rozhni@i.ua (04594) 2-53-84

УКРАЇНА

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

 

“ Про розгляд подання Броварської  міжрайонної прокуратури Київської області

про усунення порушень вимог Кодексу України про надра, Закону України “ Про місцеве самоврядування ””

 

Розглянувши та обговоривши подання Броварської міжрайонної прокуратури від 07.10.2014 року за № 5283 вих. про усунення порушень вимог Кодексу України про надра, Закону України “ Про місцеве самоврядування ”, керуючись ст. 26 Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні ”, сесія Рожнівської сільської ради

 

ВИРІШИЛА:

 

1.      Подання Броварської міжрайонної прокуратури Київської області про усунення порушень вимог Кодексу України про надра, Закону України “ Про місцеве самоврядування прийняти до відома та виконання.

2.      Рішення сесії Рожнівської сільської ради від 04.04.2014 року за № 1448 “ Про надання дозволу СТОВ “ Юнайтед Гроуверс ” на отримання спеціального дозволу на користування надрами з метою геологічного вивчення будівельних пісків Лельського родовища, яке розташоване в межах с. Рожни Броварського району ” привести у відповідність.

3.      Повідомити Броварську міжрайонну прокуратуру про розгляд та вжитих заходах по усуненню порушень закону. 

 

 

 

Сільський голова                                                   Т.І.Мехед 

 

 

 

 

Секретар сільської ради ____________В.В. Кримець

с.Рожни

від  16 жовтня  2014 року

№ 1677  50 поз. сесія   06 скликання

 

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

 

“ Про  внесення  змін до рішення 45 позачергової сесії 06 скликання   № 1448

 від 04.04.2014 року  .”

 

        Розглянувши  подання   Броварської міжрайонної  прокуратури   про усунення виявлених порушень  чинного законодавства України та приведення у відповідність рішення 45 позачергової сесії 06 скликання від 04.04.2014 року № 1448 « Про надання дозволу  СТОВ «Юнайтед Гроуверс» на отримання спеціального дозволу на користування надрами з метою геологічного вивчення будівельних пісків Лельського родовища, яке  розташоване  в межах с.Рожни  Броварського району» згідно вимог постанови Кабінету Міністрів України від 30.05.2011 року № 614 «Про затвердження порядку надання спеціальних дозволів на користування надрами»  викласти в такій редакції: 1. Не заперечуємо щодо отримання спеціального дозволу  СТОВ «Юнайтед Гроуверс»  на користування надрами  з метою геологічного вивчення будівельних пісків Лельського родовища на земельну ділянку площею 40,287га в межах с.Рожни Рожнівської сільської ради Броварського району Київської області, керуючись ст. 12 Земельного  кодексу України, ст..26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» враховуючи позитивні висновки та рекомендації постійної депутатської комісії з питань  агропромислового комплексу, соціального розвитку села  та екології,  сесія Рожнівської сільської ради

 

ВИРІШИЛА:

 

1.Внести зміни в   рішення  45 поз. сесії 06 скликання віл 04.04.2014 року   Про надання дозволу  СТОВ «Юнайтед Гроуверс» на отримання спеціального дозволу на користування надрами з метою геологічного вивчення будівельних пісків Лельського родовища, яке  розташоване  в межах с.Рожни  Броварського району»викласти  в такій редакції: 

- не заперечуємо щодо отримання спеціального дозволу  СТОВ «Юнайтед Гроуверс»  на користування надрами  з метою геологічного вивчення будівельних пісків Лельського родовища на земельну ділянку площею 40,287га в межах с.Рожни Рожнівської сільської ради Броварського району Київської області.

 

 

 

 

                                    Сільський голова                                       Т.І Мехед

 

            

Землевпорядник________________________

с.Рожни

 16 жовтня 2014 року

№ 1678   50 поз. сесія 06 скликання

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 

РІШЕННЯ

 

 

« Про  втрату чинності в п.1  пп.6  рішення 27 позачергової сесії 06 скликання

від 13.11.2012 року за № 836 « Про  надання дозволу на розробку  проекту  відведення

земельної ділянки  у власність в межах с.Рожни, на території  Рожнівської  сільської ради .»

