rozhni@i.ua (04594) 2-53-84

УКРАЇНА

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

 

Про стан законності, профілактики кримінальних правопорушень та корупції на території Рожнівської сільської ради

 

            Заслухавши та обговоривши інформацію  заступника керівника ГФ “ Деснянський патруль ” Ситник  Р.В. про стан законності, профілактики кримінальних правопорушень та корупції на території Рожнівської сільської ради враховуючи, що протягом 9 місяців 2014 року інструкторами ГФ “ Деснянський патруль ” спільно з дільничним інспектором       Майстренко В.В. проводилась робота щодо посилення захисту прав і свобод громадян, боротьби зі злочинністю та корупцією, зміцнення законності та правопорядку на території села. Зокрема до ГФ “ Деснянський патруль ” надійшло 97 звернень та повідомлень, з яких 39 телефонних та 58 на особистому прийомі. Було зроблено 74 виїзди, з них 23 по скаргам громадян, 51 - по телефонних повідомленнях про скоєння правопорушень. Проведено 79 профілактичних бесід з неповнолітніми схильними, до грубого порушення громадського порядку, разом з працівниками Броварського МВ складено 11 адмінпротоколів, керуючись ст. 38 Закону України ,,Про місцеве самоврядування в Україні ” сесія Рожнівської сільської ради,

 

ВИРІШИЛА:

 

1.    Інформацію заступника  керівника ГФ “ Деснянський патруль ” Ситник Р.В., про стан законності, профілактики кримінальних правопорушень та корупції на території Рожнівської сільської ради прийняти до відома.

2.    Вжити заходів до посилення контролю за додержанням правил роздрібної торгівлі алкогольними напоями, притягнення винних осіб до відповідальності та за їх порушення,особливо за продаж спиртних напоїв неповнолітнім.

3.    Поновити патрулювання території с. Рожни у нічний час.

4.    Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань освіти, охорони здоров’я, материнства і дитинства та соціального захисту населення.

 

 

Сільський голова                                       Т.І.Мехед

 

 

 

 

Секретар сільської ради ____________ В.В. Кримець

с.Рожни

від  30 вересня 2014 року

№ 1602  49 сесія 06 скликання

УКРАЇНА

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

 

“ Про роботу  комунального підприємства “ Рожнівське ””

 

               

Заслухавши та обговоривши інформацію  директора  комунального підприємства         “ Рожнівське ”  про пророблену роботу за 8 місяців 2014 року , враховуючи, що за даний  період комунальне підприємство отримало доходів на суму 601983,22 грн,  дебіторська та кредиторська заборгованість відсутня , керуючись  ст.26 Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні ” сесія Рожнівської сільської ради

 

 

 

ВИРІШИЛА:

 

1.      Звіт про пророблену роботу комунальним підприємством “ Рожнівське ” прийняти до відома.

2.      Роботу комунального підприємства  “ Рожнівське ” вважати задовільною.

 

 

 

 

Сільський голова                                       Т.І.Мехед 

 

 

 

 

Секретар сільської ради ____________В.В. Кримець

с.Рожни

від  30 вересня 2014 року

№ 1603 49 сесія 06 скликання

УКРАЇНА

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

 

“ Звіт постійної депутатської комісії з питань реформування економіки, підтримки підприємництва, середнього та малого бізнесу

Заслухавши та обговоривши звіт Кабиша Володимира Михайловича,  голови постійної депутатської комісії з питань реформування економіки, підтримки підприємництва, середнього та малого бізнесу про проведену роботу , керуючись ст. 26, 47 Закону України      “ Про місцеве самоврядування в Україні ” сесія сільської ради

ВИРІШИЛА:

1.      Прийняти до відома звіт Кабиша Володимира Михайловича,  голови постійної депутатської комісії з питань реформування економіки, підтримки підприємництва, середнього та малого бізнесу  про проведену роботу (Додаток 1).

2.      Роботу постійної депутатської комісії з питань реформування економіки, підтримки підприємництва, середнього та малого бізнесу вважати задовільною. 

 

 

 

                                           Сільський голова                                     Т.І.Мехед 

 

 

 

 

Секретар сільської ради ____________ В.В. Кримець

с.Рожни

від  30 вересня 2014 року

№ 1604  49 сесія   06 скликання

 

 

Додаток 1

до рішення 47 сесії 06 скликання

Рожнівської сільської ради

“ Звіт постійної депутатської комісії з питань реформування економіки, підтримки підприємництва, середнього та малого бізнесу від 30.09. 2014 року за № 1604

 

 

З В І Т

постійної депутатської комісії з питань реформування економіки, підтримки підприємництва, середнього та малого бізнесу

Постійна депутатська комісії з питань реформування економіки, підтримки підприємництва, середнього та малого бізнесу, затверджена рішенням Рожнівської сільської ради сільської ради від 18.11.2010 № 3 “ Про затвердження складу постійних депутатських комісій Рожнівської сільської ради ”.

До складу постійної депутатської комісії з питань  реформування економіки, підтримки підприємництва, середнього та малого бізнесу входять депутати Рожнівської сільської ради:

1.      Голова комісії:        Кабиш Володимир Михайлович

2.      Секретар:               Гаврушенко Тетяна Іванівна

3.      Члени комісії:         Бещук Андрій Андрійович

                                      Мичак Віктор Васильович

 

Постійна комісія з питань реформування економіки, підтримки підприємництва, середнього та малого бізнесу керується Конституцією України, Законом України  “ Про місцеве самоврядування в Україні ”, іншими законами України, що мають відношення до питань діяльності постійної комісії.                                                                            

На засіданнях комісії попередньо розглядаються та обговорюються програми, положення, статути, що виносяться на розгляд сесії, голова комісії постійно приймає участь у засіданні  депутатської комісія з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, соціального розвитку села та екології. Постійно контролюються питання, що відносяться до функціональної  спрямованості комісії. Комісія з питань реформування економіки, підтримки підприємництва, середнього та малого бізнесу свою роботу проводить у тісній взаємодії з суб’єктами підприємництва, торгівлі, побуту та захисту прав споживачів, виконавчим органом сільської ради. На даний час вся увага комісії спрямована на співпрацю з місцевими підприємцями з приводу зібрання допомоги для проведення АТО. Проводиться роз’яснювальна робота серед населення з даного питання.

Основною формою роботи постійної комісії є засідання  та виїзді обстеження. На виїзних обстеженнях проводяться обстеження закладів торгівлі та кафе з метою роз’яснювальної роботи з приводу дотримання чинного законодавства у сфері торгівлі та обслуговування населення.

Постійна комісія весь час здійснює контроль за виконанням рішень сільської ради, які належать до її відання.

 

 

 

 

Голова  комісії                                   В.М. Кабиш

 

           

 

 

УКРАЇНА

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

 

“ Про внесення змін до рішення №1346 від 24 січня 2014 року про сільський бюджет на 2014 рік ”

 

Відповідно до пункту 23 частини 1 статті 26 Закону України від 21.05.1997 року              № 280/97 Верховної ради “ Про місцеве самоврядування в Україні ” частини 9 статті 75, статей 76 та 77 Бюджетного кодексу України, Закону України “ Про державний бюджет  України на 2014 р ”, враховуючи висновки постійної  депутатської комісії з питань бюджету, фінансів та цін Рожнівська сільська рада

 

ВИРІШИЛА

 

Внести зміни до рішення № 1346 від 24.01.2014. про сільський бюджет на 2014 рік , а саме:

1.    Виділити кошти на підготовку об’єкту газопостачання котельні Рожнівського ФАП   с. Рожни , згідно листа Комунального закладу “ Броварського районного центру первинної медико-санітарної допомоги ” від 19.09.2014 за № 620 в сумі 1000,00 грн., та на закупку медикаментів в сумі 3000,00 грн., та бензину в сумі 6000,00 грн. для Рожнівської мед. амбулаторії, згідно звернення головного лікаря Рожнівської мед. амбулаторії, за рахунок зменшення коштів виділених на придбання матеріалів.

2.     Перемістити кошти загального фонду бюджету Рожнівської сільської ради

                              КФК 110502  КЕКВ 2282 - - 20000,00

                              КФК 250380 КЕКВ 2620 - + 10000,00

3.    Внести зміни до програми “ Шкільний автобус ” у зв’язку з продовженням маршруту.

                              КФК 250404 КЕКВ2282 - + 10000,00

4.     Додатки  2,3,8  до цього рішення є його невід’ємною частиною.

 

5.    Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну  депутатську комісію з питань бюджету, фінансів та цін.

 

 

 

 

Сільський голова                                        Т.І.Мехед 

 

 

 

 

Головний бухгалтер  ____________ Г.М. Батюк

с.Рожни

від  30 вересня 2014 року

№ 1605 49 сесія 06 скликання


УКРАЇНА

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

 

“ Про  розірвання контракту з директором комунального підприємства “ Рожнівське ””

 

               

Заслухавши та обговоривши заяву директора комунального підприємства                      “ Рожнівське ” Міненка Віталія Леонідовича  про розірвання контракту з Рожнівською сільською радою, керуючись пп.б п.22  ст.5 Контракту з директором комунального підприємства “ Рожнівське ” та Рожнівською сільською радою від 14.05.2012 р.  , ст.26 Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні ” сесія Рожнівської сільської ради

 

 

 

ВИРІШИЛА:

 

1.      Розірвати контракт з Міненком Віталієм Леонідовичем  директором комунального підприємства “Рожнівське ” , за згодою сторін з 30.09.2014 року. 

 

 

 

Сільський голова                                        Т.І.Мехед

 

 

 

 

 

 

Секретар сільської ради ____________

с.Рожни

від  30 вересня 2014 року

№ 1606  49 сесія   06 скликання

УКРАЇНА

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

 

“ Про заключення  контракту з директором комунального підприємства “ Рожнівське ””

 

               

Заслухавши та обговоривши заяву Кабиша Володимира Михайловича про заключення  контракту з Рожнівською сільською радою  на посаду директора  комунального підприємства “ Рожнівське ” керуючись  ст.26 Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні ” сесія Рожнівської сільської ради

 

 

 

ВИРІШИЛА:

 

1.      Заключити  контракт з Кабишем Володимиром Михайловичем  на посаду директора комунального підприємства “Рожнівське ” з 01.10.2014 року.

 

 

 

Сільський голова                                        Т.І.Мехед

 

 

 

 

Секретар сільської ради ____________

с.Рожни

від  30 вересня 2014 року

№ 1607  49 сесія   06 скликання

УКРАЇНА

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

 

“ Про корегування тарифів КП “Рожнівське” на перевезення школярів ”

 

               

Заслухавши та обговоривши лист комунального підприємства “ Рожнівське ”  про  корегування тарифів на перевезення школярів у зв’язку з підвищенням цін на паливо, враховуючи висновки постійної депутатської комісії з питань бюджету, фінансів та цін керуючись ст.26 Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні ” сесія Рожнівської сільської ради

 

 

 

ВИРІШИЛА:

 

1.      Зкорегувати тарифи на перевезення школярів з 01 жовтня 2014 року в розмірі 7,55 грн. за 1 км.

2.      Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань бюджету, фінансів та цін.

 

 

 

Сільський голова                                        Т.І.Мехед 

 

 

 

 

 

Секретар сільської ради ____________В.В. Кримець

с.Рожни

від  30 вересня 2014 року

№ 1608 49 сесія   06 скликання

УКРАЇНА

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

 

“ Про прийняття до комунальної власності газопроводу середнього тиску”

 

               

Заслухавши та обговоривши лист КП “ Київський метрополітен ”  про прийняття до комунальної власності громади с. Рожни Броварського району Київської області газопроводу середнього тиску для газопостачання бази відпочинку “ Метро ”, керуючись ст.60  Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні ” сесія Рожнівської сільської ради

 

 

ВИРІШИЛА:

 

1.      Прийняти на баланс громади с. Рожни Броварського району Київської області газопровід середнього тису для газопостачання бази відпочинку “ Метро ” побудований у 2014 році.

2.      Виконавчому комітету Рожнівської сільської ради передати газопровід середнього тиску побудований у 2014 році на баланс Броварського ФЕГГ для газопостачання бази відпочинку “ Метро ”. 

 

 

 

 

Сільський голова                                       Т.І.Мехед 

 

 

 

 

 

 

Секретар сільської ради ____________В.В. Кримець

с.Рожни

від  30 вересня 2014 року

№ 1609  49 сесія 06 скликання

УКРАЇНА

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

 

“Про затвердження Програми енергоефективності Рожнівської сільської ради

на 2014 - 2015 роки ”

 

 

Заслухавши та обговоривши інформацію сільського голови про необхідність затвердження “ Програми енергоефективності Рожнівської сільської ради на 2014-2015 роки”, керуючись   ст. 26   Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні ”, сесія сільської ради, -

ВИРІШИЛА:

 

1.       Затвердити  Програму   енергоефективності Рожнівської сільської ради на 2014-2015 роки.

 

 

 

 

 

Сільський голова                                                  Т.І. Мехед

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Секретар сільської ради ____________В.В. Кримець

с.Рожни

від  30 вересня 2014 року

№ 1610  49 сесія   06 скликання

 


 

 

Паспорт

Програми енергоефективності Рожнівської сільської ради на

2014-2015 роки

1

Ініціатор розроблення Програми

Броварська районна державна адміністрація

2

Дата, номер і назва розпорядчого документа органу виконавчої влади про розроблення Програми

 

Розпорядження   Кабінету   Міністрів   України   від 11 лютого 2009 року № 159-р «Деякі питання реалізації державної політики у сфері ефективного використання паливно-енергетичних ресурсів», постанова Кабінету Міністрів України від 1 березня 2010 року № 243 «Про затвердження Державної цільової економічної програми енергоефективності на 2010-2015 роки» зі змінами від 14 липня 2010 року        №587.

3

Розробник Програми

 

Рожнівська сільська рада, КП „Рожнівське”

 

4

Співрозробники Програми

 

5

Відповідальний виконавець Програми

Рожнівська сільська рада. КП „Рожнівське”

 

6

Керівник Програми

Сільський голова

7

Учасники Програми

Виконком сільської ради, керівники   підприємств

8

Термін реалізації Програми

2014-2015 роки

9

Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації Програми, тис. грн.

всього,

у тому числі:

120,0

9.1

2014

20,0

9.2

2015

100,0


Примітка: * - сума без врахування виготовлення проектно-кошторисної документації (робочого проекту, техніко-економічного обгрунтування) та отримання висновку державної експертизи з енергозбереження.

1.      Очікувані   результати   виконання   програми   -   поліпшення   проблеми   ефективного використання паливно-енергетичних ресурсів.

2.      Термін проведення звітності: що півроку

 


Обґрунтування доцільності розроблення програми

Розробка програми дає можливість скоротити бюджетні видатки на використання паливно-енергетичних ресурсів в бюджетних установах та комунальних підприємствах за рахунок ефективного використання енергоносіїв, залучення альтернативних джерел енергії, скорочення рівня втрат паливно-енергетичних ресурсів.

Підстава розроблення програми

На виконання Розпорядження Кабінету Міністрів України від 11 лютого 2009 року № 159-р «Деякі питання реалізації державної політики у сфері ефективного використання паливно-енергетичних ресурсів», постанова Кабінету Міністрів України від 1 березня 2010 року № 243 «Про затвердження Державної цільової економічної програми енергоефективності на 2010-2015 роки»

Термін виконання

Термін реалізації Програми: з 2014 по 2015 роки

Обсяги та джерела фінансування

Заходами з реалізації Програми передбачається фінансування з:

-         місцевого бюджету;

-         інших джерел фінансування.

Обсяги коштів для реалізації Програми складають 0,0 тис. грн.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вступ

Програма енергоефективності Рожнівської сільської ради на 2014-2015 роки (надалі Програма) розроблена на виконання Законів України «Про енергозбереження» (74/94 ВР), «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо стимулювання заходів з енергозбереження» (760-V), «Про альтернативні джерела енергії» (55 5-IV), Указів Президента України від 28.02.2008р. №174/2008 «Про невідкладні заходи щодо забезпечення ефективного використання паливно-енергетичних ресурсів», від 28.07.2008р. №679/2008 «Про стан реалізації державної політики щодо забезпечення ефективного використання паливно-енергетичних ресурсів», Енергетичної стратегії України на період до 2030 року, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 15.03.2006р. №145 та Концепції Державної цільової економічної програми енергоефективності на 2011-2015 роки, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 19.08.2008р. №1446.

Програма призначена для активізації енергоефективності в селі Рожни. Програма являє собою механізм управління ефективністю використання енергії у бюджетній сфері.

Програма має обраховані показники планових обсягів фінансування на 2014-2015 роки та показники планових обсягів підвищення ефективності використання паливно-енергетичних ресурсів (ПЕР) для закладів бюджетної сфери села Рожни.

До Програми включені рекомендації по здійсненню проектів енергоефективності та завдання плану проектів та заходів на кожний рік.

1.     Загальні положення

Забезпечення енергетичної безпеки України в умовах ринкової економіки потребує вирішення певних стратегічних проблем, серед яких чільне місце займає проблема ефективності використання енергії. Україна більше як на 50% залежить від імпорту первинних ПЕР.

Ефективне використання паливно-енергетичних ресурсів, його економія, без сумніву, можна вважати головним важелем у подоланні кризи в економіці, досягненні соціальної, психологічної і політичної рівноваги в суспільстві.

Проблеми неефективного використання енергоресурсів є в усіх секторах економіки району і, в першу чергу, у виробництві, транспортуванні та споживанні теплоенергії. Це призводить до збільшення витрат енергоресурсів, які в структурі собівартості витрат на виробництво товарів та послуг неминуче призводять до зниження видатків місцевих бюджетів на оплату праці, соціальні виплати, зменшення обсягів власних обігових коштів, ускладнення інвестування в модернізацію виробничих фондів і технологій, низки інших негативних факторів.

Системи централізованого водопостачання та водовіведення характеризуться високою енергозатратністю, значними втратами води, моральною та фізичною зношеністю обладнання

Стрімке   зростання   вартості   енергоносіїв   гостро   ставить   проблему вирішення питання раціонального та ефективного використання ПЕР.

Необхідність скорочення питомого споживання паливно-енергетичних ресурсів є об’єктивно-необхідним фактором розвитку економіки, тобто питання економії є першочерговим у діяльності господарських і владних структур.

Дана Програма визначає засади, обсяги, показники, напрямки та завдання підвищення енергоефективності бюджетних закладів села Рожни.

Мета Програми - зменшення енергоємності виробництва одиниці продукції, виконаних робіт, наданих послуг; скорочення рівня виробничих витрат та невиробничих втрат ПЕР і води; оптимізація паливно-енергетичного балансу району; відносне скорочення бюджетних видатків на використання ПЕР та води в бюджетних установах; підвищення культури споживання.

Загальні засади та використані підходи:

 

        Застосування кращої практики України щодо ефективності споживання енергії бюджетними закладами.

        Переміщення акцентів на органи місцевого самоврядування щодо відповідальності за ефективне споживання енергії та відновлення енергетичного майна бюджетних закладів.

