийому у сільського голови побувало 48  громадян, одержано 255 письмових звернень,  75 технічних документацій та проектів землеустрою, 137  заяв  - про виділення земельних ділянок, присвоєння поштових адрес, оформлення права власності на будинки  10– запитів ( в основному  про наявність земель запасу для надання у власність під житлове будівництво та інше), 3 скарг від населення, які винесено для розгляду на засідання сесій та виконкому, постійних комісії сільської ради.

За наданням субсидії звернулося 13 чоловік.

На  військовому обліку перебуває 134 чоловіка.

За першу половину 2014 року на території Рожнівської сільської ради зареєструвалося 11 громадян, знялося з реєстрації -1.
            Виконавчим комітетом Рожнівської сільської ради видано 19  свідоцтв про державну реєстрацію, серед них 1 шлюби, 4 народження, 14 смертей.

Виконавчим комітетом Рожнівської сільської ради вчинено  39 нотаріальних дій.  Це посвідчення доручень, складання заповітів. Посвідчення вірності підпису та копій.

За перше півріччя  2014 року  по Рожнівській сільській раді проведено реєстрацію  13 договорів куплі – продажу будинків та 55 договорів земельних ділянок .

Проводиться і організаційно – масова робота згідно затверджених заходів, щодо відзначення в селі державних, професійних та релігійних свят. Також проходить робота по благоустрою населеного пункту.  Відповідно до розпорядження голови Броварської адміністрації виконавчим комітетом розроблювалось ряд заходів щодо  попередження пожеж, загибелі та травмування людей , щодо затвердження плану основних заходів цивільного захисту  на 2014, про проведення двомісячника благоустрою населеному  пункті, про завершення опалювального сезону про підготовку житлово- комунального господарства району до роботи в осінньо  - зимовий період 2014-2015 та проводиться  певна робота щодо їх виконання.

Належна увага приділяється соціальному  захисту населення, культурно – духовному  розвитку. Працівниками сільського будинку культури, за допомогою працівників соціальної сфери та талановитої молоді села було організовано та проведено ряд заходів. На території Рожнівської сільської ради знаходяться ряд підприємств, торгівельних точок, кафе. Хотілося б подякувати всім тим хто  в цей не дуже легкий час переймається проблемами села та надає постійну благодійну допомогу для проведення свят та міроприємтсв. Зокрема за їх допомогою ми змогли привітати працівників соціальної сфери з Днем 8 Березня,  організувати поминальний обід та надати 22 пайків до Дня 9 Травня, учнів 9 класу привітати з  випускним, діток дошкільного віку з випуском  у садочку, медиків до професійного свята.

Не без уваги залишаються і наші діти. Завдяки розробленій програмі про літній відпочинок дітей за рахунок бюджетних коштів буде оздоровлено 21 дітей. Це путівки на базу відпочинку Любич с. Літки .

Хочеться відмітити, що Рожнівська сільська рада одна з небагатьох, яка заключила договір про співпрацю з Броварським центром зайнятості, що дає можливість надати бажаючим робочі місця та отримати  допомогу у благоустрої території.  Вже було укладено два Договори по прибиранню території кладовища.

Значна увага приділяється  виконанню бюджету сільської ради, який наповнюється в основному за рахунок орендної плати, податку на землю від юридичних та фізичних осіб, прибутковому податку та інших надходжень.

Дохідна частина бюджету за перше півріччя 2014 року виконана на 149,5%. 

            Виконком Рожнівської сільської ради працює над вдосконаленням роботи зі зверненнями громадян, вивчає причини, що їх породжують, вживає заходи щодо їх усунення, уважно ставиться до вирішення проблем, з якими звертаються громадяни.

 

 

 

Секретар сільської ради                                          Кримець В.В.

 

 

 

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Сорок сьома сесія 06 скликання

 

 Р І Ш Е Н Н Я

 

 Від 27 червня 2014 року                                                                                                 № 1501

 

“ Про виконання програми соціально-

економічного, культурного і духовного

 розвитку територіальної громади села Рожни

за  перше півріччя 2014 року”

 

 

          Заслухавши та обговоривши інформацію сільського голови  Мехед Т.І., про виконання програми соціально-економічного, культурного і духовного розвитку територіальної громади села Рожни за перше півріччя 2014 року , керуючись ст. 26 Закону України  “ Про місцеве самоврядування в Україні ”, сесія  Рожнівської сільської ради

                                                          

ВИРІШИЛА:

         

1.      Затвердити виконання програми соціально-економічного, культурного і духовного розвитку територіальної громади села Рожни за  першу половину 2014 року  на суму  554,133 тис. грн. (Стан виконання Програми додається).

2.      Стан виконання Програми соціально- економічного, культурного  і духовного розвитку територіальної громади с. Рожни за І півріччя 2014 року.

 

 

 

 

 

Сільський голова                                     Т.І.Мехед 

 

 

 

Додаток 1

          до рішення 47 сесії 06 скликання

Рожнівської сільської ради

            від 27.06.2014  року №  1501

Звіт

про виконання програми соціально-економічного, культурного і духовного розвитку територіальної громади села Рожни

за І половину 2014 року

           За першу  половину 2014 року на виконання Програми соціально- економічного  розвитку територіальної громади с. Рожни  було витрачено  554,133 тис грн. з них інвесторських коштів 90,2  тис. грн., бюджетних коштів  -463,933  тис. грн.

  1. Інвесторські  кошти :

Þ    Вітання голови ради ветеранів Герасименка М.О. з нагоди 15 - річчя трудової діяльності - 0,7 тис. грн., івесторські кошти;

Þ    Ремонт комп’ютера землевпорядника -3,0 тис. гр., інвесторські кошти ;

Þ    Вітання Гф “ Десянський патруль ” з річницею відкриття -5,5 тис.грн. інвесторські кошти;;

Þ    Допомога на закупівлю бензину для сільської амбулаторії -1,0 тис. грн.; інвесторські кошти;

Þ    Придбання шкільної доски для Рожнівського НВК- 2,8 тис. грн.., інвесторські кошти;

Þ    Підписка газет пільговим категоріям -2,6  тис. грн.., івесторські кошти;

Þ    Вітання чоловіків , працівників соціальної сфери до  Дня 23 лютого   -

2,6 тис.грн., івесторських коштів;

Þ    Вітання до  річниці  виведення військ з Авганістану- 2,8 тис.грн., інвесторських коштів;

Þ    Вітання жінок, працівників соціальної сфери до  8 Березня- 20,0 тис.грн., івесторських коштів;

Þ    Харчування дітей Рожніського НВК за квітень 2014 року- 5,7 тис.грн., івесторських коштів;

Þ    Пайки для пільгових категорій на 9  травня -6,6 тис. грн. інвесторських коштів;

Þ    Заміна лічильника в Рожнівської  мед. Амбулаторії-7,0 тис.грн., інвесторських коштів;

Þ    Придбання фільтрів для очищення питної  води Рожніському НВК-3,3 тис.грн. інвесторських коштів;

Þ    Страхування сільських  пожежних машин -1,0 тис.грн., інвесторських коштів;

Þ    Вітання мед. працівників Рожнівської мед. амбулаторії- 2,5тис.грн., інвесторських коштів;

Þ    Ремонт   сільської пожежної  машини -2,5  інвесторських коштів;

Þ    Вітання випускників Рожнівського НВК 9 клас -1,5 тис. грн., інвесторські кошти;

Þ    Вітання випускників Рожнівського НВК дитячий садочок – 2,4  тис. грн, інвесторські кошти;

2.      Бюджетні кошти

Þ    Утримання ГФ “ Деснянський патруль ” -103,72 тис.грн бюджетних коштів;

Þ    Утримання сільської пожежної команди- 77,31 тис. грн..бюджетних коштів;

Þ    Вуличне освітлення -18,541 тис .грн. бюджетних коштів;

Þ    Перевезення школярів- 23,548 тис. грн.;

Þ    Вивіз ТПВ на полігон “ Десна 2 ”-199,221 тис. грн. бюджетних коштів;

Þ    придбання санаторно-курортних путівок для учнів Рожнівського НВК на суму- 42,6 тис. грн. за рахунок бюджетних коштів;

 

 

Секретар сільської ради                       В.В. Кримець


 

 

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Сорок сьома сесія 06 скликання

 

 Р І Ш Е Н Н Я

Від 27 червня 2014 року                                                                                                 № 1502

„Звіт постійної депутатської комісії

з питань освіти, культури, охорони здоров'я,

материнства і дитинства та соціального захисту населення

Заслухавши та обговоривши звіт Лавриненко Н.В. голови постійної депутатської комісії з питань з освіти, культури, охорони здоров'я, материнства і дитинства та соціального захисту населення Рожнівської сільської ради про проведену роботу , керуючись ст.26, 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в України” сесія сільської ради

ВИРІШИЛА:

1.      Прийняти до відома звіт Лавриненко Н.В. голови постійної депутатської комісії з питань з освіти, культури, охорони здоров’я, материнства і дитинства та соціального захисту населення Рожнівської сільської ради про проведену роботу (Додаток 1).

2.      Роботу постійної депутатської комісії з питань з освіти, культури, охорони здоров’я, материнства і дитинства та соціального захисту населення Рожнівської сільської ради за 2013 рік вважати задовільною.

 

 

 

 

                                           Сільський голова                                     Т.І.Мехед

 

 

Додаток 1

до рішення 47 сесії 06 скликання

Рожнівської сільської ради

„Звіт постійної депутатської комісії

з питань освіти, культури, охорони здоров'я,

материнства і дитинства та соціального захисту населення

від 27.06.2014 року за № 1502

 

 

З В І Т

комісії з питань з освіти, культури, охорони здоров'я, материнства і дитинства та соціального захисту населення

Постійна депутатська комісії комісія з питань з освіти, культури, охорони здоров’я, материнства і дитинства та соціального захисту населення, затверджена рішенням Рожнівської сільської ради сільської ради від 18.11.2010 №3 „Про затвердження складу постійних депутатських комісій Рожнівської сільської ради”.

До складу постійної депутатської комісії з питань з освіти, культури, охорони здоров’я, материнства і дитинства та соціального захисту населення входять депутати Рожнівської сільської ради:

1.      Голова комісії:        Лавриненко Наталія Василівна

2.      Секретар:                Макаренко Людмила Василівна

3.      Члени комісії:         Пастушенко Наталія Іванівна

                                      Хорошун Надія Петрівна

Постійна комісія з питань з освіти, культури, охорони здоров’я, материнства і дитинства та соціального захисту населення керується Конституцією України, Законом України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Бюджетним кодексом України, іншими законами України, що мають відношення до питань діяльності постійної комісії.

Постійна комісія проводить свою діяльність у таких напрямах:

1.  Участь у бюджетному процесі.

2.           Питання соціально-економічного розвитку села.

3.     Затвердження місцевих програм.

Основною  формою  роботи  постійної комісії є  засідання  та виїзді обстеження. На засіданнях комісії попередньо розглядаються та обговорюються програми, положення, статути, що вносяться на розгляд сільської ради. Крім того голова комісії постійно присутня на засіданнях інших постійних депутатських комісії при Рожнівській сільській раді.

Постійно в колі зору комісії знаходяться питання, що відносяться до функціональної спрямованості комісії. Не залишаються без уваги комісії і проблемні питання такі як: облік дітей - сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, багатодітних сімей, дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах, а також інші питання, які віднесенні до її компетенції . Комісія проводить виїзди з питань обстеження житлово - побутових умов неблагонадійних сімей таких, як Горбаха В.І, Горбаха С.М., Красномовець К.М. Проводилося обстеження та складалися акти про умови проживання опікунів на території с. Рожни.

Постійна комісія весь час здійснює контроль за виконанням рішень сільської ради, які належать до її відання.

Постійна комісія проводить свою роботу в тісній взаємодії с сільською медамбулаторією, заклади дошкільної та шкільної освіти, а також виконавчим органом сільської ради.

 

 

Секретар сільської ради                                          Кримець В.В. 

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Сорок сьома сесія 06 скликання

 

 Р І Ш Е Н Н Я

 

 Від 27 червня 2014 року                                                                                                 № 1503

 

“ Про розгляд подання Броварської

міжрайонної прокуратури Київської області

про усунення порушень вимог бюджетного

законодавства України про розгляд державних закупівель”

 

 

 

Розглянувши та обговоривши подання Броварської міжрайонної прокуратури від 24.06.2014 року за № 3293 вих. “ Про усунення порушень вимог бюджетного Закону України при здійсненні державних закупівель ”, враховуючи прийнятий 10.04.2014 року Закон України “ Про здійснення державних закупівель ”, яким передбачено новий порядок оскарження процедур закупівель, та помилкове посилання на Постанову КМУ, яка втратила чинність, беручи до уваги, що протягом 2014 року процедури закупівель товарів, робіт та послуг з бюджетних коштів Рожнівської сільської ради не проводилося, що не привело до суттєвого порушення чинного законодавства, керуючись ст. 26 Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні ”, сесія Рожнівської сільської ради

 

ВИРІШИЛА:

 

1.      Подання Броварської міжрайонної прокуратури Київської області про усунення порушень вимог бюджетного Закону України при здійсненні державних закупівель прийняти до відома та виконання.

2.      Скасувати п.3 рішення 43 позачергової сесії Рожнівської сільської ради “ Про тендерний комітет з організації та проведення процедур закупівель  товарів, робіт і послуг з бюджетних коштів Рожнівської сільської ради ” від 24.01.2014 року за № 1371

3.      Посадовим особам Рожнівської сільської ради вжити заходів по усуненню виявлених порушень вимог бюджетного законодавства, причин та умов, що їм сприяють  та недопущення їх в подальшому.

4.       Повідомити Броварську міжрайонну прокуратуру про розгляд та вжитих заходах по усуненню порушень закону.

 

 

 

 

 

Сільський голова                                                  Т.І.Мехед

 

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Сорок сьома  сесія 06 скликання

 

 Р І Ш Е Н Н Я

 

від 27 червня  2014 року                                                                                                 № 1504

 

“ Про внесення змін до рішення

 43 позачергової сесії 06 скликання №1346 від

 24.01.2014 року “ Про сільський бюджет на 2014 рік 

 

 

Відповідно до пункту 23 частини 1 статті 26 Закону України від 21.05.1997 року               № 280/97 Верховної ради “ Про місцеве самоврядування в Україні ” частини 9 статті 75, статей 76 та 77 Бюджетного кодексу України, Закону України “ Про державний бюджет  України на 2014 р ” Рожнівська сільська рада

 

ВИРІШИЛА

 

      Внести зміни до рішення  43 позачергової сесії № 1346 від 24.01.2014року “ Про сільський бюджет на 2014 рік ”, а саме:

 

1.      Збільшити видаткову частину спеціального фонду бюджету інші надходження, (кошти від відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва) Рожнівської сільської ради на 2014 за рахунок вільних залишків станом на 01.01.2014 року на суму 76900,00 грн.. та направити на

КФК 160101   КЕКВ 2240 – 76900,00 грн.

 

2.      Збільшити видаткову частину спеціального фонду бюджету інші надходження, (кошти від першої реєстрації транспортних засобів) Рожнівської сільської ради на 2014 за рахунок вільних залишків станом на 01.01.2014 року  на суму 29000,00 грн.. та направити на

КФК 170703   КЕКВ 3132– 29000,00 грн.

 

3.       Додатки  2,3,6  до цього рішення є його невід’ємною частиною.

 

4.      Контроль за виконанням рішення покласти на голову постійної  комісії з питань бюджету, фінансів та цін  Нестеренко Т.В.

 

 

 

 

Сільський голова                                                                Т.І.Мехед

 

 

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Сорок сьома  сесія 06 скликання

 

 Р І Ш Е Н Н Я

 

від  27 червня  2014 року                                                                                        № 1505

 

Про стан законності, профілактики

 кримінальних правопорушень та

корупції на території Рожнівської

сільської ради  за І півріччя 2014 року

 

            Заслухавши та обговоривши інформацію керівника ГФ “ Деснянський патруль ” Ситник Ю.Д., про стан законності, профілактики кримінальних правопорушень та корупції на території Рожнівської сільської ради за І півріччя 2014 року  враховуючи, що    до ГФ “ Деснянський патруль ” надійшло 45 звернень та повідомлень, з яких 17 телефонних та 28 на особистому прийомі, будо здійснено  33 виїзди, проведено 87 профілактичних бесід з неповнолітніми та особами схильних до грубого порушення громадського порядку , керуючись ст. 38 Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні ” сесія Рожнівської сільської ради

 

ВИРІШИЛА:

 

1.     Інформацію керівника ГФ “ Деснянський патруль ” Ситник Ю.Д., про стан законності, профілактики кримінальних правопорушень та корупції на території Рожнівської сільської ради  за І півріччя 2014 року прийняти до відома.

2.     Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань освіти, охорони здоров’я, материнства і дитинства та соціального захисту населення.

 

 

 

 

Сільський голова                                      Т.І.Мехед

 

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Сорок сьома сесія 06 скликання

 

 Р І Ш Е Н Н Я

 

 Від 27 червня 2014 року                                                                                                 № 1506

 

“ Про затвердження Положення про порядок списання майна

комунальної власності територіальної

громади села Рожни Броварського району

Київської області, складу комісії

з питань списання майна комунальної  власності

територіальної громади с. Рожни Броварського району Київської області

 та Положення про комісію ”

 

На виконання Бюджетного кодексу України, Закону України “ Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні ”, відповідно до Порядку списання об’єктів державної власності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 08.11.2007 №1314,  керуючись ст. 26 Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні ” та з метою встановлення єдиних вимог до порядку списання комунального майна територіальної громади села Рожни Броварського району Київської області, сесія сільської ради

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Затвердити Положення  ( з додатками) про порядок списання майна комунальної

власності територіальної громади села Рожни Броварського району Київської області (додаток 1).

 2.   Затвердити  постійно діючу комісію з питань списання майна комунальної власності територіальної громади села Рожни Броварського району Київської області (додаток 2).

3.    Затвердити Положення про постійно діючу комісію з питань списання майна  комунальної власності територіальної громади села Рожни (додаток 3).

4.    Секретарю сільської ради здійснити оприлюднення даного проекту рішення на офіційному сайті сільської ради rada-rozhny.org.ua в строк відповідно до чинного законодавства.

5.    Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань реформування економіки, підтримки підприємництва, середнього та малого бізнесу.

 

 

 

 

Сільський голова                          Т.І.Мехед

 

 

Додаток 1

до рішення 47 сесії Рожнівської   сільської ради 06 скликання  від 27.06.2014 року   № 1506

 

ПОЛОЖЕННЯ

про порядок списання майна комунальної власності

територіальної громади села Рожни Броварського району Київської області

 

Загальна частина

 

1. Положення розроблене з метою встановлення єдиних вимог до порядку списання комунального майна, яке заходяться на балансі підприємств, організацій, установ комунальної власності територіальної громади села Рожни Броварського району Київської області або використовуються на умовах оренди і безоплатного користування, та застосовується при списанні:

1.1. об'єктів незавершеного будівництва (незавершені капітальні інвестиції в необоротні матеріальні активи), матеріальних активів, що відповідно до законодавства визнаються основними фондами (засобами), інших необоротних матеріальних активів (далі - майно);

2. У цьому Положенні суб’єктами господарювання є комунальні підприємства, організації та установи в господарському віддані або оперативному управлінні яких знаходиться майно комунальної власності, або інші особи, які використовують це майно на умовах оренди та безоплатного користування.

Суб’єктом управління у цьому Положенні визначено Рожнівську сільську раду Броварського району Київської області.

3.Терміни, які використовуються у цьому Положенні, вживаються у значенні, наведеному в законодавчих актах, що регулюють питання правового режиму власності відповідного майна та питання управління майном, його оцінки та бухгалтерського обліку.

4. Дія цього Положення не поширюється на майно, порядок списання якого визначається окремими законами (об'єкти житлового фонду,  державний матеріальний резерв, об'єкти цивільної оборони, цілісні майнові комплекси підприємств тощо).

Необоротні матеріальні активи спеціального призначення списуються відповідно до положень законодавства, яке ураховує специфіку їх збереження, використання, списання, утилізації тощо.

Запаси списуються згідно Інструкції з обліку запасів бюджетних установ, затвердженої наказом Державного казначейства України від 8 грудня 2000 р. N 125 «Про затвердження Інструкції з обліку запасів бюджетних установ» та Положення (стандарт) бухгалтерського обліку 9 «Запаси», затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 20 жовтня 1999 р. N 246 «Про затвердження Положення (стандарту) бухгалтерського обліку».