 

           Розглянувши  питання  про  втрату чинності  в п.1 пп.6  рішення 27 позачергової сесії 06 скликання від 13.11.2012 року за № 836 « Про  надання дозволу на розробку  проекту  відведення земельної ділянки у власність в межах с.Рожни, на території Рожнівської  сільської ради .»  гр. Мехед Тетяні Олександрівні - земельну ділянку площею 0,1041га по вул. Малишка, діл.4  для  будівництва  і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд   в  с. Рожни   Броварського району Київської області, в зв’язку з накладками, керуючись ст.140 та ст.12,118 Земельного кодексу України  та ст. 26  Закону України «Про місцеве самоврядування України» сесія Рожнівської сільської ради

ВИРІШИЛА:

 

1.Визнати таким, що втратило чинність в  п.1 пп.6 рішення 27 позачергової сесії 06 скликання від 13.11.2012 року за  № 836 « Про  надання дозволу на розробку  проекту  відведення земельної ділянки у власність в межах с.Рожни, на території Рожнівської  сільської ради .» гр. Мехед Тетяні Олександрівні - земельну ділянку площею 0,1041га по вул. Малишка, діл.4  для  будівництва  і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд     в с.Рожни   Броварського району Київської області , в зв’язку з вище вказаних причин.

 

                                                              

 

                                                             

Сільський голова                                                    Т.І.Мехед

 

 

 

Землевпорядник________________________

с.Рожни

16 жовтня 2014 року

  1679  50 поз. сесія  06скликання

 

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                                    

РІШЕННЯ

 

 « Про  втрату чинності   рішення 49 сесії 06 скликання від 30.09.2014 року  за № 1665 « Про  надання дозволу на   розробку  проекту  відведення  земельних ділянок  у  власність в межах с.Рожни,  на території  Рожнівської  сільської ради .»

 

 

           Розглянувши  питання   про  втрату чинності  рішення 49 сесії 06 скликання від 30.09.2014 року за № 1665  « Про надання дозволу на розробку проекту відведення земельних  ділянок у  власність в межах с.Рожни, на території Рожнівської сільської ради.» гр. Чуприні Михайлу Васильовичу  на земельну ділянку площею 0,1335га для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд   в 

с. Рожни   по вул. Торфова, 1а  Броварського району Київської області,   в зв’язку  з використанням права безкоштовної приватизації , керуючись ст.12 Земельного кодексу України  та ст. 26  Закону України «Про місцеве самоврядування України», враховуючи позитивні висновки та рекомендації постійної депутатської комісії з питань  агропромислового комплексу, соціального розвитку села  та екології,  сесія Рожнівської сільської ради

 

ВИРІШИЛА:

 

1.Визнати таким, що втратило чинність  рішення 49 сесії 06 скликання від 30.09.2014 року за № 1665  « Про надання дозволу на розробку проекту відведення земельних  ділянок у  власність в межах с.Рожни, на території Рожнівської сільської ради.» гр. Чуприні Михайлу Васильовичу  на земельну ділянку площею 0,1335га для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  в  с. Рожни   по вул. Торфова, 1а  Броварського району Київської області, в зв’язку  з вище вказаних причин.

 

 

 

                                                       

 

 

                                                                    

Сільський голова                                                    Т.І.Мехед

 

 

 

 

 

Землевпорядник________________________

с.Рожни

16 жовтня 2014 року

   1680   50 поз. сесія 06 скликання

 

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 

РІШЕННЯ

 

 

« Про  втрату чинності  рішення 29 сесії 06 скликання від 26.12.2012 року за № 989

 « Про  надання дозволу на розробку  проекту  відведення земельної ділянки  для виготовлення державного акту постійного  користування земельної ділянки в межах с.Рожни, на території  Рожнівської  сільської ради .»

 

           Розглянувши  питання  про  втрату чинності   рішення 29 сесії 06 скликання від 26.12.2012 року за № 989 « Про  надання дозволу на розробку  проекту  відведення земельної ділянки  для виготовлення державного акту постійного користування земельної ділянки в межах с.Рожни, на території Рожнівської сільської ради. »  на  земельну ділянку площею 0,3600га  під будівництво соціального житла   в  с. Рожни по пров. Лісовий  Броварського району Київської області, в зв’язку із  змінами земельного законодавства , керуючись ст.12 Земельного кодексу України  та ст. 26  Закону України «Про місцеве самоврядування України» сесія Рожнівської сільської ради

ВИРІШИЛА:

 

1.Визнати таким, що втратило чинності   рішення 29 сесії 06 скликання від 26.12.2012 року за № 989 « Про  надання дозволу на розробку  проекту  відведення земельної ділянки  для виготовлення державного акту постійного користування земельної ділянки в межах с.Рожни, на території Рожнівської сільської ради. »  на  земельну ділянку площею 0,3600га  під будівництво соціального житла   в  с. Рожни по пров. Лісовий  Броварського району Київської області, в зв’язку з вище вказаних причин.