        Програма побудована за принципом відкритої системи, в яку в будь-який час можна вносити зміни та корективи.

        Подальший процес виконання програми зводиться до поступового покращення показників шляхом поетапного здійснення інвестиційних проектів.

        Програма складається з блоків - освіта, охорона здоров’я, культура, органи місцевого самоврядування.

        Програма спрямована на розвиток шляхом здійснення інвестиційних проектів спільного фінансування.

2.     Критерії оцінки досягнення мети Програми

 

Для приоритетних об’єктів бюджетної сфери критерієм підходу до реконструкції має виступати надійність теплопостачання разом з енергетичною ефективністю.

Перелік показників та примірні розрахунки, за якими здійснюватиметься кінцева оцінка досягнення мети Програми:

-         зменшення рівня втрат паливно-енергетичних ресурсів;

-         відносне скорочення обсягу бюджетних видатків;

-         обсяг залученого фінансування, яке спрямовуватиметься на фінансування заходів Програми;

забезпечення економії бюджетних коштів (за умови дотримання відповідних вимог щодо охорони праці, санітарних норм та правил тощо) на утримання бюджетних установ, за рахунок запровадження відповідних заходів та проектів.

 

3. Шляхи підвищення енергоефективності

 

-         Проведення енергоаудиту.

-         Модернізація діючих котелень, підвищення ефективності діючих систем теплопостачання.

-         Переведення котелень на альтернативні види палива.

-         Перекладка тепломереж, використання попередньо-ізольованих труб.

-         Утеплення та ущільнення будівель.

-         Заміна дверних блоків.

-         Заміна приладів освітлення.

Першочерговими напрямками впровадження енергоефективних

проектів

-         Для збереження теплової енергії здійснюватимуться заходи по утепленню входів та тепломереж, проводитиметься робота по ремонту та заміні трубопроводів теплопостачання

-         Скорочення споживання природного газу шляхом підвищення ефективності діючих котелень та переводом котелень на альтернативні види палива.

Для    бюджетних    установ    завданнями    технічного    (технологічного) характеру є такі заходи:

-         переведення власних паливних господарств на альтернативні види палива;

-         запровадження автономних систем електроопалення і водопідігріву акумуляційного типу;

-         встановлення приладів обліку теплової енергії, холодної води та двотарифних лічильників електроенергії;

-         заміна дверних блоків;

-         зовнішнє та внутрішнє утеплення стін;

-         модернізація чи заміна систем опалення в адміністративних будівлях;

-         заміна ламп розжарювання на енергоощадні лампи.

 

 

 

Секретар сільської ради                                          В.В. Кримець


УКРАЇНА

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

 

“ Про  встановлення розміру пайової участі ”

 

Заслухавши та обговоривши заяву гр. Колочавина Михайла Михайловича   щодо укладання Договору про пайову участь замовника у розвитку інфраструктури села Рожни, враховуючи позитивні висновки постійної депутатської комісії з  питань бюджету, фінансів та цін, керуючись ст.40 Закону України   “ Про регулювання містобудівної діяльності ”, ст.28, 31 Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні ” сесія Рожнівської сільської ради

 

ВИРІШИЛА:

 

1.      Доручити сільському голові Мехед Т.І. укласти Договір про пайову участь замовника у розвитку інфраструктури села Рожни у визначені чинним законодавством терміни.

2.      Встановити гр. Колочавину М.М. процентну величину для розрахунку суми пайової участі  в розвитку інфраструктури с. Рожни  в розмірі 4% від локального кошторису на будівельні роботи на будівництво індивідуального житлового будинку  в с. Рожни Броварського району Київської області по вул. Літківська, 10 з урахуванням витрат на придбання земельної ділянки та без врахування  витрат пов’язаних зі звільненням будівельного майданчика від будівель, споруд та інженерних мереж, влаштування внутрішніх і поза майданчикових інженерних мереж, споруд та транспортних комунікацій.

3.      Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з  питань бюджету, фінансів та цін. 

 

Сільський голова                                        Т.І.Мехед 

 

 

 

 

 

Секретар сільської ради ____________В.В. Кримець

с.Рожни

від  30 вересня 2014 року

№ 1611  49 сесія   06 скликання

УКРАЇНА

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

 

“ Про надання дозволу на списання комунального майна ”

 

              Заслухавши та обговоривши питання про необхідність списання майна , яке знаходиться у комунальній власності балансоутримувачем якого є Рожнівська сільська  рада, відповідно до акту обстеження комунального майна, Положення про порядок списання майна комунальної власності територіальної громади села Рожни Броварського району Київської області затвердженого рішенням 47 сесії Рожнівської сільської ради за № 1506 від 27.06.2014 року, враховуючи позитивні висновки постійної депутатської  комісії з питань бюджету, фінансів та цін, керуючись  ст.26 Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні ” сесія Рожнівської сільської ради

 

 

ВИРІШИЛА:

 

1.      Дати дозвіл Рожнівській сільській раді на списання комунального майна, а саме шкільної майстерні 1959 року побудови.

2.      Рожнівській сільській раді провести списання майна відповідно до чинного законодавства.

3.      Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну  депутатську комісія з питань бюджету, фінансів та цін. 

 

 

Сільський голова                                        Т.І.Мехед

 

 

 

 

 

Секретар сільської ради ____________

с.Рожни

від  30 вересня 2014 року

№ 1612 49 сесія   06 скликання

УКРАЇНА

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

 

Про внесення змін до місцевої Програми “ Шкільний автобус ” на 2014 -2015 рік ”

 

       Заслухавши та оговоривши інформацію директора КП “ Рожнівське ” про внесення змін до місцевої Програми “ Шкільний автобус ” на 2014 -2015 рік у зв’язку з розширенням маршруту шкільного автобусу, з метою забезпечення реалізації прав громадян на здобуття повної загальної середньої освіти, керуючись ст. 26 Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні ” , сесія сільської ради

 

ВИРІШИЛА:

 

1.      Внести зміни до місцевої Програми “ Шкільний автобус ” на 2014 -2015 рік ”, а саме: збільшити суму місцевих бюджетних  коштів, необхідних для укладання угод по підвезенню учнів та педагогічних працівників до місця навчання і додому КП            “ Рожнівське ” на 10 тис. грн.

2.      Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісії з питань бюджету, фінансів та цін.

 

 

 

Сільський голова                                        Т.І.Мехед 

 

 

 

 

Секретар сільської ради ____________В.В. Кримець

с.Рожни

від  30 вересня 2014 року

№ 1613 49 сесія 06 скликання

УКРАЇНА

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

 

Про внесення змін до складу тендерного комітету з організації та проведення процедур закупівель товарів, робіт і послуг з  бюджетних коштів Рожнівської  сільської ради

 

       Заслухавши та оговоривши інформацію про необхідність внесення змін до складу тендерного комітету з організації та проведення процедур закупівель товарів, робіт і послуг з  бюджетних коштів Рожнівської  сільської ради, відповідно до п.2 ст.11 Закону України “ Про здійснення державних закупівель ” від 10.04.2014 року за № 1197- VII із змінами, внесеними від 06.05.2014 року за № 1234- VII , від 04.07.2014 за № 1586- VII, керуючись ст. 40 Закону України  “ Про місцеве самоврядування в Україні ” , сесія сільської ради

 

ВИРІШИЛА:

 

1.      Внести зміни до складу тендерного комітету з організації та проведення процедур закупівель товарів, робіт і послуг з  бюджетних коштів Рожнівської  сільської ради.

2.      Вивести зі складу тендерного комітету з організації та проведення процедур закупівель товарів, робіт і послуг з  бюджетних коштів Рожнівської  сільської ради членів комітету:

-        Нестеренко Тетяну Василівну, голову постійної депутатської комісії з питань бюджету, фінансів та цін;

-        Кабиша Володимира Михайловича, голову постійної депутатської комісії  з питань реформування економіки, підтримки підприємництва, середнього та малого бізнесу.

3.      Ввести до  складу тендерного комітету з організації та проведення процедур закупівель товарів, робіт і послуг з  бюджетних коштів Рожнівської  сільської ради:

-        Бєлінську Антоніну Леонідівну, юриста – консультанта  Рожнівської сільської ради;

-        Бєлінську Тетяну Григорівну, директора Рожніського НВК.

 

 

 

 

 

Сільський голова                                        Т.І.Мехед

 

 

 

Секретар сільської ради ____________В.В. Кримець

с.Рожни

від  30 вересня 2014 року

№ 1614 49 сесія 06 скликання


РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 

РІШЕННЯ

 

 Про  втрату чинності   рішення  47 сесії   06 скликання від 27.06.2014 року  за № 1548

« Про   надання дозволу на розробку проекту відведення земельних ділянок у власність в межах с.Рожни, на території Рожнівської сільської ради. »

 

 

           Розглянувши  питання   про  втрату чинності  рішення 47 сесії 06 скликання від 27.06.2014 року за №1548 « Про   надання дозволу на розробку проекту відведення  земельних ділянок у власність в межах с.Рожни, на території Рожнівської сільської ради. »

гр. Онешко Наталії Миколаївні  на земельну ділянку площею 0,050га  за рахунок земель комунальної власності для  ведення садівництва  в межах  с. Рожни  с/т «Троянда-1» по вул. 13 Лугова, діл. 10  Броварського району Київської області,  згідно поданої заяви, керуючись ст.12 Земельного кодексу України  та ст. 26  Закону України «Про місцеве самоврядування України», , враховуючи позитивні висновки та рекомендації постійної депутатської комісії з питань  агропромислового комплексу, соціального розвитку села  та екології,  сесія Рожнівської сільської ради

 

ВИРІШИЛА:

 

1.Визнати таким, що втратило чинність  рішення 47 сесії 06 скликання від 27.06.2014 року за № 1548 « Про передачу земельних ділянок громадянам у приватну власність під будівництво та обслуговування житлового будинку і господарських споруд.»  гр. Онешко Наталії Миколаївні  на земельну ділянку площею 0,050га  за рахунок земель комунальної власності для  ведення садівництва  в межах  с. Рожни  с/т «Троянда-1» по вул. 13 Лугова, діл. 10  Броварського району Київської області, згідно поданої заяви.

 

 

 

Сільський голова                                       Т.І.Мехед 

 

 

 

 

Землевпорядник________________________

с.Рожни

30 вересня 2014 року

№ 1615   49 сесія  06скликання

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

 

« Про втрату чинності  пп.3 в п.1 рішення  26 сесії 06 скликання від 28.09.2012 року за № 737 «Про  надання дозволу на  розробку  технічної документації із землеустрою щодо складання  державного акту на право власності на земельні ділянки  громадянам  в адмінмежах  Рожнівської  сільської ради в межах села Рожни Броварського району Київської області .»

 

 

           Розглянувши  питання   про   втрату чинності пп.3 в п.1 рішення  26 сесії 06 скликання від 28.09.2012 року за № 737 «Про  надання дозволу на  розробку  технічної документації із землеустрою щодо складання  державного акту на право власності на земельні ділянки  громадянам  в адмінмежах  Рожнівської  сільської ради в межах села Рожни Броварського району Київської області .» гр. Кривошапці Надії Іванівні  на   земельну ділянку  загальною площею 0,0725га  з них:  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  площею 0,03125га, для ведення особистого селянського господарства площею 0,04125га по  вул. Щорса, 5   Броварського району Київської області,  згідно поданої заяви , керуючись ст. 12,118,121,140,Земельного кодексу України  та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  враховуючи позитивні висновки та рекомендації постійної депутатської комісії з питань  агропромислового комплексу, соціального розвитку села  та екології,  сесія Рожнівської сільської ради

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Визнати таким, що втратило чинність пп. 3 в п.1  рішення  26 сесії 06 скликання  від 28.09.2012 року  за № 737 «Про  надання дозволу на  розробку  технічної документації із землеустрою щодо складання  державного акту на право власності на земельні ділянки  громадянам  в адмінмежах  Рожнівської  сільської ради в межах села Рожни Броварського району Київської області .» гр. Кривошапці Надії Іванівні  на   земельну ділянку  загальною площею 0,0725га  з них:  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  площею 0,03125га, для ведення особистого селянського господарства площею 0,04125га по  вул. Щорса, 5   Броварського району Київської області,  згідно поданої заяви.

 

                                                                                                                           

Сільський голова                                                    Т.І.Мехед

 

 

 

Землевпорядник________________________

с.Рожни

30 вересня  2014 року

№ 1616  49 сесія  06 скликання

 

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 

РІШЕННЯ

 

 Про  втрату чинності  пп.17 в п.1  рішення  41 сесії 05 скликання від 01.10.2009 року  за

№ 1346 « Про передачу громадянам земельних ділянок  у  приватну власність. »

 

 

           Розглянувши  питання   про  втрату чинності пп.17 в п.1  рішення 41 сесії 05 скликання від 01.10.2009 року за №1346 « Про   передачу громадянам земельних ділянок у приватну власність.  »  гр.  Сенкевич Ользі  Дмитрівні  на земельну ділянку площею 0,050га  для  ведення садівництва  в межах  с. Рожни  с/т «Природа»  Броварського району Київської області,  в зв’язку із смертю власника , керуючись ст.12 Земельного кодексу України  та ст. 26  Закону України «Про місцеве самоврядування України», , враховуючи позитивні висновки та рекомендації постійної депутатської комісії з питань  агропромислового комплексу, соціального розвитку села  та екології,  сесія Рожнівської сільської ради

 

ВИРІШИЛА:

 

1.Визнати таким, що втратило чинність  пп.17 в п.1  рішення 41 сесії 05 скликання від 01.10.2009 року за №1346 « Про   передачу громадянам земельних ділянок у приватну власність.  »  гр.  Сенкевич Ользі  Дмитрівні  на земельну ділянку площею 0,050га  для  ведення садівництва  в межах  с. Рожни  с/т «Природа»  Броварського району Київської області,  в зв’язку із смертю власника.

 

 

Сільський голова                                       Т.І.Мехед

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Землевпорядник________________________

с.Рожни

30 вересня 2014 року

№ 1617   49 сесія   06 скликання

 

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 

РІШЕННЯ

 

 Про  втрату чинності   рішення  37  позачергової  сесії   06 скликання від 16.07.2014 року  за № 1159 « Про  розробку проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки з подальшим продажем права  оренди у формі аукціон на території Рожнівської сільської ради. »

 

 

           Розглянувши  питання   про  втрату чинності  рішення 37 позачергової  сесії 06 скликання від 16.07.2014 року за №1159 « Про  розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з подальшим продажем права оренди у формі аукціон на території Рожнівської сільської ради. »  на земельну ділянку площею  6.4159га  для створення копалин місцевого значення з видобутку ґрунту торфового глибиною залягання до 2 метрів з них: площею 5.0 га для створення копалин місцевого значення з видобутку грунту торфового, площею 1.4159 га для будівництва водойми ( озера) розташованої в селі Рожни Броварського району Київської області з подальшим продажем права оренди у формі аукціону за рахунок земель комунальної власності  Рожнівської сільської ради  та враховуючи те, що  дане рішення  не реалізоване , керуючись ст.12 Земельного кодексу України  та ст. 26  Закону України «Про місцеве самоврядування України», , враховуючи позитивні висновки та рекомендації постійної депутатської комісії з питань  агропромислового комплексу, соціального розвитку села  та екології,  сесія Рожнівської сільської ради

 

ВИРІШИЛА:

 

1.Визнати таким, що втратило чинність  рішення 37 позачергової  сесії 06 скликання від 16.07.2014 року за №1159 « Про  розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з подальшим продажем права оренди у формі аукціон на території Рожнівської сільської ради. »  на земельну ділянку площею  6.4159га  для створення копалин місцевого значення з видобутку ґрунту торфового глибиною залягання до 2 метрів з них: площею 5.0 га для створення копалин місцевого значення з видобутку грунту торфового, площею 1.4159 га для будівництва водойми ( озера) розташованої в селі Рожни Броварського району Київської області з подальшим продажем права оренди у формі аукціону за рахунок земель комунальної власності  Рожнівської сільської ради  в зв’язку  з вище вказаних причин.

 

Сільський голова                                       Т.І.Мехед

 

 

 

 

Землевпорядник________________________

с.Рожни

30 вересня 2014 року

№ 1618   49 сесія  06 скликання

 

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 

РІШЕННЯ

 

 Про  втрату чинності   рішення  37  позачергової  сесії   06 скликання від 16.07.2014 року  за № 1158 « Про  розробку проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки з подальшим продажем права  оренди у формі аукціон на території Рожнівської сільської ради. »

 

 

           Розглянувши  питання   про  втрату чинності  рішення 37 позачергової  сесії 06 скликання від 16.07.2014 року за №1158 « Про  розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з подальшим продажем права оренди у формі аукціон на території Рожнівської сільської ради. »  на земельну ділянку площею 2300 кв.м.   розташованої в селі по вул. Перемоги Броварського району Київської області з  подальшим продажем  у формі аукціону за рахунок земель комунальної власності  Рожнівської сільської ради  для будівництва та обслуговування будівель торгівлі  та враховуючи те, що  дане рішення  не реалізоване , керуючись ст.12 Земельного кодексу України  та ст. 26  Закону України «Про місцеве самоврядування України», , враховуючи позитивні висновки та рекомендації постійної депутатської комісії з питань  агропромислового комплексу, соціального розвитку села  та екології,  сесія Рожнівської сільської ради

 

ВИРІШИЛА:

 

1.Визнати таким, що втратило чинність  рішення 37 позачергової  сесії 06 скликання від 16.07.2014 року за №1158 « Про  розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з подальшим продажем права оренди у формі аукціон на території Рожнівської сільської ради. »  на земельну ділянку площею 2300 кв.м.   розташованої в селі по вул. Перемоги Броварського району Київської області з  подальшим продажем  у формі аукціону за рахунок земель комунальної власності  Рожнівської сільської ради  для будівництва та обслуговування будівель торгівлі  в зв’язку  з вище вказаних причин.

 

 

 

Сільський голова                                       Т.І.Мехед

 

 

 

 

 

 

 

Землевпорядник________________________

с.Рожни

30 вересня 2014 року

№ 1619   49 сесія  06  скликання

 

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 

РІШЕННЯ

 

 Про  втрату чинності   рішення  45 позачергової  сесії   06 скликання від 04.04.2014 року  за № 1459 « Про  надання дозволу на розробку  проекту відведення земельної  ділянки   с/ т «Ландиш» . »

 

 

           Розглянувши  питання   про  втрату чинності  рішення 45 позачергової  сесії 06 скликання від 04.04.2014 року за №1459 « Про  надання дозволу на розробку проекту відведення  земельної  ділянки  с/т «Ландиш» » - на земельну ділянку площею 0,36га під будівництво свердловини та господарських  будівель розташованої в с.Рожни с/ т «Ландиш» Рожнівської сільської ради Броварського району Київської ,  згідно поданої заяви, керуючись ст.12 Земельного кодексу України  та ст. 26  Закону України «Про місцеве самоврядування України», , враховуючи позитивні висновки та рекомендації постійної депутатської комісії з питань  агропромислового комплексу, соціального розвитку села  та екології,  сесія Рожнівської сільської ради

 

ВИРІШИЛА:

 

1.Визнати таким, що втратило чинність  рішення 45 позачергової  сесії 06 скликання від 04.04.2014 року за №1459 « Про  надання дозволу на розробку проекту відведення  земельної  ділянки  с/т «Ландиш» » - на земельну ділянку площею 0,36га під будівництво свердловини та господарських  будівель розташованої в с.Рожни с/ т «Ландиш» Рожнівської сільської ради Броварського району Київської ,  згідно поданої заяви.