5. Відповідно цього Положення списанню підлягає майно:

- що не може бути в установленому порядку відчужене, безоплатно передане комунальним підприємствам, установам чи організаціям та щодо якого не можуть бути застосовані інші способи управління (або їх застосування може бути економічно недоцільне);

- у разі, коли таке майно морально чи фізично зношене, непридатне для подальшого використання суб'єктом господарювання, зокрема у зв'язку з будівництвом, розширенням, реконструкцією і технічним переоснащенням;

- або майно пошкоджене внаслідок аварії чи стихійного лиха та відновленню не підлягає;

- або майно виявлене в результаті інвентаризації як нестача.

5.1. При цьому списання майна, виявленого в результаті інвентаризації як нестача, здійснюється після відшкодування його вартості, крім випадків, коли здійснити таке відшкодування неможливо.

Відшкодування сум збитків здійснюється відповідно до Закону України «Про визначення розміру збитків, завданих підприємству, установі, організації розкраданням, знищенням (псуванням), недостачею або втратою дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння та валютних цінностей» та постанови Кабінету Міністрів України від 22.01.96 N 116 «Про затвердження Порядку визначення розміру збитків від розкрадання, нестачі, знищення (псування) матеріальних цінностей»

 

Прийняття рішення про списання майна

 

6. Списання майна здійснюється Рожнівською сільською радою, на балансі якої воно перебуває, на підставі прийнятого на сесії сільської ради рішення про надання згоди на його списання.

Списання майна здійснюється за умови врахування особливостей правового режиму майна, наявності встановлених законодавчими актами обтяжень чи обмежень щодо розпорядження майном (крім випадків, коли встановлено заборону розпорядження майном).

Списання повністю амортизованих основних фондів (засобів), інших необоротних матеріальних активів суб'єкта господарювання, первісна (переоцінена) вартість яких становить менш як 10 тис. гривень, здійснюється за рішенням керівника такого суб'єкта відповідно до цього Положення (за винятком підприємств, щодо яких прийнято рішення про приватизацію).

Списання майна, що перебуває на балансі суб'єкта управління, здійснюється таким суб'єктом відповідно до цього Положення.

7. З метою отримання згоди на списання майна суб’єкт господарювання подає суб'єкту управління разом із зверненням стосовно списання майна такі документи:

1) відомості про майно, що пропонується списати за даними бухгалтерського обліку (крім об'єктів незавершеного будівництва), згідно з додатком 1 Положення;

2) акт інвентаризації майна, що пропонується до списання, згідно з додатком 2 Положення;

3) акт технічного стану майна, затверджений керівником суб'єкта господарювання;

4) відомості про наявність обтяжень чи обмежень стосовно розпорядження майном, що пропонується списати (разом з відповідними підтвердними документами);

5) відомості про об'єкти незавершеного будівництва, а саме: дата початку і припинення будівництва, затверджена загальна вартість, вартість робіт, виконаних станом на дату припинення будівництва (ким і коли затверджено завдання на проектування, загальна кошторисна вартість проектно-вишукувальних робіт, кошторисна вартість проектно-вишукувальних робіт, виконаних до їх припинення, стадії виконання робіт).

У разі потреби суб'єкт управління може запитувати від суб’єкта господарювання додаткові документи, необхідні для прийняття рішення про списання майна (технічні паспорти, судові документи, витяги з реєстрів, висновки спеціалізованих організацій, договори або їх проекти тощо).

8. Рішення про надання чи відмову в наданні згоди на списання майна приймається відповідним суб'єктом управління протягом 30 днів з дати надходження документів, зазначених у пункті 7 цього Положення.

Рішення про надання згоди на списання майна оформлюється у формі рішення сільської ради, а про відмову в наданні такої згоди - у формі листа. Рішення про відмову в наданні згоди на списання майна приймається у разі, коли:

майно не відповідає вимогам, визначеним у пункті 5 цього Положення;

суб'єкт управління визначив інші шляхи використання майна, що пропонується до списання;

суб’єкт господарювання подав передбачені цим Положенням документи з порушенням установлених вимог, а також коли в документах наявні суперечності;

відповідно до законодавства заборонено розпорядження майном.

9. Для розгляду документів, підготовки пропозицій щодо списання майна суб'єкт управління утворює комісію з розгляду питань стосовно списання майна.

У разі потреби комісія з розгляду питань стосовно списання майна може провести додатковий огляд майна, що пропонується до списання.

 

Утворення суб’єктом господарювання комісії із списання майна, її завдання та повноваження

 

10. Для встановлення факту непридатності майна і неможливості та /або неефективності проведення його відновного ремонту чи неможливості його використання іншим чином, а також для оформлення документів на списання майна утворюється комісія із списання майна (далі - комісія), головою якої є спеціаліст по земельним питанням сільської ради, а членами - головний бухгалтер, працівники інженерних, технічних, технологічних, будівельних, обліково-економічних та інших служб суб’єкта господарювання, а також залучені за вимогою суб'єкта управління його представники та інші фахівці.

Склад комісії затверджується розпорядчим актом за підписом керівника суб’єкта господарювання.

11. Для встановлення факту непридатності використання майна, що перебуває під наглядом державних інспекцій (автомобілів, нагрівальних котлів, підйомників тощо), суб’єкт господарювання залучає для участі в роботі комісії представника відповідної інспекції, який підписує акт про списання або передає комісії свій письмовий висновок, що додається до акта.

12. У разі потреби та/або необхідності врахування галузевих особливостей списання майна суб’єктом господарювання можуть залучати для участі в роботі комісії фахівців відповідних центральних і місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, правоохоронних органів тощо (за згодою).

13. У разі порушення проти суб’єкта господарювання справи про банкрутство суб’єкт  управління, керівник суб'єкта господарювання або арбітражний керуючий утворює комісію, до складу якої включаються голова комісії - керівник суб'єкта господарювання або арбітражний керуючий та члени комісії, визначені у пунктах 10 - 12 цього Положення.

14. Комісія:

1) проводить в установленому законодавством порядку інвентаризацію майна, що пропонується до списання, та за її результатами складає відповідний акт;

2) проводить огляд майна з використанням необхідної технічної документації (технічних паспортів, поетажних планів, відомостей про дефекти тощо), а також даних бухгалтерського обліку;

3) визначає економічну (технічну) доцільність чи недоцільність відновлення та/або подальшого використання майна і вносить відповідні пропозиції;

4) установлює конкретні причини списання майна (моральна застарілість чи фізична зношеність, непридатність для подальшого використання суб'єктом господарювання, зокрема у зв'язку з будівництвом, розширенням, реконструкцією і технічним переоснащенням, або пошкодження внаслідок аварії чи стихійного лиха та неможливість відновлення, або виявлення його в результаті інвентаризації як нестачі);

5) визначає можливості використання окремих вузлів, деталей, матеріалів та агрегатів об'єкта, що підлягає списанню;

6) здійснює контроль за вилученням з майна, що підлягає списанню, придатних вузлів, деталей, матеріалів та агрегатів, а також вузлів, деталей, матеріалів та агрегатів, що містять дорогоцінні метали і дорогоцінне каміння, визначає їх кількість, вагу та контролює здачу на склад і оприбуткування на відповідних балансових рахунках;

7) складає відповідно до законодавства акти на списання майна за встановленою типовою формою.

15. За результатами роботи складається протокол засідання комісії, до якого додаються:

1) акт інвентаризації майна, що пропонується до списання;

2) акти технічного стану майна, що пропонується до списання;

3) акти на списання майна;

4) інші документи (копія акта про аварію, висновки відповідних інспекцій, державних органів тощо (за наявності).

У протоколі засідання комісії зазначаються пропозиції щодо шляхів використання майна, списання якого за висновками комісії є недоцільним, заходи з відшкодування вартості майна, в результаті інвентаризації якого виявлена нестача, чи розукомплектованого.

Протокол засідання комісії підписується всіма членами комісії. У разі незгоди з рішенням комісії її члени мають право викласти у письмовій формі свою окрему думку, що додається до протоколу засідання.

В актах технічного стану майна зазначаються рік виготовлення (будівництва) майна, дата введення в експлуатацію, обсяг проведеної роботи з модернізації, модифікації, добудови, дообладнання і реконструкції, стан основних частин, деталей і вузлів, конструктивних елементів.

В акті на списання майна детально зазначаються причини його списання та робиться висновок про економічну (технічну) недоцільність та/або неможливість відновлення майна.

У разі списання майна, пошкодженого внаслідок аварії чи стихійного лиха, до акта на його списання додається належним чином завірена копія акта про аварію, в якій зазначаються причини, що призвели до неї.

Протокол засідання комісії, акт інвентаризації, акти на списання майна та технічного стану затверджуються керівником суб’єкта господарювання.

 

Механізм списання майна

 

16. Розбирання та демонтаж майна, що пропонується до списання, проводиться тільки після прийняття відповідним суб'єктом управління рішення про надання згоди (згідно з цим Положенням) на списання майна (крім випадків пошкодження майна внаслідок аварії чи стихійного лиха).

17. Розбирання, демонтаж та списання майна, а також відображення на рахунках бухгалтерського обліку фактів проведення відповідних господарських операцій згідно з цим Порядком забезпечується безпосередньо суб’єктом господарювання, на балансі якого перебуває майно.

18. Усі вузли, деталі, матеріали та агрегати розібраного та демонтованого обладнання, придатні для ремонту іншого обладнання чи для подальшого використання, а також матеріали, отримані в результаті списання майна, оприбутковуються з відображенням на рахунках бухгалтерського обліку запасів.

Непридатні для використання вузли, деталі, матеріали та агрегати оприбутковуються як вторинна сировина (металобрухт тощо).

19. Оцінка придатних вузлів, деталей, матеріалів та агрегатів, отриманих в результаті списання майна, проводиться відповідно до законодавства.

20. Вилучені після демонтажу та розбирання майна вузли, деталі, матеріали та агрегати, що містять дорогоцінні метали і дорогоцінне каміння, підлягають здачі суб’єктам господарювання, які провадять діяльність із збирання та первинної обробки брухту і відходів дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння на підставі ліцензій, одержаних відповідно до вимог Закону України «Про ліцензування певних видів господарської діяльності».

21. Забороняється знищувати, здавати в брухт з кольорових і чорних металів техніку, апаратуру, прилади та інші вироби, що містять дорогоцінні метали і дорогоцінне каміння, без попереднього їх вилучення та одночасного оприбуткування придатних для подальшого використання деталей.

22. Кошти, що надійшли в результаті списання майна, спрямовуються відповідно до вимог законодавства.

23. Суб’єкти господарювання, на балансі яких перебувало майно, подають суб'єкту управління у місячний строк після закінчення процедури розбирання, демонтажу та оприбуткування звіт про списання майна згідно з додатком 3 Положення.

У разі наявності зауважень до звіту суб'єкт управління повертає його суб'єктові господарювання для врахування зауважень та подання протягом 10 робочих днів звіту для нового розгляду.

24. Процедура списання майна вважається закінченою з моменту подання суб'єктом господарювання суб'єкту управління звіту про списання майна.

25. Керівник суб’єкту господарювання та члени комісії забезпечують згідно із законодавством подання суб'єкту управління достовірних матеріалів, передбачених цим Положенням.

26. Керівник суб’єкту господарювання організовує та забезпечує дотримання процедури списання майна відповідно до цього Положення.

27. Суб'єкт управління забезпечує у межах своїх повноважень та відповідно до законодавства здійснення контролю за дотриманням вимог цього Положення та цільовим використанням коштів.

 

 

Секретар сільської  ради                                     В.В. Кримець

 


 

                                     Додаток 1


                                  до ПОЛОЖЕННЯ

                             

 

 


ЗАТВЕРДЖУЮ
_______________________________
 
(посада керівника суб'єкта господарювання)
____________ ___________________
           (підпис)              (ініціали та прізвище)
____ _________________20__ р.
М. П. 


ВІДОМІСТЬ

про об'єкти державної власності, що пропонуються до списання станом на ___ ____________ 20__ р.

Порядковий номер

Найменування об'єкта

Рік випуску / дата введення в експлуатацію

Номер об'єкта 

Інформація про проведення модернізації, модифікації, добудови, дообладнання, реконструкції

Вартість здійснених капітальних інвестицій, гривень

Первісна (перео-
цінена) вартість, гривень

Сума нара-
хованого зносу, гривень

Балансова (залишкова) вартість, гривень

інвен-
тарний

заводський

паспортний

                     


                                                                          Усього
Дані про дорогоцінні метали ____________________________________________________________
                                                                                                    (подаються у разі їх наявності за кожним об'єктом)
_____________________________________________________________________________________


Головний бухгалтер

____________
(підпис)

________________
(ініціали та прізвище)


 

Додаток 2

до ПОЛОЖЕННЯ

 

ЗАТВЕРДЖУЮ
_______________________________
(посада керівника суб'єкта господарювання)
____________ ___________________
            (підпис)             (ініціали та прізвище)
____ _________________20__ р.
М. П. АКТ

інвентаризації об'єктів державної власності, що пропонуються до списання

_____________________________________________________________________________________
 
(найменування суб'єкта господарювання та його місцезнаходження (цеху, дільниці тощо),

де проводилась інвентаризація)

На підставі наказу (розпорядження) від ___ ___________ 20__ р. N ___
комісією у складі ______________________________________________________________________
         
(посада, прізвище та ініціали членів комісії)
____________________________________________________________________________________
________
проведено інвентаризацію об'єктів державної власності, що пропонуються до списання і відображаються на субрахунку N ___ станом на ___ ___________ 20__ р.

Інвентаризацію розпочато ___ ___________ 20__ р.

Інвентаризацію закінчено ___ ___________ 20__ р.

Під час проведення інвентаризації встановлено таке: 


Порядковий номер 

Найме-
нування об'єкта 

Рік випуску / дата введення в експ-
луатацію 

Номер об'єкта 

Станом на ___ ___________ 20__ р. 

Примітка 

інвен-
тарний 

завод-
ський 

паспорт-
ний 

фактично виявлено 

за даними бухгалтерського обліку 

  

  

  

  

  

  

  

кількість 

первісна (перео-
цінена) вартість, гривень 

кількість 

первісна (перео-
цінена) вартість, гривень 

  

                     


   Усього
Усього за актом: ______________________________________________________________________
                                                                                                          (цифрами і словами)
1) загальна кількість об'єктів (фактично) __________________________________________________
                                                                                                                                   (цифрами і словами)
2) на суму, гривень (фактично) __________________________________________________________
                                                                                                                             (цифрами і словами) 


Голова комісії:  

____________
(посада) 

____________
(підпис) 

________________
(ініціали та прізвище) 

Члени комісії: 

____________ 

____________ 

________________ 

  

____________ 

____________ 

________________ 

  

____________ 

____________ 

________________ 


 

Додаток 3
до
 ПОЛОЖЕННЯ

 

 

 

ЗАТВЕРДЖУЮ
_______________________________
 (посада керівника суб'єкта господарювання)
____________ ___________________
          (підпис)               (ініціали та прізвище)
____ _________________200__ р.
М. П. 

 

 

_________________________________
(найменування суб'єкта господарювання)
_________________________________
_________________________________
(місцезнаходження суб'єкта господарювання)
_________________________________
(ідентифікаційний код згідно з ЄДРПОУ)
 


ЗВІТ
про списання об'єктів державної власності

Порядковий номер 

Найме-
нування об'єкта 

Рік випуску (побудови) / дата введення в експлуатацію 

Ін-
вен-
тар-
ний но-
мер 

За-
вод-
ський номер 

Витрати на списання об'єкта, гривень 

Оприбутковано в результаті списання 

Отримано коштів в результаті реалізації матеріалів, сировини тощо, гривень 

Напрями викорис-
тання коштів 

Документи, що підтверд-
жують отримання коштів 

придатних вузлів, агрегатів 

матеріалів 

сировини 

основних засобів 

загальна вартість, гривень 

кіль-
кість 

вартість, гривень 

кіль-
кість 

вартість, гривень 

кіль-
кість 

вартість, гривень 

кіль-
кість 

вартість, гривень 

                                   


                                                                 Усього


Голова комісії: 

____________
(підпис) 

________________
(ініціали та прізвище) 

Члени комісії: 

____________ 

________________ 

  

____________ 

________________ 


Додаток 2

до рішення 47 сесії Рожнівської   сільської ради 06 скликання

                                                                                              від 27.06.2014  року   № 1506

 

 

Комісію

з питань списання майна комунальної  власності територіальної громади с. Рожни Броварського району Київської області

 

 

 

Голова комісії -       Кримець Вікторія Вікторівна, секретар сільської ради;

Секретар  комісії  - Батюк Галина Миколаївна, головний бухгалтер сільської ради; 

Члени комісії :

Мехед Олена Василівна, землевпорядник сільської ради;

Бєлінська Тетяна Григорівна, директор Рожнівського НВК; 

Кабиш Володимир Михайлович, голова постійної депутатської комісії з питань реформування економіки, підтримки підприємництва, середнього та малого бізнесу 

 

 

 

 

Секретар виконавчого комітету                                                В.В. Кримець 

 

 

 

Додаток 3

до рішення 47 сесії Рожнівської   сільської ради 06 скликання  від 27.06.2014  року   № 1506

 

ПОЛОЖЕННЯ
про постійно діючу комісію з питань списання майна комунальної  власності територіальної громади с. Рожни Броварського району Київської області

 

1. Постійно діюча комісія з питань списання майна комунальної власності територіальної громади с. Рожни Броварського району Київської області (далі - Комісія), створена відповідно до Положення про порядок списання майна комунальної власності територіальної громади с. Рожни Броварського району Київської області, з метою дотримання чинного законодавства України при списанні комунального майна та посилення контролю при здійсненні зазначених дій підприємствами, організаціями  та установи в господарському віддані або оперативному управлінні яких знаходиться майно комунальної власності, або яке використовується на умовах оренди та безоплатного користування (далі - суб’єкти  господарювання).

2. Комісія у своїй роботі керується Господарським кодексом України, Законом України          “ Про місцеве самоврядування в Україні ”, постановою Кабінету Міністрів України від 08.11.2007 N 1314 “ Про затвердження Порядку списання об'єктів державної власності ”, іншими нормативно-правовими актами та цим Положенням.

3. Завданням Комісії є розгляд документів, підготовка пропозицій щодо списання майна комунальної власності територіальної громади с. Рожни Броварського району Київської області та підвищення контролю за дотриманням встановленого чинним законодавством порядку списання такого майна.

4. Комісія у разі необхідності має право:

- робити запити до керівників суб’єктів господарювання про надання додаткових документів;

- при розгляді матеріалів про списання майна, знос якого відповідно до бухгалтерського обліку становить менше 100 відсотків, запрошувати на засідання представників суб’єктів господарювання, які несуть відповідальність за передчасне виведення основних засобів з експлуатації.

5. Комісія розпочинає свою діяльність з моменту прийняття рішення про її утворення. Керує роботою Комісії і проводить її засідання голова Комісії, а у випадку його відсутності – члени комісії обирають головуючого на засіданні комісії.

6. Робочим органом з організаційного забезпечення діяльності Комісії є виконавчий комітет Рожнівської сільської ради . Організаційне забезпечення передбачає:

- розгляд пакету документів та підготовку пропозицій, які надаються на розгляд Комісії, про можливість і доцільність списання майна;

- підготовку проекту рішення про надання згоди на списання комунального майна територіальної громади с. Рожни Броварського району Київської області або про відмову в наданні такої згоди.

Засідання Комісії вважається правомочним, якщо на ньому присутні не менш як дві третини її членів.

7. Голова Комісії в межах своєї компетенції:

- скликає та проводить засідання Комісії.

8. Секретар Комісії:

- готує до розгляду згідно з порядком денним Комісії пропозиції на підставі поданих документів;

- проводить роботу з підготовки проведення засідань Комісії, формування порядку денного і протокольного оформлення підсумків засідань;

- веде протокол засідання та доводить рішення Комісії і протокольні доручення до відома членів Комісії для виконання.

9. За розпорядженням голови Комісії, Комісія може приймати рішення з окремих питань у робочому порядку шляхом погодження проекту рішення членами Комісії. Рішення Комісії вважається прийнятим у робочому порядку, якщо його погодили не менше двох третин її членів.

10. Рішення Комісії приймаються більшістю голосів її членів, присутніх на засіданні. За умови рівного розподілу голосів вирішальним є голос голови Комісії.