 

                                                              

 

                                                             

Сільський голова                                                    Т.І.Мехед

 

 

 

Землевпорядник________________________

с.Рожни

16 жовтня 2014 року

№ 1681   50 поз. сесія  06скликання

 

 

 

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 

РІШЕННЯ

 

 

« Про  втрату чинності  рішення 14 сесії 06 скликання від 10.11.2011 року за № 376

 « Про  надання згоди на  виготовлення державного акту постійного користування.»

 

           Розглянувши  питання  про  втрату чинності   рішення 14 сесії 06 скликання від 10.11.2011 року за № 376 « Про  надання згоди  на  виготовлення державного акту постійного користування. »  на  земельну ділянку площею 1,3га  під будівництво амбулаторії земельну ділянку площею 1,2га під будівництво дитячого садка  в  с. Рожни Броварського району Київської області, в зв’язку із  змінами земельного законодавства , керуючись ст.12 Земельного кодексу України  та ст. 26  Закону України «Про місцеве самоврядування України» сесія Рожнівської сільської ради

ВИРІШИЛА:

 

1.Визнати таким, що втратило чинності   рішення  14 сесії 06 скликання від 10.11.2011 року за № 376 « Про  надання згоди  на  виготовлення державного акту постійного користування. »  на  земельну ділянку площею 1,3га  під будівництво амбулаторії земельну ділянку площею 1,2га під будівництво дитячого садка  в  с. Рожни Броварського району Київської області, в зв’язку з вище вказаних причин.

 

                                                              

 

                                                             

Сільський голова                                                    Т.І.Мехед

 

 

 

Землевпорядник________________________

с.Рожни

16 жовтня 2014 року

№ 1682   50 поз. сесія  06скликання

 

 

 

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 

РІШЕННЯ

 

 

« Про  втрату чинності  рішення 16 сесії 06 скликання від 20.12.2011 року за № 445

  « Про  надання згоди на  виготовлення Державного акту постійного користування.»

 

           Розглянувши  питання  про  втрату чинності   рішення 16 сесії 06 скликання від 20.12.2011 року за № 445 « Про  надання згоди  на  виготовлення державного акту постійного користування. »  на  земельну ділянку площею 0,07га   під будівництво  очисних споруд  в  с. Рожни Броварського району Київської області, в зв’язку із  змінами земельного законодавства , керуючись ст.12 Земельного кодексу України  та ст. 26  Закону України «Про місцеве самоврядування України» сесія Рожнівської сільської ради

ВИРІШИЛА:

 

1.Визнати таким, що втратило чинності   рішення  16 сесії 06 скликання від 20.12.2011 року за № 445  « Про  надання згоди  на  виготовлення державного акту постійного користування. »  на  земельну ділянку площею 0,07га   під будівництво  очисних споруд в  с. Рожни Броварського району Київської області, в зв’язку з вище вказаних причин.

 

                                                              

 

                                                             

Сільський голова                                                    Т.І.Мехед 

 

 

 

 

 

Землевпорядник________________________

с.Рожни

16 жовтня 2014 року

№ 1683   50 поз. сесія  06скликання

 

 

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 

РІШЕННЯ

 

 

« Про  втрату чинності  рішення 16 сесії 06 скликання від 20.12.2011 року за  № 446  

« Про  надання згоди на  виготовлення Державного акту постійного користування.»