 

 

 

Сільський голова                                       Т.І.Мехед

 

 

 

 

 

Землевпорядник________________________

с.Рожни

30 вересня 2014 року

№ 1620   49 сесія  06 скликання

 

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

 

« Про  надання дозволу  гр. Селюк О.В.   на  розробку  детального плану    території під комерційну діяльність  в межах с.Рожни Рожнівської сільської ради    Броварського  району  Київської  області.»

 

    Виходячи з необхідності комплексної забудови території, що розташована в  с. Рожни Рожнівської сільської ради Броварського району Київської області, раціонального використання земель Створення  належних умов для соціального забезпечення громадян, керуючись п.42 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про планування і забудову території», враховуючи позитивні висновки та рекомендації постійної депутатської комісії з питань  агропромислового комплексу, соціального розвитку села  та екології,  сесія Рожнівської сільської ради

   

вирішила:

1.Надати дозвіл  гр. Селюк Олені Володимирівні   на розробку    детального плану території  під  комерційну діяльність    площею 0,9558га згідно генерального плану с.Рожни  Броварського району Київської області.

2.Платник  Селюк О.В.

3.Здійснити комплекс заходів з організації розробки детального плану територій земельної    ділянки.

 

Сільський голова                                                  Т.І.Мехед

 

 

Землевпорядник________________________

с.Рожни

30 вересня 2014 року

№ 1621   49 сесія 06 скликання

 

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

 

« Про  надання дозволу  гр. Луцюк Н.В.  на  розробку  детального плану    території під комерційну діяльність  в межах с.Рожни Рожнівської сільської ради    Броварського  району  Київської  області.»

 

    Виходячи з необхідності комплексної забудови території, що розташована в  с . Рожни Рожнівської сільської ради Броварського району Київської області, раціонального використання земель Створення  належних умов для соціального забезпечення громадян, керуючись п.42 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про планування і забудову території», враховуючи позитивні висновки та рекомендації постійної депутатської комісії з питань  агропромислового комплексу, соціального розвитку села  та екології,  сесія Рожнівської сільської ради

   

вирішила:

1.Надати дозвіл  гр. Луцюк  Наталії Володимирівні    на розробку    детального плану території  під  житлову забудову та комерційну діяльність   площею 0,5000га згідно генерального плану с.Рожни  Броварського району Київської області.

2.Платник  Луцюк Н.В.

3.Здійснити комплекс заходів з організації розробки детального плану територій земельної    ділянки.

 

Сільський голова                                                  Т.І.Мехед

 

 

Землевпорядник________________________

с.Рожни

30 вересня 2014 року

№ 1622  49 сесія 06 скликання

 

 

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

     РІШЕННЯ

 

«Про надання дозволу на розробку   технічної  документації із  землеустрою  щодо   проведення інвентаризації  земель  індивідуального садівництва   в  межах с. Рожни,

 Броварського району Київської області .»

 

 

        Розглянувши   питання  про  надання  дозволу  на розробку технічної документації із   землеустрою  щодо  інвентаризації   земель  індивідуального садівництва загальною площею 21,5869га   в межах с.Рожни   по вул. Торфова Броварського району Київської області , керуючись ст. 19,49,51,55 ЗУ «Про землеустрій»  ст.26 Закону України „ Про  місцеве самоврядування в Україні ”, ст.ст.12  Земельного кодексу України, враховуючи позитивні висновки та рекомендації постійної депутатської комісії з питань  агропромислового комплексу, соціального розвитку села  та екології,  сесія Рожнівської сільської ради

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Надати  дозвіл Рожнівській сільській раді Броварського району Київської  області в особі сільського голови Мехед Т.І. на розробку  технічної  документації із землеустрою щодо інвентаризації земель  індивідуального садівництва, що знаходяться у власності громадян  загальною площею 21,5869га, яка  розташована в с. Рожни по вул. Торфова   Броварського району Київської області .

2. Рекомендувати Рожнівській сільській раді звернутись до землевпорядної організації, яка має відповідні дозволи (ліцензії) на виконання землевпорядно-геодезичних видів робіт з метою замовлення робіт по розробці технічної документації щодо інвентаризації земель загального користування .

3.Технічну документацію  щодо   інвентаризації  земель загального користування  с.Рожни,  розробити та погодити  згідно норм чинного законодавства України.

4. Попередити  про те, що державна реєстрація  земельної ділянки скасовується Державним  кадастровим реєстратором у разі, якщо протягом одного року з дня здійснення державної реєстрації земельної ділянки речове право на ділянку не зареєстровано з вини заявника (п.10 ст. 24 ЗУ «Про Державний земельний кадастр»).

 

 

 

 

Сільський голова                                       Т.І.Мехед

 

Землевпорядник________________________

с.Рожни

30 вересня 2014 року

  1623  49 сесія 06 скликання

 

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

     РІШЕННЯ

 

«Про надання дозволу на розробку   технічної  документації із  землеустрою  щодо   проведення інвентаризації  земель  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських  будівель і споруд, ведення особистого селянського господарства   в  межах с. Рожни,  Броварського району Київської області .»

 

 

        Розглянувши   колективну заяву громадян  про  надання  дозволу  на розробку технічної документації із землеустрою  щодо  інвентаризації   земель   для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, ведення особистого селянського господарства  загальною площею 2,6307га   в межах с.Рожни  Броварського району Київської області , керуючись ст. 19,49,51,55 ЗУ «Про землеустрій»  ст.26 Закону України „ Про  місцеве самоврядування в Україні ”, ст.ст.12  Земельного кодексу України, враховуючи позитивні висновки та рекомендації постійної депутатської комісії з питань  агропромислового комплексу, соціального розвитку села  та екології,  сесія Рожнівської сільської ради

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Надати  дозвіл   на розробку  технічної  документації із землеустрою щодо  проведення інвентаризації земель  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, ведення особистого селянського господарства , що знаходяться у власності громадян  загальною площею 2,6307га, які   розташовані в

с. Рожни   Броварського району Київської області громадянам а саме:

 Матяш Ігорю Миколайовичу – земельну ділянку площею 0,2201га  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Старе село;

Нещерет Михайлу Васильовичу – земельну ділянку площею 0,2404га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Старе село;

Манаєнко Валентину Михайловичу – земельну ділянку площею 0,1986га для ведення особистого селянського господарства по вул. Щорса;

Кримець Олександру Івановичу – земельну ділянку площею 0,0523га для ведення особистого селянського господарства по вул. Щорса;

Тарнавській Аллі  Михайлівні – земельну ділянку площею 0,2833га для ведення особистого селянського господарства по вул. Щорса;

Марущак Ользі Григорівні – земельну ділянку площею  0,1122га для ведення особистого селянського господарства по вул. Щорса;

Геращенко Станіславу Петровичу – земельну ділянку площею 0,2027га для ведення особистого селянського господарства по вул. Щорса;

Дурицькому  Сергію Васильовичу –земельну ділянку площею 0,1103га  для ведення особистого селянського господарства по вул. Щорса;

Сенченко Ганні Валеріївні – земельну ділянку площею 0,2000га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  по вул. Щорса;

Криваль Сергію Васильовичу – земельну ділянку площею 0,2386га  для ведення особистого селянського господарства по вул. Щорса;

Теплюк Галині Савеліївні – земельну ділянку площею 0,1294га для ведення особистого селянського господарства по вул. Щорса;

Волобуєв Володимир Георгійович – земельну ділянку  площею 0,0770га для ведення особистого селянського господарства по вул. Щорса;

Борисовій Ірині Максимівні – земельну ділянку площею 0,0724га для ведення особистого селянського господарства по вул. Щорса;

Борисовій Ірині Максимівні – земельну ділянку площею 0,1256га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Щорса;

Захарченку Івану Григоровичу – земельну ділянку площею 0,1375га для ведення особистого селянського господарства по вул. Щорса;

Нестеренко Наталії Миколаївні – земельну ділянку  площею 0,2303 га для ведення особистого селянського господарства  по вул. Щорса.

 

 

2. Рекомендувати громадянам  звернутись до землевпорядної організації, яка має відповідні дозволи (ліцензії) на виконання землевпорядно-геодезичних видів робіт з метою замовлення робіт по розробці технічної документації щодо інвентаризації земель  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, ведення особистого селянського господарства .

3.Технічну документацію  щодо   інвентаризації  земель,  розробити та погодити  згідно норм чинного законодавства України.

4. Попередити  про те, що державна реєстрація  земельних  ділянок скасовується Державним  кадастровим реєстратором у разі, якщо протягом одного року з дня здійснення державної реєстрації земельної ділянки речове право на ділянку не зареєстровано з вини заявника (п.10 ст. 24 ЗУ «Про Державний земельний кадастр»).

 

 

 

 

Сільський голова                                       Т.І.Мехед 

 

 

 

 

Землевпорядник________________________

с.Рожни

30 вересня 2014 року

  1624  49 сесія 06 скликання

 

 

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 

Про  надання дозволу на розробку технічної  документації  із  землеустрою щодо встановлення (відновлення)  меж   земельної  ділянки   в адмінмежах  Рожнівської сільської ради в межах села Рожни  Броварського району  Київської області. ”

 

 

          Розглянувши  заяву гр. Саєнка Валерія Валерійовича   про  надання  дозволу на  виготовлення технічної  документації із  землеустрою щодо встановлення  ( відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості)    площею 0,1201га   для ведення особистого селянського господарства , яка розташована в с. Рожни   Броварського району Київської області, що належить йому згідно   державного акту на право власності на земельну ділянку серія  КВ № 102275   зареєстрованого  в Книзі записів державних актів на право приватної власності на землю за № 519 від 18.11.2004 року ,  керуючись  ст.12,118, 121, 186 Земельного  Кодексу України, враховуючи позитивні висновки та рекомендації постійної депутатської комісії з питань  агропромислового комплексу, соціального розвитку села  та екології,  сесія Рожнівської сільської ради 

                                                           

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              

ВИРІШИЛА:

 

1.Надати дозвіл гр. Саєнко Валерію Валерійовичу  на  виготовлення технічної  документації із  землеустрою щодо встановлення ( відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості)   площею 0,1201га  для ведення особистого селянського господарства, яка розташована в с. Рожни   Броварського району Київської області, що належить йому згідно   державного акту на право власності на земельну ділянку серія  КВ № 102275  зареєстрованого  в Книзі записів державних актів на право приватної власності на землю за № 519 від 18.11.2004 року.

 

 

 

 

Сільський голова                                                    Т.І.Мехед

 

 

 

 

 

 

 

Землевпорядник________________________

с.Рожни

30 вересня  2014 року

№ 1625  49 сесія  06 скликання

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

 

Про  надання дозволу на розробку технічної  документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж   земельної   ділянки  в адмінмежах  Рожнівської сільської ради в межах села Рожни  Броварського району  Київської області. ”

 

 

        Розглянувши  заяву  гр. Кривошапки Надії Іванівни, яка просить   дати    дозвіл   на  розробку  технічної  документації   із  землеустрою  щодо встановлення  (відновлення)  меж  земельних   ділянок  загальною  площею 0,1976га   у власність   з них : для  будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд   площею 0,1563га,  для ведення особистого селянського господарства  розташованої площею 0,04125га  по вул. Щорса, 5 в  с. Рожни  Броварського  району  Київської  області за  рахунок земель  комунальної власності,  керуючись  ст.12,40,118, 120,121,186  Земельного  Кодексу України, ст. 26  Закону  України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.. 25 Закону України „Про землеустрій. ”, враховуючи позитивні висновки та рекомендації постійної депутатської комісії з питань  агропромислового комплекс, соціального розвитку села  та екології,  сесія Рожнівської сільської ради

 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          

ВИРІШИЛА:

 

1.Надати дозвіл  гр. Кривошапці Надії Іванівні   на  розробку технічної  документації  із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельних ділянок   загальною площею 0,1976га у власність  з них: для  будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд   площею 0,1563га , для ведення особистого селянського господарства  розташованої площею 0,04125га   по вул. Щорса, 5  в  с. Рожни  Броварського району Київської області за рахунок земель комунальної власності.

 

 

 

Сільський голова                                        Т.І.Мехед 

 

 

 

 

Землевпорядник________________________

с.Рожни

30  вересня 2014 року

№ 1626 49 сесія 06 скликання

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 

РІШЕННЯ

 

Про  надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо     встановлення (відновлення) меж   земельної   ділянки  в адмінмежах  Рожнівської сільської ради в межах села Рожни  Броварського району  Київської області. ”

 

 

        Розглянувши  заяву  гр. Санкевич  Валерії  Валеріївни , яка просить   дати    дозвіл   на  розробку  технічної  документації   із  землеустрою  щодо встановлення  (відновлення)  меж  земельної   ділянки  в натурі (на місцевості)    площею 0,0500га   для  ведення садівництва,  яка розташована в с. Рожни   с/т „ Природа по вул. Центральна, 3, буд. 35 Броварського району Київської області за рахунок земель комунальної власності ,  керуючись  ст.12,40,118, 121,186 Земельного  Кодексу України, ст. 26 Закону  України «Про місцеве самоврядування в Україні.», ст.. 25 Закону України „ Про землеустрій. ”, враховуючи позитивні висновки та рекомендації постійної депутатської комісії з питань  агропромислового комплексу соціального розвитку села  та екології,  сесія Рожнівської сільської ради

 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              

ВИРІШИЛА:

 

1.Дати дозвіл гр. Санкевич Валерії Валеріївні  про  надання  дозволу на  виготовлення технічної  документації із  землеустрою щодо встановлення ( відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості)   площею 0,0500га за рахунок земель комунальної власності  для ведення садівництва , яка розташована в  с. Рожни   с/т „ Природа ” по вул. Центральна, 3, буд. 36  Броварського району Київської області за рахунок земель комунальної власності.

 

 

 

 

Сільський голова                                       Т.І.Мехед

 

 

 

 

 

 

Землевпорядник________________________

с.Рожни

 30 вересня 2014 року

№ 1627  49 сесія 06 скликання

 

 

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 

РІШЕННЯ

 

Про  надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо     встановлення (відновлення) меж   земельної   ділянки  в адмінмежах  Рожнівської сільської ради в межах села Рожни  Броварського району  Київської області. ”

 

 

        Розглянувши  заяву  гр. Гуліди Юрія Григоровича , який  просить   дати    дозвіл   на  розробку  технічної  документації   із  землеустрою  щодо встановлення  (відновлення)  меж  земельної   ділянки  в натурі (на місцевості)    площею 0,050га   для  ведення садівництва,  яка розташована в с. Рожни   с/т „ Медик по вул. 4 Центральна,  буд. 48  Броварського району Київської області за рахунок земель комунальної власності ,  керуючись  ст.12,40,118, 121,186 Земельного  Кодексу України, ст. 26 Закону  України «Про місцеве самоврядування в Україні.», ст.. 25 Закону України „ Про землеустрій. ”, враховуючи позитивні висновки та рекомендації постійної депутатської комісії з питань  агропромислового комплексу соціального розвитку села  та екології,  сесія Рожнівської сільської ради

 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              

ВИРІШИЛА:

 

1.Дати дозвіл гр. Гуліді Юрію Григоровичу  про  надання  дозволу на  виготовлення технічної  документації із  землеустрою щодо встановлення ( відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості)   площею 0,050га за рахунок земель комунальної власності  для ведення садівництва , яка розташована в  с. Рожни   с/т „ Медик ” по вул. 4 Центральна,  буд. 48   Броварського району Київської області за рахунок земель комунальної власності.

 

 

 

 

Сільський голова                                       Т.І.Мехед

 

 

 

 

 

 

Землевпорядник________________________

с.Рожни

 30 вересня 2014 року

№ 1628  49 сесія 06 скликання

 

 

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 

РІШЕННЯ

 

Про  надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо     встановлення (відновлення) меж   земельної   ділянки  в адмінмежах  Рожнівської сільської ради в межах села Рожни  Броварського району  Київської області. ”

 

 

        Розглянувши  заяву  гр. Онешко Наталії Миколаївни, яка просить   дати    дозвіл   на  розробку  технічної  документації   із  землеустрою  щодо встановлення  (відновлення)  меж  земельної   ділянки  в натурі (на місцевості)    площею 0,0500га   для  ведення садівництва,  яка розташована в с. Рожни   с/т „ Троянда -1  по вул. Лугова,13, буд. 10 Броварського району Київської області за рахунок земель комунальної власності ,  керуючись  ст.12,40,118, 121,186 Земельного  Кодексу України, ст. 26 Закону  України «Про місцеве самоврядування в Україні.», ст.. 25 Закону України „ Про землеустрій. ”, враховуючи позитивні висновки та рекомендації постійної депутатської комісії з питань  агропромислового комплексу соціального розвитку села  та екології,  сесія Рожнівської сільської ради

 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              

ВИРІШИЛА:

 

 

1.Дати дозвіл гр. Онешко Наталії Миколаївні  про  надання  дозволу на  виготовлення технічної  документації із  землеустрою щодо встановлення ( відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості)   площею 0,0500га за рахунок земель комунальної власності  для ведення садівництва , яка розташована в  с. Рожни   с/т „Троянда-1” по вул. Лугова,13, буд.10  Броварського району Київської області за рахунок земель комунальної власності.

 

 

 

 

Сільський голова                                       Т.І.Мехед 

 

 

 

 

Землевпорядник________________________

с.Рожни

30 вересня 2014 року

№ 1629   49 сесія 06 скликання

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

 

«Про надання дозволу   на продовження терміну  дії договору  оренди земельної ділянки  гр. Пінаєвій  Н.М. та гр. Пономаренко В.О..»

 

                 Розглянувши   заяву гр. Пінаєвої Наталії Миколаївни та гр. Пономаренка Вадима Олександровича , які  просить дати дозвіл на продовження терміну  дії  оренди земельної ділянки площею 0,1419га  с.Рожни по вул. Щорса,72 Броварського району Київської області  для обслуговування нерухомого майна їдальні з подальшою реконструкцією під кафе – готель  терміном  на  10 років   із закінченням терміну дії Договору оренди земельної ділянки  зареєстрованого в реєстрі за № 2731  від 29.12.2011 року та надання дозволу на укладення додаткової угоди про внесення змін  до договору оренди земельної ділянки  , керуючись  ст.26 Закону України „ Про органи місцевого самоврядування в Україні ” ст.12, 93  Земельного кодексу України,  враховуючи позитивні висновки та рекомендації постійної депутатської комісії з питань  агропромислового комплексу, соціального розвитку села  та екології,  сесія Рожнівської сільської ради

   

ВИРІШИЛА:

 

1. Продовжити термін  дії  договору оренди   земельної ділянки укладеного  між Рожнівською сільською радою  та Пінаєвою Наталією Миколаївною, Пономаренко Вадимом Олександровичем  зареєстрованого в реєстрі за № 2731 від  29.12.2011 року   на земельну  ділянку площею 0,1419га, яка розташована  в с.Рожни  по вул. Щорса, 72 Броварського району Київської області для обслуговування нерухомого майна їдальні  з подальшою реконструкцією під кафе – готель терміном  на 3 роки .