Рішення Комісії оформляються протоколом, який підписується усіма членами комісії, присутніми на її засіданні.

11. Надання згоди на списання  комунального майна оформлюється у вигляді рішення Рожнівської сільської  ради, а відмова в наданні такої згоди - у формі листа виконкому сільської, після підписання протоколу Комісії.  

 

 

Секретар виконавчого комітету                                      В.В. Кримець


 

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Сорок сьома сесія 06 скликання

 

 Р І Ш Е Н Н Я

 

 Від 27 червня 2014 року                                                                                                 № 1507

 

“ Про збереження доплати

сільському бібліотекарю ”

 

 

 

Розглянувши та обговоривши лист Київської обласної державної адміністрації   від 04.06.2014 року за № 11-22/13376   року щодо збереження доплати працівникам публічних бібліотек, враховуючи особливу роль бібліотек у розвитку громади, рекомендації Міністерства культури України  керуючись ст. 26 Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні ”, сесія Рожнівської сільської ради

 

 

ВИРІШИЛА:

 

1.      Зберегти доплату сільському бібліотекарю в розмірі 50 відсотків до посадового окладу .

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісія з питань бюджету, фінансів та цін

 

 

 

 

Сільський голова                                                  Т.І.Мехед

 

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Сорок сьома сесія  06 скликання

 

РІШЕННЯ

 

   від 27 червня  2014 року                                                                               №1508

 

« Про  втрату чинності   рішення 43 позачергової 

сесії 06 скликання від 24.01.2014 року  за № 1362 « Про 

надання дозволу на   розробку  проекту  відведення 

земельних ділянок  у  власність в межах с.Рожни, 

на території  Рожнівської  сільської ради .»

 

 

           Розглянувши  питання   про  втрату чинності  рішення 43 позачергової сесії 06 скликання від 24.01.2014 року за № 1362  « Про надання дозволу на розробку проекту відведення земельних  ділянок у  власність в межах с.Рожни, на території Рожнівської сільської ради.» гр. Чорнобровкиній Юлії  Олександрівні  на земельну ділянку площею 0,0277га для  ведення індивідуального садівництва  в  с. Рожни   по вул.  3 Північна Броварського району Київської області,  згідно поданої заяви, керуючись ст.12 Земельного кодексу України  та ст. 26  Закону України «Про місцеве самоврядування України», враховуючи позитивні висновки та рекомендації постійної депутатської комісії з питань  агропромислового комплексу, соціального розвитку села  та екології,  сесія Рожнівської сільської ради

ВИРІШИЛА:

 

1.Визнати таким, що втратило чинність  рішення 43 позачергової сесії 06 скликання від 24.01.2014 року за № 1362  « Про надання дозволу на розробку проекту відведення земельних  ділянок у  власність в межах с.Рожни, на території Рожнівської сільської ради.» гр. Чорнобровкиній  Юлії Олександрівні на земельну ділянку площею 0,0277га для  ведення індивідуального садівництва  в  с. Рожни   по вул.  3 Північна  Броварського району Київської області,  згідно поданої заяви                                                       

 

 

                                                                    

Сільський голова                                                    Т.І.Мехед

 

 

 

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Сорок сьома  сесія  06 скликання

 

 РІШЕННЯ

 

 від  27 червня    2014 року                                                                  № 1509

« Про внесення змін в  рішення   42  сесії   06 скликання

 Рожнівської сільської ради  від 26.12.2013р. за № 1308 

«Про  надання дозволу на розробку землеустрою щодо

відведення земельної ділянки   для оформлення  права

користування  земельною ділянкою .»

 

          Розглянувши  питання про  внести зміни  в рішення 42 сесії 06 скликання віл 26.12.2013 року  за № 1308  «Про  надання дозволу  на розробку  землеустрою щодо  відведення земельної ділянки  для оформлення права користування земельною  ділянкою для ведення особистого селянського господарства .»  викласти  в такій редакції:  1. Дати дозвіл   Рожнівської сільської ради Броварського району Київської області в особі сільського голови Мехед Т.І. на розробку проекту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки площею 0,30га   для оформлення права користування земельною ділянкою   для ведення особистого селянського господарства в с.Рожни, по вул. Возз’єднання Рожнівської сільської ради  Броварського району Київської області, керуючись ст.ст.12,33,122, 186   Земельного кодексу України, ст.26 Закону України  « Про місцеве самоврядування в Україні», Постановою кабінету Міністрів України від 17.10.2012 року за № 1051 „Про затвердження Порядку ведення Державного земельного кадастру , враховуючи позитивні висновки та рекомендації постійної депутатської комісії з питань  агропромислового комплексу, соціального розвитку села  та екології,  сесія Рожнівської сільської ради

 

 

ВИРІШИЛА:

 

1.Внести зміни в   рішення  42сесії 06 скликання віл 26.12.2013 року   «Про  надання дозволу  на розробку  землеустрою щодо  відведення земельної ділянки  для оформлення права користування земельною  ділянкою під  сінокосіння .»  викласти  в такій редакції:  1. Дати дозвіл   Рожнівської сільської ради Броварського району Київської області в особі сільського голови Мехед Т.І. на розробку проекту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки площею 0,30га   для оформлення права користування земельною ділянкою  для ведення особистого селянського господарства в с.Рожни, по

вул. Возз’єднання Рожнівської сільської ради  Броварського району Київської області.

 

 

 

 

Сільський голова                                           Т.І.Мехед

 

 

 

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Сорок сьома сесія 06 скликання

 

 Р І Ш Е Н Н Я

 

Від 27 червня 2014 року                                                                                                  № 1510

 

Про внесення змін до додатку рішення 39 сесії

Рожнівської сільської ради 06 скликання

“Про встановлення місцевих податків

та зборів ” від 26.12.2012 року за № 987

 

 

Відповідно до Закону України “ Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності ”  №1160-IV від 11.09.2003 року, з метою застосування положень ст. 69 Бюджетного кодексу України, на підставі п.п.265.5.1 п.265.5 ст. 265 Податкового кодексу України, Закону України від 27.03.2014 року № 1166-VII “ Про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного зростання в Україні ” з метою збільшення наповнення місцевого бюджету, керуючись ст. 25, п.24 ст.26 та ст. 69 Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні ”, сесія Рожнівської сільської ради

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Внести зміни до додатку до рішення 39 сесії Рожнівської сільської ради 06 скликання

“ Про встановлення місцевих податків та зборів ” від 26.12.2012 року за № 987, а саме :

 

абзац перший підпункту 1.5.2. пункту 1.5. після слів "що перебувають у власності" доповнити словами "фізичних осіб або";

 

слова "житлова площа" в усіх відмінках замінити словами "загальна площа" у відповідному відмінку.

 

2. Виконавчому комітету Рожнівської сільської ради забезпечити направлення в установленому порядку копії цього рішення до Броварської ОДПІ. 

 

 

 

 

Сільський голова                                        Т.І.Мехед

 

 

 

 

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Сорок сьома сесія 06 скликання

 

 Р І Ш Е Н Н Я

 

Від 27 червня 2014 року                                                                                                  № 1511

 

Про внесення змін до  рішення  46 сесії

Рожнівської сільської ради 06 скликання

від  18.04.2014 року за № 1499

“Про заходи щодо економії та раціонального

використання бюджетних коштів ”

 

Заслухавши та обговоривши питання про необхідність затвердження додаткових заходів щодо наповнення сільського бюджету, вишукання додаткових джерел надходжень до бюджету, у тому числі за рахунок детінізації економіки, дотримання жорсткого режиму економії бюджетних коштів та посилення фінансово-бюджетної дисципліни, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань планування, бюджету, фінансів і цін, відповідно ст.26 Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні ”,  постанови Кабінету Міністрів України “ Про економію державних коштів та недопущення втрат бюджету ” №65 від 01.03.2014року, сесія сільської ради

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Внесення змін до  рішення  46 сесії Рожнівської сільської ради 06 скликання від  18.04.2014 року за № 1499 “Про заходи щодо економії та раціонального

використання бюджетних коштів ”, а саме доповнити  дане рішення планом заходів щодо наповнення  сільського бюджету, вишукання додаткових джерел надходжень до бюджету, у тому  числі за рахунок детінізації економіки, дотримання жорсткого режиму економії бюджетних коштів та посилення фінансово-бюджетної дисципліни ( Додаток 1)

  1. Контроль за виконання даного рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів і цін.

 

 

 

 

 

Сільський голова                                         Т.І. Мехед

 

 

 

 

 

 

                                                                                   Додаток 1

до рішення 47 сесії 06 скликання Рожнівської сільської ради

                                                                                               за №  1511 від 27.06.2014 року

 

ПЛАН ЗАХОДІВ

 

щодо наповнення сільського бюджету, вишукання додаткових джерел надходжень до бюджету, у тому числі за рахунок детінізації економіки, дотримання жорсткого режиму економії бюджетних коштів та посилення фінансово-бюджетної дисципліни

 

1.      Забезпечити постійну роботу щодо виявлення, упередження, руйнування схем ухилення від оподаткування платниками податків, у тому числі ліквідації джерел походження тіньових коштів для виплати заробітної плати без сплати податку на доходи фізичних осіб, до сільського бюджету Рожнівської сільської ради та забезпечити зростання надходжень до сільського бюджету відповідно до податкового потенціалу регіону і показників соціально-економічного розвитку.

                                                                                            Сільська рада

Постійна депутатська бюджетна комісія з питань бюджету, фінансів та цін.

 

2.      Забезпечити в установленому порядку проведення перевірок фінансово-господарської діяльності суб’єктів господарювання, які виплачують заробітну плату менше мінімально встановленого чинним законодавством рівня чи на рівні мінімальної заробітної плати.

                                                                                            Сільська рада

Постійна депутатська комісія з питань реформування економіки, підтримки підприємництва , середнього та малого бізнесу

 

3.      Забезпечити організацію роботи щодо виявлення фізичних осіб, праця яких використовується суб’єктами господарювання без укладення трудових угод та без сплати податку на доходи фізичних осіб до місцевих бюджетів.

                                                                                          Сільська рада

Постійна депутатська комісія з питань реформування економіки, підтримки підприємництва , середнього та малого бізнесу

 

4.      Здійснювати постійний моніторинг податкового боргу платників податків до сільського бюджету та вживати своєчасних заходів для його зменшення.

                                                                                           Сільська рада

           

5.      Контролювати сплату відповідних податків до місцевих бюджетів області філіями та відокремленими підрозділами підприємств, які здійснюють діяльність за місцем їх розташування.

                                                                                          Сільська рада

 

6.      Вжити відповідних заходів щодо приведення договорів оренди земельних ділянок, а саме ставок орендної плати у відповідність до вимог чинного законодавства та з урахуванням проведеної нормативної грошової оцінки земель.

                                                                                                   Сільська рада

           

 

7.      Здійснювати в установленому порядку розірвання договорів оренди земельних ділянок в разі систематичної несплати орендної плати громадянами, фізичними особами – суб’єктами господарювання та юридичними особами.

                                                                                            Сільська рада

 

8.      Вжити відповідних заходів щодо приведення договорів оренди комунального майна, а саме ставок орендної плати до ринкових умов.

                                                                                            Сільська рада

 

9.      Переглянути власні рішення  в частині доцільності надання додаткових пільг зі сплати податків та зборів.

                                                                                            Сільська рада

 

10.  Забезпечити проведення взаємних розрахунків між відповідними бюджетами, згідно з Порядком казначейського обслуговування місцевих бюджетів, затвердженим наказом Міністерства фінансів України від 23 серпня 2012 року № 938 зареєстрованим в  Міністерстві юстиції України  12 вересня 2012 року за № 1569/21881, у разі  надання пільги з податку або збору, за якими встановлені нормативи відрахувань до обласного бюджету.

                                                                                              Сільська рада 

 

 

 

Секретар сільської ради                               В.В. Кримець


РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Сорок  сьома  сесія  06 скликання

 

           РІШЕННЯ

 

 Від  27 червня 2014 року.                                                                              № 1512 

«Про затвердження проекту землеустрою , щодо

 відведення  земельної ділянки   цільове  призначення 

якої   змінюється з ведення особистого селянського

господарства  на  будівництво та обслуговування житлового

будинку, господарських будівель і споруд ( присадибна

ділянка)  гр. Скринник О.В. в межах  с.Рожни , на території

 Рожнівської сільської ради Броварського району .

 

     Розглянувши  проект землеустрою розроблений  ДП КОФ  «Центр ДЗК», щодо  зміни цільового призначення  земельної ділянки з ведення  особистого селянського господарства на будівництво та обслуговування житлового будинку, господарських  будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,5000га,  гр. Скринник Олені Володимирівні  в с. Рожни  по вул. Щорса, 83  Рожнівської сільської ради  Броварського району Київської області та враховуючи позитивні висновки  управління  Держземагенства   у  Броварському  районні за № 1280/07-242 від 02.06.2014року , Броварського районного відділу містобудування та архітектури за № 402  від 10.06.2014року,  керуючись  ст.26 Закону України „ Про місцеве  самоврядування в Україні. ” керуючись ст. 25  Закону України «Про землеустрій»  Закону України «Про Державний земельний кадастр» ст.12, 20, 118, 121, 186 Земельного кодексу України, сесія  Рожнівської  сільської ради Броварського району Київської області, враховуючи позитивні висновки та рекомендації постійної депутатської комісії з питань  агропромислового комплексу, соціального розвитку села  та екології,  сесія Рожнівської сільської ради        

ВИРІШИЛА:

  1.Затвердити проект землеустрою розроблений ДП КОФ  «Центр ДЗК», щодо  зміни цільового призначення  земельної ділянки з ведення  ведення особистого селянського господарства на будівництво та обслуговування житлового будинку, господарських  будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,5000, гр. Скринник Олені Володимирівні  в  с. Рожни   по вул. Щорса, 83 Рожнівської сільської ради  Броварського району Київської області.

2.  Змінити  гр. Скринник Олені Володимирівні    цільове призначення  земельної    ділянки   площею 0,5000га (присадибна ділянка), з ведення  особистого селянського господарства  на будівництво  та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  в  межах с. Рожни  по вул. Щорса, 83  Рожнівської сільської ради Броварського району Київської області.

3.   Встановити,  що вказаній  земельній   ділянці  присвоєно кадастровий   номер 3221287201:01:006:0023.

5. Гр. Скринник О.В. приступити  до використання земельної ділянки за цільовим призначенням після  реєстрації речового права на земельну ділянку та отримання   правовстановлюючого документа на  земельну ділянку.

6.Уповноваженому по земельних питаннях сільської ради внести відповідні зміни в земельно - кадастрову документацію.

 

Сільський голова                                        Т.І.Мехед

 

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Сорок  сьома  сесія  06 скликання

 

           РІШЕННЯ

 

 Від  27 червня 2014 року.                                                                              № 1513

«Про затвердження проекту землеустрою , щодо

 відведення  земельної ділянки   цільове  призначення 

якої   змінюється з  будівництва та обслуговування житлового

будинку, господарських будівель і споруд ( присадибна

ділянка)  на будівництво та обслуговування будівель торгівлі

 гр. Будановій  О.Ю. в межах  с.Рожни , на території

 Рожнівської сільської ради Броварського району .

 

     Розглянувши  проект землеустрою розроблений  ТОВ  «ЗемЮрКонсалтинг», щодо  зміни цільового призначення  земельної ділянки з  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських  будівель і споруд (присадибна ділянка)  на будівництво та обслуговування будівель торгівлі площею 0,0500га,  гр. Будановій Олександрі Юріївні  в с. Рожни  по вул. Леніна, 49а  Рожнівської сільської ради  Броварського району Київської області та враховуючи позитивні висновки  управління  Держземагенства   у  Броварському  районні за № 103 від 30.04.2014року , Броварського районного відділу містобудування та архітектури за № 305  від 07.05.2014року,  керуючись  ст.26 Закону України „ Про місцеве  самоврядування в Україні. ” керуючись ст. 25 Закону України  «Про землеустрій»  Закону України «Про Державний земельний кадастр» ст.12, 20,118, 121, 186 Земельного кодексу України, сесія  Рожнівської  сільської ради Броварського району Київської області, враховуючи позитивні висновки та рекомендації постійної депутатської комісії з питань  агропромислового комплексу, соціального розвитку села  та екології,  сесія Рожнівської сільської ради

   

ВИРІШИЛА:

  1.Затвердити проект землеустрою розроблений ТОВ «ЗемЮрКонсалтинг», щодо  зміни цільового призначення  земельної ділянки з будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських  будівель і споруд (присадибна ділянка)  на будівництво та обслуговування будівель торгівлі  площею 0,0500, гр. Будановій Олександрі Юріївні  в  с. Рожни   по вул. Леніна, 49а Рожнівської сільської ради  Броварського району Київської області.

2.  Змінити  гр. Будановій Олександрі Юріївні  цільове призначення  земельної    ділянки   площею 0,0500га (присадибна ділянка), з  будівництва  та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  на будівництво та обслуговування будівель торгівлі  в  межах с. Рожни  по вул. Леніна, 49а  Рожнівської сільської ради Броварського району Київської області.

3.   Встановити,  що вказаній  земельній   ділянці  присвоєно кадастровий   номер 3221287201:01:087:0064.

5. Гр. Будановій  О.Ю.  приступити  до використання земельної ділянки за цільовим призначенням після  реєстрації речового права на земельну ділянку та отримання   правовстановлюючого документа на  земельну ділянку.

6.Уповноваженому по земельних питаннях сільської ради внести відповідні зміни в земельно - кадастрову документацію.

 

Сільський голова                                        Т.І.Мехед

 

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

  Сорок сьома  сесія  06  скликання

 

     РІШЕННЯ

 

 від  27 червня  2014року.                                                                              № 1514  

«Про затвердження проекту землеустрою

 щодо   відведення  земельної   ділянки

  у власність  в межах с. Рожни, на

території  Рожнівської сільської ради

 Броварського району Київської області .»

 

               Розглянувши  проект землеустрою  щодо відведення   земельної   ділянки  площею 0,0712га  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), за  рахунок земель комунальної власності  у власність громадянину  Янчук Ігорю Васильовичу  в с. Рожни,  вул. К.Білокур,  діл.7  Рожнівської сільської ради Броварського району Київської області,  розроблений   ДП

« УкрІСГАГВ»,  враховуючи  Витяг з Державного земельного кадастру  про земельну  ділянку    НВ -3202635162014  від 25.04.2014 року, керуючись ст.26 Закону України  „ Про місцеве самоврядування в Україні .”, керуючись ст. 25 Закону України «Про землеустрій»,  Закону України «Про Державний земельний кадастр», ст.12,118,121,186 Земельного кодексу України, враховуючи позитивні висновки та рекомендації постійної депутатської комісії з питань  агропромислового комплексу соціального розвитку села  та екології,  сесія Рожнівської сільської ради

ВИРІШИЛА:

 

1.Затвердити проект землеустрою  розробленого ДП « УкрІСГАГВ »  щодо відведення    земельної   ділянки   площею 0,0712га  для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)   за рахунок земель комунальної власності у власність громадянину   Янчук Ігорю Васильовичу  в  с. Рожни,  вул. К.Білокур, діл. 7  Рожнівської сільської ради  Броварського району Київської області.

 

2. Передати  у  власність  громадянину  Янчуку Ігорю Васильовичу  земельну  ділянку  площею 0,0712га ( угіддя – пасовища ) для  будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Рожни, вул. К.Білокур, 7 Броварського району Київської області.

 

3. Встановити,  що вказаній  земельній   ділянці  присвоєно кадастровий   номер 3221287201:01:070:0124.

  

4. Громадянину  Янчук І.В. приступити  до використання земельної ділянки за цільовим призначенням після реєстрації речового права на земельну ділянку та отримання   правовстановлюючого документа на  земельну ділянку.

 

Сільський голова                                        Т.І.Мехед

 

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

  Сорок сьома  сесія  06  скликання

     РІШЕННЯ

 

 від  27 червня  2014року.                                                                              № 1515   

«Про затвердження проекту землеустрою

 щодо   відведення  земельної   ділянки

  у власність  в межах с. Рожни, на

території  Рожнівської сільської ради

 Броварського району Київської області .»