 

           Розглянувши  питання  про  втрату чинності   рішення 16 сесії 06 скликання від 20.12.2011 року за №446 « Про  надання згоди  на  виготовлення державного акту постійного користування. »  на   земельну ділянку площею 0,10га на якій розташована водонапірна башта  в  с. Рожни Броварського району Київської області, в зв’язку із  змінами земельного законодавства , керуючись ст.12 Земельного кодексу України  та ст. 26  Закону України «Про місцеве самоврядування України» сесія Рожнівської сільської ради

ВИРІШИЛА:

 

1.Визнати таким, що втратило чинності   рішення  16 сесії 06 скликання від 20.12.2011 року  №446 « Про  надання згоди  на  виготовлення державного акту постійного користування. »  на   земельну ділянку площею 0,10га на якій розташована водонапірна башта  в  с. Рожни Броварського району Київської області, в зв’язку з вище вказаних причин.

 

                                                              

 

                                                             

Сільський голова                                                    Т.І.Мехед 

 

 

 

 

 

Землевпорядник________________________

с.Рожни

16 жовтня 2014 року

№ 1684  50 поз. сесія  06скликання

 

 

 

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 

РІШЕННЯ

 

Про  надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо     встановлення (відновлення) меж   земельної   ділянки  в адмінмежах  Рожнівської сільської ради в межах села Рожни  Броварського району  Київської області. ”

 

 

        Розглянувши  заяву  гр. Василенко Андрія Андрійовича, який  просить   дати    дозвіл   на  розробку  технічної  документації   із  землеустрою  щодо встановлення  (відновлення)  меж  земельної   ділянки  в натурі (на місцевості)    площею 0,1200га   для  ведення садівництва,  яка розташована в с. Рожни   с/т „ Ландиш по вул. Садова, буд.16 Броварського району Київської області за рахунок земель комунальної власності ,  керуючись  ст.12,40,118, 121,186 Земельного  Кодексу України, ст. 26 Закону  України «Про місцеве самоврядування в Україні.», ст.. 25 Закону України „ Про землеустрій. ”, враховуючи позитивні висновки та рекомендації постійної депутатської комісії з питань  агропромислового комплексу соціального розвитку села  та екології,  сесія Рожнівської сільської ради

 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              

ВИРІШИЛА:

 

1.Дати дозвіл гр. Василенко Андрію Андрійовичу  на  виготовлення технічної  документації із  землеустрою щодо встановлення ( відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості)   площею 0,1200га за рахунок земель комунальної власності  для ведення садівництва , яка розташована в  с. Рожни   с/т „Ландиш ” по вул. Садова, буд. 16  Броварського району Київської області за рахунок земель комунальної власності.

 

 

 

 

Сільський голова                                       Т.І.Мехед

 

 

 

 

 

 

Землевпорядник________________________

с.Рожни

 16 жовтня  2014 року

  1685   50 поз. сесія 06 скликання

 

 

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

     РІШЕННЯ

 

«Про надання дозволу на розробку   технічної  документації із  землеустрою  щодо   проведення інвентаризації   складу угідь земель  комунальної власності   в  межах

с. Рожни,  Броварського району Київської області .»

 

 

        Розглянувши   питання  про  надання  дозволу  на розробку технічної документації із   землеустрою  щодо  інвентаризації складу угідь   земель  комунальної власності  загальною площею 0,0107га   в межах с.Рожни   по вул. 1 Озерна  Броварського району Київської області , керуючись ст. 19,49,51,55 ЗУ «Про землеустрій»  ст.26 Закону України „ Про  місцеве самоврядування в Україні ”, ст.ст.12  Земельного кодексу України, враховуючи позитивні висновки та рекомендації постійної депутатської комісії з питань  агропромислового комплексу, соціального розвитку села  та екології,  сесія Рожнівської сільської ради

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Надати  дозвіл Рожнівській сільській раді Броварського району Київської  області в особі сільського голови Мехед Т.І. на розробку  технічної  документації із землеустрою щодо інвентаризації  складу угідь  земель  комунальної власності    загальною площею 0,0107га  в межах  с. Рожни по вул. 1 Озерна    Броварського району Київської області .

2. Рекомендувати Рожнівській сільській раді звернутись до землевпорядної організації, яка має відповідні дозволи (ліцензії) на виконання землевпорядно-геодезичних видів робіт з метою замовлення робіт по розробці технічної документації щодо інвентаризації земель загального користування .

3.Технічну документацію  щодо   інвентаризації  земель загального користування  с.Рожни,  розробити та погодити  згідно норм чинного законодавства України.