2. Встановити  орендну плату за земельну ділянку виключно в грошовій формі в національній валюті Україні в розмірі 24897 грн. 77 копійок (  двадцять чотири тисячі вісімсот дев’яносто сім   гривень 77 копійок) на рік, що становить 5  % ( п’ять ) відсотків  від   нормативно  грошової оцінки земельної ділянки виданої Управлінням Держкомзему у Броварського району   від 15.09.2014 року за № 2289/07-1125 , що становить  497955,48 (чотириста дев’яносто сім тисяч дев’ятсот п’ятдесят п’ять  гривень  48 копійок.)

3. Доручити сільському голові укласти Договір про внесення змін до Договору оренди, зазначеної земельної ділянки , згідно з чинним законодавством України.

 

Сільський голова                                       Т.І.Мехед

 

 

 

Землевпорядник________________________

с.Рожни

30 вересня 2014 року

  1630  49 сесія 06 скликання

 РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 

    «Про надання дозволу на розробку  технічної документації із землеустрою щодо  поділу  та викуп частини орендованої земельної ділянки ТОВ «Пух  Клаб.»

 

 

Розглянувши та обговоривши заяву ТОВ «Пух Клаб» про надання дозволу на викуп частини земельної ділянки, яка знаходиться в с. Рожни Броварського району Київської області, що перебуває в оренді ТОВ «Пух Клаб» згідно договору оренди землі посвідченого 02.02.2005 року Базир В.Г. приватним нотаріусом Броварського районного нотаріального округу  і зареєстрованого в реєстрі за № 430, керуючись  ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» ст. 120, 124 Земельного Кодексу України, враховуючи позитивні висновки та рекомендації постійної депутатської комісії з питань  агропромислового комплексу, соціального розвитку села  та екології,  сесія Рожнівської сільської ради

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Надати дозвіл ТОВ «Пух Клаб» на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу орендованої земельної ділянки площею 4,0244 га з подальшим оформленням частини викупу ділянки, яка перебуває в оренді під об’єктами нерухомості ТОВ «Пух Клаб», з урахуванням встановлених меж.
  2. ТОВ «Пух Клаб»  звернутися в землевпорядну організацію, яка має відповідну ліцензію для розробки документації із землеустрою.
  3. Розроблену документації із землеустрою подати на затвердження сесії  сільської ради .
  4. Приступати до використання земельної ділянки після встановлення її меж в натурі.

 

 

 

Сільський голова                                        Т.І.Мехед

 

 

 

 

 

 

 

Землевпорядник________________________

с.Рожни

30 вересня  2014 року

№ 1631   49 сесія  06  скликання

 

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

       РІШЕННЯ

“Про  затвердження проекту землеустрою , щодо  відведення  земельної ділянки в оренду в межах с.Рожни , на території Рожнівської сільської ради. ”

 

           Розглянувши проект землеустрою   розроблений  ТОВ «ЗемЮрКонсалтинг»,  щодо відведення  земельної ділянки  загальною  площею 0,4354га , в  довгострокову оренду  (строком на 49 років) для  обслуговування бази відпочинку «Енергетик», яка належить Виробничому кооперативу «Контакт-90» розташованої  в с.Рожни по вул. Щорса  Рожнівської сільської ради Броварського району Київської  області та враховуючи позитивні висновки Управління Держземагенства  у Броварському районі  за № 3188/07-934 від 03.09.2014 року, Броварського районного відділу містобудування  та архітектури за № 639 від 22.08.2014 року , враховуючи  Витяг з Державного земельного кадастру  про земельну  ділянку    НВ -3203287962014  від 10.09.2014 року, керуючись ст.26 Закону України  „ Про місцеве самоврядування в Україні .”, керуючись ст. 25 Закону України  «Про землеустрій»,  Закону України «Про Державний земельний кадастр», ст.12,40,118,

122,186 Земельного кодексу України, враховуючи позитивні висновки та рекомендації постійної депутатської комісії з питань  агропромислового комплексу, соціального розвитку села  та екології,  сесія Рожнівської сільської ради

 

ВИРІШИЛА:

1.  Затвердити проект  землеустрою розроблений ТОВ «ЗемЮрКонсалтинг»,  щодо відведення земельної ділянки площею  0,4354га в  довгострокову оренду ( строком на 49 років) для  обслуговування бази відпочинку «Енергетик», яка належить Виробничому кооперативу «Контакт -90» розташованої  в с.Рожни по вул. Щорса,  Рожнівської сільської ради Броварського району Київської області.

2. Вилучити із земель комунальної власності  земельну ділянку площею 0,4354га

( землі рекреаційного призначення) та передати  в оренду  терміном на 49 років  для  обслуговування бази відпочинку «Енергетик» в  с.Рожни   по  вул. Щорса  Рожнівської сільської ради Броварського району Київської області.

3. Встановити  орендну плату за земельну ділянку виключно в грошовій формі в національній валюті Україні в розмірі 20282 грн. 67 копійок ( двадцять тисяч двісті вісімдесят дві гривні 67 копійок) на рік, що становить 12 % (дванадцять) відсотків  від   нормативно  грошової оцінки земельної ділянки виданої Управлінням Держкомзему у Броварського району   від 24.09.2014 року за № 3474/07-1187 , що становить 169022,28 (сто шістдесят дев’ять тисяч двадцять дві   гривні 28 копійки.)

4. Доручити   сільському голові укласти договір оренди земельної ділянки  згідно з чинним  законодавством  України.

5.ВК «Контакт- 90»  зареєструвати договір оренди земельної ділянки у відповідності з чинним законодавством.

 

 

Сільський  голова                                       Т.І.Мехед

 

Землевпорядник________________________

с.Рожни

від 30 вересня  2014 року

  1632   49 сесія 06 скликання

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ       

«Про затвердження проекту землеустрою , щодо  відведення  земельної ділянки  цільове         призначення  якої   змінюється з ведення особистого селянського господарства  на  

будівництво та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд

( присадибна ділянка)  гр. Теплюк  В.В. в межах  с.Рожни , на території

Рожнівської сільської ради Броварського району .»

 

     Розглянувши  проект землеустрою розроблений   ТОВ «Інститут земельних реформ та раціонального землекористування», щодо  зміни цільового призначення  земельної ділянки з ведення  особистого селянського господарства на будівництво та обслуговування житлового будинку, господарських  будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,2193га,  гр. Теплюку Віталію Володимировичу  в с. Рожни   Рожнівської сільської ради  Броварського району Київської області та враховуючи позитивні висновки  управління  Держземагенства   у  Броварському  районні за № 814 від 06.08.2014року , Броварського районного відділу містобудування та архітектури за № 581  від 01.08.2014року,  керуючись  ст.26 Закону України „ Про місцеве  самоврядування в Україні. ” керуючись ст. 25  Закону України «Про землеустрій»  Закону України «Про Державний земельний кадастр» ст.12, 20, 118, 121, 186 Земельного кодексу України, сесія  Рожнівської  сільської ради Броварського району Київської області, враховуючи позитивні висновки та рекомендації постійної депутатської комісії з питань  агропромислового комплексу, соціального розвитку села  та екології,  сесія Рожнівської сільської ради            

ВИРІШИЛА:

  1.Затвердити проект землеустрою розроблений ТОВ  «Інститут земельних реформ та раціонального землекористування», щодо  зміни цільового призначення  земельної ділянки з ведення   особистого селянського господарства на будівництво та обслуговування житлового будинку, господарських  будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,2193 га,

гр. Теплюку Віталію Володимировичу  в  с. Рожни  Рожнівської сільської ради  Броварського району Київської області.

2.  Змінити  гр. Теплюку Віталію Володимировичу цільове призначення  земельної    ділянки   площею 0,2193га (присадибна ділянка), з ведення  особистого селянського господарства  на будівництво  та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  в  межах с. Рожни   Рожнівської сільської ради Броварського району Київської області.

3.   Встановити,  що вказаній  земельній   ділянці  присвоєно кадастровий   номер 3221287201:01:087:0034.

4. Присвоїти назву вулиці: вул. Подомерська.

5. Гр. Теплюку В.В. приступити  до використання земельної ділянки за цільовим призначенням після  реєстрації речового права на земельну ділянку та отримання   правовстановлюючого документа на  земельну ділянку.

6.Уповноваженому по земельних питаннях сільської ради внести відповідні зміни в земельно - кадастрову документацію.

 

Сільський голова                                        Т.І.Мехед

 

 

Землевпорядник________________________

с.Рожни

30 вересня  2014 року

№ 1633   49 сесія  06  скликання

 

 

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

 

«Про затвердження проекту землеустрою  щодо   відведення  земельної   ділянки

у власність  в межах с. Рожни, на території  Рожнівської сільської ради

Броварського району Київської області .»

 

               Розглянувши  проект землеустрою  щодо відведення   земельної   ділянки  площею 0,1500га  для  будівництва та обслуговування житлового будинку,господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), за  рахунок земель комунальної власності  у власність громадянину  Акопову Леоніду Миколайовичу  в с. Рожни  по пров. Літківський, діл.26  Броварського району Київської області,  розроблений   ПП « Інститут правового консалтингу та інвестиційного проектування »,  враховуючи  Витяг з Державного земельного кадастру  про земельну  ділянку    НВ -3203307212014  від 15.09.2014 року, керуючись ст.26 Закону України  „ Про місцеве самоврядування в Україні .”, керуючись ст. 25 Закону України  «Про землеустрій»,  Закону України «Про Державний земельний кадастр», ст.12,40,118,121,186 Земельного кодексу України, враховуючи позитивні висновки та рекомендації постійної депутатської комісії з питань  агропромислового комплексу, соціального розвитку села  та екології,  сесія Рожнівської сільської ради

 

ВИРІШИЛА:

 

1.Затвердити проект землеустрою  розробленого ПП « Інститут  правового консалтингу та інвестиційного проектування »  щодо відведення    земельної   ділянки   площею 0,1500га  для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  за рахунок земель комунальної власності у власність громадянину  Акопову Леоніду Миколайовичу  в  с. Рожни по пров. Літківський, діл.26   Броварського району Київської області.

2. Передати  у  власність  громадянину  Акопову Леоніду Миколайовичу   земельну  ділянку  площею 0,1500га ( угіддя –   низинні заболочені землі) для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд ( присадибна ділянка)  в  с. Рожни по пров. Літківський , діл.26 Броварського району Київської області.

3. Встановити,  що вказаній  земельній   ділянці  присвоєно кадастровий   номер 3221287201:01:091:0042.  

4. Громадянину   Акопову Л.М. приступити  до використання земельної ділянки за цільовим призначенням після реєстрації речового права на земельну ділянку та отримання   правовстановлюючого документа на  земельну ділянку.

 

 

Сільський голова                                        Т.І.Мехед

 

 

 

 

Землевпорядник________________________

с.Рожни

30  вересня  2014 року

№ 1634  49 сесія 06 скликання

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

 

«Про затвердження проекту землеустрою  щодо   відведення  земельної   ділянки

у власність  в межах с. Рожни, на території  Рожнівської сільської ради

Броварського району Київської області .»

 

               Розглянувши  проект землеустрою  щодо відведення   земельної   ділянки  площею 0,2500га  для  будівництва та обслуговування житлового будинку,господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), за  рахунок земель комунальної власності  у власність громадянці  Галеті Катерині Ігорівні в с. Рожни  по вул. Миру діл.230  Броварського району Київської області,  розроблений   ТОВ « ЗемЮрКонсалтинг»,  враховуючи  Витяг з Державного земельного кадастру  про земельну  ділянку    НВ -3203297212014  від 12.09.2014 року, керуючись ст.26 Закону України  „ Про місцеве самоврядування в Україні .”, керуючись ст. 25 Закону України  «Про землеустрій»,  Закону України «Про Державний земельний кадастр», ст.12,40,118,121,186 Земельного кодексу України, враховуючи позитивні висновки та рекомендації постійної депутатської комісії з питань  агропромислового комплексу, соціального розвитку села  та екології,  сесія Рожнівської сільської ради

 

ВИРІШИЛА:

 

1.Затвердити проект землеустрою  розробленого ТОВ « ЗемЮрКонсалтинг »  щодо відведення    земельної   ділянки   площею 0,2500га  для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  за рахунок земель комунальної власності у власність громадянці  Галеті Катерині Ігорівні  в  с. Рожни по вул. Миру діл.230   Броварського району Київської області.

2. Передати  у  власність  громадянці  Галеті Катерині Ігорівні   земельну  ділянку  площею 0,2500га ( угіддя –  під житловою забудовою одно – та двохповерховою) для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд

( присадибна ділянка)  в  с. Рожни по вул. Миру, діл.230 Броварського району Київської області.

3. Встановити,  що вказаній  земельній   ділянці  присвоєно кадастровий   номер 3221287201:01:069:0145.  

4. Громадянці  Галеті К.І. приступити  до використання земельної ділянки за цільовим призначенням після реєстрації речового права на земельну ділянку та отримання   правовстановлюючого документа на  земельну ділянку.

 

 

Сільський голова                                        Т.І.Мехед

 

 

 

 

Землевпорядник________________________

с.Рожни

30 вересня 2014 року

№ 1635   49 сесія 06 скликання

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

 

«Про затвердження проекту землеустрою  щодо   відведення  земельної   ділянки

у власність  в межах с. Рожни, на території  Рожнівської сільської ради

Броварського району Київської області .»

 

               Розглянувши  проект землеустрою  щодо відведення   земельної   ділянки  площею 0,1200га  для  будівництва та обслуговування житлового будинку,господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), за  рахунок земель комунальної власності  у власність громадянці  Корнієць Любов Олексіївні в с. Рожни  по вул. Олімпійська, діл.229  Броварського району Київської області,  розроблений    ДП  « Укр ІСГАГВ»,  враховуючи  Витяг з Державного земельного кадастру  про земельну  ділянку    НВ -3203368262014  від 29.00.2014 року, керуючись ст.26 Закону України  „ Про місцеве самоврядування в Україні .”, керуючись ст. 25 Закону України  «Про землеустрій»,  Закону України «Про Державний земельний кадастр», ст.12,40,118,121,186 Земельного кодексу України, враховуючи позитивні висновки та рекомендації постійної депутатської комісії з питань  агропромислового комплексу, соціального розвитку села  та екології,  сесія Рожнівської сільської ради

 

ВИРІШИЛА:

 

1.Затвердити проект землеустрою  розробленого ДП « УкрІСГАГВ»  щодо відведення    земельної   ділянки   площею 0,1200га  для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  за рахунок земель комунальної власності у власність громадянці  Корнієць Любов Олексіївні  в  с. Рожни по вул. Олімпійська, діл.229   Броварського району Київської області.

2. Передати  у  власність  громадянці  Корнієць Любов Олексіївні   земельну  ділянку  площею 0,1200га ( угіддя –  сіножаті) для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд ( присадибна ділянка)  в  с. Рожни по вул. Олімпійська, діл.229  Броварського району Київської області.

3. Встановити,  що вказаній  земельній   ділянці  присвоєно кадастровий   номер 3221287201:01:062:0061.  

4. Громадянці  Корнієць Любов Олексіївні  приступити  до використання земельної ділянки за цільовим призначенням після реєстрації речового права на земельну ділянку та отримання   правовстановлюючого документа на  земельну ділянку.

 

 

Сільський голова                                        Т.І.Мехед

 

 

 

 

Землевпорядник________________________

с.Рожни

30 вересня 2014 року

№ 1636   49 сесія 06 скликання

 

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

 

«Про затвердження проекту землеустрою  щодо   відведення  земельної   ділянки

у власність  в межах с. Рожни, на території  Рожнівської сільської ради

Броварського району Київської області .»

 

               Розглянувши  проект землеустрою  щодо відведення   земельної   ділянки  площею 0,0800га  для  будівництва та обслуговування житлового будинку,господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), за  рахунок земель комунальної власності  у власність громадянці  Косарчук Лесі Миколаївні  в с. Рожни  по вул. К.Білокур  Броварського району Київської області,  розроблений   ТОВ « Інститут земельних реформ та раціонального землекористування»,  враховуючи  Витяг з Державного земельного кадастру  про земельну  ділянку    НВ -3203139162014  від 08.08.2014 року, керуючись ст.26 Закону України  „ Про місцеве самоврядування в Україні .”, керуючись ст. 25 Закону України  «Про землеустрій»,  Закону України «Про Державний земельний кадастр», ст.12,40,118,121,186 Земельного кодексу України, враховуючи позитивні висновки та рекомендації постійної депутатської комісії з питань  агропромислового комплексу, соціального розвитку села  та екології,  сесія Рожнівської сільської ради

 

ВИРІШИЛА:

 

1.Затвердити проект землеустрою  розробленого ТОВ « Інститут земельних реформ та раціонального землекористування »  щодо відведення    земельної   ділянки   площею 0,0800га  для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  за рахунок земель комунальної власності у власність громадянці  Косарчук Лесі Миколаївні  в  с. Рожни по вул. К.Білокур   Броварського району Київської області.

2. Передати  у  власність  громадянці  Косарчук Лесі Миколаївні   земельну  ділянку  площею 0,0800га ( угіддя –  під житловою забудовою одно – та двохповерховою) для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд

( присадибна ділянка)  в  с. Рожни по вул. К.Білокур Броварського району Київської області.

3. Встановити,  що вказаній  земельній   ділянці  присвоєно кадастровий   номер 3221287201:01:063:0048.  

4. Громадянці  Косарчук Лемі Миколаївні приступити  до використання земельної ділянки за цільовим призначенням після реєстрації речового права на земельну ділянку та отримання   правовстановлюючого документа на  земельну ділянку.

 

 

Сільський голова                                        Т.І.Мехед

 

 

 

 

Землевпорядник________________________

с.Рожни

30 вересня 2014 року

№ 1637   49 сесія 06 скликання

 

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

 

«Про затвердження проекту землеустрою  щодо   відведення  земельної   ділянки

у власність  в межах с. Рожни, на території  Рожнівської сільської ради

Броварського району Київської області .»