 

               Розглянувши  проект землеустрою  щодо відведення   земельної   ділянки  площею 0,1500га  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), за  рахунок земель комунальної власності  у власність громадянці Тхорик Наталії Петрівни  в с. Рожни,  вул. Гагаріна,  діл.23  Рожнівської сільської ради Броварського району Київської області,  розроблений   ДП

« УкрІСГАГВ»,  враховуючи  Витяг з Державного земельного кадастру  про земельну  ділянку    НВ -3202628162014  від 24.04.2014 року, керуючись ст.26 Закону України  „ Про місцеве самоврядування в Україні .”, керуючись ст. 25 Закону України «Про землеустрій»,  Закону України «Про Державний земельний кадастр», ст.12,40,118,121,186 Земельного кодексу України, враховуючи позитивні висновки та рекомендації постійної депутатської комісії з питань  агропромислового комплексу, соціального розвитку села  та екології,  сесія Рожнівської сільської ради

ВИРІШИЛА:

1.Затвердити проект землеустрою  розробленого ДП « УкрІСГАГВ »  щодо відведення    земельної   ділянки   площею 0,1500га  для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)   за рахунок земель комунальної власності у власність громадянці   Тхорик Наталії Петрівни  в  с. Рожни,  вул. Гагаріна, діл. 23 Рожнівської сільської ради  Броварського району Київської області.

 

2. Передати  у  власність  громадянці  Тхорик Наталії Петрівні  земельну  ділянку  площею 0,1500га ( угіддя – пасовища ) для  будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Рожни, вул. Гагаріна, діл.23 Броварського району Київської області.

 

3. Встановити,  що вказаній  земельній   ділянці  присвоєно кадастровий   номер 3221287201:01:076:0058.

  

4. Громадянці Тхорик Н.П. приступити  до використання земельної ділянки за цільовим призначенням після реєстрації речового права на земельну ділянку та отримання   правовстановлюючого документа на  земельну ділянку.

 

Сільський голова                                        Т.І.Мехед

 

 

 

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

  Сорок сьома  сесія  06  скликання

     РІШЕННЯ

 

 від  27 червня  2014року.                                                                              № 1516  

«Про затвердження проекту землеустрою

 щодо   відведення  земельної   ділянки

  у власність  в межах с. Рожни, на

території  Рожнівської сільської ради

 Броварського району Київської області .»

 

               Розглянувши  проект землеустрою  щодо відведення   земельної   ділянки  площею 0,1500га  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), за  рахунок земель комунальної власності  у власність громадянці  Ячник Ользі Віталіївні  в с. Рожни,  вул. Торфова, 8  Рожнівської сільської ради Броварського району Київської області,  розроблений   ПП

« Інститут правового консалтингу та інвестиційного проектування»,  враховуючи  Витяг з Державного земельного кадастру  про земельну  ділянку    НВ -3202777992014  від 28.05.2014 року, керуючись ст.26 Закону України  „ Про місцеве самоврядування в Україні .”, керуючись ст. 25 Закону України  «Про землеустрій»,  Закону України «Про Державний  земельний кадастр», ст.12,40,118,121,186 Земельного кодексу України, враховуючи позитивні висновки та рекомендації постійної депутатської комісії з питань  агропромислового комплексу, соціального розвитку села  та екології,  сесія Рожнівської сільської ради

ВИРІШИЛА:

1.Затвердити проект землеустрою  розробленого ПП «Інститут правового консалтингу та інвестиційного проектування»  щодо відведення    земельної   ділянки   площею 0,1500га  для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)   за рахунок земель комунальної власності у власність громадянці   Ячник Ользі Віталіївні  в  с. Рожни,  вул. Торфова, 8  Рожнівської сільської ради  Броварського району Київської області.

 

2. Передати  у  власність  громадянці  Ячник Ользі Віталіївні  земельну  ділянку  площею 0,1500га ( угіддя – піски включаючи пляжі)) для  будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Рожни, вул. Торфова, 8  Броварського району Київської області.

 

3. Встановити,  що вказаній  земельній   ділянці  присвоєно кадастровий   номер 3221287200:05:001:0042.

  

4. Громадянці   Ячник О.В. приступити  до використання земельної ділянки за цільовим призначенням після реєстрації речового права на земельну ділянку та отримання   правовстановлюючого документа на  земельну ділянку.

 

Сільський голова                                        Т.І.Мехед

 

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

  Сорок сьома  сесія  06  скликання

      РІШЕННЯ

 

 від  27 червня  2014року.                                                                              № 1517   

«Про затвердження проекту землеустрою

 щодо   відведення  земельної   ділянки

  у власність  в межах с. Рожни, на

території  Рожнівської сільської ради

 Броварського району Київської області .»

 

               Розглянувши  проект землеустрою  щодо відведення   земельної   ділянки  площею 0,1691га  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), за  рахунок земель комунальної власності  у власність громадянину Гуртовенку  Андрію Миколайовичу в с. Рожни,  вул. Торфова, 22  Рожнівської сільської ради Броварського району Київської області,  розроблений   ТОВ

« Агро - Проект – Стиль »,  враховуючи  Витяг з Державного земельного кадастру  про земельну  ділянку    НВ -3202701052014  від 13.05.2014 року, керуючись ст.26 Закону України  „ Про місцеве самоврядування в Україні .”, керуючись ст. 25 Закону України «Про землеустрій»,  Закону України «Про Державний земельний кадастр», ст.12,40,118,121,186 Земельного кодексу України, враховуючи позитивні висновки та рекомендації постійної депутатської комісії з питань  агропромислового комплексу, соціального розвитку села  та екології,  сесія Рожнівської сільської ради

ВИРІШИЛА:

1.Затвердити проект землеустрою  розробленого ТОВ «Агро – Проект - Стиль»  щодо відведення    земельної   ділянки   площею 0,1691га  для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)   за рахунок земель комунальної власності у власність громадянину   Гуртовенку Андрію Миколайовичу  в  с. Рожни,  вул. Торфова, 22 Рожнівської сільської ради  Броварського району Київської області.

 

2. Передати  у  власність  громадянину Гуртовенку  Андрію Миколайовичу  земельну  ділянку  площею 0,1691га ( угіддя – рілля ) для  будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Рожни, вул. Торфова, 22  Броварського району Київської області.

 

3. Встановити,  що вказаній  земельній   ділянці  присвоєно кадастровий   номер 3221287200:03:003:0029.

  

4. Громадянину  Гуртовенку А.М. приступити  до використання земельної ділянки за цільовим призначенням після реєстрації речового права на земельну ділянку та отримання   правовстановлюючого документа на  земельну ділянку.

 

Сільський голова                                        Т.І.Мехед

 

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

  Сорок сьома  сесія  06  скликання

      РІШЕННЯ

 

 від  27 червня  2014року.                                                                              №1518   

«Про затвердження проекту землеустрою

 щодо   відведення  земельної   ділянки

  у власність  в межах с. Рожни, на

території  Рожнівської сільської ради

 Броварського району Київської області .»

 

               Розглянувши  проект землеустрою  щодо відведення   земельної   ділянки  площею 0,1500га  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), за  рахунок земель комунальної власності  у власність громадянину  Довгодьку Павлу Івановичу с. Рожни,  вул. Гоголя,  діл.104 Рожнівської сільської ради Броварського району Київської області,  розроблений   ТОВ

« Інститут земельних реформ та раціонального землекористування»,  враховуючи  Витяг з Державного земельного кадастру  про земельну  ділянку    НВ -3202833612014  від 10.06.2014 року, керуючись ст.26 Закону України  „ Про місцеве самоврядування в

Україні .”, керуючись ст. 25 Закону України  «Про землеустрій»,  Закону України «Про Державний земельний кадастр», ст.12,40,118,121,186 Земельного кодексу України, враховуючи позитивні висновки та рекомендації постійної депутатської комісії з питань  агропромислового комплексу, соціального розвитку села  та екології,  сесія Рожнівської сільської ради

 

ВИРІШИЛА:

1.Затвердити проект землеустрою  розробленого ТОВ « Інститут земельних реформ та раціонального землекористування  »  щодо відведення    земельної   ділянки   площею 0,1500га  для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)   за рахунок земель комунальної власності у власність громадянину   Довгодьку   Павлу Івановичу в  с. Рожни,  вул. Гоголя, діл. 104 Рожнівської сільської ради  Броварського району Київської області.

 

2. Передати  у  власність  громадянину  Довгодьку Павлу Івановичу  земельну  ділянку  площею 0,1500га ( угіддя – під житловою забудовою одно та двохповерховою ) для  будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Рожни, вул. Гоголя, діл.104 Броварського району Київської області.

 

3. Встановити,  що вказаній  земельній   ділянці  присвоєно кадастровий   номер 3221287201:01:032:0057.

  

4. Громадянину  Довгодьку П.І. приступити  до використання земельної ділянки за цільовим призначенням після реєстрації речового права на земельну ділянку та отримання   правовстановлюючого документа на  земельну ділянку.

 

Сільський голова                                        Т.І.Мехед

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

  Сорок сьома  сесія  06  скликання

      РІШЕННЯ

 

 від  27 червня  2014року.                                                                              №1519   

«Про затвердження проекту землеустрою

 щодо   відведення  земельної   ділянки

  у власність  в межах с. Рожни, на

території  Рожнівської сільської ради

 Броварського району Київської області .»

 

       Розглянувши  проект землеустрою  щодо відведення   земельної   ділянки  площею 0,1500га  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), за  рахунок земель комунальної власності  у власність громадянину  Скляру Сергію Сергійовичу  в с. Рожни,  вул. Гагаріна,  діл.29 Рожнівської сільської ради Броварського району Київської області,  розроблений ТОВ « Інститут земельних реформ та раціонального землекористування»,  враховуючи  Витяг з  Державного  земельного кадастру  про земельну  ділянку    НВ -3202836152014  від 10.06.2014 року, керуючись ст.26 Закону України „ Про місцеве самоврядування  в

Україні .”, керуючись ст. 25 Закону України  «Про землеустрій»,  Закону України «Про Державний земельний кадастр», ст.12, 40, 118,121,186 Земельного кодексу України, враховуючи позитивні висновки та рекомендації постійної депутатської комісії з питань  агропромислового комплексу, соціального розвитку села  та екології,  сесія Рожнівської сільської ради

ВИРІШИЛА:

1.Затвердити проект землеустрою  розробленого ТОВ « Інститут земельних реформ та раціонального землекористування  »  щодо відведення    земельної   ділянки   площею 0,1500га  для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)   за рахунок земель комунальної власності у власність громадянину   Скляру Сергію Сергійовичу в  с. Рожни,  вул. Гагаріна, діл. 29 Рожнівської сільської ради  Броварського району Київської області.

 

2. Передати  у  власність  громадянину  Скляру Сергію Сергійовичу  земельну  ділянку  площею 0,1500га ( угіддя – під житловою забудовою одно та двохповерховою ) для  будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Рожни, вул. Гагаріна, діл.29 Броварського району Київської області.

 

3. Встановити,  що вказаній  земельній   ділянці  присвоєно кадастровий   номер 3221287201:01:076:0060.

  

4. Громадянину  Скляру С.С. приступити  до використання земельної ділянки за цільовим призначенням після реєстрації речового права на земельну ділянку та отримання   правовстановлюючого документа на  земельну ділянку.

 

Сільський голова                                        Т.І.Мехед

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

  Сорок сьома  сесія  06  скликання

 

     РІШЕННЯ

 

 від  27 червня  2014року.                                                                              № 1520  

«Про затвердження проекту землеустрою

 щодо   відведення  земельної   ділянки

  у власність  в межах с. Рожни, на

території  Рожнівської сільської ради

 Броварського району Київської області .»

 

               Розглянувши  проект землеустрою  щодо відведення   земельної   ділянки  площею 0,1500га  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), за  рахунок земель комунальної власності  у власність громадянці Радзіковській Тетяні Володимирівні  в с. Рожни,  вул. Гоголя,  діл.107  Рожнівської сільської ради Броварського району Київської області,  розроблений   ТОВ«ЗемЮрКонсалтинг»,  враховуючи  Витяг з Державного земельного кадастру  про земельну  ділянку    НВ -3202714102014  від 15.05.2014 року, керуючись ст.26 Закону України  „ Про місцеве самоврядування в Україні .”, керуючись ст. 25 Закону України «Про землеустрій»,  Закону України «Про Державний земельний кадастр», ст.12,40,118, 121,186 Земельного кодексу України, враховуючи позитивні висновки та рекомендації постійної депутатської комісії з питань  агропромислового комплексу, соціального розвитку села  та екології,  сесія Рожнівської сільської ради

ВИРІШИЛА:

1.Затвердити проект землеустрою  розробленого ТОВ «ЗемЮрКонсалтинг»  щодо відведення    земельної   ділянки   площею 0,1500га  для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)   за рахунок земель комунальної власності у власність громадянці   Радзіковській Тетяні Володимирівні   в  с. Рожни,  вул. Гоголя, діл. 107 Рожнівської сільської ради  Броварського району Київської області.

 

2. Передати  у  власність  громадянці  Радзіковській Тетяні Володимирівні  земельну  ділянку  площею 0,1500га ( угіддя – під житловою забудовою одно – та двохповерховою) для  будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Рожни, вул. Гоголя, діл.107 Броварського району Київської області.

 

3. Встановити,  що вказаній  земельній   ділянці  присвоєно кадастровий   номер 3221287201:01:032:0056.

  

4. Громадянці  Радзіковській Т.В. приступити  до використання земельної ділянки за цільовим призначенням після реєстрації речового права на земельну ділянку та отримання   правовстановлюючого документа на  земельну ділянку.

 

Сільський голова                                        Т.І.Мехед


РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

  Сорок сьома  сесія  06  скликання

 

     РІШЕННЯ

 

 від  27 червня  2014року.                                                                              № 1521   

«Про затвердження проекту землеустрою

 щодо   відведення  земельної   ділянки

  у власність  в межах с. Рожни, на

території  Рожнівської сільської ради

 Броварського району Київської області .»

 

               Розглянувши  проект землеустрою  щодо відведення   земельної   ділянки  площею 0,1051га  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), за  рахунок земель комунальної власності  у власність громадянці  Прохоренко Вікторії Леонідівні   в с. Рожни,  вул. Сонячна,  діл.2  Рожнівської сільської ради Броварського району Київської області,  розроблений   ТОВ

« ЗЕМКОМ»,  враховуючи  Витяг з Державного земельного кадастру  про земельну  ділянку    НВ -3202684672014  від 08.05.2014 року, керуючись ст.26 Закону України  „ Про місцеве самоврядування в Україні .”, керуючись ст. 25 Закону України «Про землеустрій»,  Закону України «Про Державний земельний кадастр», ст.12,40,118,121,186 Земельного кодексу України, враховуючи позитивні висновки та рекомендації постійної депутатської комісії з питань  агропромислового комплексу, соціального розвитку села  та екології,  сесія Рожнівської сільської ради

ВИРІШИЛА:

1.Затвердити проект землеустрою  розробленого ТОВ «ЗЕМКОМ»  щодо відведення    земельної   ділянки   площею 0,1051га  для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)   за рахунок земель комунальної власності у власність громадянці   Прохоренко Вікторії Леонідівні  в 

с. Рожни,  вул. Сонячна, діл. 2 Рожнівської сільської ради  Броварського району Київської області.

 

2. Передати  у  власність  громадянці  Прохоренко Вікторії Леонідівні  земельну  ділянку  площею 0,1051га ( угіддя – сіножаті ) для  будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Рожни, вул. Сонячна, діл.2 Броварського району Київської області.

 

3. Встановити,  що вказаній  земельній   ділянці  присвоєно кадастровий   номер 3221287201:01:010:0090.

  

4. Громадянці  Прохоренко В.Л. приступити  до використання земельної ділянки за цільовим призначенням після реєстрації речового права на земельну ділянку та отримання   правовстановлюючого документа на  земельну ділянку.

 

Сільський голова                                        Т.І.Мехед

 

 

 

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

  Сорок сьома  сесія  06  скликання

 

    РІШЕННЯ

 

 від  27 червня  2014року.                                                                              № 1522   

«Про затвердження проекту землеустрою

 щодо   відведення  земельної   ділянки

  у власність  в межах с. Рожни, на

території  Рожнівської сільської ради

 Броварського району Київської області .»

 

               Розглянувши  проект землеустрою  щодо відведення   земельної   ділянки  площею 0,1200га  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), за  рахунок земель комунальної власності  у власність громадянці  Ковальській Марії Вікторівні  в с. Рожни,  вул. Паркова,  діл.228  Рожнівської сільської ради Броварського району Київської області,  розроблений   ТОВ

« ТЄРМІН»,  враховуючи  Витяг з Державного земельного кадастру  про земельну  ділянку    НВ -3202691012014  від 12.05.2014 року, керуючись ст.26 Закону України  „ Про місцеве самоврядування в Україні .”, керуючись ст. 25 Закону України  «Про землеустрій»,  Закону України «Про Державний земельний кадастр», ст.12,40,118,121,186 Земельного кодексу України, враховуючи позитивні висновки та рекомендації постійної депутатської комісії з питань  агропромислового комплексу, соціального розвитку села  та екології,  сесія Рожнівської сільської ради

ВИРІШИЛА:

1.Затвердити проект землеустрою  розробленого ТОВ « ТЄРМІН »  щодо відведення    земельної   ділянки   площею 0,1200га  для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)   за рахунок земель комунальної власності у власність громадянці   Ковальській  Марії  Вікторівні  в  с. Рожни,  вул. Паркова, діл. 228  Рожнівської сільської ради  Броварського району Київської області.

2. Передати  у  власність  громадянці  Ковальській Марії Вікторівні  земельну  ділянку  площею 0,1200га ( угіддя – сіножаті ) для  будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Рожни, вул. Паркова, діл.228 Броварського району Київської області.

 

3. Встановити,  що вказаній  земельній   ділянці  присвоєно кадастровий   номер 3221287201:01:032:0055.

 

4. Громадянці  Ковальській М.В. приступити  до використання земельної ділянки за цільовим призначенням після реєстрації речового права на земельну ділянку та отримання   правовстановлюючого документа на  земельну ділянку.

 

Сільський голова                                        Т.І.Мехед

 

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

  Сорок сьома  сесія  06  скликання

      РІШЕННЯ

 

 від  27 червня  2014року.                                                                              № 1523  

«Про затвердження проекту землеустрою

 щодо   відведення  земельної   ділянки

  у власність  в межах с. Рожни, на

території  Рожнівської сільської ради

 Броварського району Київської області .»

 

               Розглянувши  проект землеустрою  щодо відведення   земельної   ділянки  площею 0,1500га  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), за  рахунок земель комунальної власності  у власність громадянину  Білану Олегу Олексійовичу  в с. Рожни,  пров. Гагаріна,  діл. 213  Рожнівської сільської ради Броварського району Київської області,  розроблений   ТОВ

« Тєрмін»,  враховуючи  Витяг з Державного земельного кадастру  про земельну  ділянку    НВ -3202662962014  від 05.05.2014 року, керуючись ст.26 Закону України  „ Про місцеве самоврядування в Україні .”, керуючись ст. 25 Закону України  «Про землеустрій»,  Закону України «Про Державний земельний кадастр», ст.12,40,118,121,186 Земельного кодексу України, враховуючи позитивні висновки та рекомендації постійної депутатської комісії з питань  агропромислового комплексу, соціального розвитку села  та екології,  сесія Рожнівської сільської ради

 

ВИРІШИЛА:

1.Затвердити проект землеустрою  розробленого ТОВ « Тєрмін »  щодо відведення    земельної   ділянки   площею 0,1500га  для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)   за рахунок земель комунальної власності у власність громадянину   Білану Олегу Олексійовичу  в  с. Рожни,  пров. Гагаріна, діл.213  Рожнівської сільської ради  Броварського району Київської області.

 

2. Передати  у  власність  громадянину  Білану Олегу Олексійовичу  земельну  ділянку  площею 0,1500га ( угіддя – сіножаті) для  будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Рожни, пров. Гагаріна, діл.213 Броварського району Київської області.

 

3. Встановити,  що вказаній  земельній   ділянці  присвоєно кадастровий   номер 3221287201:01:075:0045.

  

4. Гр.  Білан О.О. приступити  до використання земельної ділянки за цільовим призначенням після реєстрації речового права на земельну ділянку та отримання   правовстановлюючого документа на  земельну ділянку.

 

Сільський голова                                        Т.І.Мехед

 

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

  Сорок сьома  сесія  06  скликання

      РІШЕННЯ

 

 від  27 червня  2014року.                                                                              № 1524  

«Про затвердження проекту землеустрою

 щодо   відведення  земельної   ділянки

  у власність  в межах с. Рожни, на

території  Рожнівської сільської ради

 Броварського району Київської області .»