4. Попередити  про те, що державна реєстрація  земельної ділянки скасовується Державним  кадастровим реєстратором у разі, якщо протягом одного року з дня здійснення державної реєстрації земельної ділянки речове право на ділянку не зареєстровано з вини заявника (п.10 ст. 24 ЗУ «Про Державний земельний кадастр»).

 

 

 

 

Сільський голова                                       Т.І.Мехед

 

 

 

Землевпорядник________________________

с.Рожни

16 жовтня  2014 року

   1686     50 поз.  сесія 06 скликання

 

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ       

«Про затвердження проекту землеустрою , щодо  відведення  земельної ділянки  цільове         призначення  якої   змінюється з будівництва цеху по виробництву хлібобулочних та кондитерських виробів, млина та цеху   домашньої кулінарії на будівництво та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд ( присадибна ділянка)  гр. Ямковому Ю.Л. в межах  с.Рожни , на території Рожнівської сільської ради Броварського району .»

 

     Розглянувши  проект землеустрою розроблений   ТОВ «Перша земельна агенція», щодо  зміни цільового призначення  земельної ділянки з будівництва цеху по виробництву хлібобулочних та кондитерських виробів, млина та цеху   домашньої кулінарії на будівництво та обслуговування житлового будинку, господарських  будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,9341га, 

гр. Ямковому Юрію Леонідовичу  в с. Рожни   Рожнівської сільської ради  Броварського району Київської області та враховуючи позитивні висновки  управління  Держземагенства   у  Броварському  районні за № 1178-3940/07 від 10.10.2014року , Броварського районного відділу містобудування та архітектури за № 723  від 25.09.2014року,  керуючись  ст.26 Закону України „ Про місцеве  самоврядування в Україні. ” керуючись ст. 25  Закону України «Про землеустрій»  Закону України «Про Державний земельний кадастр» ст.12, 20, 118, 121, 186 Земельного кодексу України, сесія  Рожнівської  сільської ради Броварського району Київської області, враховуючи позитивні висновки та рекомендації постійної депутатської комісії з питань  агропромислового комплексу, соціального розвитку села  та екології,  сесія Рожнівської сільської ради     

ВИРІШИЛА:

  1.Затвердити проект землеустрою розроблений ТОВ  « Перша земельна агенція», щодо  зміни цільового призначення  земельної ділянки з будівництва цеху по виробництву хлібобулочних та кондитерських виробів, млина та цеху   домашньої кулінарії на будівництво та обслуговування житлового будинку, господарських  будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,9341 га, гр. Ямковому Юрію Леонідовичу  в  с. Рожни  Рожнівської сільської ради  Броварського району Київської області.

2.  Змінити  гр. Ямковому Юрію Леонідовичу цільове призначення  земельної   ділянки   площею 0,9341га (присадибна ділянка), з будівництва цеху по виробництву хлібобулочних та кондитерських виробів, млина та цеху   домашньої кулінарії на будівництво  та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  в  межах с. Рожни   Рожнівської сільської ради Броварського району Київської області.

3.   Встановити,  що вказаній  земельній   ділянці  присвоєно кадастровий   номер 3221287201:01:051:0049.

4. Присвоїти назву вулиці: вул. Піщана.

5. Гр. Ямковому Ю.Л. приступити  до використання земельної ділянки за цільовим призначенням після  реєстрації речового права на земельну ділянку та отримання   правовстановлюючого документа на  земельну ділянку.

6.Уповноваженому по земельних питаннях сільської ради внести відповідні зміни в земельно - кадастрову документацію.

 

Сільський голова                                        Т.І.Мехед

 

 

Землевпорядник________________________

с.Рожни

16 жовтня  2014 року

№ 1687  50 поз. сесія  06  скликання

 

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ       

«Про затвердження проекту землеустрою , щодо  відведення  земельної ділянки  цільове         призначення  якої   змінюється з будівництва цеху по виробництву хлібобулочних та кондитерських виробів, млина та цеху   домашньої кулінарії на будівництво та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд ( присадибна ділянка)  гр. Ямковому Ю.Л. в межах  с.Рожни , на території Рожнівської сільської ради Броварського району .»