 

               Розглянувши  проект землеустрою  щодо відведення   земельної   ділянки  площею 0,1062га  для  будівництва та обслуговування житлового будинку,господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), за  рахунок земель комунальної власності  у власність громадянці  Макаренко Єлизаветі Василівні в с. Рожни  по вул. Перемоги  Броварського району Київської області,  розроблений   ТОВ « Інститут земельних реформ та раціонального землекористування»,  враховуючи  Витяг з Державного земельного кадастру  про земельну  ділянку    НВ -3203139062014  від 08.08.2014 року, керуючись ст.26 Закону України  „ Про місцеве самоврядування в Україні .”, керуючись ст. 25 Закону України  «Про землеустрій»,  Закону України «Про Державний земельний кадастр», ст.12,40,118,121,186 Земельного кодексу України, враховуючи позитивні висновки та рекомендації постійної депутатської комісії з питань  агропромислового комплексу, соціального розвитку села  та екології,  сесія Рожнівської сільської ради

 

ВИРІШИЛА:

 

1.Затвердити проект землеустрою  розробленого ТОВ « Інститут земельних реформ та раціонального землекористування »  щодо відведення    земельної   ділянки   площею 0,1062га  для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  за рахунок земель комунальної власності у власність громадянці  Макаренко Єлизаветі Василівні  в  с. Рожни по вул. Перемоги   Броварського району Київської області.

2. Передати  у  власність  громадянці  Макаренко Єлизаветі Василівні   земельну  ділянку  площею 0,1062га ( угіддя –  під житловою забудовою одно – та двохповерховою) для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд

( присадибна ділянка)  в  с. Рожни по вул. Перемоги Броварського району Київської області.

3. Встановити,  що вказаній  земельній   ділянці  присвоєно кадастровий   номер 3221287201:01:075:0050.  

4. Громадянці  Макаренко Є.В. приступити  до використання земельної ділянки за цільовим призначенням після реєстрації речового права на земельну ділянку та отримання   правовстановлюючого документа на  земельну ділянку.

 

 

Сільський голова                                        Т.І.Мехед

 

 

 

 

Землевпорядник________________________

с.Рожни

30 вересня 2014 року

№ 1638   49 сесія 06 скликання

 

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

 

«Про затвердження проекту землеустрою  щодо   відведення  земельної   ділянки

у власність  в межах с. Рожни, на території  Рожнівської сільської ради

Броварського району Київської області .»

 

               Розглянувши  проект землеустрою  щодо відведення   земельної   ділянки  площею 0,1500га  для  будівництва та обслуговування житлового будинку,господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), за  рахунок земель комунальної власності  у власність громадянці  Максименко Олені Сергіївні в с. Рожни  по вул. П.Тичини, діл.87  Броварського району Київської області,  розроблений   ТОВ « Інститут земельних реформ та раціонального землекористування»,  враховуючи  Витяг з Державного земельного кадастру  про земельну  ділянку    НВ -3203340032014  від 22.09.2014 року, керуючись ст.26 Закону України  „ Про місцеве самоврядування в Україні .”, керуючись ст. 25 Закону України  «Про землеустрій»,  Закону України «Про Державний земельний кадастр», ст.12,40,118,121,186 Земельного кодексу України, враховуючи позитивні висновки та рекомендації постійної депутатської комісії з питань  агропромислового комплексу, соціального розвитку села  та екології,  сесія Рожнівської сільської ради

 

ВИРІШИЛА:

 

1.Затвердити проект землеустрою  розробленого ТОВ « Інститут земельних реформ та раціонального землекористування »  щодо відведення    земельної   ділянки   площею 0,1500га  для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  за рахунок земель комунальної власності у власність громадянці  Максименко Олені Сергіївні  в  с. Рожни по вул. П.Тичини, діл. 87   Броварського району Київської області.

2. Передати  у  власність  громадянці  Максименко Олені Сергіївні   земельну  ділянку  площею 0,1500га ( угіддя –  під житловою забудовою одно – та двохповерховою) для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд

( присадибна ділянка)  в  с. Рожни по вул. П. Тичини, діл.87  Броварського району Київської області.

3. Встановити,  що вказаній  земельній   ділянці  присвоєно кадастровий   номер 3221287201:01:030:0163.  

4. Громадянці  Максименко О.С. приступити  до використання земельної ділянки за цільовим призначенням після реєстрації речового права на земельну ділянку та отримання   правовстановлюючого документа на  земельну ділянку.

 

 

Сільський голова                                        Т.І.Мехед

 

 

 

Землевпорядник________________________

с.Рожни

30 вересня 2014 року

№ 1639   49 сесія 06 скликання

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

 

«Про затвердження проекту землеустрою  щодо   відведення  земельної   ділянки

у власність  в межах с. Рожни, на території  Рожнівської сільської ради

Броварського району Київської області .»

 

               Розглянувши  проект землеустрою  щодо відведення   земельної   ділянки  площею 0,1000га  для  будівництва та обслуговування житлового будинку,господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), за  рахунок земель комунальної власності  у власність громадянину  Мехед Богдану Васильовичу в с. Рожни  по вул. Лісова, діл.3  Броварського району Київської області,  розроблений   ДП « УкрІСГАГВ»,  враховуючи  Витяг з Державного земельного кадастру  про земельну  ділянку    НВ -3203185142014  від 18.08.2014 року, керуючись ст.26 Закону України  „ Про місцеве самоврядування в Україні .”, керуючись ст. 25 Закону України  «Про землеустрій»,  Закону України «Про Державний земельний кадастр», ст.12,40,118,121,186 Земельного кодексу України, враховуючи позитивні висновки та рекомендації постійної депутатської комісії з питань  агропромислового комплексу, соціального розвитку села  та екології,  сесія Рожнівської сільської ради

 

ВИРІШИЛА:

 

1.Затвердити проект землеустрою  розробленого ДП « УкрІСГАГВ »  щодо відведення    земельної   ділянки   площею 0,1000га  для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  за рахунок земель комунальної власності у власність громадянину  Мехед Богдану Васильовичу   в  с. Рожни по вул. Лісова, діл.3   Броварського району Київської області.

2. Передати  у  власність  громадянину  Мехед Богдану Васильовичу  земельну  ділянку  площею 0,1000га ( угіддя –  під господарськими будівлями і дворами для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд

( присадибна ділянка)  в  с. Рожни по вул. Лісова, діл.3 Броварського району Київської області.

3. Встановити,  що вказаній  земельній   ділянці  присвоєно кадастровий   номер 3221287201:01:036:0001.  

4. Громадянину  Мехед Б.В. приступити  до використання земельної ділянки за цільовим призначенням після реєстрації речового права на земельну ділянку та отримання   правовстановлюючого документа на  земельну ділянку.

 

 

                                        Сільський голова                                        Т.І.Мехед

 

 

 

 

Землевпорядник________________________

с.Рожни

30 вересня 2014 року

№ 1640  49 сесія 06 скликання


РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

 

«Про затвердження проекту землеустрою  щодо   відведення  земельної   ділянки

у власність  в межах с. Рожни, на території  Рожнівської сільської ради

Броварського району Київської області .»

 

               Розглянувши  проект землеустрою  щодо відведення   земельної   ділянки  площею 0,1200га  для  будівництва та обслуговування житлового будинку,господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), за  рахунок земель комунальної власності  у власність громадянину  Пишнограєву Сергію Олександровичу  в  с. Рожни  по  пров. Деснянський   Броварського району Київської області,  розроблений   ТОВ «Перша земельна агенція »,  враховуючи  Витяг з Державного земельного кадастру  про земельну  ділянку    НВ -3202852522014  від 12.06.2014 року, керуючись ст.26 Закону України  „ Про місцеве самоврядування в Україні .”, керуючись ст. 25 Закону України  «Про землеустрій»,  Закону України «Про Державний земельний кадастр», ст.12,40,118,121,186 Земельного кодексу України, враховуючи позитивні висновки та рекомендації постійної депутатської комісії з питань  агропромислового комплексу, соціального розвитку села  та екології,  сесія Рожнівської сільської ради

 

ВИРІШИЛА:

1.Затвердити проект землеустрою  розробленого ТОВ «Перша  земельна агенція »  щодо відведення    земельної   ділянки   площею 0,1200га  для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  за рахунок земель комунальної власності у власність громадянину  Пишнограєву Сергію Олександровичу  в  с. Рожни по пров. Деснянський   Броварського району Київської області.

2. Передати  у  власність  громадянину  Пишнограєву Сергію Олександровичу  земельну  ділянку  площею 0,1200га ( угіддя –  сіножаті) для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  ( присадибна ділянка)  в  с. Рожни по пров. Деснянський  Броварського району Київської області.

3. Встановити,  що вказаній  земельній   ділянці  присвоєно кадастровий   номер 3221287201:01:029:0087.  

4. Громадянину  Пишнограєву Сергію Олександровичу  приступити  до використання земельної ділянки за цільовим призначенням після реєстрації речового права на земельну ділянку та отримання   правовстановлюючого документа на  земельну ділянку.

 

 

Сільський голова                                        Т.І.Мехед

 

 

 

 

 

Землевпорядник________________________

с.Рожни

30 вересня  2014 року

№ 1641   49 сесія 06 скликання

 

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

 

«Про затвердження проекту землеустрою  щодо   відведення  земельної   ділянки

у власність  в межах с. Рожни, на території  Рожнівської сільської ради

Броварського району Київської області .»

 

               Розглянувши  проект землеустрою  щодо відведення   земельної   ділянки  площею 0,1459га  для  будівництва та обслуговування житлового будинку,господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), за  рахунок земель комунальної власності  у власність громадянину  Турчину Юрію Павловичу  в с. Рожни  по вул. Гайова  Броварського району Київської області,  розроблений   ТОВ « Інститут земельних реформ та раціонального землекористування»,  враховуючи  Витяг з Державного земельного кадастру  про земельну  ділянку    НВ -3203271412014  від 08.09.2014 року, керуючись ст.26 Закону України  „ Про місцеве самоврядування в Україні .”, керуючись ст. 25 Закону України  «Про землеустрій»,  Закону України «Про Державний земельний кадастр», ст.12,40,118,121,186 Земельного кодексу України, враховуючи позитивні висновки та рекомендації постійної депутатської комісії з питань  агропромислового комплексу, соціального розвитку села  та екології,  сесія Рожнівської сільської ради

 

ВИРІШИЛА:

 

1.Затвердити проект землеустрою  розробленого ТОВ « Інститут земельних реформ та раціонального землекористування »  щодо відведення    земельної   ділянки   площею 0,1459га  для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  за рахунок земель комунальної власності у власність громадянину  Турчину Юрію Павловичу  в  с. Рожни по вул. Гайова   Броварського району Київської області.

2. Передати  у  власність  громадянину  Турчину Юрію Павловичу   земельну  ділянку  площею 0,1459га ( угіддя –  під житловою забудовою одно – та двохповерховою) для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд ( присадибна ділянка)  в  с. Рожни по вул. Гайова Броварського району Київської області.

3. Встановити,  що вказаній  земельній   ділянці  присвоєно кадастровий   номер 3221287201:01:009:0129.  

4. Громадянину   Турчину Ю.П. приступити  до використання земельної ділянки за цільовим призначенням після реєстрації речового права на земельну ділянку та отримання   правовстановлюючого документа на  земельну ділянку.

 

 

Сільський голова                                        Т.І.Мехед

 

 

 

 

Землевпорядник________________________

с.Рожни

30  вересня  2014 року

№ 1642  49 сесія 06 скликання

 

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

 

«Про затвердження проекту землеустрою  щодо   відведення  земельної   ділянки

у власність  в межах с. Рожни, на території  Рожнівської сільської ради

Броварського району Київської області .»

 

               Розглянувши  проект землеустрою  щодо відведення   земельної   ділянки  площею 0,1000га  для  будівництва та обслуговування житлового будинку,господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), за  рахунок земель комунальної власності  у власність громадянину  Якубовському Павлу Сергійовичу в с. Рожни  по вул. Перемоги  Броварського району Київської області,  розроблений   ТОВ « Інститут земельних реформ та раціонального землекористування»,  враховуючи  Витяг з Державного земельного кадастру  про земельну  ділянку    НВ -3203138842014  від 08.08.2014 року, керуючись ст.26 Закону України  „ Про місцеве самоврядування в Україні .”, керуючись ст. 25 Закону України  «Про землеустрій»,  Закону України «Про Державний земельний кадастр», ст.12,40,118,121,186 Земельного кодексу України, враховуючи позитивні висновки та рекомендації постійної депутатської комісії з питань  агропромислового комплексу, соціального розвитку села  та екології,  сесія Рожнівської сільської ради

 

ВИРІШИЛА:

1.Затвердити проект землеустрою  розробленого ТОВ « Інститут земельних реформ та раціонального землекористування »  щодо відведення    земельної   ділянки   площею 0,1000га  для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  за рахунок земель комунальної власності у власність громадянину  Якубовському Павлу Сергійовичу   в  с. Рожни по вул. Перемоги   Броварського району Київської області.

2. Передати  у  власність  громадянину  Якубовському Павлу Сергійовичу  земельну  ділянку  площею 0,1000га ( угіддя –  під житловою забудовою одно – та двохповерховою) для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд

( присадибна ділянка)  в  с. Рожни по вул. Перемоги Броварського району Київської області.

3. Встановити,  що вказаній  земельній   ділянці  присвоєно кадастровий   номер 3221287201:01:060:0072.  

4. Громадянину  Якубовському Павлу Сергійовичу приступити  до використання земельної ділянки за цільовим призначенням після реєстрації речового права на земельну ділянку та отримання   правовстановлюючого документа на  земельну ділянку.

 

 

Сільський голова                                        Т.І.Мехед

 

 

 

 

 

Землевпорядник________________________

с.Рожни

30 вересня  2014 року

№ 1643   49 сесія 06 скликання

 

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

 

«Про затвердження проекту землеустрою  щодо   відведення  земельної   ділянки

у власність  в межах с. Рожни, на території  Рожнівської сільської ради

Броварського району Київської області .»

 

               Розглянувши  проект землеустрою  щодо відведення   земельної   ділянки  площею 0,0710га  для  ведення особистого селянського господарства, за  рахунок земель комунальної власності  у власність громадянці  Батюк  Людмилі Василівні   в с. Рожни  по пров. Старинний  Броварського району Київської області,  розроблений   ТОВ « Інститут земельних реформ та раціонального землекористування»,  враховуючи  Витяг з Державного земельного кадастру  про земельну  ділянку    НВ -3203139612014  від 08.08.2014 року, керуючись ст.26 Закону України  „ Про місцеве самоврядування в Україні .”, керуючись ст. 25 Закону України  «Про землеустрій»,  Закону України «Про Державний земельний кадастр», ст.12,40,118,121,186 Земельного кодексу України, враховуючи позитивні висновки та рекомендації постійної депутатської комісії з питань  агропромислового комплексу, соціального розвитку села  та екології,  сесія Рожнівської сільської ради

 

ВИРІШИЛА:

 

1.Затвердити проект землеустрою  розробленого ТОВ « Інститут земельних реформ та раціонального землекористування »  щодо відведення    земельної   ділянки   площею 0,0710га  для ведення особистого селянського господарства    за рахунок земель комунальної власності у власність громадянці   Батюк Людмилі Василівні  в  с. Рожни по пров. Старинний   Броварського району Київської області.

2. Передати  у  власність  громадянці  Батюк Людмилі Василівні   земельну  ділянку  площею 0,0710га ( угіддя – рілля) для   ведення особистого селянського господарства  в

с. Рожни по пров. Старинний Броварського району Київської області.

3. Встановити,  що вказаній  земельній   ділянці  присвоєно кадастровий   номер 3221287201:01:074:0048.  

4. Громадянці  Батюк Л.В. приступити  до використання земельної ділянки за цільовим призначенням після реєстрації речового права на земельну ділянку та отримання   правовстановлюючого документа на  земельну ділянку.

 

 

Сільський голова                                        Т.І.Мехед

 

 

 

 

 

Землевпорядник________________________

с.Рожни

30 вересня 2014 року

№ 1644   49 сесія  06 скликання

 

 

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

 

«Про затвердження проекту землеустрою  щодо   відведення  земельної   ділянки

у власність  в межах с. Рожни, на території  Рожнівської сільської ради

Броварського району Київської області .»

 

               Розглянувши  проект землеустрою  щодо відведення   земельної   ділянки  площею 0,0650га  для  ведення особистого селянського господарства, за  рахунок земель комунальної власності  у власність громадянину  Вовку Володимиру Васильовичу в с. Рожни   Броварського району Київської області,  розроблений   ТОВ « Інститут земельних реформ та раціонального землекористування»,  враховуючи  Витяг з Державного земельного кадастру  про земельну  ділянку    НВ -3202980472014  від 09.07.2014 року, керуючись ст.26 Закону України  „ Про місцеве самоврядування в Україні .”, керуючись ст. 25 Закону України  «Про землеустрій»,  Закону України «Про Державний земельний кадастр», ст.12,40,118,121,186 Земельного кодексу України, враховуючи позитивні висновки та рекомендації постійної депутатської комісії з питань  агропромислового комплексу, соціального розвитку села  та екології,  сесія Рожнівської сільської ради

 

 

ВИРІШИЛА:

 

 

1.Затвердити проект землеустрою  розробленого ТОВ « Інститут земельних реформ та раціонального землекористування »  щодо відведення    земельної   ділянки   площею 0,0650га  для  ведення особистого селянського господарства  за рахунок земель комунальної власності у власність громадянину   Вовку Володимиру Васильовичу  в  с. Рожни    Броварського району Київської області.

2. Передати  у  власність  громадянину  Вовку Володимиру Васильовичу   земельну  ділянку  площею 0,0650га ( угіддя –  пасовища) для  ведення особистого селянського господарства  в  с. Рожни  Броварського району Київської області.

3. Встановити,  що вказаній  земельній   ділянці  присвоєно кадастровий   номер 3221287201:01:060:0071.  

4. Громадянину  Вовку В.В. приступити  до використання земельної ділянки за цільовим призначенням після реєстрації речового права на земельну ділянку та отримання   правовстановлюючого документа на  земельну ділянку.

 

 

Сільський голова                                        Т.І.Мехед

 

 

 

Землевпорядник________________________

с.Рожни

30 вересня  2014 року

№ 1645   49 сесія 06 скликання

 

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

 

«Про затвердження проекту землеустрою  щодо   відведення  земельної   ділянки

у власність  в межах с. Рожни, на території  Рожнівської сільської ради

Броварського району Київської області .»

 

               Розглянувши  проект землеустрою  щодо відведення   земельної   ділянки  площею 0,1162га  для  ведення особистого селянського господарства, за  рахунок земель комунальної власності  у власність громадянці  Бєлінській Антоніні Леонідівні   в с. Рожни  по вул. Лісова  Броварського району Київської області,  розроблений   ТОВ « Інститут земельних реформ та раціонального землекористування»,  враховуючи  Витяг з Державного земельного кадастру  про земельну  ділянку    НВ -3203138872014  від 08.08.2014 року, керуючись ст.26 Закону України  „ Про місцеве самоврядування в Україні .”, керуючись ст. 25 Закону України  «Про землеустрій»,  Закону України «Про Державний земельний кадастр», ст.12,40,118,121,186 Земельного кодексу України, враховуючи позитивні висновки та рекомендації постійної депутатської комісії з питань  агропромислового комплексу, соціального розвитку села  та екології,  сесія Рожнівської сільської ради

 

ВИРІШИЛА:

 

1.Затвердити проект землеустрою  розробленого ТОВ « Інститут земельних реформ та раціонального землекористування »  щодо відведення    земельної   ділянки   площею 0,1162га  для ведення особистого селянського господарства    за рахунок земель комунальної власності у власність громадянці   Бєлінській Антоніні Леонідівні  в с. Рожни по вул. Лісова   Броварського району Київської області.