 

               Розглянувши  проект землеустрою  щодо відведення   земельної   ділянки  площею 0,1600га  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), за  рахунок земель комунальної власності  у власність громадянину  Козаку Роману Володимировичу  в с. Рожни,  пров. Гагаріна,  діл.209  Рожнівської сільської ради Броварського району Київської області,  розроблений   ТОВ« Тєрмін»,  враховуючи  Витяг з Державного земельного кадастру  про земельну  ділянку    НВ -3202663062014  від 05.05.2014 року, керуючись ст.26 Закону України  „ Про місцеве самоврядування в Україні .”, керуючись ст. 25 Закону України «Про землеустрій»,  Закону України «Про Державний земельний кадастр», ст.12,40,118,121,186 Земельного кодексу України, враховуючи позитивні висновки та рекомендації постійної депутатської комісії з питань  агропромислового комплексу, соціального розвитку села  та екології,  сесія Рожнівської сільської ради

 

ВИРІШИЛА:

1.Затвердити проект землеустрою  розробленого ТОВ «Тєрмін»  щодо відведення    земельної   ділянки   площею 0,1600га  для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)   за рахунок земель комунальної власності у власність громадянину   Козаку Роману Володимировичу  в 

с. Рожни,  пров. Гагаріна, діл. 209 Рожнівської сільської ради  Броварського району Київської області.

 

2. Передати  у  власність  громадянину  Козаку Роману Володимировичу  земельну  ділянку  площею 0,1600га ( угіддя – сіножаті ) для  будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Рожни, пров. Гагаріна, діл.209 Броварського району Київської області.

 

3. Встановити,  що вказаній  земельній   ділянці  присвоєно кадастровий   номер 3221287201:01:076:0059.

  

4. Громадянину  Козак Р.В. приступити  до використання земельної ділянки за цільовим призначенням після реєстрації речового права на земельну ділянку та отримання   правовстановлюючого документа на  земельну ділянку.

 

Сільський голова                                        Т.І.Мехед

 

 

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

  Сорок сьома  сесія  06  скликання

 

     РІШЕННЯ

 

 від  27 червня  2014року.                                                                              №1525   

«Про затвердження проекту землеустрою

 щодо   відведення  земельної   ділянки

  у власність  в межах с. Рожни, на

території  Рожнівської сільської ради

 Броварського району Київської області .»

 

               Розглянувши  проект землеустрою  щодо відведення   земельної   ділянки  площею 0,1600га  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), за  рахунок земель комунальної власності  у власність громадянину  Лизуну Анатолію Павловичу  в с. Рожни,  пров. Гагаріна,  діл.214  Рожнівської сільської ради Броварського району Київської області,  розроблений   ТОВ

« Тєрмін»,  враховуючи  Витяг з Державного земельного кадастру  про земельну  ділянку    НВ -3202662842014  від 05.05.2014 року, керуючись ст.26 Закону України  „ Про місцеве самоврядування в Україні .”, керуючись ст. 25 Закону України «Про землеустрій»,  Закону України «Про Державний земельний кадастр», ст.12,40, 118,121,186 Земельного кодексу України, враховуючи позитивні висновки та рекомендації постійної депутатської комісії з питань  агропромислового комплексу, соціального розвитку села  та екології,  сесія Рожнівської сільської ради

ВИРІШИЛА:

1.Затвердити проект землеустрою  розробленого ТОВ « Тєрмін»  щодо відведення    земельної   ділянки   площею 0,1600га  для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)   за рахунок земель комунальної власності у власність громадянину   Лизуну Анатолію Павловичу  в 

с. Рожни,  пров. Гагаріна, діл. 214 Рожнівської сільської ради  Броварського району Київської області.

 

2. Передати  у  власність  громадянину  Лизуну Анатолію Павловичу  земельну  ділянку  площею 0,1600га ( угіддя – сіножаті ) для  будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Рожни, пров. Гагаріна, діл. 214 Броварського району Київської області.

 

3. Встановити,  що вказаній  земельній   ділянці  присвоєно кадастровий   номер 3221287201:01:075:0044.

  

4. Громадянину  Лизуну А.П.  приступити  до використання земельної ділянки за цільовим призначенням після реєстрації речового права на земельну ділянку та отримання   правовстановлюючого документа на  земельну ділянку.

 

Сільський голова                                        Т.І.Мехед

 

 

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

  Сорок сьома  сесія  06  скликання

     РІШЕННЯ

 

 від  27 червня  2014року.                                                                              № 1526  

«Про затвердження проекту землеустрою

 щодо   відведення  земельної   ділянки

  у власність  в межах с. Рожни, на

території  Рожнівської сільської ради

 Броварського району Київської області .»

 

               Розглянувши  проект землеустрою  щодо відведення   земельної   ділянки  площею 0,1500га  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), за  рахунок земель комунальної власності  у власність громадянці  Ягельській Марині Миколаївні  в с. Рожни,  вул. Гагаріна,  діл.24  Рожнівської сільської ради Броварського району Київської області,  розроблений   ДП

« УкрІСГАГВ»,  враховуючи  Витяг з Державного земельного кадастру  про земельну  ділянку    НВ -3202628052014  від 24.04.2014 року, керуючись ст.26 Закону України  „ Про місцеве самоврядування в Україні .”, керуючись ст. 25 Закону України  «Про землеустрій»,  Закону України «Про Державний земельний кадастр», ст.12,40,118,121,186 Земельного кодексу України, враховуючи позитивні висновки та рекомендації постійної депутатської комісії з питань  агропромислового комплексу, соціального розвитку села  та екології,  сесія Рожнівської сільської ради

ВИРІШИЛА:

1.Затвердити проект землеустрою  розробленого ДП « УкрІСГАГВ »  щодо відведення    земельної   ділянки   площею 0,1500га  для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)   за рахунок земель комунальної власності у власність громадянці   Ягельській Марині Миколаївні  в  с. Рожни,  вул. Гагаріна, діл.24  Рожнівської сільської ради  Броварського району Київської області.

 

2. Передати  у  власність  громадянці  Ягельській  Марині  Миколаївні  земельну  ділянку  площею 0,1500га ( угіддя – пасовища ) для  будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Рожни, вул. Гагаріна, діл. 24 Броварського району Київської області.

 

3. Встановити,  що вказаній  земельній   ділянці  присвоєно кадастровий   номер 3221287201:01:076:0057.

  

4. Громадянці  Ягельській  М.М. приступити  до використання земельної ділянки за цільовим призначенням після реєстрації речового права на земельну ділянку та отримання   правовстановлюючого документа на  земельну ділянку.

 

Сільський голова                                        Т.І.Мехед

 

 

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

  Сорок сьома  сесія  06  скликання

 

     РІШЕННЯ

 

 від  27 червня  2014року.                                                                              № 1527  

«Про затвердження проекту землеустрою

 щодо   відведення  земельної   ділянки

  у власність  в межах с. Рожни, на

території  Рожнівської сільської ради

 Броварського району Київської області .»

 

               Розглянувши  проект землеустрою  щодо відведення   земельної   ділянки  площею 0,1500га  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), за  рахунок земель комунальної власності  у власність громадянці  Рековець Лідії Михайлівні  в с. Рожни,  пров. Гагаріна, 212  Рожнівської сільської ради Броварського району Київської області,  розроблений   КП

« Бровари - землеустрій»,  враховуючи  Витяг з Державного земельного кадастру  про земельну  ділянку    НВ -3202863732014  від 16.06.2014 року, керуючись ст.26 Закону України  „ Про місцеве самоврядування в Україні .”, керуючись ст. 25 Закону України «Про землеустрій»,  Закону України «Про Державний земельний кадастр», ст.12,40,118, 121,186 Земельного кодексу України, враховуючи позитивні висновки та рекомендації постійної депутатської комісії з питань  агропромислового комплексу, соціального розвитку села  та екології,  сесія Рожнівської сільської ради

ВИРІШИЛА:

1.Затвердити проект землеустрою  розробленого КП «Бровари - землеустрій»  щодо відведення    земельної   ділянки   площею 0,1500га  для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)   за рахунок земель комунальної власності у власність громадянці   Рековець  Лідії Михайлівні  в 

с. Рожни,  пров.  Гагаріна, 212  Рожнівської сільської ради  Броварського району Київської області.

 

2. Передати  у  власність  громадянці  Рековець Лідії Михайлівні  земельну  ділянку  площею 0,1500га ( угіддя – під житловою забудовую одно – та двохповерховою ) для  будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Рожни, пров. Гагаріна, 212  Броварського району Київської області.

 

3. Встановити,  що вказаній  земельній   ділянці  присвоєно кадастровий   номер 3221287201:01:075:0046.

  

4. Громадянці   Рековець Л.М. приступити  до використання земельної ділянки за цільовим призначенням після реєстрації речового права на земельну ділянку та отримання   правовстановлюючого документа на  земельну ділянку.

 

Сільський голова                                        Т.І.Мехед

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

  Сорок сьома  сесія  06  скликання

      РІШЕННЯ

 

 від  27 червня  2014року.                                                                              № 1528  

«Про затвердження проекту землеустрою

 щодо   відведення  земельної   ділянки

  у власність  в межах с. Рожни, на

території  Рожнівської сільської ради

 Броварського району Київської області .»

 

               Розглянувши  проект землеустрою  щодо відведення   земельної   ділянки  площею 0,1253га  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), за  рахунок земель комунальної власності  у власність громадянці  Гаєвській Ніні Адамівні в с. Рожни,  вул. Сонячна, 4  Рожнівської сільської ради Броварського району Київської області,  розроблений   ПП « Інститут правового консалтингу та інвестиційного проектування»,  враховуючи  Витяг з Державного земельного кадастру  про земельну  ділянку    НВ -3202799832014  від 02.06.2014 року, керуючись ст.26 Закону України  „ Про місцеве самоврядування в Україні .”, керуючись ст. 25 Закону України «Про землеустрій»,  Закону України «Про Державний земельний кадастр», ст.12,40,118,121,186 Земельного кодексу України, враховуючи позитивні висновки та рекомендації постійної депутатської комісії з питань  агропромислового комплексу, соціального розвитку села  та екології,  сесія Рожнівської сільської ради

ВИРІШИЛА:

1.Затвердити проект землеустрою  розробленого ПП «Інститут правового консалтингу та інвестиційного проектування»  щодо відведення    земельної   ділянки   площею 0,1253га  для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)   за рахунок земель комунальної власності у власність громадянці   Гаєвській Ніні Адамівні в  с. Рожни,  вул. Сонячна, 4  Рожнівської сільської ради  Броварського району Київської області.

 

2. Передати  у  власність  громадянці  Гаєвській Ніні Адамівні  земельну  ділянку  площею 0,1253га ( угіддя – під житловою забудовою одно та двохповерховою) для  будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Рожни, вул. Сонячна,4  Броварського району Київської області.

 

3. Встановити,  що вказаній  земельній   ділянці  присвоєно кадастровий   номер 3221287201:01:009:0127.

  

4. Громадянці   Гаєвській Н.А. приступити  до використання земельної ділянки за цільовим призначенням після реєстрації речового права на земельну ділянку та отримання   правовстановлюючого документа на  земельну ділянку.

 

Сільський голова                                        Т.І.Мехед

 

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

  Сорок сьома  сесія  06  скликання

      РІШЕННЯ

 

 від  27 червня  2014року.                                                                                1529 

«Про затвердження проекту землеустрою

 щодо   відведення  земельної   ділянки

  у власність  в межах с. Рожни, на

території  Рожнівської сільської ради

 Броварського району Київської області .»

 

               Розглянувши  проект землеустрою  щодо відведення   земельної   ділянки  площею 0,1204га  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), за  рахунок земель комунальної власності  у власність громадянці  Жук Надії Павлівні в с. Рожни,  вул. Гайова, 4  Рожнівської сільської ради Броварського району Київської області,  розроблений   ПП

« Інститут  правового консалтингу та інвестиційного проектування»,  враховуючи  Витяг з Державного земельного кадастру  про земельну  ділянку    НВ -3202799882014  від 02.06.2014 року, керуючись ст.26 Закону України  „ Про місцеве самоврядування в Україні .”, керуючись ст. 25 Закону України «Про землеустрій»,  Закону України «Про Державний земельний кадастр», ст.12,118,121,186 Земельного кодексу України, враховуючи позитивні висновки та рекомендації постійної депутатської комісії з питань  агропромислового комплексу, соціального розвитку села  та екології,  сесія Рожнівської сільської ради

ВИРІШИЛА:

1.Затвердити проект землеустрою  розробленого ПП «Інститут правового консалтингу та інвестиційного проектування»  щодо відведення    земельної   ділянки   площею 0,1204га  для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)   за рахунок земель комунальної власності у власність громадянці   Жук Надії Павлівні  в  с. Рожни,  вул. Гайова, 4  Рожнівської сільської ради  Броварського району Київської області.

 

2. Передати  у  власність  громадянці  Жук Надії Павлівні  земельну  ділянку  площею 0,1204га ( угіддя – під житловою забудовою одно та двохповерховою) для  будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Рожни, вул. Гайова,4  Броварського району Київської області.

 

3. Встановити,  що вказаній  земельній   ділянці  присвоєно кадастровий   номер 3221287201:01:009:0128.

  

4. Громадянці   Жук Н.П. приступити  до використання земельної ділянки за цільовим призначенням після реєстрації речового права на земельну ділянку та отримання   правовстановлюючого документа на  земельну ділянку.

 

Сільський голова                                        Т.І.Мехед

 

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

  Сорок сьома  сесія  06  скликання

     РІШЕННЯ

 

 від  27 червня  2014року.                                                                              № 1530  

«Про затвердження проекту землеустрою

 щодо   відведення  земельної   ділянки

  у власність  в межах с. Рожни, на

території  Рожнівської сільської ради

 Броварського району Київської області .»

 

               Розглянувши  проект землеустрою  щодо відведення   земельної   ділянки  площею 0,2102га  для  ведення особистого селянського господарства за  рахунок земель комунальної власності  у власність громадянці  Захарченко Тамарі  Павлівні  в с. Рожни,  вул. Торфова  Рожнівської сільської ради Броварського району Київської області,  розроблений   ТОВ « Інститут земельних реформ та раціонального землекористування»,  враховуючи  Витяг з Державного земельного кадастру  про земельну  ділянку    НВ -3202700242014  від 13.05.2014 року, керуючись ст.26 Закону України  „ Про місцеве самоврядування в Україні .”, керуючись ст. 25 Закону України «Про землеустрій»,  Закону України «Про Державний земельний кадастр», ст.12,40,118,121,186 Земельного кодексу України, враховуючи позитивні висновки та рекомендації постійної депутатської комісії з питань  агропромислового комплексу, соціального розвитку села  та екології,  сесія Рожнівської сільської ради

ВИРІШИЛА:

1.Затвердити проект землеустрою  розробленого ТОВ « Інститут земельних реформ та раціонального землекористування»  щодо відведення    земельної   ділянки  площею 0,2102га  для  ведення особистого селянського господарства   за рахунок земель комунальної власності у власність громадянці   Захарченко Тамарі Павлівні  в  с. Рожни,  вул. Торфова  Рожнівської сільської ради  Броварського району Київської області.

 

2. Передати  у  власність  громадянці  Захарченко Тамарі Павлівні  земельну  ділянку  площею 0,2102га ( угіддя – рілля ) для  ведення особистого селянського господарства в

с. Рожни, вул. Торфова  Броварського району Київської області.

 

3. Встановити,  що вказаній  земельній   ділянці  присвоєно кадастровий   номер 3221287201:04:001:0012.

  

4. Громадянці  Захарченко Т.П.  приступити  до використання земельної ділянки за цільовим призначенням після реєстрації речового права на земельну ділянку та отримання   правовстановлюючого документа на  земельну ділянку.

 

 

Сільський голова                                        Т.І.Мехед                                                             

 

 

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

  Сорок сьома  сесія  06  скликання

      РІШЕННЯ

 

 від  27 червня  2014року.                                                                              № 1531  

«Про затвердження проекту землеустрою

 щодо   відведення  земельної   ділянки

  у власність  в межах с. Рожни, на

території  Рожнівської сільської ради

 Броварського району Київської області .»

 

               Розглянувши  проект землеустрою  щодо відведення   земельної   ділянки  площею 0,1552га  для  ведення особистого селянського господарства за  рахунок земель комунальної власності  у власність громадянці  Віскушенко Наталії Михайлівні  в с. Рожни,  вул. Торфова  Рожнівської сільської ради Броварського району Київської області,  розроблений   ТОВ

« Український Земельний Кадастр»,  враховуючи  Витяг з Державного земельного кадастру  про земельну  ділянку    НВ -3202825562014  від 06.06.2014 року, керуючись ст.26 Закону України  „ Про місцеве самоврядування в Україні .”, керуючись ст. 25 Закону України «Про землеустрій»,  Закону України «Про Державний земельний кадастр», ст.12,40,118,121,186 Земельного кодексу України, враховуючи позитивні висновки та рекомендації постійної депутатської комісії з питань  агропромислового комплексу, соціального розвитку села  та екології,  сесія Рожнівської сільської ради

ВИРІШИЛА:

1.Затвердити проект землеустрою  розробленого ТОВ « Український Земельний Кадастр»  щодо відведення    земельної   ділянки  площею 0,1552га  для  ведення особистого селянського господарства   за рахунок земель комунальної власності у власність громадянці   Віскушенко Наталії  Михайлівні  в  с. Рожни,  вул. Торфова  Рожнівської сільської ради  Броварського району Київської області.

 

2. Передати  у  власність  громадянці  Віскушенко Наталії Михайлівні  земельну  ділянку  площею 0,1552га ( угіддя – рілля ) для  ведення особистого селянського господарства в

с. Рожни, вул. Торфова  Броварського району Київської області.

 

3. Встановити,  що вказаній  земельній   ділянці  присвоєно кадастровий   номер 3221287201:04:001:0013.

  

4. Громадянці  Віскушенко Н.М. приступити  до використання земельної ділянки за цільовим призначенням після реєстрації речового права на земельну ділянку та отримання   правовстановлюючого документа на  земельну ділянку.

 

 

Сільський голова                                        Т.І.Мехед

 

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

  Сорок сьома  сесія  06  скликання

 

     РІШЕННЯ

 

 від  27 червня  2014року.                                                                              №1532   

 

“Про  затвердження проекту землеустрою , щодо

відведення  земельної ділянки в оренду в межах

с.Рожни , на території Рожнівської сільської ради.”

 

           Розглянувши проект землеустрою   розроблений  ТОВ «ЗемЮрКонсалтинг»,  щодо відведення ПрАТ „МТС – Україна” земельної ділянки  площею 0,1000га , в  довгострокову оренду  (строком на 49 років) для обслуговування  антенної вежі базової станції стільникового радіотелефонного зв’язку   в с.Рожни по вул. Щорса Рожнівської сільської ради Броварського району Київської  області та враховуючи позитивні висновки Управління Держземагенства  у Броварському районі  за № 1496/07-345 від 11.06.2014 року, Броварського районного відділу містобудування та  архітектури за № 318 від 08.05.2014 року , керуючись   ст.26 Закону України „ Про  місцевого самоврядування в Україні”  ст.ст.12, 93,186 Земельного кодексу України,   сесія  Рожнівської сільської ради

 

ВИРІШИЛА:

 

1.  Затвердити проект  землеустрою розроблений ТОВ «ЗемЮрКонсалтинг»,  щодо відведення  ПрАТ «МТС – Україна» земельної ділянки площею  0,1000га в  довгострокову оренду ( строком на 49 років) для  обслуговування антенної вежі базової станції стільникового радіотелефонного зв’язку  в с.Рожни по вул. Щорса,  Рожнівської сільської ради Броварського району Київської області.

2. Вилучити із земель комунальної власності  земельну ділянку площею 0,1000га ( під спорудами ) та передати  в оренду  терміном на 49 рік   земельну ділянку  площею  0,1000га  для  обслуговування антенної вежі базової станції стільникового радіотелефонного зв’язку в  с.Рожни   по вул. Щорса    Рожнівської сільської ради Броварського району Київської області.

3. Встановити  орендну плату за земельну ділянку виключно в грошовій формі в національній валюті Україні в розмірі 13394,40 грн.(тринадцять тисяч триста дев’яносто  чотири   гривень   сорок  копійки) на рік, що становить 12 % (дванадцять) відсотків  від   нормативно  грошової оцінки земельної ділянки виданої Управлінням Держкомзему у Броварського району   від 27.06.2014 року за № 194/07-487 , що становить 111620,00

(сто одинадцять тисяч  шістсот двадцять гривень 40  копійок.