 

     Розглянувши  проект землеустрою розроблений   ТОВ «Перша земельна агенція», щодо  зміни цільового призначення  земельної ділянки з будівництва цеху по виробництву хлібобулочних та кондитерських виробів, млина та цеху   домашньої кулінарії на будівництво та обслуговування житлового будинку, господарських  будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 1,2914га, 

гр. Ямковому Юрію Леонідовичу  в с. Рожни   Рожнівської сільської ради  Броварського району Київської області та враховуючи позитивні висновки  управління  Держземагенства   у  Броварському  районні за № 1179-3939/07 від 10.10.2014року , Броварського районного відділу містобудування та архітектури за № 722  від 25.09.2014року,  керуючись  ст.26 Закону України „ Про місцеве  самоврядування в Україні. ” керуючись ст. 25  Закону України «Про землеустрій»  Закону України «Про Державний земельний кадастр» ст.12, 20, 118, 121, 186 Земельного кодексу України, сесія  Рожнівської  сільської ради Броварського району Київської області, враховуючи позитивні висновки та рекомендації постійної депутатської комісії з питань  агропромислового комплексу, соціального розвитку села  та екології,  сесія Рожнівської сільської ради

           

ВИРІШИЛА:

  1.Затвердити проект землеустрою розроблений ТОВ  « Перша земельна агенція», щодо  зміни цільового призначення  земельної ділянки з будівництва цеху по виробництву хлібобулочних та кондитерських виробів, млина та цеху   домашньої кулінарії на будівництво та обслуговування житлового будинку, господарських  будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 1,2914 га, гр. Ямковому Юрію Леонідовичу  в  с. Рожни  Рожнівської сільської ради  Броварського району Київської області.

2.  Змінити  гр. Ямковому Юрію Леонідовичу цільове призначення  земельної   ділянки   площею 1,2914га (присадибна ділянка), з будівництва цеху по виробництву хлібобулочних та кондитерських виробів, млина та цеху   домашньої кулінарії на будівництво  та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  в  межах с. Рожни   Рожнівської сільської ради Броварського району Київської області.

3.   Встановити,  що вказаній  земельній   ділянці  присвоєно кадастровий   номер 3221287201:01:051:0048.

4. Присвоїти назву вулиці: вул. Піщана.

5. Гр. Ямковому Ю.Л. приступити  до використання земельної ділянки за цільовим призначенням після  реєстрації речового права на земельну ділянку та отримання   правовстановлюючого документа на  земельну ділянку.

6.Уповноваженому по земельних питаннях сільської ради внести відповідні зміни в земельно - кадастрову документацію.

 

Сільський голова                                        Т.І.Мехед

 

 

Землевпорядник________________________

с.Рожни

16 жовтня  2014 року

  1688   50 поз. сесія  06  скликання


РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

 

«Про затвердження проекту землеустрою  щодо   відведення  земельної   ділянки

у власність  в межах с. Рожни, на території  Рожнівської сільської ради

Броварського району Київської області .»

 

               Розглянувши  проект землеустрою  щодо відведення   земельної   ділянки  площею 0,2175га  для  будівництва та обслуговування житлового будинку,господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), за  рахунок земель комунальної власності  у власність громадянці  Радченко Антоніні Григорівні в с. Рожни  по вул. Гагаріна, діл. 63  Броварського району Київської області,  розроблений   БРВВ КОФ ДП «Центр ДЗК»,  враховуючи  Витяг з Державного земельного кадастру  про земельну  ділянку    НВ -3203368442014  від 29.09.2014 року, керуючись ст.26 Закону України  „ Про місцеве самоврядування в Україні .”, керуючись ст. 25 Закону України  «Про землеустрій»,  Закону України «Про Державний земельний кадастр», ст.12,40,118,121,186 Земельного кодексу України, враховуючи позитивні висновки та рекомендації постійної депутатської комісії з питань  агропромислового комплексу, соціального розвитку села  та екології,  сесія Рожнівської сільської ради

 

ВИРІШИЛА:

 

1.Затвердити проект землеустрою  розробленого  БРВВ КОФ ДП «Центр ДЗК» щодо відведення    земельної   ділянки   площею 0,2175га  для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  за рахунок земель комунальної власності у власність громадянці  Радченко Антоніні Григорівні  в  с. Рожни по вул. Гагаріна, діл. 63   Броварського району Київської області.

2. Передати  у  власність  громадянці  Радченко Антоніні Григорівні   земельну  ділянку  площею 0,2175га ( угіддя –  сіножаті) для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  ( присадибна ділянка)  в  с. Рожни по вул. Гагаріна, діл.63  Броварського району Київської області.