2. Передати  у  власність  громадянці  Бєлінській Антоніні Леонідівні   земельну  ділянку  площею 0,1162га ( угіддя – рілля) для   ведення особистого селянського господарства  в

с. Рожни по вул. Лісова  Броварського району Київської області.

3. Встановити,  що вказаній  земельній   ділянці  присвоєно кадастровий   номер 3221287201:01:040:0035.  

4. Громадянці  Бєлінській  А. Л. приступити  до використання земельної ділянки за цільовим призначенням після реєстрації речового права на земельну ділянку та отримання   правовстановлюючого документа на  земельну ділянку.

 

 

Сільський голова                                        Т.І.Мехед

 

 

 

 

 

 

Землевпорядник________________________

с.Рожни

30 вересня  2014 року

№ 1646   49 сесія 06 скликання

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

 

«Про затвердження проекту землеустрою  щодо   відведення  земельної   ділянки

у власність  в межах с. Рожни, на території  Рожнівської сільської ради

Броварського району Київської області .»

 

               Розглянувши  проект землеустрою  щодо відведення   земельної   ділянки  площею 0,2000га  для  ведення особистого селянського господарства, за  рахунок земель комунальної власності  у власність громадянину  Гунову Миколі Вікторовичу в с. Рожни по вул. Промислова   Броварського району Київської області,  розроблений   ПП «Автотранс ЛЛС»,  враховуючи  Витяг з Державного земельного кадастру  про земельну  ділянку    НВ -3203209492014  від 22.08.2014 року, керуючись ст.26 Закону України  „ Про місцеве самоврядування в Україні .”, керуючись ст. 25 Закону України  «Про землеустрій»,  Закону України «Про Державний земельний кадастр», ст.12,40,118,121,186 Земельного кодексу України, враховуючи позитивні висновки та рекомендації постійної депутатської комісії з питань  агропромислового комплексу, соціального розвитку села  та екології,  сесія Рожнівської сільської ради

 

ВИРІШИЛА:

 

1.Затвердити проект землеустрою  розробленого ПП « Автотранс ЛЛС »  щодо відведення    земельної   ділянки   площею 0,2000га  для  ведення особистого селянського господарства  за рахунок земель комунальної власності у власність громадянину  Гунову Миколі Вікторовичу  в  с. Рожни    Броварського району Київської області.

2. Передати  у  власність  громадянину  Гунову Миколі Вікторовичу   земельну  ділянку  площею 0,2000га ( угіддя –  пасовища) для  ведення особистого селянського господарства  в  с. Рожни по вул. Промислова Броварського району Київської області.

3. Встановити,  що вказаній  земельній   ділянці  присвоєно кадастровий   номер 3221287201:01:057:0014.  

4. Громадянину  Гунову М.В. приступити  до використання земельної ділянки за цільовим призначенням після реєстрації речового права на земельну ділянку та отримання   правовстановлюючого документа на  земельну ділянку.

 

 

Сільський голова                                        Т.І.Мехед

 

 

 

 

Землевпорядник________________________

с.Рожни

30 вересня  2014 року

№ 1647   49 сесія 06 скликання

 

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

 

«Про затвердження технічної документації із землеустрою    щодо проведення інвентаризації земель комунальної власності  в  с. Рожни, на

території  Рожнівської сільської ради  Броварського району Київської області.»

 

 

             Розглянувши технічну документацію із землеустрою щодо  проведення інвентаризації земель   запасу  державної власності  загальною   площею 1,4011га   в  адмінмежах   Рожнівської сільської ради  Броварського району Київської області розроблену ПП «Автотранс ЛЛС»,  керуючись  ст.26 Закону України „ Про  місцеве самоврядування в Україні. ”,  керуючись ст. 50 ЗУ «Про землеустрій»  Закону України «Про Державний земельний кадастр» ст.12,118,122,123,186,186-1 Земельного кодексу України, враховуючи позитивні висновки та рекомендації постійної депутатської комісії з питань  агропромислового комплексу, соціального розвитку села  та екології,  сесія Рожнівської сільської ради

ВИРІШИЛА:

 

1.Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо проведення інвентаризації земель  запасу державної власності  загальною площею  1,4011га  в адмінмежах Рожнівської  сільської ради    Броварського району Київської області,    розроблену  ПП «Автотранс ЛЛС».

 

 

 

 

 

Сільський голова                                        Т.І.Мехед

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Землевпорядник________________________

с.Рожни

30 вересня  2014 року

№ 1648   49 сесія 06 скликання

 

 

 

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

 

«Про затвердження технічної документації із землеустрою  щодо  встановлення (відновлення) меж  земельних ділянок в натурі  (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського  виробництва  в межах с. Рожни,  на території  Рожнівської

 сільської ради  Броварського району  Київської області.»

 

     Розглянувши  технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельних ділянок в натурі ( на місцевості)  площею  0,3235га для  ведення товарного сільськогосподарського виробництва в межах с.Рожни  Броварського району Київської області,  у власність громадянину Довгодьку Петру Сергійовичу    розроблену  ДП «Київський інститут землеустрою» , враховуючи Витяги з Державного земельного кадастру  про земельну  ділянку    НВ -3203175142014  від 15.08.2014 року ,  керуючись  ст.26 Закону України „ Про  місцеве самоврядування в Україні.” керуючись ст. 50 ЗУ «Про землеустрій»  Закону України «Про Державний земельний кадастр» ст.118,121,186 Земельного кодексу України, враховуючи позитивні висновки та рекомендації постійної депутатської комісії з питань  агропромислового комплексу, соціального розвитку села  та екології,  сесія Рожнівської сільської ради

ВИРІШИЛА:

 

1.Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі ( на місцевості)   площею  0,3235га для  ведення товарного сільськогосподарського виробництва в межах  с.Рожни   Броварського району Київської області,  у власність громадянину Довгодьку Петру Сергійовичу   розроблену   ДП «Київський інститут землеустрою».

 

2.Передати  у власність  громадянину  Довгодьку Петру Сергійовичу земельну   ділянку за площею   0,3235га ( угіддя – рілля) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,   в межах  с.Рожни   Броварського району Київської області.

 

3. Встановити,  що вказаним  земельним   ділянкам  присвоєно кадастрові   номери 3221287200:03:010:0063.

 

 

 

Сільський голова                                        Т.І.Мехед

 

 

 

 

 

 

Землевпорядник________________________

с.Рожни

30 вересня 2014 року

№ 1649   49 сесія 06 скликання

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

«Про затвердження технічної документації із землеустрою  щодо   встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості)  в  с. Рожни, на

території  Рожнівської сільської ради  Броварського району Київської області.»

 

 

             Розглянувши  технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі ( на місцевості)  площею  0,0687га для  ведення садівництва  в  с.Рожни СТ « Шляховик»  по  вул. 8 Центральна, 79   Броварського району Київської області,  громадянці  Овчар Галині Григорівні   розроблену  ТОВ «Земком»  враховуючи Витяг з Державного земельного кадастру  про земельну  ділянку 

  НВ -3203005752014 від 15.07.2014 року ,  керуючись  ст.26 Закону України „ Про  місцеве самоврядування в Україні. ”,  керуючись ст. 50 ЗУ «Про землеустрій»  Закону України «Про Державний земельний кадастр» ст.12,118,121,186 Земельного кодексу України, враховуючи позитивні висновки та рекомендації постійної депутатської комісії з питань  агропромислового комплексу, соціального розвитку села  та екології,  сесія Рожнівської сільської ради

 

ВИРІШИЛА:

 

1.Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) площею  0,0687га для  ведення садівництва  в  с.Рожни  СТ «Шляховик» по  вул. 8 Центральна, 79  Броварського району Київської області,  громадянці Овчар Галині Григорівні  розроблену  ТОВ «Земком».

 

2. Встановити,  що вказаній  земельній   ділянці  присвоєно кадастровий   номер 3221287201:01:080:0075.

 

 

 

 

Сільський голова                                        Т.І.Мехед

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Землевпорядник________________________

с.Рожни

30 вересня 2014 року

  1650   49 сесія  06  скликання

 


РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

 

«Про затвердження технічної документації із землеустрою  щодо   встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості)  в  с. Рожни, на

території  Рожнівської сільської ради  Броварського району Київської області.»

 

 

             Розглянувши  технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі ( на місцевості)  площею  0,0500га для  ведення садівництва  в  с.Рожни СТ « Приозерний»  по  вул. Лугова 15,  буд. 2   Броварського району Київської області,  громадянці  Огій Наталії Юріївні   розроблену  ТОВ «Земельно кадастровий центр»  враховуючи Витяг з Державного земельного кадастру  про земельну  ділянку №  НВ -3203216712014 від 27.08.2014 року ,  керуючись  ст.26 Закону України „ Про  місцеве самоврядування в Україні. ”,  керуючись ст. 50 ЗУ «Про землеустрій»  Закону України «Про Державний земельний кадастр» ст.12,118,122,186 Земельного кодексу України, враховуючи позитивні висновки та рекомендації постійної депутатської комісії з питань  агропромислового комплексу, соціального розвитку села  та екології,  сесія Рожнівської сільської ради

ВИРІШИЛА:

 

1.Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) площею  0,0500га для  ведення садівництва  в  с.Рожни  СТ «Приозерний» по  вул. Лугова 15, буд.2  Броварського району Київської області,  громадянці Огій Наталії Юріївні  розроблену  ТОВ «Земельно кадастровий центр».

 

2.Передати  у власність  громадянці  Огій Наталії Юріївні  земельну  ділянку  площею 0,0500га для  ведення садівництва  в  с.Рожни,  с/т «Приозерний» по   вул. Лугова 15, буд. 2  Броварського району Київської області.

 

 

3. Встановити,  що вказаній  земельній   ділянці  присвоєно кадастровий   номер 3221287201:01:070:0126.

 

 

Сільський голова                                        Т.І.Мехед

 

 

 

 

 

 

 

Землевпорядник________________________

с.Рожни

30 вересня 2014 року

№ 1651  49 сесія 06 скликання

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

 

«Про затвердження технічної документації із землеустрою  щодо   встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості)  в  с. Рожни, на

території  Рожнівської сільської ради  Броварського району Київської області.»

 

 

             Розглянувши  технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі ( на місцевості)  площею  0,0678га для  ведення садівництва  в  с.Рожни СТ « Десна -1»  по  вул. 10 Північна   буд. 14   Броварського району Київської області,  громадянці  Бесовій Олені Дмитрівні  розроблену  ФОП Прокопенко О.В.  враховуючи Витяг з Державного земельного кадастру  про земельну  ділянку №  НВ -3203282142014 від 10.09.2014 року ,  керуючись  ст.26 Закону України „ Про  місцеве самоврядування в Україні. ”,  керуючись ст. 50 ЗУ «Про землеустрій»  Закону України «Про Державний земельний кадастр» ст.12,118,121,186 Земельного кодексу України, враховуючи позитивні висновки та рекомендації постійної депутатської комісії з питань  агропромислового комплексу, соціального розвитку села  та екології,  сесія Рожнівської сільської ради

ВИРІШИЛА:

 

1.Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) площею  0,0678га для  ведення садівництва  в  с.Рожни  СТ «Десна -1» по  вул. 10 Північна  буд.14   Броварського району Київської області,  громадянці Бесовій Олені Дмитрівні   розроблену  ФОП  Прокопенко О.В .

 

2.  Встановити,  що вказаній  земельній   ділянці  присвоєно кадастровий   номер 3221287201:01:086:0049.

 

 

 

Сільський голова                                        Т.І.Мехед

 

 

 

 

 

 

 

 

Землевпорядник________________________

с.Рожни

30 вересня  2014 року

№ 1652    49 сесія 06 скликання

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

 

«Про надання дозволу на розробку  проекту  відведення  земельної ділянки  

           с/т «Ландиш»  в межах с.Рожни  , на території   Рожнівської сільської ради .»

 

 

 

Розглянувши заяву   голови с/т «Ландиш» Ромахіна Ю.М., який  просить  дати дозвіл на розробку проекту відведення  земельної ділянки  площею 0,3100га  під  будівництво свердловини та господарських будівель за рахунок  земель загального користування с/т «Ландиш» в межах с.Рожни  на території Рожнівської сільської  Броварського району Київськоїобласті, керуючись  ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  ст. 19, 22,25,29.50 ЗУ «Про землеустрій», ст.35 п.4 Земельного  кодексу   України,  враховуючи позитивні висновки та рекомендації постійної депутатської комісії з питань  агропромислового комплексу, соціального розвитку села  та екології,  сесія Рожнівської сільської ради

 

ВИРІШИЛА:

 

1.      Дати дозвіл на розробку  проекту землеустрою щодо відведення  земельної

     ділянки  площею  0,3100га  під  будівництво     свердловини та господарських будівель

     розташованої  в  межах с. Рожни   с/т Ландиш     Рожнівської сільської   ради

    Броварського    району  Київської області.

2.  Рекомендувати  голові с/т «Ландиш» Ромахіну Ю.М.  замовити розроблення проекту

    землеустрою щодо відведення земельної ділянки в осіб, які мають відповідні дозволи

     (ліцензії) на виконання землевпорядно-геодезичних видів робіт.

      3. Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки розробити та погодити його

          згідно норм чинного законодавства України.

      4. Попередити  про те, що  державна реєстрація  земельної ділянки  скасовується

          Державним  кадастровим реєстратором у разі, якщо протягом одного року

          з дня здійснення державної реєстрації земельної ділянки речове право на ділянку не

         зареєстровано з вини заявника (п.10 ст. 24 ЗУ «Про Державний земельний кадастр»).

      5. Зазначений  дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної

          ділянки  не дає  право володіти , розпоряджатися та  користуватися  вказаною ділянкою

         до моменту державної реєстрації цих прав у відповідності до чинного законодавства

         України.

Сільський голова __________________________________ Т.І.Мехед

 

 

Землевпорядник________________________

с.Рожни

30 вересня 2014 року

№ 1653    49 сесія 06 скликання

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

 

«Про надання дозволу на розробку  проекту  відведення  земельної ділянки  

             у власність  в межах с.Рожни  , на території   Рожнівської сільської ради .»

 

        Розглянувши заяву  громадянки Борисової Ірини Максимівни, про надання  дозволу  на розробку проекту  землеустрою  щодо відведення земельної ділянки площею 0,1449га   у власність  для ведення  особистого селянського господарства  в межах с.Рожни по вул. Старе село та доданих до них матеріалів, керуючись ст. 25 Закону України «Про землеустрій» ст.26 Закону України „ Про місцеве  самоврядування в Україні. ” Закону України «Про Державний земельний кадастр» ст.12,40,118,121,186 Земельного кодексу України, враховуючи позитивні висновки та рекомендації постійної депутатської комісії з питань  агропромислового комплексу, соціального розвитку села  та екології,  сесія Рожнівської сільської ради   

ВИРІШИЛА:

 

1. Дати  дозвіл громадянці Борисовій Ірині Максимівні  на розробку проекту землеустрою щодо  відведення земельної  ділянки  площею 0,1449га   за рахунок земель  комунальної власності для  ведення особистого селянського господарства  ( рілля)  в межах  с. Рожни   по вул. Старе село   Броварського району Київської області .

 2. Рекомендувати громадянину замовити розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки в осіб, які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання землевпорядно-геодезичних видів робіт.

3.Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки розробити та погодити його згідно норм чинного законодавства України.

4. Попередити громадянина  про те, що державна реєстрація  земельної ділянки скасовується Державним  кадастровим реєстратором у разі, якщо протягом одного року з дня здійснення державної реєстрації земельної ділянки речове право на ділянку не зареєстровано з вини заявника (п.10 ст. 24 Закону України «Про Державний земельний кадастр»).

5. Зазначений  дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність не дає громадянам право володіти , розпоряджатися та користуватися  вказаною ділянкою до моменту державної реєстрації цих прав у відповідності до чинного законодавства України.

 

Сільський голова                                       Т.І.Мехед

 

 

Землевпорядник________________________

с.Рожни

30 вересня 2014 року

  1654  49 сесія 06 скликання

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

 

«Про надання дозволу на розробку  проекту  відведення  земельної ділянки  

             у власність  в межах с.Рожни  , на території   Рожнівської сільської ради .»

 

        Розглянувши заяву  громадянки Луцюк Наталії Володимирівни, про надання  дозволу  на розробку проекту  землеустрою  щодо відведення земельної ділянки площею 0,2587га   у власність  для ведення  особистого селянського господарства  в межах с.Рожни по вул. Щорса та доданих до них матеріалів, керуючись ст. 25 Закону України «Про землеустрій» ст.26 Закону України „ Про місцеве  самоврядування в Україні. ” Закону України «Про Державний земельний кадастр» ст.12,40,118,121,186 Земельного кодексу України, враховуючи позитивні висновки та рекомендації постійної депутатської комісії з питань  агропромислового комплексу, соціального розвитку села  та екології,  сесія Рожнівської сільської ради   

ВИРІШИЛА:

 

1. Дати  дозвіл громадянці Луцюк Наталії Володимирівні  на розробку проекту землеустрою щодо  відведення земельної  ділянки  площею 0,2587га   за рахунок земель  комунальної власності для  ведення особистого селянського господарства  ( рілля)  в межах  с. Рожни   по вул. Щорса   Броварського району Київської області .

 2. Рекомендувати громадянину замовити розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки в осіб, які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання землевпорядно-геодезичних видів робіт.

3.Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки розробити та погодити його згідно норм чинного законодавства України.

4. Попередити громадянина  про те, що державна реєстрація  земельної ділянки скасовується Державним  кадастровим реєстратором у разі, якщо протягом одного року з дня здійснення державної реєстрації земельної ділянки речове право на ділянку не зареєстровано з вини заявника (п.10 ст. 24 Закону України «Про Державний земельний кадастр»).

5. Зазначений  дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність не дає громадянам право володіти , розпоряджатися та користуватися  вказаною ділянкою до моменту державної реєстрації цих прав у відповідності до чинного законодавства України.

 

Сільський голова                                       Т.І.Мехед

 

 

 

Землевпорядник________________________

с.Рожни

30 вересня 2014 року

  1655  49 сесія 06 скликання

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

 

«Про надання дозволу на розробку  проекту  відведення  земельної ділянки  

             у власність  в межах с.Рожни  , на території   Рожнівської сільської ради .»

 

        Розглянувши заяву  громадянки Макаренко Надії Іванівни, про надання  дозволу  на розробку проекту  землеустрою  щодо відведення земельної ділянки площею 0,0800га   у власність  для ведення  особистого селянського господарства  в межах с.Рожни по вул. Рибальська та доданих до них матеріалів, керуючись ст. 25 Закону України «Про землеустрій» ст.26 Закону України „ Про місцеве  самоврядування в Україні. ” Закону України «Про Державний земельний кадастр» ст.12,40,118,121,186 Земельного кодексу України, враховуючи позитивні висновки та рекомендації постійної депутатської комісії з питань  агропромислового комплексу, соціального розвитку села  та екології,  сесія Рожнівської сільської ради   

ВИРІШИЛА:

 

1. Дати  дозвіл громадянці Макаренко Надії Іванівні  на розробку проекту землеустрою щодо  відведення земельної  ділянки  площею 0,0800га   за рахунок земель  комунальної власності для  ведення особистого селянського господарства  (рілля)  в межах  с. Рожни   по вул. Рибальська   Броварського району Київської області .