4. Доручити   сільському голові укласти договір оренди земельної ділянки  згідно з чинним  законодавством  України.

5. ПрАТ «МТС –Україна»  зареєструвати договір оренди земельної ділянки у відповідності з чинним законодавством.

 

Сільський  голова                                       Т.І.Мехед


РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Сорок  сьома  сесія  06  скликання

 

           РІШЕННЯ

 

 Від  27 червня 2014 року.                                                                              №1533

«Про затвердження технічної документації із

землеустрою  щодо   встановлення (відновлення)

меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості)

 в  с. Рожни, на території  Рожнівської сільської

ради  Броварського району Київської області.»

 

             Розглянувши  технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі ( на місцевості)  площею  0,1426га для  будівництва  та обслуговування житлового будинку, господарських будівель  і споруд в  с.Рожни по  вул. Старе село,17а  Броварського району Київської області,  громадянину  Довгодьку  Володимиру  Миколайовичу  розроблену  ТОВ « Агротехпроект»  враховуючи Витяг з Державного земельного кадастру  про земельну  ділянку    НВ -3202537942014 від 07.04.2014 року ,  керуючись  ст.26 Закону України  « Про  місцеве самоврядування в Україні.»,  керуючись ст. 25 Закону України «Про землеустрій»  Закону України «Про Державний земельний кадастр» ст.12,40,118,121,186 Земельного кодексу України, враховуючи позитивні висновки та рекомендації постійної депутатської комісії з питань  агропромислового комплексу, соціального розвитку села  та екології,  сесія Рожнівської сільської ради

ВИРІШИЛА:

 

1.Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) площею  0,1426га для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  в  с.Рожни   по  вул. Старе села, 17а  Броварського району Київської області,  громадянину   Довгодьку Володимиру  Миколайовичу   розроблену   ТОВ   « Агротехпроект».

 

2. Встановити,  що вказаній  земельній   ділянці  присвоєно кадастровий   номер 3221287201:01:023:0057.

 

 

Сільський голова                                        Т.І.Мехед      

 

 

 


РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

          

Сорок  сьома  сесія  06  скликання

 

          РІШЕННЯ

 

 Від  27 червня  2014року.                                                                                1534

«Про затвердження технічної документації із

землеустрою  щодо   встановлення (відновлення)

меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості)

 в  с. Рожни, на території  Рожнівської сільської

ради  Броварського району Київської області.»

 

 

             Розглянувши  технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі ( на місцевості)  площею  0,0474га для  ведення садівництва в  с.Рожни , СО «Трудовик»,  с/т «Промінь» по  вул. 5 Озерна, 34 Броварського району Київської області,  громадянці  Юрко Тетяні Михайлівні  розроблену  КП  «Бровари - землеустрій»  враховуючи Витяг з Державного земельного кадастру  про земельну  ділянку    НВ -3202802402014 від  02.06.2014 року, керуючись  ст.26 Закону України „ Про місцеве  самоврядування в Україні. ” керуючись ст. 25 Закону України «Про землеустрій»  Закону України «Про Державний земельний кадастр» ст.12,40,118,121, 186  Земельного кодексу України, враховуючи позитивні висновки та рекомендації постійної депутатської комісії з питань  агропромислового комплексу, соціального розвитку села  та екології,  сесія Рожнівської сільської ради

 

ВИРІШИЛА:

1.Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) площею  0,0474га  для  ведення садівництва   в  с.Рожни,  СО «Трудовик», с/т «Промінь» по вул. 5 Озерна, 34 Броварського району Київської області,  громадянці  Юрко Тетяні Михайлівні  розроблену  КП    «Бровари - землеустрій»  .

 

2.Передати  у власність  громадянці   Юрко Тетяні Михайлівні  земельну  ділянку  площею 0,0474га для  ведення садівництва  в  с.Рожни, СО «Трудовик»

с/т «Промінь» по   вул. 5 Озерна, 34  Броварського району Київської області.

 

 

3. Встановити,  що вказаній  земельній   ділянці  присвоєно кадастровий   номер 3221287201:01:066:0189.

 

 

Сільський голова                                        Т.І.Мехед

 

 


РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

          

Сорок  сьома  сесія  06  скликання

 

           РІШЕННЯ

 

 Від  27 червня  2014року.                                                                                1535

«Про затвердження технічної документації із

землеустрою  щодо   встановлення (відновлення)

меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості)

 в  с. Рожни, на території  Рожнівської сільської

ради  Броварського району Київської області.»

 

 

             Розглянувши  технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі ( на місцевості)  площею  0,0674га для  ведення садівництва в  с.Рожни , СО «Трудовик»,  с/т «Мінвуз» по  вул. 1 Озерна, буд. 75  Броварського району Київської області,  громадянці  Макаренко Клавдії Михайлівні розроблену  ТОВ «Український Земельний Кадастр»  враховуючи Витяг з Державного земельного кадастру  про земельну  ділянку    НВ -3202818122014 від  04.06.2014 року, керуючись  ст.26 Закону України „ Про місцеве  самоврядування в Україні. ” керуючись ст. 25 Закону України «Про землеустрій»  Закону України «Про Державний земельний кадастр» ст.12,40,118,121,186  Земельного кодексу України, враховуючи позитивні висновки та рекомендації постійної депутатської комісії з питань  агропромислового комплексу, соціального розвитку села  та екології,  сесія Рожнівської сільської ради

 

ВИРІШИЛА:

 

1.Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) площею  0,0674га  для  ведення садівництва   в  с.Рожни,  СО «Трудовик», с/т «Мінвуз» по вул. 1 Озерна, буд.75 Броварського району Київської області,  громадянці  Макаренко Клавдії Михайлівні  розроблену  ТОВ   «Український Земельний Кадастр»  .

 

2.Передати  у власність  громадянці   Макаренко Клавдії Михайлівні  земельну  ділянку  площею 0,0674га для  ведення садівництва  в  с.Рожни, СО «Трудовик»

с/т «Мінвуз» по   вул. 1 Озерна, буд. 75  Броварського району Київської області.

 

 

3. Встановити,  що вказаній  земельній   ділянці  присвоєно кадастровий   номер 3221287201:01:066:0190.

 

Сільський голова                                        Т.І.Мехед

 


РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

          

Сорок  сьома  сесія  06  скликання

 

            РІШЕННЯ

 

 Від  27 червня  2014року.                                                                              № 1536 

«Про затвердження технічної документації із

землеустрою  щодо   встановлення (відновлення)

меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості)

 в  с. Рожни, на території  Рожнівської сільської

ради  Броварського району Київської області.»

 

 

             Розглянувши  технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі ( на місцевості)  площею  0,0404га для  ведення садівництва в  с.Рожни , СО «Трудовик»,  с/т «Механізатор» по  вул. 4 Південна, 38  Броварського району Київської області,  громадянці Вороні Валентині Олексіївні  розроблену  ПП «Інститут правового консалтингу та інвестиційного проектування»  враховуючи Витяг з Державного земельного кадастру  про земельну  ділянку    НВ -3202807072014 від  03.06.2014 року, керуючись  ст.26 Закону України „ Про місцеве  самоврядування в Україні. ” керуючись ст. 25 Закону України «Про землеустрій»  Закону України «Про Державний земельний кадастр» ст.12,40,118,121,186  Земельного кодексу України, враховуючи позитивні висновки та рекомендації постійної депутатської комісії із земельних питань та екології,  сесія Рожнівської сільської ради

ВИРІШИЛА:

1.Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) площею  0,0404га для  ведення садівництва   в  с.Рожни,  СО «Трудовик», с/т «Механізатор» по вул. 4 Південна, 38  Броварського району Київської області,  громадянці  Вороні Валентині Олексіївні    розроблену   ПП  «Інститут правового консалтингу та інвестиційного проектування»  .

 

2.Передати  у власність  громадянці   Вороні Валентині Олексіївні    земельну  ділянку  площею 0,0404га для  ведення садівництва  в  с.Рожни, СО «Трудовик»

с/т «Мехенізатор» по   вул. 4 Південна, 38  Броварського району Київської області.

 

 

3. Встановити,  що вказаній  земельній   ділянці  присвоєно кадастровий   номер 3221287201:01:065:0170.

 

 

 

Сільський голова                                        Т.І.МехедРОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

          

Сорок  сьома  сесія  06  скликання

 

РІШЕННЯ

 

 Від  27 червня  2014року.                                                                                 1537

«Про затвердження технічної документації із

землеустрою  щодо   встановлення (відновлення)

меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості)

 в  с. Рожни, на території  Рожнівської сільської

ради  Броварського району Київської області.»

 

 

             Розглянувши  технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі ( на місцевості)  площею  0,0508га для  ведення садівництва в  с.Рожни , СО «Трудовик»,  с/т «Бджілка» по  вул. 10 Лугова, 10  Броварського району Київської області,  громадянці Кремець Ларисі Миколаївні розроблену  ТОВ «Лендсервіс»  враховуючи Витяг з Державного земельного кадастру  про земельну  ділянку    НВ -3202755892014 від  22.05.2014 року, керуючись  ст.26 Закону України „ Про місцеве  самоврядування в Україні. ” керуючись ст. 25 Закону України «Про землеустрій»  Закону України «Про Державний земельний кадастр» ст.12,40,118,121,186  Земельного кодексу України, враховуючи позитивні висновки та рекомендації постійної депутатської комісії з питань  агропромислового комплексу, соціального розвитку села  та екології,  сесія Рожнівської сільської ради

 

 

ВИРІШИЛА:

1.Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) площею  0,0508га для  ведення садівництва   в  с.Рожни,  СО «Трудовик», с/т «Бджілка» по вул. 10 Лугова, 10 Броварського району Київської області,  громадянці  Кремець Ларисі Миколаївні  розроблену  ТОВ   «Лендсервіс»  .

 

2.Передати  у власність  громадянці   Кремець Ларисі Миколаївні   земельну  ділянку  площею 0,0508га для  ведення садівництва  в  с.Рожни, СО «Трудовик»

с/т «Бджілка» по   вул. 10 Лугова, 10  Броварського району Київської області.

 

 

3. Встановити,  що вказаній  земельній   ділянці  присвоєно кадастровий   номер 3221287201:01:068:0147.

 

 

Сільський голова                                        Т.І.Мехед


РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

          

Сорок  сьома  сесія  06  скликання

 

           РІШЕННЯ

 

 Від  27 червня  2014року.                                                                              № 1538 

«Про затвердження технічної документації із

землеустрою  щодо   встановлення (відновлення)

меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості)

 в  с. Рожни, на території  Рожнівської сільської

ради  Броварського району Київської області.»

 

             Розглянувши  технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі ( на місцевості)  площею  0,0612га для  ведення садівництва в  с.Рожни , СО «Трудовик»,  с/т «Металург» по  вул.  Північна,2, 13  Броварського району Київської області,  громадянину  Гуртовенку  Олександру Вікторовичу  розроблену  БРВВ КОФ ДП «Центр ДЗК»  враховуючи Витяг з Державного земельного кадастру  про земельну  ділянку    НВ -3202619152014 від  22.04.2014 року, керуючись  ст.26 Закону України „ Про місцеве  самоврядування в Україні. ” керуючись ст. 25 Закону України  «Про землеустрій»  Закону України «Про Державний земельний кадастр» ст.12,40,118,121,186  Земельного кодексу України, враховуючи позитивні висновки та рекомендації постійної депутатської комісії з питань  агропромислового комплексу, соціального розвитку села  та екології,  сесія Рожнівської сільської ради

 

ВИРІШИЛА:

 

1.Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) площею  0,0612га для  ведення садівництва   в  с.Рожни,  СО «Трудовик», с/т «Металург» по вул. Північна,2,13  Броварського району Київської області,  громадянину   Гуртовенку Олександру Вікторовичу    розроблену   БРВВ КОФ ДП  « Центр ДЗК»  .

 

2.Передати  у власність  громадянину   Гуртовенку Олександру Вікторовичу   земельну  ділянку  площею 0,0612га для  ведення садівництва  в  с.Рожни, СО «Трудовик»

с/т «Металург» по   вул. Північна, 2, 13  Броварського району Київської області.

 

 

3. Встановити,  що вказаній  земельній   ділянці  присвоєно кадастровий   номер 3221287201:01:085:0073.

 

 

 

Сільський голова                                        Т.І.Мехед


РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ           

Сорок  сьома  сесія  06  скликання

 

           РІШЕННЯ

 

 Від  27 червня  2014 року.                                                                              № 1539 

«Про затвердження технічної документації із

землеустрою  щодо   встановлення (відновлення)

меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості)

 в  с. Рожни, на території  Рожнівської сільської

ради  Броварського району Київської області.»

 

 

             Розглянувши  технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі ( на місцевості)  площею  0,0162га для  ведення садівництва  в  с.Рожни СТ « Орбіта»  по  вул. 4 Південна, 6  Броварського району Київської області,  громадянці  Поповій Світлані Йосипівні  розроблену  ФОП Прокопенко О.В.  враховуючи Витяг з Державного земельного кадастру  про земельну  ділянку    НВ -3202661862014 від 05.05.2014 року ,  керуючись  ст.26 Закону України  « Про  місцеве самоврядування в Україні.»,  керуючись ст. 25  Закону України  «Про землеустрій»  Закону України «Про Державний земельний кадастр» ст.12,40,118,121,186 Земельного кодексу України, враховуючи позитивні висновки та рекомендації постійної депутатської комісії з питань  агропромислового комплексу, соціального розвитку села  та екології,  сесія Рожнівської сільської ради.

 

ВИРІШИЛА:

1.Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) площею  0,0162га для  ведення садівництва  в  с.Рожни  СТ «Орбіта» по  вул. 4 Південна, 6  Броварського району Київської області,  громадянці   Поповій Світлані Йосипівні   розроблену  ФОП Прокопенко О.В. .

 

2.Передати  у власність  громадянці   Поповій Світлані Йосипівні   земельну  ділянку  площею 0,0162га для  ведення садівництва  в  с.Рожни, СО «Трудовик»

с/т «Орбіта» по   вул. 4 Південна, 6  Броварського району Київської області.

 

 

3. Встановити,  що вказаній  земельній   ділянці  присвоєно кадастровий   номер 3221287201:01:065:0169.

 

 

Сільський голова                                        Т.І.Мехед

                                                       

 


РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

          

Сорок  сьома  сесія  06  скликання

 

РІШЕННЯ

 

 Від  27 червня  2014року.                                                                                 1540

«Про затвердження технічної документації із

землеустрою  щодо   встановлення (відновлення)

меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості)

 в  с. Рожни, на території  Рожнівської сільської

ради  Броварського району Київської області.»

 

 

             Розглянувши  технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі ( на місцевості)  площею  0,0647га для  ведення садівництва в  с.Рожни , СО «Трудовик»,  с/т «Зоря» по  вул. 3 Північна, 22  Броварського району Київської області,  громадянці  Воліній Людмилі Олександрівні розроблену  ТОВ «Лендсервіс»  враховуючи Витяг з Державного земельного кадастру  про земельну  ділянку    НВ -3202917792014 від  25.06.2014 року, керуючись  ст.26 Закону України „ Про місцеве  самоврядування в Україні. ” керуючись ст. 25 Закону України «Про землеустрій»  Закону України «Про Державний земельний кадастр» ст.12,40,118,121,186  Земельного кодексу України, враховуючи позитивні висновки та рекомендації постійної депутатської комісії з питань  агропромислового комплексу, соціального розвитку села  та екології,  сесія Рожнівської сільської ради

 

ВИРІШИЛА:

1.Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) площею  0,0647га для  ведення садівництва   в  с.Рожни,  СО «Трудовик», с/т «Зоря» по вул. 3  Північна, 22 Броварського району Київської області,  громадянці  Воліній  Людмилі Олександрівні  розроблену  ТОВ   «Лендсервіс»  .

 

2.Передати  у власність  громадянці   Воліній Людмилі Олександрівні   земельну  ділянку  площею 0,0647га для  ведення садівництва  в  с.Рожни, СО «Трудовик»

с/т «Зоря» по   вул. 3 Північна, 10  Броварського району Київської області.

 

 

3. Встановити,  що вказаній  земельній   ділянці  присвоєно кадастровий   номер 3221287201:01:085:0224.

 

 

 

Сільський голова                                        Т.І.Мехед

 


РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

          

Сорок  сьома  сесія  06  скликання

 

          РІШЕННЯ

 

 Від  27 червня  2014року.                                                                              № 1541  

«Про затвердження технічної документації із

землеустрою  щодо   встановлення (відновлення)

меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості)

 в  с. Рожни, на території  Рожнівської сільської

ради  Броварського району Київської області.»

 

 

             Розглянувши  технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі ( на місцевості)  площею  0,0500га для  ведення садівництва в  с.Рожни , СО «Трудовик»,  с/т «Прометей» по  вул. 1 Південна, 58  Броварського району Київської області,  громадянину  Плащуку Миколі Дмитровичу розроблену  БРВВ КОФ ДП „Центр ДЗК”  враховуючи Витяг з Державного земельного кадастру  про земельну  ділянку    НВ -3202549692014 від  08.04.2014 року, керуючись  ст.26 Закону України „ Про місцеве  самоврядування в Україні. ” керуючись ст. 25  Закону України  «Про землеустрій»  Закону України «Про Державний земельний кадастр» ст.12,118,121, 186  Земельного кодексу України, враховуючи позитивні висновки та рекомендації постійної депутатської комісії з питань  агропромислового комплексу, соціального розвитку села  та екології,  сесія Рожнівської сільської ради

 

ВИРІШИЛА:

 

1.Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) площею  0,0500га для  ведення садівництва   в  с.Рожни,  СО «Трудовик», с/т «Прометей» по вул. 1 Південна, 58  Броварського району Київської області,  громадянину  Плащуку Миколі Дмитровичу   розроблену   БРВВ КОФ ДП  „Центр ДЗК”  .

 

2.Передати  у власність  громадянину   Плащуку Миколі Дмитровичу   земельну  ділянку  площею 0,0500га для  ведення садівництва  в  с.Рожни, СО «Трудовик»

с/т «Прометей» по   вул. 1 Південна, 58  Броварського району Київської області.

 

 

3. Встановити,  що вказаній  земельній   ділянці  присвоєно кадастровий   номер 3221287201:01:064:0146.

 

 

Сільський голова                                        Т.І.Мехед


Герб України

 

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ  КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Сорок сьома сесія 06 скликання

 

  РІШЕННЯ

 

Від 27 червня  2014 року                                                                                   № 1542

«Про  продовження  дії   інвестиційного договору  укладеного з ТОВ «БС ТРАНС СЕРВІС.»

 

 

Розглянувши та обговоривши лист   ТОВ «БС ТРАНС СЕРВІС»,яке  просить  продовжити дії договору інвестиційного договору №1 від 30.11.2013 року до 30.11.2015 року, в рамках виконання «Регіональної програми захисту сільськогосподарських угідь та територій населених пунктів Київської області від підтоплення»  та виконання заходу «Реконструкція осушувальної системи з метою захисту від підтоплення сільськогосподарських угідь в межах Рожнівської сільської ради та території села Рожни Броварського району» , керуючись ч.2 ст.33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та п.1 ст.10 Водного кодексу України, враховуючи позитивні висновки та рекомендації постійної депутатської комісії з питань  агропромислового комплексу соціального розвитку села  та екології,  сесія Рожнівської сільської ради

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Дати дозвіл   Рожнівській сільській раді  в особі сільського голови Мехед Т.І. продовжити дію інвестиційного договору  укладеного з ТОВ «БС ТРАНС СЕРВІС» за № 1 від 30.11.2013 року до 30.11.2015 року  на  виконання природоохоронних заходів(робіт) в 2014 році  з реконструкції по об’єкту: «Реконструкція  осушувальної системи з метою захисту від підтоплення сільськогосподарських угідь в межах Рожнівської сільської ради та на території с.Рожни Броварського району Київської області», включеним в  «Регіональну  програму захисту сільськогосподарських угідь та території населених пунктів Київської області від підтоплення в 2009 -2013 року та прогноз до 2015 року», затверджене рішенням Київської обласної ради від 23.07.2009 року  за № 491 -25-V  .