3. Встановити,  що вказаній  земельній   ділянці  присвоєно кадастровий   номер 3221287201:01:076:0061.  

4. Громадянці  Радченко Антоніні Григорівні  приступити  до використання земельної ділянки за цільовим призначенням після реєстрації речового права на земельну ділянку та отримання   правовстановлюючого документа на  земельну ділянку.

 

 

Сільський голова                                        Т.І.Мехед

 

 

 

 

Землевпорядник________________________

с.Рожни

16 жовтня 2014 року

№ 1689   50 поз. сесія 06 скликання

 

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

 

«Про затвердження проекту землеустрою  щодо   відведення  земельної   ділянки

у власність  в межах с. Рожни, на території  Рожнівської сільської ради

Броварського району Київської області .»

 

               Розглянувши  проект землеустрою  щодо відведення   земельної   ділянки  площею 0,1500га  для  будівництва та обслуговування житлового будинку,господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), за  рахунок земель комунальної власності  у власність громадянці  Якубович Тетяні Олександрівні  в с. Рожни  по вул. Гагаріна, діл. 64  Броварського району Київської області,  розроблений   БРВВ КОФ ДП «Центр ДЗК»,  враховуючи  Витяг з Державного земельного кадастру  про земельну  ділянку    НВ -3203368472014  від 29.09.2014 року, керуючись ст.26 Закону України  „ Про місцеве самоврядування в Україні .”, керуючись ст. 25 Закону України  «Про землеустрій»,  Закону України «Про Державний земельний кадастр», ст.12,40,118,121,186 Земельного кодексу України, враховуючи позитивні висновки та рекомендації постійної депутатської комісії з питань  агропромислового комплексу, соціального розвитку села  та екології,  сесія Рожнівської сільської ради

 

ВИРІШИЛА:

 

1.Затвердити проект землеустрою  розробленого  БРВВ КОФ ДП «Центр ДЗК» щодо відведення    земельної   ділянки   площею 0,1500га  для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  за рахунок земель комунальної власності у власність громадянці  Якубович Тетяні Олександрівні  в  с. Рожни по вул. Гагаріна, діл. 64   Броварського району Київської області.

2. Передати  у  власність  громадянці  Якубович Тетяні Олександрівні   земельну  ділянку  площею 0,1500га ( угіддя –  сіножаті) для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  ( присадибна ділянка)  в  с. Рожни по вул. Гагаріна, діл.64  Броварського району Київської області.

3. Встановити,  що вказаній  земельній   ділянці  присвоєно кадастровий   номер 3221287201:01:075:0051.  

4. Громадянці  Якубович Тетяні Олександрівні  приступити  до використання земельної ділянки за цільовим призначенням після реєстрації речового права на земельну ділянку та отримання   правовстановлюючого документа на  земельну ділянку.

 

 

Сільський голова                                        Т.І.Мехед

 

 

 

 

Землевпорядник________________________

с.Рожни

16 жовтня 2014 року

№ 1690  50 поз. сесія 06 скликання

 

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

 

«Про затвердження проекту землеустрою  щодо   відведення  земельної   ділянки

у власність  в межах с. Рожни, на території  Рожнівської сільської ради

Броварського району Київської області .»

 

               Розглянувши  проект землеустрою  щодо відведення   земельної   ділянки  площею 0,1500га  для  будівництва та обслуговування житлового будинку,господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), за  рахунок земель комунальної власності  у власність громадянці  Пархоменко Ніні Миколаївні в с. Рожни  по вул. Миру, діл. 50  Броварського району Київської області,  розроблений    ТОВ  « Лендсервіс»,  враховуючи  Витяг з Державного земельного кадастру  про земельну  ділянку    НВ -3203388862014  від 02.10.2014 року, керуючись ст.26 Закону України  „ Про місцеве самоврядування в Україні .”, керуючись ст. 25 Закону України  «Про землеустрій»,  Закону України «Про Державний земельний кадастр», ст.12,40,118,121,186 Земельного кодексу України, враховуючи позитивні висновки та рекомендації постійної депутатської комісії з питань  агропромислового комплексу, соціального розвитку села  та екології,  сесія Рожнівської сільської ради

 

ВИРІШИЛА:

 

1.Затвердити проект землеустрою  розробленого ТОВ  « Лендсервіс»  щодо відведення    земельної   ділянки   площею 0,1500га  для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  за рахунок земель комунальної власності у власність громадянці  Пархоменко Ніні Миколаївні  в  с. Рожни по вул. Миру, діл.50   Броварського району Київської області.