 2. Рекомендувати громадянину замовити розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки в осіб, які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання землевпорядно-геодезичних видів робіт.

3.Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки розробити та погодити його згідно норм чинного законодавства України.

4. Попередити громадянина  про те, що державна реєстрація  земельної ділянки скасовується Державним  кадастровим реєстратором у разі, якщо протягом одного року з дня здійснення державної реєстрації земельної ділянки речове право на ділянку не зареєстровано з вини заявника (п.10 ст. 24 Закону України «Про Державний земельний кадастр»).

5. Зазначений  дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність не дає громадянам право володіти , розпоряджатися та користуватися  вказаною ділянкою до моменту державної реєстрації цих прав у відповідності до чинного законодавства України.

 

Сільський голова                                       Т.І.Мехед

 

 

Землевпорядник________________________

с.Рожни

30 вересня 2014 року

№ 1656  49 сесія 06 скликання

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

 

«Про надання дозволу на розробку  проекту  відведення  земельної ділянки  

             у власність  в межах с.Рожни  , на території   Рожнівської сільської ради .»

 

        Розглянувши заяву  громадянина Майбороди Ігоря Володимировича, про надання  дозволу  на розробку проекту  землеустрою  щодо відведення земельної ділянки  у власність  для ведення  особистого селянського господарства  та доданих до них матеріалів, керуючись ст. 25 Закону України «Про землеустрій» ст.26 Закону України „ Про місцеве  самоврядування в Україні. ” Закону України «Про Державний земельний кадастр» ст.12,40,118,121,186 Земельного кодексу України, враховуючи позитивні висновки та рекомендації постійної депутатської комісії з питань  агропромислового комплексу, соціального розвитку села  та екології,  сесія Рожнівської сільської ради   

ВИРІШИЛА:

 

1. Дати  дозвіл громадянину Майбороді Ігорю Володимировичу  на розробку проекту землеустрою щодо  відведення земельної  ділянки  площею 1,0000га   за рахунок земель  комунальної власності для  ведення особистого селянського господарства (рілля)  в межах  с. Рожни   по вул. Промислова   Броварського району Київської області .

 2. Рекомендувати громадянину замовити розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки в осіб, які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання землевпорядно-геодезичних видів робіт.

3.Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки розробити та погодити його згідно норм чинного законодавства України.

4. Попередити громадянина  про те, що державна реєстрація  земельної ділянки скасовується Державним  кадастровим реєстратором у разі, якщо протягом одного року з дня здійснення державної реєстрації земельної ділянки речове право на ділянку не зареєстровано з вини заявника (п.10 ст. 24 Закону України «Про Державний земельний кадастр»).

5. Зазначений  дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність не дає громадянам право володіти , розпоряджатися та користуватися  вказаною ділянкою до моменту державної реєстрації цих прав у відповідності до чинного законодавства України.

 

Сільський голова                                       Т.І.Мехед

 

 

 

 

Землевпорядник________________________

с.Рожни

30 вересня 2014 року

   1657    49 сесія 06 скликання

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

 

«Про надання дозволу на розробку  проекту  відведення  земельної ділянки  

             у власність  в межах с.Рожни  , на території   Рожнівської сільської ради .»

 

        Розглянувши заяву  громадянки Гриценко Надії Олександрівни, про надання  дозволу  на розробку проекту  землеустрою  щодо відведення земельної ділянки площею 0,10га   у власність  для  ведення особистого селянського господарства   в с.Рожни по вул. Торфова 1д  та доданих до них матеріалів, керуючись ст. 25 Закону України «Про землеустрій» ст.26 Закону України „ Про місцеве  самоврядування в Україні. ” Закону України «Про Державний земельний кадастр» ст.12,40,118,121,186 Земельного кодексу України, враховуючи позитивні висновки та рекомендації постійної депутатської комісії з питань  агропромислового комплексу, соціального розвитку села  та екології,  сесія Рожнівської сільської ради

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Дати  дозвіл громадянці Гриценко Надії Олександрівні  на розробку проекту землеустрою щодо  відведення земельної  ділянки  площею 0,10га   за рахунок земель  комунальної власності для  ведення особистого селянського господарства в межах 

с. Рожни по вул. Торфова 1д  Броварського району Київської області .

 2. Рекомендувати громадянам  замовити розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки в осіб, які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання землевпорядно-геодезичних видів робіт.

3.Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки розробити та погодити його згідно норм чинного законодавства України.

4. Попередити громадянина  про те, що державна реєстрація  земельної ділянки скасовується Державним  кадастровим реєстратором у разі, якщо протягом одного року з дня здійснення державної реєстрації земельної ділянки речове право на ділянку не зареєстровано з вини заявника (п.10 ст. 24 Закону України «Про Державний земельний кадастр»).

5. Зазначений  дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність не дає громадянам право володіти , розпоряджатися та користуватися  вказаною ділянкою до моменту державної реєстрації цих прав у відповідності до чинного законодавства України.

 

Сільський голова                                       Т.І.Мехед

 

Землевпорядник________________________

с.Рожни

30 вересня 2014 року

  1658   49 сесія 06 скликання

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

 

«Про надання дозволу на розробку  проекту  відведення  земельної ділянки  

             у власність  в межах с.Рожни  , на території   Рожнівської сільської ради .»

 

        Розглянувши заяву  громадянки Гриценко Надії Олександрівни, про надання  дозволу  на розробку проекту  землеустрою  щодо відведення земельної ділянки площею 0,01га   у власність  для  будівництва індивідуальних гаражів  в с.Рожни по вул. Торфова 1д  та доданих до них матеріалів, керуючись ст. 25 Закону України «Про землеустрій» ст.26 Закону України „ Про місцеве  самоврядування в Україні. ” Закону України «Про Державний земельний кадастр» ст.12,40,118,121,186 Земельного кодексу України, враховуючи позитивні висновки та рекомендації постійної депутатської комісії з питань  агропромислового комплексу, соціального розвитку села  та екології,  сесія Рожнівської сільської ради

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Дати  дозвіл громадянці Гриценко Надії Олександрівні  на розробку проекту землеустрою щодо  відведення земельної  ділянки  площею 0,01га   за рахунок земель  комунальної власності для  будівництва індивідуальних гаражів в межах  с. Рожни по вул. Торфова 1д  Броварського району Київської області .

 2. Рекомендувати громадянам  замовити розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки в осіб, які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання землевпорядно-геодезичних видів робіт.

3.Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки розробити та погодити його згідно норм чинного законодавства України.

4. Попередити громадянина  про те, що державна реєстрація  земельної ділянки скасовується Державним  кадастровим реєстратором у разі, якщо протягом одного року з дня здійснення державної реєстрації земельної ділянки речове право на ділянку не зареєстровано з вини заявника (п.10 ст. 24 Закону України «Про Державний земельний кадастр»).

5. Зазначений  дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність не дає громадянам право володіти , розпоряджатися та користуватися  вказаною ділянкою до моменту державної реєстрації цих прав у відповідності до чинного законодавства України.

 

Сільський голова                                       Т.І.Мехед

 

Землевпорядник________________________

с.Рожни

30 вересня 2014 року

  1659   49 сесія 06 скликання

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

 

«Про надання дозволу на розробку  проекту  відведення  земельної ділянки  

             у власність  в межах с.Рожни  , на території   Рожнівської сільської ради .»

 

        Розглянувши заяву  громадянина Алаторських Микити Юрійовича, про надання  дозволу  на розробку проекту  землеустрою  щодо відведення земельної ділянки  у власність  для ведення  індивідуального садівництва  та доданих до них матеріалів, керуючись ст. 25 Закону України «Про землеустрій» ст.26 Закону України „ Про місцеве  самоврядування в Україні. ” Закону України «Про Державний земельний кадастр» ст.12,40,118,121,186 Земельного кодексу України, враховуючи позитивні висновки та рекомендації постійної депутатської комісії з питань  агропромислового комплексу, соціального розвитку села  та екології,  сесія Рожнівської сільської ради

ВИРІШИЛА:

 

1. Дати  дозвіл громадянину  Алаторських Микиті Юрійовичу на розробку проекту землеустрою щодо  відведення земельної  ділянки  площею 0,1000га   за рахунок земель  комунальної власності для  ведення індивідуального садівництва ( чагарник)  в межах 

с. Рожни    Броварського району Київської області .

 2. Рекомендувати громадянам  замовити розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки в осіб, які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання землевпорядно-геодезичних видів робіт.

3.Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки розробити та погодити його згідно норм чинного законодавства України.

4. Попередити громадянина  про те, що державна реєстрація  земельної ділянки скасовується Державним  кадастровим реєстратором у разі, якщо протягом одного року з дня здійснення державної реєстрації земельної ділянки речове право на ділянку не зареєстровано з вини заявника (п.10 ст. 24 Закону України «Про Державний земельний кадастр»).

5. Зазначений  дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність не дає громадянам право володіти , розпоряджатися та користуватися  вказаною ділянкою до моменту державної реєстрації цих прав у відповідності до чинного законодавства України.

 

Сільський голова                                       Т.І.Мехед

 

 

 

 

Землевпорядник________________________

с.Рожни

30 вересня 2014 року

  1660   49 сесія 06 скликання

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

 

«Про надання дозволу на розробку  проекту  відведення  земельної ділянки  

             у власність  в межах с.Рожни  , на території   Рожнівської сільської ради .»

 

        Розглянувши заяву  громадянки Алаторських Оксани Вікторівни, про надання  дозволу  на розробку проекту  землеустрою  щодо відведення земельної ділянки  у власність  для ведення  індивідуального садівництва  та доданих до них матеріалів, керуючись ст. 25 Закону України «Про землеустрій» ст.26 Закону України „ Про місцеве  самоврядування в Україні. ” Закону України «Про Державний земельний кадастр» ст.12,40,118,121,186 Земельного кодексу України, враховуючи позитивні висновки та рекомендації постійної депутатської комісії з питань  агропромислового комплексу, соціального розвитку села  та екології,  сесія Рожнівської сільської ради   

ВИРІШИЛА:

 

1. Дати  дозвіл громадянці  Алаторських Оксані  Вікторівні на розробку проекту землеустрою щодо  відведення земельної  ділянки  площею 0,1000га   за рахунок земель  комунальної власності для  ведення індивідуального садівництва (  чагарник )  в межах 

с. Рожни    Броварського району Київської області .

 2. Рекомендувати громадянам  замовити розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки в осіб, які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання землевпорядно-геодезичних видів робіт.

3.Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки розробити та погодити його згідно норм чинного законодавства України.

4. Попередити громадянина  про те, що державна реєстрація  земельної ділянки скасовується Державним  кадастровим реєстратором у разі, якщо протягом одного року з дня здійснення державної реєстрації земельної ділянки речове право на ділянку не зареєстровано з вини заявника (п.10 ст. 24 Закону України «Про Державний земельний кадастр»).

5. Зазначений  дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність не дає громадянам право володіти , розпоряджатися та користуватися  вказаною ділянкою до моменту державної реєстрації цих прав у відповідності до чинного законодавства України.

 

Сільський голова                                       Т.І.Мехед

 

 

 

 

Землевпорядник________________________

с.Рожни

30 вересня 2014 року

  1661  49 сесія 06 скликання

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

 

«Про надання дозволу на розробку  проекту  відведення  земельної ділянки  

             у власність  в межах с.Рожни  , на території   Рожнівської сільської ради .»

 

        Розглянувши заяву  громадянки Бабич Тетяни Олександрівни, про надання  дозволу  на розробку проекту  землеустрою  щодо відведення земельної ділянки  у власність  для ведення  індивідуального садівництва  та доданих до них матеріалів, керуючись ст. 25 Закону України «Про землеустрій» ст.26 Закону України „ Про місцеве  самоврядування в Україні. ” Закону України «Про Державний земельний кадастр» ст.12,40,118,121,186 Земельного кодексу України, враховуючи позитивні висновки та рекомендації постійної депутатської комісії з питань  агропромислового комплексу, соціального розвитку села  та екології,  сесія Рожнівської сільської ради

ВИРІШИЛА:

 

1. Дати  дозвіл громадянці  Бабич Тетяні Олександрівні на розробку проекту землеустрою щодо  відведення земельної  ділянки  площею 0,1000га   за рахунок земель  комунальної власності для  ведення індивідуального садівництва ( чагарник)  в межах 

с. Рожни    Броварського району Київської області .

 2. Рекомендувати громадянам  замовити розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки в осіб, які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання землевпорядно-геодезичних видів робіт.

3.Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки розробити та погодити його згідно норм чинного законодавства України.

4. Попередити громадянина  про те, що державна реєстрація  земельної ділянки скасовується Державним  кадастровим реєстратором у разі, якщо протягом одного року з дня здійснення державної реєстрації земельної ділянки речове право на ділянку не зареєстровано з вини заявника (п.10 ст. 24 Закону України «Про Державний земельний кадастр»).

5. Зазначений  дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність не дає громадянам право володіти , розпоряджатися та користуватися  вказаною ділянкою до моменту державної реєстрації цих прав у відповідності до чинного законодавства України.

 

Сільський голова                                       Т.І.Мехед

 

 

 

 

Землевпорядник________________________

с.Рожни

30 вересня 2014 року

№ 1662   49 сесія 06 скликання

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

 

«Про надання дозволу на розробку  проекту  відведення  земельної ділянки  

             у власність  в межах с.Рожни  , на території   Рожнівської сільської ради .»

 

        Розглянувши заяву  громадянина Чумбарського Олександра Богдановича, про надання  дозволу  на розробку проекту  землеустрою  щодо відведення земельної ділянки  у власність  для ведення  індивідуального садівництва  та доданих до них матеріалів, керуючись ст. 25 Закону України «Про землеустрій» ст.26 Закону України „ Про місцеве  самоврядування в Україні. ” Закону України «Про Державний земельний кадастр» ст.12,40,118,121,186 Земельного кодексу України, враховуючи позитивні висновки та рекомендації постійної депутатської комісії з питань  агропромислового комплексу, соціального розвитку села  та екології,  сесія Рожнівської сільської ради

   

ВИРІШИЛА:

 

1. Дати  дозвіл громадянину  Чумбарському Олександру Богдановичу на розробку проекту землеустрою щодо  відведення земельної  ділянки  площею 0,1000га   за рахунок земель комунальної власності для  ведення індивідуального садівництва (чагарник )  в межах  с. Рожни    Броварського району Київської області .

 2. Рекомендувати громадянам  замовити розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки в осіб, які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання землевпорядно-геодезичних видів робіт.

3.Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки розробити та погодити його згідно норм чинного законодавства України.

4. Попередити громадянина  про те, що державна реєстрація  земельної ділянки скасовується Державним  кадастровим реєстратором у разі, якщо протягом одного року з дня здійснення державної реєстрації земельної ділянки речове право на ділянку не зареєстровано з вини заявника (п.10 ст. 24 Закону України «Про Державний земельний кадастр»).

5. Зазначений  дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність не дає громадянам право володіти , розпоряджатися та користуватися  вказаною ділянкою до моменту державної реєстрації цих прав у відповідності до чинного законодавства України.

 

Сільський голова                                       Т.І.Мехед

 

 

 

Землевпорядник________________________

с.Рожни

30 вересня 2014 року

 1663  49 сесія 06 скликання

 

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

 

«Про надання дозволу на розробку  проекту  відведення  земельної ділянки  

             у власність  в межах с.Рожни  , на території   Рожнівської сільської ради .»

 

        Розглянувши заяву  громадянки Алаторських Дар’ї  Юріївни, про надання  дозволу  на розробку проекту  землеустрою  щодо відведення земельної ділянки  у власність  для ведення  індивідуального садівництва  та доданих до них матеріалів, керуючись ст. 25 Закону України «Про землеустрій» ст.26 Закону України „ Про місцеве  самоврядування в Україні. ” Закону України «Про Державний земельний кадастр» ст.12,40,118,121,186 Земельного кодексу України, враховуючи позитивні висновки та рекомендації постійної депутатської комісії з питань  агропромислового комплексу, соціального розвитку села  та екології,  сесія Рожнівської сільської ради

ВИРІШИЛА:

 

1. Дати  дозвіл громадянці  Алаторських Дар’ї Юріївні на розробку проекту землеустрою щодо  відведення земельної  ділянки  площею 0,1000га   за рахунок земель  комунальної власності для  ведення індивідуального садівництва ( чагарник )  в межах 

с. Рожни    Броварського району Київської області .

 2. Рекомендувати громадянам  замовити розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки в осіб, які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання землевпорядно-геодезичних видів робіт.

3.Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки розробити та погодити його згідно норм чинного законодавства України.

4. Попередити громадянина  про те, що державна реєстрація  земельної ділянки скасовується Державним  кадастровим реєстратором у разі, якщо протягом одного року з дня здійснення державної реєстрації земельної ділянки речове право на ділянку не зареєстровано з вини заявника (п.10 ст. 24 Закону України «Про Державний земельний кадастр»).

5. Зазначений  дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність не дає громадянам право володіти , розпоряджатися та користуватися  вказаною ділянкою до моменту державної реєстрації цих прав у відповідності до чинного законодавства України.

 

Сільський голова                                       Т.І.Мехед

 

 

 

Землевпорядник________________________

с.Рожни

30 вересня 2014 року

№ 1664  49 сесія 06 скликання

 

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

 

«Про надання дозволу на розробку  проекту  відведення  земельної ділянки  

             у власність  в межах с.Рожни  , на території   Рожнівської сільської ради .»

 

        Розглянувши заяву  громадянина Чуприни Михайла Васильовича, про надання  дозволу  на розробку проекту  землеустрою  щодо відведення земельної ділянки  у власність  для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  в с.Рожни по вул. Торфова 1а  та доданих до них матеріалів, керуючись ст. 25 Закону України «Про землеустрій» ст.26 Закону України „ Про місцеве  самоврядування в Україні. ” Закону України «Про Державний земельний кадастр» ст.12,40,118,121,186 Земельного кодексу України, враховуючи позитивні висновки та рекомендації постійної депутатської комісії з питань  агропромислового комплексу, соціального розвитку села  та екології,  сесія Рожнівської сільської ради

 

ВИРІШИЛА:

1. Дати  дозвіл громадянину Чуприні Михайлу Васильовичу на розробку проекту землеустрою щодо  відведення земельної  ділянки  площею 0,1335га   за рахунок земель  комунальної власності для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в межах  с. Рожни по вул. Торфова 1а   Броварського району Київської області .

 2. Рекомендувати громадянам  замовити розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки в осіб, які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання землевпорядно-геодезичних видів робіт.