 

 

 

 

Сільський голова                                        Т.І.Мехед

 

 

 

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Сорок  сьома   сесія   06  скликання

 

     РІШЕННЯ

 

Від  27 червня  2014 року                                                                  1543 

Про  надання дозволу на розробку технічної

документації із землеустрою щодо  встановлення

(відновлення) меж   земельної   ділянки  в

адмінмежах  Рожнівської сільської ради в межах

села Рожни  Броварського району  Київської області. ”

 

 

        Розглянувши  заяву  гр.  Довгодько Ніни Василівни, яка просить   дати    дозвіл   на  розробку  технічної  документації   із  землеустрою  щодо встановлення  (відновлення)  меж  земельної   ділянки площею 0,20га   у власність  для  будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд    розташованої  в с. Рожни  по вул. Пушкіна, 2  Броварського  району  Київської  області за  рахунок земель  комунальної власності,  керуючись  ст.12,40,118, 120,121,186  Земельного  Кодексу України, ст. 26  Закону  України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.. 25 Закону України „Про землеустрій”, враховуючи позитивні висновки та рекомендації постійної депутатської комісії з питань  агропромислового комплексу, соціального розвитку села  та екології,  сесія Рожнівської сільської ради

 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          

ВИРІШИЛА:

 

1.Дати дозвіл  гр. Довгодько Ніні Василівні   на  розробку технічної  документації  із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  площею 0,20га у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  , яка розташовані   в  с. Рожни  по  вул. Пушкіна, 2 Броварського району Київської області за рахунок земель комунальної власності.

 

 

 

 

Сільський голова                                                    Т.І.Мехед

 

 

 

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Сорок  сьома   сесія   06  скликання

 

     РІШЕННЯ

 

Від  27 червня   2014 року                                                                  № 1544 

Про  надання дозволу на розробку технічної

документації із землеустрою щодо  встановлення

(відновлення) меж   земельної   ділянки  в

адмінмежах  Рожнівської сільської ради в межах

села Рожни  Броварського району  Київської області. ”

 

 

        Розглянувши  заяву  гр.  Макаренко  Людмили Василівни, яка просить   дати    дозвіл   на  розробку  технічної  документації   із  землеустрою  щодо встановлення  (відновлення)  меж  земельних   ділянок  загальною  площею 0,3480га   у власність   з них : для  будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд   площею 0,2500га  по вул. Рибальська, 1а ,  для ведення особистого селянського господарства  розташованої площею 0,0980га   по вул. Рибальська  в  с. Рожни  Броварського  району  Київської  області за  рахунок земель  комунальної власності,  керуючись  ст.12,40,118, 120,121,186  Земельного  Кодексу України, ст. 26  Закону  України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.. 25 Закону України „Про землеустрій”, враховуючи позитивні висновки та рекомендації постійної депутатської комісії з питань  агропромислового комплекс, соціального розвитку села  та екології,  сесія Рожнівської сільської ради

 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          

ВИРІШИЛА:

 

1.Надати дозвіл  гр. Макаренко Людмилі Василівні   на  розробку технічної  документації  із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельних ділянок   загальною площею 0,3480га у власність  з них: для  будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд   площею 0,2500га  по вул. Рибальська, 1а ,  для ведення особистого селянського господарства  розташованої площею 0,0980га   по вул. Рибальська  в  с. Рожни  Броварського району Київської області за рахунок земель комунальної власності.

 

 

 

 

Сільський голова                                                    Т.І.Мехед

 

 

 

 

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Сорок  сьома   сесія   06  скликання

 

    РІШЕННЯ

 

Від  27 червня   2014 року                                                                    1545

Про  надання дозволу на розробку технічної

документації із землеустрою щодо  встановлення

(відновлення) меж   земельної   ділянки  в

адмінмежах  Рожнівської сільської ради в межах

села Рожни  Броварського району  Київської області. ”

 

 

        Розглянувши  заяву  гр.  Бесової Олени Дмитрівни, яка просить   дати    дозвіл   на  розробку  технічної  документації   із  землеустрою  щодо встановлення  (відновлення)  меж  земельної   ділянки  в натурі (на місцевості)    площею 0,069га   для  ведення садівництва , яка розташована в с. Рожни по с/т „Десна -1” Броварського району Київської області, що належить їй  згідно   державного акту на право власності на земельну ділянку серія  ІУ-КВ № 078595/337   зареєстрованого  в Книзі записів державних актів на право приватної власності на землю за № 3771від 27.09.1999 року ,  керуючись ст.. 25 Закону України „Про землеустрій”,  ст.12,40,118, 121, 186 Земельного  Кодексу України, ст. 26 Закону  України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи позитивні висновки та рекомендації постійної депутатської комісії з питань  агропромислового комплексу, соціального розвитку села  та екології,  сесія Рожнівської сільської ради

                                                           

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              

ВИРІШИЛА:

 

1.Дати дозвіл гр. Бесовій   Олені  Дмитрівні   про  надання  дозволу на  виготовлення технічної  документації із  землеустрою щодо встановлення ( відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості)   площею 0,069га  для ведення садівництва , яка розташована в  с. Рожни по  с/т „Десна-1”  Броварського району Київської області, що належить їй  згідно   державного акту на право власності на земельну ділянку серія ІУ-КВ № 078595/337  зареєстрованого  в Книзі записів державних актів на право приватної власності на землю за № 3771 від 27.09.1999 року.

 

 

 

 

Сільський голова                                                    Т.І.Мехед

 

 

 

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Сорок  сьома   сесія   06  скликання

 

    РІШЕННЯ

 

Від  27 червня   2014 року                                                                  № 1546 

Про  надання дозволу на розробку технічної

документації із землеустрою щодо  встановлення

(відновлення) меж   земельної   ділянки  в

адмінмежах  Рожнівської сільської ради в межах

села Рожни  Броварського району  Київської області. ”

 

 

        Розглянувши  заяву  гр. Петрик Івана Тимофійовича, який просить   дати    дозвіл   на  розробку  технічної  документації   із  землеустрою  щодо встановлення  (відновлення)  меж  земельної   ділянки  в натурі (на місцевості)    площею 0,1090га   для  ведення садівництва , яка розташована в с. Рожни по с/т „Ландиш” Броварського району Київської області, що належить йому  згідно   державного акту на право власності на земельну ділянку серія  ІІ-КВ № 095614   зареєстрованого  в Книзі записів державних актів на право приватної власності на землю за № 3706 від 14.07.1999 року ,  керуючись  ст.12,40,118, 121,186 Земельного  Кодексу України, ст. 26 Закону  України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.. 25 Закону України „ Про землеустрій”, враховуючи позитивні висновки та рекомендації постійної депутатської комісії з питань  агропромислового комплексу соціального розвитку села  та екології,  сесія Рожнівської сільської ради

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              

ВИРІШИЛА:

 

1.Дати дозвіл гр. Петрику Івану Тимофійовичу   про  надання  дозволу на  виготовлення технічної  документації із  землеустрою щодо встановлення ( відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості)   площею 0,1090га  для ведення садівництва , яка розташована в  с. Рожни по  с/т „Ландиш”  Броварського району Київської області, що належить їй  згідно   державного акту на право власності на земельну ділянку серія ІІ-КВ № 095614  зареєстрованого  в Книзі записів державних актів на право приватної власності на землю за № 3706 від 14.07.1999 року.

 

Сільський голова                                                    Т.І.Мехед

 

 

 

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

  Сорок сьома сесія  06  скликання

 

  РІШЕННЯ

 

 від  27 червня  2014року.                                                                                1547

«Про надання дозволу на розробку

проекту  відведення  земельних ділянок  

 у власність   в межах с. Рожни  , на території

 Рожнівської сільської ради .»

 

        Розглянувши   заяву громадянина  Ржевського  Антона Юрійовича , про надання  дозволу  на розробку проекту  землеустрою  щодо відведення земельної  ділянки  у власність площею 0,1200га для ведення  садівництва  в межах с.Рожни   ОК СТ. „Зелений сад – Т”  Броварського району Київської області та доданих до них матеріалів, керуючись ст. 25 Закону України  «Про землеустрій» ст.26 Закону України „ Про  місцеве самоврядування в Україні. ” Закону України «Про Державний земельний кадастр» ст.12,40,118,121,186 Земельного кодексу України, враховуючи позитивні висновки та рекомендації постійної депутатської комісії з питань  агропромислового комплексу, соціального розвитку села  та екології,  сесія Рожнівської сільської ради

 

ВИРІШИЛА:

1. Дати  дозвіл громадянину  Ржевському  Антону Юрійовичу на розробку проекту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки площею 0,1200га   за рахунок земель  комунальної власності для ведення  садівництва в межах  с. Рожни  ОК СТ „Зелений сад –Т”  Броварського району Київської області.

2. Рекомендувати громадянам  замовити розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки в осіб, які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання землевпорядно-геодезичних видів робіт.

3.Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки розробити та погодити його згідно норм чинного законодавства України.

4. Попередити громадян про те, що  державна реєстрація  земельної ділянки скасовується Державним  кадастровим реєстратором у разі, якщо протягом одного року з дня здійснення державної реєстрації земельної ділянки речове право на ділянку не зареєстровано з вини заявника (п.10 ст. 24 З У «Про Державний земельний кадастр»).

5. Зазначений  дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність не дає громадянам право володіти , розпоряджатися та користуватися  вказаною ділянкою до моменту державної реєстрації цих прав у відповідності до чинного законодавства України.

 

 

                           Сільський голова                                       Т.І.Мехед

 

 

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

  Сорок сьома сесія  06  скликання

 

  РІШЕННЯ

 

 від  27 червня  2014року.                                                                                1548

«Про надання дозволу на розробку

проекту  відведення  земельних ділянок  

 у власність   в межах с. Рожни  , на території

 Рожнівської сільської ради .»

 

        Розглянувши   заяву громадянки Онешко Наталії Миколаївни , про надання  дозволу  на розробку проекту  землеустрою  щодо відведення земельної  ділянки  у власність площею 0,050га для ведення  садівництва  в межах с.Рожни   с/т. „Троянда - 1”  по вул. 13 Лугова, 10  Броварського району Київської області та доданих до них матеріалів, керуючись ст.25 Закону України «Про землеустрій» ст.26 Закону України „ Про  місцеве самоврядування в Україні. ” Закону України «Про Державний земельний кадастр» ст.12,40,118,120,121,186 Земельного кодексу України, враховуючи позитивні висновки та рекомендації постійної депутатської комісії з питань  агропромислового комплексу, соціального розвитку села  та екології,  сесія Рожнівської сільської ради

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Дати  дозвіл громадянці Онешко Наталії Миколаївні на розробку проекту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки площею 0,050га   за рахунок земель  комунальної власності для ведення  садівництва в межах  с. Рожни  с/т „ Троянда - 1”  по вул. 13 Лугова, 10 Броварського району Київської області.

2. Рекомендувати громадянам  замовити розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки в осіб, які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання землевпорядно-геодезичних видів робіт.

3.Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки розробити та погодити його згідно норм чинного законодавства України.

4. Попередити громадян про те, що  державна реєстрація  земельної ділянки скасовується Державним  кадастровим реєстратором у разі, якщо протягом одного року з дня здійснення державної реєстрації земельної ділянки речове право на ділянку не зареєстровано з вини заявника (п.10 ст. 24 З У «Про Державний земельний кадастр»).

5. Зазначений  дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність не дає громадянам право володіти , розпоряджатися та користуватися  вказаною ділянкою до моменту державної реєстрації цих прав у відповідності до чинного законодавства України.

 

                           Сільський голова                                       Т.І.Мехед

 

 

 

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Сорок  сьома  сесія  06  скликання

 

    РІШЕННЯ

 

 від  27 червня 2014року.                                                                              № 1549

«Про надання дозволу на розробку

проекту  відведення  земельної ділянки  

 у власність  в межах с.Рожни  , на території

 Рожнівської сільської ради .»

 

        Розглянувши   заяву  громадянина  Косенка Володимира Миколайовича, про надання  дозволу  на розробку проекту  землеустрою  щодо відведення земельної ділянки  у власність  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд  та доданих до них матеріалів, керуючись ст. 25 Закону України «Про землеустрій» ст.26 Закону України „ Про місцеве  самоврядування в Україні. ” Закону України «Про Державний земельний кадастр» ст.12,40,118,121,186  Земельного кодексу України, враховуючи позитивні висновки та рекомендації постійної депутатської комісії з питань  агропромислового комплексу, соціального розвитку села  та екології,  сесія Рожнівської сільської ради

   

ВИРІШИЛА:

 

1. Надати  дозвіл громадянину Косенку Володимиру Миколайовичу  на розробку проекту землеустрою щодо  відведення земельної  ділянки  площею 0,1000га   за рахунок земель  комунальної власності для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд ( відпрацьовані торфорозробки)  в межах  с. Рожни  вул. Торфова діл.11   Рожнівської сільської ради Броварського району Київської області .

2. Рекомендувати громадянам  замовити розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки в осіб, які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання землевпорядно-геодезичних видів робіт.

3.Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки розробити та погодити його згідно норм чинного законодавства України.

4. Попередити громадянина  про те, що державна реєстрація  земельної ділянки скасовується Державним  кадастровим реєстратором у разі, якщо протягом одного року з дня здійснення державної реєстрації земельної ділянки речове право на ділянку не зареєстровано з вини заявника (п.10 ст. 24 ЗУ «Про Державний земельний кадастр»).

5. Зазначений  дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність не дає громадянам право володіти , розпоряджатися та користуватися  вказаною ділянкою до моменту державної реєстрації цих прав у відповідності до чинного законодавства України.

 

 

Сільський голова                                       Т.І.Мехед

 

 

 

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Сорок  сьома  сесія  06  скликання

 

    РІШЕННЯ

 

 від  27 червня 2014року.                                                                              № 1550

«Про надання дозволу на розробку

проекту  відведення  земельної ділянки  

 у власність  в межах с.Рожни  , на території

 Рожнівської сільської ради .»

 

        Розглянувши   заяву  громадянина  Курбатова Сергія Миколайовича, про надання  дозволу  на розробку проекту  землеустрою  щодо відведення земельної ділянки  у власність  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд  та доданих до них матеріалів, керуючись ст. 25 Закону України  «Про землеустрій» ст.26 Закону України „ Про місцеве  самоврядування в Україні. ” Закону України «Про Державний земельний кадастр» ст.12,40,118,121,186 Земельного кодексу України, враховуючи позитивні висновки та рекомендації постійної депутатської комісії з питань  агропромислового комплексу, соціального розвитку села  та екології,  сесія Рожнівської сільської ради

ВИРІШИЛА:

 

1. Надати  дозвіл громадянину Курбатову Сергію Миколайовичу   на розробку проекту землеустрою щодо  відведення земельної  ділянки  площею 0,1000га   за рахунок земель  комунальної власності для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд ( відпрацьовані торфорозробки)  в межах  с. Рожни  вул. Торфова діл.3   Рожнівської сільської ради Броварського району Київської області .

2. Рекомендувати громадянам  замовити розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки в осіб, які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання землевпорядно-геодезичних видів робіт.

3.Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки розробити та погодити його згідно норм чинного законодавства України.

4. Попередити громадянина  про те, що державна реєстрація  земельної ділянки скасовується Державним  кадастровим реєстратором у разі, якщо протягом одного року з дня здійснення державної реєстрації земельної ділянки речове право на ділянку не зареєстровано з вини заявника (п.10 ст. 24 ЗУ «Про Державний земельний кадастр»).

5. Зазначений  дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність не дає громадянам право володіти , розпоряджатися та користуватися  вказаною ділянкою до моменту державної реєстрації цих прав у відповідності до чинного законодавства України.

 

 

Сільський голова                                       Т.І.Мехед

 

 

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Сорок  сьома  сесія  06  скликання

 

    РІШЕННЯ

 

 від  27 червня 2014року.                                                                              № 1551 

«Про надання дозволу на розробку

проекту  відведення  земельної ділянки  

 у власність  в межах с.Рожни  , на території

 Рожнівської сільської ради .»

 

        Розглянувши   заяву  громадянки  Шморгун Наталії Вікторівни, про надання  дозволу  на розробку проекту  землеустрою  щодо відведення земельної ділянки  у власність  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд  та доданих до них матеріалів, керуючись ст. 25 Закону України «Про землеустрій» ст.26 Закону України „ Про місцеве  самоврядування в Україні. ” Закону України «Про Державний земельний кадастр» ст.12,40,118,121,186 Земельного кодексу України, враховуючи позитивні висновки та рекомендації постійної депутатської комісії з питань  агропромислового комплексу, соціального розвитку села  та екології,  сесія Рожнівської сільської ради

   

ВИРІШИЛА:

 

1. Надати  дозвіл громадянину  Шморгун Наталії Вікторівні   на розробку проекту землеустрою щодо  відведення земельної  ділянки  площею 0,1000га   за рахунок земель  комунальної власності для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд ( забудовані землі)  в межах  с. Рожни  вул. Лісова , 20 кв. 3 Рожнівської сільської ради Броварського району Київської області а саме :

2. Рекомендувати громадянам  замовити розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки в осіб, які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання землевпорядно-геодезичних видів робіт.

3.Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки розробити та погодити його згідно норм чинного законодавства України.

4. Попередити громадянина  про те, що державна реєстрація  земельної ділянки скасовується Державним  кадастровим реєстратором у разі, якщо протягом одного року з дня здійснення державної реєстрації земельної ділянки речове право на ділянку не зареєстровано з вини заявника (п.10 ст. 24 Закону України «Про Державний земельний кадастр»).

5. Зазначений  дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність не дає громадянам право володіти , розпоряджатися та користуватися  вказаною ділянкою до моменту державної реєстрації цих прав у відповідності до чинного законодавства України.

 

Сільський голова                                       Т.І.Мехед

 

 

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Сорок  сьома  сесія  06  скликання

 

    РІШЕННЯ

 

 від  27 червня 2014року.                                                                              № 1552 

«Про надання дозволу на розробку

проекту  відведення  земельної ділянки  

 у власність  в межах с.Рожни  , на території

 Рожнівської сільської ради .»

 

        Розглянувши   заяву  громадянина  Подгорного Владислава  Сергійовича, про надання  дозволу  на розробку проекту  землеустрою  щодо відведення земельної ділянки  у власність  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд  та доданих до них матеріалів, керуючись ст. 25 Закону України  «Про землеустрій» ст.26 Закону України „ Про місцеве  самоврядування в Україні. ” Закону України «Про Державний земельний кадастр» ст.12,40,118,121,186 Земельного кодексу України, враховуючи позитивні висновки та рекомендації постійної депутатської комісії з питань  агропромислового комплексу, соціального розвитку села  та екології,  сесія Рожнівської сільської ради

   

ВИРІШИЛА:

 

1. Дати  дозвіл громадянину  Подгорному Владиславу Сергійовичу  на розробку проекту землеустрою щодо  відведення земельної  ділянки  площею 0,1000га   за рахунок земель  комунальної власності для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд ( сіножаті)  в межах  с. Рожни  вул. Партизанська  діл.  2 Рожнівської сільської ради Броварського району Київської області а саме :

2. Рекомендувати громадянам  замовити розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки в осіб, які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання землевпорядно-геодезичних видів робіт.

3.Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки розробити та погодити його згідно норм чинного законодавства України.

4. Попередити громадянина  про те, що державна реєстрація  земельної ділянки скасовується Державним  кадастровим реєстратором у разі, якщо протягом одного року з дня здійснення державної реєстрації земельної ділянки речове право на ділянку не зареєстровано з вини заявника (п.10 ст. 24 ЗУ «Про Державний земельний кадастр»).

5. Зазначений  дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність не дає громадянам право володіти , розпоряджатися та користуватися  вказаною ділянкою до моменту державної реєстрації цих прав у відповідності до чинного законодавства України.

 

 

Сільський голова                                       Т.І.Мехед

 

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Сорок  сьома  сесія  06  скликання

 

    РІШЕННЯ

 

 від  27 червня 2014року.                                                                              № 1553 

«Про надання дозволу на розробку

проекту  відведення  земельної ділянки  

 у власність  в межах с.Рожни  , на території

 Рожнівської сільської ради .»