3.Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки розробити та погодити його згідно норм чинного законодавства України.

4. Попередити громадянина  про те, що державна реєстрація  земельної ділянки скасовується Державним  кадастровим реєстратором у разі, якщо протягом одного року з дня здійснення державної реєстрації земельної ділянки речове право на ділянку не зареєстровано з вини заявника (п.10 ст. 24 Закону України «Про Державний земельний кадастр»).

5. Зазначений  дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність не дає громадянам право володіти , розпоряджатися та користуватися  вказаною ділянкою до моменту державної реєстрації цих прав у відповідності до чинного законодавства України.

 

Сільський голова                                       Т.І.Мехед

 

Землевпорядник________________________

с.Рожни

30 вересня 2014 року

  1665   49 сесія 06 скликання

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

 

«Про надання дозволу на розробку  проекту  відведення  земельної ділянки  

             у власність  в межах с.Рожни  , на території   Рожнівської сільської ради .»

 

        Розглянувши заяву  громадянина Чуприни Володимира Вікторовича, про надання  дозволу  на розробку проекту  землеустрою  щодо відведення земельної ділянки площею 0,14га   у власність  для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  в с.Рожни по вул. Торфова 1б  та доданих до них матеріалів, керуючись ст. 25 Закону України «Про землеустрій» ст.26 Закону України „ Про місцеве  самоврядування в Україні. ” Закону України «Про Державний земельний кадастр» ст.12,40,118,121,186 Земельного кодексу України, враховуючи позитивні висновки та рекомендації постійної депутатської комісії з питань  агропромислового комплексу, соціального розвитку села  та екології,  сесія Рожнівської сільської ради

 

ВИРІШИЛА:

1. Дати  дозвіл громадянину Чуприні Володимиру Вікторовичу на розробку проекту землеустрою щодо  відведення земельної  ділянки  площею 0,14га   за рахунок земель  комунальної власності для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в межах  с. Рожни по вул. Торфова 1б  Броварського району Київської області .

 2. Рекомендувати громадянам  замовити розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки в осіб, які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання землевпорядно-геодезичних видів робіт.

3.Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки розробити та погодити його згідно норм чинного законодавства України.

4. Попередити громадянина  про те, що державна реєстрація  земельної ділянки скасовується Державним  кадастровим реєстратором у разі, якщо протягом одного року з дня здійснення державної реєстрації земельної ділянки речове право на ділянку не зареєстровано з вини заявника (п.10 ст. 24 Закону України «Про Державний земельний кадастр»).

5. Зазначений  дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність не дає громадянам право володіти , розпоряджатися та користуватися  вказаною ділянкою до моменту державної реєстрації цих прав у відповідності до чинного законодавства України.

 

Сільський голова                                       Т.І.Мехед

 

Землевпорядник________________________

с.Рожни

30 вересня 2014 року

  1666   49 сесія 06 скликання

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

 

“ Про надання дозволу  на розробку проекту відведення  земельної ділянки для оформлення оренди під сінокосіння   гр. Степанюк В.В.”

 

         Розглянувши заяву  гр. Степанюка Володимира Вікторовича , який  просить  надати  дозвіл на розробку проекту відведення земельної ділянки   площею  1,27га, для оформлення оренди терміном на 49 років  під  сінокосіння  із земель  комунальної власності, яка  розташована  в с. Рожни по  вул. Озерна  Броварського району Київської області, керуючись ст.12,134 Земельного кодексу України, ст.26 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні»  сесія сільської  ради

 

В И Р І Ш И Л А :

                               

1.Надати дозвіл  гр. Степанюку Володимиру Вікторовичу   на розробку проекту  відведення земельної ділянки площею  1,27  га, для  оформлення оренди терміном на  49 років під  сінокосіння  із земель комунальної власності, яка розташована  в с.Рожни по

вул. Озерна   Броварського р-ну Київської області.

 

      2. Рекомендувати гр. Степанюк В.В.   замовити  розроблення проекту  землеустрою щодо

      відведення земельної ділянки в осіб, які мають  відповідні дозволи (ліцензії) на виконання

       землевпорядно-геодезичних видів робіт.

 

      3.Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки розробити та погодити його

      згідно норм чинного законодавства України.

 

 

 

 

Сільський голова                                         Т.І Мехед

 

 

 

 

 

 

 

 

Землевпорядник________________________

с.Рожни

30 вересня 2014 року

№ 1667   49 сесія 06 скликання

 

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

 

   “ Про надання дозволу  на розробку проекту відведення  земельної ділянки для оформлення оренди під сінокосіння   ОК «Мисливсько – спортивний клуб «Десна»”

 

         Розглянувши заяву  директора ОК «Мисливсько – спортивний  клуб «Десна»» , який  просить  надати  дозвіл на розробку проекту відведення земельної ділянки  площею 1,47га, для оформлення оренди терміном на 5  років  під  сінокосіння  із земель  комунальної власності, яка  розташована  в с. Рожни по  вул. 1 Лісова  Броварського району Київської області, керуючись ст.12,134 Земельного кодексу України, ст.26 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні»  сесія сільської  ради

 

В И Р І Ш И Л А :

                               

1.Надати дозвіл ОК «Мисливсько – спортивний клуб «Десна»»  на розробку проекту  відведення земельної ділянки площею 1,47га, для  оформлення оренди терміном на  5 років під  сінокосіння  із земель комунальної власності, яка розташована  в с.Рожни по вул. 1 Лісова  Броварського р-ну Київської області.

 

      2. Рекомендувати директору ОК «Мисливсько спортивний клуб «Десна»»   замовити

      розроблення проекту  землеустрою щодо   відведення земельної ділянки в осіб, які мають

      відповідні дозволи (ліцензії) на виконання   землевпорядно-геодезичних видів робіт.

 

      3.Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки розробити та погодити його

      згідно норм чинного законодавства України.

 

 

 

 

Сільський голова                                         Т.І Мехед

 

 

 

 

 

 

 

 

Землевпорядник________________________

с.Рожни

30 вересня 2014 року

№ 1668    49 сесія 06 скликання

 

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

 

«Про затвердження проекту землеустрою  щодо   відведення  земельної   ділянки

у власність  в межах с. Рожни, на території  Рожнівської сільської ради

Броварського району Київської області .»

 

               Розглянувши  проект землеустрою  щодо відведення   земельної   ділянки  площею 0,0700га  для  будівництва та обслуговування житлового будинку,господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), за  рахунок земель комунальної власності  у власність громадянину   Максименку Володимиру Івановичу в с. Рожни  по вул. Паркова, діл.226  Броварського району Київської області,  розроблений   ТОВ « Тєрмін»,  враховуючи  Витяг з Державного земельного кадастру  про земельну  ділянку    НВ -3203360552014  від 26.09.2014 року, керуючись ст.26 Закону України  „ Про місцеве самоврядування в Україні .”, керуючись ст. 25 Закону України  «Про землеустрій»,  Закону України «Про Державний земельний кадастр», ст.12,40,118,121,186 Земельного кодексу України, враховуючи позитивні висновки та рекомендації постійної депутатської комісії з питань  агропромислового комплексу, соціального розвитку села  та екології,  сесія Рожнівської сільської ради

 

ВИРІШИЛА:

 

1.Затвердити проект землеустрою  розробленого ТОВ « Тєрмін »  щодо відведення    земельної   ділянки   площею 0,0700га  для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  за рахунок земель комунальної власності у власність громадянину   Максименку Володимиру Івановичу  в  с. Рожни по вул. Паркова, діл. 226   Броварського району Київської області.

2. Передати  у  власність  громадянці  Максименку Володимиру Івановичу   земельну  ділянку  площею 0,0700га ( угіддя –  сіножаті) для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  ( присадибна ділянка)  в  с. Рожни по вул. Паркова, діл.226  Броварського району Київської області.

3. Встановити,  що вказаній  земельній   ділянці  присвоєно кадастровий   номер 3221287201:01:032:0058.  

4. Громадянці  Максименко  В.І. приступити  до використання земельної ділянки за цільовим призначенням після реєстрації речового права на земельну ділянку та отримання   правовстановлюючого документа на  земельну ділянку.

 

 

Сільський голова                                        Т.І.Мехед

 

 

 

Землевпорядник________________________

с.Рожни

30 вересня 2014 року

№ 1669   49 сесія 06 скликання

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

 

«Про затвердження технічної документації із землеустрою  щодо   встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості)  в  с. Рожни, на

території  Рожнівської сільської ради  Броварського району Київської області.»

 

 

             Розглянувши  технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі ( на місцевості)  площею  0,0600га для  ведення садівництва  в  с.Рожни СТ « Металург»  по  вул. 1 Північна,   буд. 17   Броварського району Київської області,  громадянці  Довженко Наталії Володимирівні   розроблену  ТОВ «Лендсервіс»  враховуючи Витяг з Державного земельного кадастру  про земельну  ділянку №  НВ -320331862014 від 16.09.2014 року ,  керуючись  ст.26 Закону України „ Про  місцеве самоврядування в Україні. ”,  керуючись ст. 50 ЗУ «Про землеустрій»  Закону України «Про Державний земельний кадастр» ст.12,118,122,186 Земельного кодексу України, враховуючи позитивні висновки та рекомендації постійної депутатської комісії з питань  агропромислового комплексу, соціального розвитку села  та екології,  сесія Рожнівської сільської ради

ВИРІШИЛА:

 

1.Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) площею  0,0600га для  ведення садівництва  в  с.Рожни  СТ «Металург» по  вул. 1 Північна, буд.17  Броварського району Київської області,  громадянці Довженко Наталії Володимирівні  розроблену  ТОВ «Лендсервіс».

 

2.Передати  у власність  громадянці  Довженко Наталії Володимирівні  земельну  ділянку  площею 0,0600га для  ведення садівництва  в  с.Рожни,  с/т «Металург» по   вул. 1 Північна,  буд. 17  Броварського району Київської області.

 

 

3. Встановити,  що вказаній  земельній   ділянці  присвоєно кадастровий   номер 3221287201:01:085:0228.

 

 

Сільський голова                                        Т.І.Мехед

 

 

 

 

 

 

Землевпорядник________________________

с.Рожни

30 вересня 2014 року

№ 1670   49 сесія 06 скликання


РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

 

 Про відмову у виділенні  земельних ділянок у власність за рахунок земель

комунальної власності .»

 

 

           Розглянувши  заяви громадян, які просять виділити земельні ділянки   для  будівництва  і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд , ведення особистого селянського господарства  із  земель комунальної власності Рожнівської  сільської ради в межах с.Рожни  та  враховуючи те, що на даний час відсутній розроблений детальний план житлової забудови, а до звернень  не надано графічні матеріали із зазначенням бажаного місця  розташування земельних  ділянок,  керуючись ст.12 ,118 121,186 Земельного кодексу України ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи  висновки та рекомендації постійної депутатської комісії з питань  агропромислового комплексу, соціального розвитку села  та екології,  сесія Рожнівської сільської ради

 

 

В И Р І Ш И Л А :

 

1.Відмовити  у виділенні  земельних   ділянок   для  будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, ведення особистого селянського господарства  із земель комунальної власності Рожнівської   сільської ради  в межах села Рожни , в зв’язку з вище вказаних причин громадянам а саме:

Вереніч  Денису Юрійовичу;

Гальчинюк Ользі Іванівні;

Карташян Христині Едуардівні;

Карташян Жанні Миколаївні;

Вереніч Тетяні Василівні;

Горобець Тамарі Григорівні;

Пальченюк Ользі Іванівні.

 

 

 

 

 Сільський голова                                      Т.І.Мехед

 

 

 

 

Землевпорядник________________________

с.Рожни

30 вересня 2014 року

    1671   49 сесія 06 скликання

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

 

Про відмову у передачі  земельних ділянок у власність за рахунок земель

комунальної власності .

                                                                                                    

 

           Розглянувши заяву  громадянина Охріменка  Дмитра  Михайловича , який   просить  передати у приватну  власність земельні  ділянки , що знаходяться  на території села Рожни Броварського району Київської області площею  0,01га для будівництва індивідуальних гаражів,  площею 0,10га для індивідуального дачного будівництва площею 0,25га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд , які  розміщені згідно карти  кварталу  №032, 062,063,069,075  Публічної кадастрової карти України, із земель запасу  сільської ради,  та  враховуючи те, що  на  вказані земельні передані  у власність  іншим громадянам, керуючись ст.12,118,121,186  Земельного кодексу України ст.26 Закону України  «Про місцеве самоврядування в України» враховуючи позитивні висновки та рекомендації постійної депутатської комісії з питань  агропромислового комплексу, соціального розвитку села  та екології,  сесія Рожнівської сільської ради

 

В И Р І Ш И Л А :

 

1.Відмовити  Охріменку  Дмитру Михайловичу   у передачі  у приватну  власність земельні  ділянки , що знаходяться  на території села Рожни Броварського району Київської області площею  0,01га для будівництва індивідуальних гаражів,  площею 0,10га для індивідуального дачного будівництва площею 0,25га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд , які розміщені згідно карти  кварталу  №032, 062,063,069,075  Публічної кадастрової карти України, із земель запасу  сільської ради, в зв’язку  з вище вказаних причин.

 

 

 

 

 

 

 Сільський голова                                      Т.І.Мехед

 

 

 

Землевпорядник________________________

с.Рожни

30 вересня 2014 року

  1672  49 сесія 06 скликання

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

 

Про відмову у передачі  земельних ділянок у власність за рахунок земель

комунальної власності .

                                                                                                    

 

           Розглянувши заяву  громадянці  Охріменко Ларисі Василівні , яка   просить  передати у приватну  власність земельні  ділянки , що знаходяться  на території села Рожни Броварського району Київської області площею  0,01га для будівництва індивідуальних гаражів,  площею 0,10га для індивідуального дачного будівництва площею 0,25га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд , які розміщені згідно карти  кварталу  №032, 062,063,069,075  Публічної кадастрової карти України, із земель запасу  сільської ради,  та  враховуючи те, що  на  вказані  земельні ділянки    передані у власність  іншим громадянам, керуючись ст.12,118,121,186  Земельного кодексу України ст.26 Закону України  «Про місцеве самоврядування в України» враховуючи позитивні висновки та рекомендації постійної депутатської комісії з питань  агропромислового комплексу, соціального розвитку села  та екології,  сесія Рожнівської сільської ради

 

В И Р І Ш И Л А :

 

1.Відмовити  гр. Охріменко Ларисі Василівні   у передачі  у приватну  власність земельні  ділянки , що знаходяться  на території села Рожни Броварського району Київської області площею  0,01га для будівництва індивідуальних гаражів,  площею 0,10га для індивідуального дачного будівництва площею 0,25га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд , які розміщені згідно карти  кварталу  №032, 062,063,069,

075  Публічної кадастрової карти України, із земель запасу  сільської ради,  зв’язку з вище вказаних причин .

 

 

 

 

 

 

 Сільський голова                                      Т.І.Мехед

 

 

 

Землевпорядник________________________

с.Рожни

30 вересня 2014 року

№ 1673  49 сесія 06 скликання

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

 

Про відмову у передачі  земельних ділянок у власність за рахунок земель

комунальної власності .

                                                                                                    

 

           Розглянувши заяву  громадянина Охріменка Михайла Миколайовича, який   просить  передати у приватну  власність земельні  ділянки , що знаходяться  на території села Рожни Броварського району Київської області площею  0,01га для будівництва індивідуальних гаражів,  площею 0,10га для індивідуального дачного будівництва площею 0,25га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд , які розміщені згідно карти  кварталу  №032, 062,063,069,075  Публічної кадастрової карти України, із земель запасу  сільської ради,  та  враховуючи те, що  на  вказані   земельні ділянки   передані у власність  іншим громадянам, керуючись ст.12,118,121,186  Земельного кодексу України ст.26 Закону України  «Про місцеве самоврядування в України» враховуючи позитивні висновки та рекомендації постійної депутатської комісії з питань  агропромислового комплексу, соціального розвитку села  та екології,  сесія Рожнівської сільської ради

 

В И Р І Ш И Л А :

 

1.Відмовити  Охріменку Михайлу Миколайовичу   у передачі  у приватну  власність земельні  ділянки , що знаходяться  на території села Рожни Броварського району Київської області площею  0,01га для будівництва індивідуальних гаражів,  площею 0,10га для індивідуального дачного будівництва площею 0,25га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд , які розміщені згідно карти  кварталу  №032, 062,063,069,075  Публічної кадастрової карти України, із земель запасу  сільської ради,  в зв’язку  з вище вказаних причин.

 

 

 

 

 

 

 Сільський голова                                      Т.І.Мехед

 

 

Землевпорядник________________________

с.Рожни

30 вересня 2014 року

№ 1674  49 сесія 06 скликання

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

 

Про відмову у передачі земельних ділянок у власність за рахунок земель

комунальної власності .

                                                                                                    

 

           Розглянувши заяву  громадянці  Ткаченко Ірині  Василівні, яка   просить  передати у приватну  власність земельні  ділянки , що знаходяться  на території села Рожни Броварського району Київської області площею  0,01га для будівництва індивідуальних гаражів,  площею 0,10га для індивідуального дачного будівництва площею 0,25га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд , які розміщені згідно карти  кварталу  №032, 062,063,069,075  Публічної кадастрової карти України, із земель запасу  сільської ради,  та  враховуючи те, що  на  вказані  земельні ділянки    передані у власність   іншим громадянам, керуючись ст.12,118,121,186  Земельного кодексу України ст.26 Закону України  «Про місцеве самоврядування в України» враховуючи  позитивні висновки та рекомендації постійної депутатської комісії з питань  агропромислового комплексу, соціального розвитку села  та екології,  сесія Рожнівської сільської ради

 

В И Р І Ш И Л А :

 

1.Відмовити  гр. Ткаченко Ірині Василівні   у передачі  у приватну  власність земельні  ділянки , що знаходяться  на території села Рожни Броварського району Київської області площею  0,01га для будівництва індивідуальних гаражів,  площею 0,10га для індивідуального дачного будівництва площею 0,25га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд , які  розміщені згідно карти  кварталу  №032, 062,063,069,

075  Публічної кадастрової карти України, із земель запасу  сільської ради,  в зв’язку з вище вказаних причин .

 

 

 

 

 

 

 Сільський голова                                      Т.І.Мехед

 

 

Землевпорядник________________________

с.Рожни

30 вересня 2014 року

  1675  49 сесія 06 скликання

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

 

Про відмову у передачі  земельних ділянок у власність за рахунок земель

комунальної власності .

                                                                                                    

 

           Розглянувши заяву  громадянці  Шевченко Оксані Миколаївні, яка   просить  передати у приватну  власність земельні  ділянки , що знаходяться  на території села Рожни Броварського району Київської області площею  0,01га для будівництва індивідуальних гаражів,  площею 0,10га для індивідуального дачного будівництва площею 0,25га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд , які розміщені згідно карти  кварталу  №032, 062,063,069,075  Публічної кадастрової карти України, із земель запасу  сільської ради,  та  враховуючи те, що    вказані  земельні ділянки    передані у власніс