 

        Розглянувши   заяву  громадянки Шморгун  Олександри Олександрівни, про надання  дозволу  на розробку проекту  землеустрою  щодо відведення земельної ділянки  у власність  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд  та доданих до них матеріалів, керуючись ст. 25 Закону України  «Про землеустрій» ст.26 Закону України „ Про місцеве  самоврядування в Україні. ” Закону України «Про Державний земельний кадастр» ст.12,40,118,121,186 Земельного кодексу України, враховуючи позитивні висновки та рекомендації постійної депутатської комісії з питань  агропромислового комплексу, соціального розвитку села  та екології,  сесія Рожнівської сільської ради

   

ВИРІШИЛА:

 

1. Дати  дозвіл громадянці  Шморгун Олександрі Олександрівні  на розробку проекту землеустрою щодо  відведення земельної  ділянки  площею 0,1000га   за рахунок земель  комунальної власності для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд ( сіножаті)  в межах  с. Рожни  вул. Партизанська  діл. 1 Рожнівської сільської ради Броварського району Київської області.

2. Рекомендувати громадянам  замовити розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки в осіб, які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання землевпорядно-геодезичних видів робіт.

3.Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки розробити та погодити його згідно норм чинного законодавства України.

4. Попередити громадянина  про те, що державна реєстрація  земельної ділянки скасовується Державним  кадастровим реєстратором у разі, якщо протягом одного року з дня здійснення державної реєстрації земельної ділянки речове право на ділянку не зареєстровано з вини заявника (п.10 ст. 24 ЗУ «Про Державний земельний кадастр»).

5. Зазначений  дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність не дає громадянам право володіти , розпоряджатися та користуватися  вказаною ділянкою до моменту державної реєстрації цих прав у відповідності до чинного законодавства України.

 

 

Сільський голова                                       Т.І.Мехед

 

 

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Сорок  сьома  сесія  06  скликання

 

    РІШЕННЯ

 

 від  27 червня 2014року.                                                                                 1554

«Про надання дозволу на розробку

проекту  відведення  земельної ділянки  

 у власність  в межах с.Рожни  , на території

 Рожнівської сільської ради .»

 

        Розглянувши   заяву  громадянина  Березанського  Юрія  Миколайовича, про надання  дозволу  на розробку проекту  землеустрою  щодо відведення земельної ділянки  у власність  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд  та доданих до них матеріалів, керуючись ст. 25 Закону України  «Про землеустрій» ст.26 Закону України „ Про місцеве  самоврядування в Україні. ” Закону України «Про Державний земельний кадастр» ст.12,40,118,121,186 Земельного кодексу України, враховуючи позитивні висновки та рекомендації постійної депутатської комісії з питань  агропромислового комплексу, соціального розвитку села  та екології,  сесія Рожнівської сільської ради

   

ВИРІШИЛА:

 

1. Дати  дозвіл громадянину  Березанському  Юрію Миколайовичу  на розробку проекту землеустрою щодо  відведення земельної  ділянки  площею 0,1080га   за рахунок земель  комунальної власності для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд ( сіножаті)  в межах  с. Рожни  вул. Партизанська  діл. 4  Рожнівської сільської ради Броварського району Київської області.

2. Рекомендувати громадянам  замовити розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки в осіб, які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання землевпорядно-геодезичних видів робіт.

3.Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки розробити та погодити його згідно норм чинного законодавства України.

4. Попередити громадянина  про те, що державна реєстрація  земельної ділянки скасовується Державним  кадастровим реєстратором у разі, якщо протягом одного року з дня здійснення державної реєстрації земельної ділянки речове право на ділянку не зареєстровано з вини заявника (п.10 ст. 24 ЗУ «Про Державний земельний кадастр»).

5. Зазначений  дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність не дає громадянам право володіти , розпоряджатися та користуватися  вказаною ділянкою до моменту державної реєстрації цих прав у відповідності до чинного законодавства України.

 

 

Сільський голова                                       Т.І.Мехед

 

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Сорок  сьома  сесія  06  скликання

 

    РІШЕННЯ

 

 від  27 червня 2014року.                                                                                1555

«Про надання дозволу на розробку

проекту  відведення  земельної ділянки  

 у власність  в межах с.Рожни  , на території

 Рожнівської сільської ради .»

 

        Розглянувши   заяву  громадянки Дубовської Наталії Ігнатівни, про надання  дозволу  на розробку проекту  землеустрою  щодо відведення земельної ділянки  у власність  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд  та доданих до них матеріалів, керуючись ст. 25 Закону України  «Про землеустрій» ст.26 Закону України „ Про місцеве  самоврядування в Україні. ” Закону України «Про Державний земельний кадастр» ст.12,40,118,121,186 Земельного кодексу України, враховуючи позитивні висновки та рекомендації постійної депутатської комісії з питань  агропромислового комплексу, соціального розвитку села  та екології,  сесія Рожнівської сільської ради

   

ВИРІШИЛА:

 

1. Дати  дозвіл громадянці  Дубовській Наталії Ігнатівні  на розробку проекту землеустрою щодо  відведення земельної  ділянки  площею 0,1172га   за рахунок земель  комунальної власності для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд  в межах  с. Рожни  вул. Торфова діл.6 Рожнівської сільської ради Броварського району Київської області.

2. Рекомендувати громадянам  замовити розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки в осіб, які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання землевпорядно-геодезичних видів робіт.

3.Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки розробити та погодити його згідно норм чинного законодавства України.

4. Попередити громадянина  про те, що державна реєстрація  земельної ділянки скасовується Державним  кадастровим реєстратором у разі, якщо протягом одного року з дня здійснення державної реєстрації земельної ділянки речове право на ділянку не зареєстровано з вини заявника (п.10 ст. 24 ЗУ «Про Державний земельний кадастр»).

5. Зазначений  дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність не дає громадянам право володіти , розпоряджатися та користуватися  вказаною ділянкою до моменту державної реєстрації цих прав у відповідності до чинного законодавства України.

 

 

Сільський голова                                       Т.І.Мехед

 

 

 

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Сорок  сьома  сесія  06  скликання

 

    РІШЕННЯ

 

 від  27 червня 2014року.                                                                              № 1556 

«Про надання дозволу на розробку

проекту  відведення  земельної ділянки  

 у власність  в межах с.Рожни  , на території

 Рожнівської сільської ради .»

 

        Розглянувши   заяву  громадянина  Закієва Руслана Руслановича, про надання  дозволу  на розробку проекту  землеустрою  щодо відведення земельної ділянки  у власність  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд  та доданих до них матеріалів, керуючись ст. 25 Закону України  «Про землеустрій» ст.26 Закону України „ Про місцеве  самоврядування в Україні. ” Закону України «Про Державний земельний кадастр» ст.12,40,118,121,186 Земельного кодексу України, враховуючи позитивні висновки та рекомендації постійної депутатської комісії з питань  агропромислового комплексу, соціального розвитку села  та екології,  сесія Рожнівської сільської ради

   

ВИРІШИЛА:

 

1. Дати  дозвіл громадянину  Закієву Руслану Руслановичу   на розробку проекту землеустрою щодо  відведення земельної  ділянки  площею 0,1172га   за рахунок земель  комунальної власності для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд  в межах  с. Рожни  вул. Торфова  діл. 7 Рожнівської сільської ради Броварського району Київської області.

2. Рекомендувати громадянам  замовити розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки в осіб, які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання землевпорядно-геодезичних видів робіт.

3.Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки розробити та погодити його згідно норм чинного законодавства України.

4. Попередити громадянина  про те, що державна реєстрація  земельної ділянки скасовується Державним  кадастровим реєстратором у разі, якщо протягом одного року з дня здійснення державної реєстрації земельної ділянки речове право на ділянку не зареєстровано з вини заявника (п.10 ст. 24 ЗУ «Про Державний земельний кадастр»).

5. Зазначений  дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність не дає громадянам право володіти , розпоряджатися та користуватися  вказаною ділянкою до моменту державної реєстрації цих прав у відповідності до чинного законодавства України.

 

 

Сільський голова                                       Т.І.Мехед

 

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Сорок  сьома  сесія  06  скликання

 

    РІШЕННЯ

 

 від  27 червня 2014року.                                                                              № 1557 

«Про надання дозволу на розробку

проекту  відведення  земельної ділянки  

 у власність  в межах с.Рожни  , на території

 Рожнівської сільської ради .»

 

        Розглянувши   заяву  громадянки  Писаренко Валентини Іванівни, про надання  дозволу  на розробку проекту  землеустрою  щодо відведення земельної ділянки  у власність  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд  та доданих до них матеріалів, керуючись ст. 25 Закону України  «Про землеустрій» ст.26 Закону України „ Про місцеве  самоврядування в Україні. ” Закону України «Про Державний земельний кадастр» ст.12,40,118,121,186 Земельного кодексу України, враховуючи позитивні висновки та рекомендації постійної депутатської комісії з питань  агропромислового комплексу, соціального розвитку села  та екології,  сесія Рожнівської сільської ради

   

ВИРІШИЛА:

 

1. Дати  дозвіл громадянці  Писаренко Валентині Іванівні  на розробку проекту землеустрою щодо  відведення земельної  ділянки  площею 0,1067га   за рахунок земель  комунальної власності для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд ( сіножаті)  в межах  с. Рожни  вул. Партизанська  діл. 5 Рожнівської сільської ради Броварського району Київської області.

2. Рекомендувати громадянам  замовити розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки в осіб, які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання землевпорядно-геодезичних видів робіт.

3.Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки розробити та погодити його згідно норм чинного законодавства України.

4. Попередити громадянина  про те, що державна реєстрація  земельної ділянки скасовується Державним  кадастровим реєстратором у разі, якщо протягом одного року з дня здійснення державної реєстрації земельної ділянки речове право на ділянку не зареєстровано з вини заявника (п.10 ст. 24 ЗУ «Про Державний земельний кадастр»).

5. Зазначений  дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність не дає громадянам право володіти , розпоряджатися та користуватися  вказаною ділянкою до моменту державної реєстрації цих прав у відповідності до чинного законодавства України.

 

 

Сільський голова                                       Т.І.Мехед

 

 

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

  Сорок сьома сесія  06  скликання

 

  РІШЕННЯ

 

 від  27 червня  2014року.                                                                              № 1558 

«Про надання дозволу на розробку

проекту  відведення  земельних ділянок  

 у власність   в межах с. Рожни  , на території

 Рожнівської сільської ради .»

 

        Розглянувши   заяву громадянки  Симоненко Марини Сергіївни, про надання  дозволу  на розробку проекту  землеустрою  щодо відведення земельної  ділянки  у власність площею 0,0465га для ведення  особистого селянського господарства в межах с.Рожни по вул. Річна, 4  Броварського району Київської області та доданих до них матеріалів, керуючись ст. 25 Закону України «Про землеустрій» ст.26 Закону України „ Про  місцеве самоврядування в Україні. ” Закону України «Про Державний земельний кадастр» ст.12,40,118,121,186  Земельного кодексу України, враховуючи позитивні висновки та рекомендації постійної депутатської комісії з питань  агропромислового комплексу, соціального розвитку села  та екології,  сесія Рожнівської сільської ради

 

ВИРІШИЛА:

1. Дати  дозвіл громадянці  Симоненко Марині Сергіївні  на розробку проекту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки площею 0,0465га   за рахунок земель  комунальної власності для ведення  особистого селянського господарства в межах 

с. Рожни по вул. Річна, 4   Броварського району Київської області.

2. Рекомендувати громадянам  замовити розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки в осіб, які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання землевпорядно-геодезичних видів робіт.

3.Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки розробити та погодити його згідно норм чинного законодавства України.

4. Попередити громадян про те, що  державна реєстрація  земельної ділянки скасовується Державним  кадастровим реєстратором у разі, якщо протягом одного року з дня здійснення державної реєстрації земельної ділянки речове право на ділянку не зареєстровано з вини заявника (п.10 ст. 24 З У «Про Державний земельний кадастр»).

5. Зазначений  дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність не дає громадянам право володіти , розпоряджатися та користуватися  вказаною ділянкою до моменту державної реєстрації цих прав у відповідності до чинного законодавства України.

 

 

                           Сільський голова                                       Т.І.Мехед

 

 

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

  Сорок сьома сесія  06  скликання

 

 РІШЕННЯ

 

 від  27 червня  2014року.                                                                              №1559

«Про надання дозволу на розробку

проекту  відведення  земельних ділянок  

 у власність   в межах с. Рожни  , на території

 Рожнівської сільської ради .»

        Розглянувши   заяву громадянки  Шакун Лілії Володимирівни, про надання  дозволу  на розробку проекту  землеустрою  щодо відведення земельної  ділянки  у власність площею 0,0321га для ведення  особистого селянського господарства в межах с.Рожни по  пров. Хутірський, 33  Броварського району Київської області та доданих до них матеріалів, керуючись ст. 25 Закону України  «Про землеустрій» ст.26 Закону України „ Про місцеве  самоврядування в Україні. ” Закону України «Про Державний земельний кадастр» ст.12,40,118,121,186 Земельного кодексу України, враховуючи позитивні висновки та рекомендації постійної депутатської комісії з питань  агропромислового комплексу соціального розвитку села  та екології,  сесія Рожнівської сільської ради

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Дати  дозвіл громадянці Шакун Лілії Володимирівні  на розробку проекту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки площею 0,0321га  за рахунок земель  комунальної власності для ведення  особистого селянського господарства в межах 

с. Рожни по пров. Хутірський, 33   Броварського району Київської області.

2. Рекомендувати громадянам  замовити розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки в осіб, які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання землевпорядно-геодезичних видів робіт.

3.Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки розробити та погодити його згідно норм чинного законодавства України.

4. Попередити громадян про те, що  державна реєстрація  земельної ділянки скасовується Державним  кадастровим реєстратором у разі, якщо протягом одного року з дня здійснення державної реєстрації земельної ділянки речове право на ділянку не зареєстровано з вини заявника (п.10 ст. 24 З У «Про Державний земельний кадастр»).

5. Зазначений  дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність не дає громадянам право володіти , розпоряджатися та користуватися  вказаною ділянкою до моменту державної реєстрації цих прав у відповідності до чинного законодавства України.

 

 

                           Сільський голова                                       Т.І.Мехед

 

 

 

 

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

  Сорок сьома сесія  06  скликання

 

   РІШЕННЯ

 

 від  27 червня  2014року.                                                                              № 1560

«Про надання дозволу на розробку

проекту  відведення  земельних ділянок  

 у власність   в межах с. Рожни  , на території

 Рожнівської сільської ради .»

 

        Розглянувши   заяву громадянки  Чернобровкиної Юлії Олександрівни, про надання  дозволу  на розробку проекту  землеустрою  щодо відведення земельної  ділянки  у власність площею 0,0250га для ведення  особистого селянського господарства в межах с.Рожни по вул. 3 Північна  Броварського району Київської області та доданих до них матеріалів, керуючись ст. 25 Закону України «Про землеустрій» ст.26 Закону України „ Про місцеве  самоврядування в Україні. ” Закону України «Про Державний земельний кадастр» ст.12,40,118,121,186 Земельного кодексу України, враховуючи позитивні висновки та рекомендації постійної депутатської комісії з питань  агропромислового комплексу, соціального розвитку села  та екології,  сесія Рожнівської сільської ради

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Надати  дозвіл громадянці Чернобровкиній Юлії Олександрівні  на розробку проекту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки площею 0,0250га   за рахунок земель  комунальної власності для ведення  особистого селянського господарства в межах 

с. Рожни по вул. 3 Північна   Броварського району Київської області.

2. Рекомендувати громадянам  замовити розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки в осіб, які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання землевпорядно-геодезичних видів робіт.

3.Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки розробити та погодити його згідно норм чинного законодавства України.

4. Попередити громадян про те, що  державна реєстрація  земельної ділянки скасовується Державним  кадастровим реєстратором у разі, якщо протягом одного року з дня здійснення державної реєстрації земельної ділянки речове право на ділянку не зареєстровано з вини заявника (п.10 ст. 24 З У «Про Державний земельний кадастр»).

5. Зазначений  дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність не дає громадянам право володіти , розпоряджатися та користуватися  вказаною ділянкою до моменту державної реєстрації цих прав у відповідності до чинного законодавства України.

 

                           Сільський голова                                       Т.І.Мехед

 

 

 

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Сорок сьома сесія  06 скликання

 

РІШЕННЯ

 

 

   від 27 червня  2014 року                                                                               №1561

 

«Про надання дозволу на розробку

проекту  відведення  земельних ділянок  

 у власність   в межах с. Рожни  , на території

 Рожнівської сільської ради .»

 

        Розглянувши   заяву громадянки  Коваль Любов Андріївни, про надання  дозволу  на розробку проекту  землеустрою  щодо відведення земельної  ділянки  у власність площею 0,0120га для ведення  особистого селянського господарства в межах с.Рожни по вул. 3 Лугова   Броварського району Київської області та доданих до них матеріалів, керуючись ст. 25 Закону України  «Про землеустрій» ст.26 Закону України „ Про місцеве  самоврядування в Україні. ” Закону України «Про Державний земельний кадастр» ст.12,40,118,121,186 Земельного кодексу України, враховуючи позитивні висновки та рекомендації постійної депутатської комісії з питань  агропромислового комплексу, соціального розвитку села  та екології,  сесія Рожнівської сільської ради

ВИРІШИЛА:

 

1. Дати  дозвіл громадянці Коваль Любов Андріївні  на розробку проекту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки площею 0,0120га   за рахунок земель  комунальної власності для ведення  особистого селянського господарства в межах 

с. Рожни по вул. 3 Лугова   Броварського району Київської області.

2. Рекомендувати громадянину   замовити розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки в осіб, які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання землевпорядно-геодезичних видів робіт.

3.Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки розробити та погодити його згідно норм чинного законодавства України.

4. Попередити громадян про те, що  державна реєстрація  земельної ділянки скасовується Державним  кадастровим реєстратором у разі, якщо протягом одного року з дня здійснення державної реєстрації земельної ділянки речове право на ділянку не зареєстровано з вини заявника (п.10 ст. 24 З У «Про Державний земельний кадастр»).

5. Зазначений  дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність не дає громадянам право володіти , розпоряджатися та користуватися  вказаною ділянкою до моменту державної реєстрації цих прав у відповідності до чинного законодавства України.

 

 

                           Сільський голова                                       Т.І.Мехед

 

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

  Сорок сьома  сесія  06 скликання

 

                                                      РІШЕННЯ

                                                                                                           

 від  27 червня  2014 року                                                                  № 1562

 

« Про відмову у виділенні  земельних  

ділянок у власність за рахунок земель

комунальної власності .»

 

 

           Розглянувши  заяви громадян  Жигун Сергія Сергійовича про виділення  земельної   ділянки площею 0,2500га,  для  будівництва  і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  та  гр. Зніщенка Миколи Павловича  про  виділення  земельних ділянок для будівництва  і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд,  для індивідуального господарства  в межах села Рожни  ,  із  земель комунальної власності Рожнівської  сільської ради та  враховуючи те, що на даний час відсутній розроблений детальний план житлової забудови, а до звернень  не надано графічні матеріали із зазначенням бажаного місця  розташування земельних  ділянок,  керуючись ст.12 ,118 121,186 Земельного кодексу України ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи  висновки та рекомендації постійної депутатської комісії з питань  агропромислового комплексу, соціального розвитку села  та екології,  сесія Рожнівської сільської ради

 

 

В И Р І Ш И Л А :

 

1.Відмовити  гр. Жигун Сергію Сергійовичу у виділенні  земельної    ділянки  площею  0,2500га   для  будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  та  гр. Зніщенко  Миколі  Павловичу у  виділенні земельних ділянок для  будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, для  індивідуального господарства , із земель комунальної власності Рожнівської   сільської ради  в межах села Рожни , в зв’язку з вище вказаних причин.   

 

 

 Сільський голова                                      Т.І.Мехед

 

 

 

 

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

  Сорок сьома  сесія  06 скликання

 

                                                      РІШЕННЯ

                                                                                                           

 від  27 червня  2014 року                                                                  № 1563

 

« Про відмову у виділенні  земельної 

ділянки у власність за рахунок земель

комунальної власності .»

 

 

           Розглянувши  заяву   громадянки Макаренко Надії Іванівни   про виділення  земельної   ділянки площею 0,2001га, із  земель комунальної власності Рожнівської  сільської ради  для  ведення особистого селянського господарства  в межах села Рожни по вул. Рибальська ,  та  враховуючи те, що  зазначена земельна ділянка згідно генерального плану відноситься до земель загального користування ( проїзд), керуючись ст.12 ,118  Земельного кодексу України ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи  висновки та рекомендації постійної депутатської комісії з питань  агропромислового комплексу, соціального розвитку села  та екології,  сесія Рожнівської сільської ради