2. Передати  у  власність  громадянці  Пархоменко Ніні Миколаївні   земельну  ділянку  площею 0,1500га ( угіддя –  під житловою забудовою одно-та двохповерховою) для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд

( присадибна ділянка)  в  с. Рожни по вул. Миру, діл.50  Броварського району Київської області.

3. Встановити,  що вказаній  земельній   ділянці  присвоєно кадастровий   номер 3221287201:01:070:0128.  

4. Громадянці  Пархоменко Ніні Миколаївні  приступити  до використання земельної ділянки за цільовим призначенням після реєстрації речового права на земельну ділянку та отримання   правовстановлюючого документа на  земельну ділянку.

 

 

Сільський голова                                        Т.І.Мехед

 

 

 

 

Землевпорядник________________________

с.Рожни

16 жовтня 2014 року

№ 1691  50 поз. сесія 06 скликання

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

 

«Про затвердження проекту землеустрою  щодо   відведення  земельної   ділянки

у власність  в межах с. Рожни, на території  Рожнівської сільської ради

Броварського району Київської області .»

 

               Розглянувши  проект землеустрою  щодо відведення   земельної   ділянки  площею 0,1064га  для  будівництва та обслуговування житлового будинку,господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), за  рахунок земель комунальної власності  у власність громадянці  Ковальській Лесі Миколаївні в с. Рожни  по вул. Сонячна, діл. 1  Броварського району Київської області,  розроблений   ТОВ «ЗемЮрКонсалтинг»,  враховуючи  Витяг з Державного земельного кадастру  про земельну  ділянку    НВ -3203417112014  від 08.10.2014 року, керуючись ст.26 Закону України  „ Про місцеве самоврядування в Україні .”, керуючись ст. 25 Закону України  «Про землеустрій»,  Закону України «Про Державний земельний кадастр», ст.12,40,118,121,186 Земельного кодексу України, враховуючи позитивні висновки та рекомендації постійної депутатської комісії з питань  агропромислового комплексу, соціального розвитку села  та екології,  сесія Рожнівської сільської ради

 

ВИРІШИЛА:

 

1.Затвердити проект землеустрою  розробленого  ТОВ  «ЗемЮрКонсалтинг» щодо відведення    земельної   ділянки   площею 0,1064га  для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  за рахунок земель комунальної власності у власність громадянці  Ковальській Лесі Миколаївні  в  с. Рожни по вул. Сонячна, діл. 1   Броварського району Київської області.

2. Передати  у  власність  громадянці  Ковальській Лесі Миколаївні   земельну  ділянку  площею 0,1064га ( угіддя –  під житловою забудовою одно - та двохповерховою) для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд 

( присадибна ділянка)  в  с. Рожни по вул. Сонячна, діл.1  Броварського району Київської області.

3. Встановити,  що вказаній  земельній   ділянці  присвоєно кадастровий   номер 3221287201:01:010:0093.  

4. Громадянці  Ковальській Лесі Миколаївні  приступити  до використання земельної ділянки за цільовим призначенням після реєстрації речового права на земельну ділянку та отримання   правовстановлюючого документа на  земельну ділянку.

 

 

Сільський голова                                        Т.І.Мехед

 

 

 

 

Землевпорядник________________________

с.Рожни

16 жовтня 2014 року

  1692   50 поз. сесія 06 скликання

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

 

«Про затвердження проекту землеустрою  щодо   відведення  земельної   ділянки

у власність  в межах с. Рожни, на території  Рожнівської сільської ради

Броварського району Київської області .»

 

               Розглянувши  проект землеустрою  щодо відведення   земельної   ділянки  площею 0,0712га  для  будівництва та обслуговування житлового будинку,господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), за  рахунок земель комунальної власності  у власність громадянину  Горчиці Андрію Вацлавовичу  в с. Рожни  по вул. К. Білокур, діл. 8  Броварського району Київської області,  розроблений    ФОП Прокопенко О.В.,  враховуючи  Витяг з Державного земельного кадастру  про земельну  ділянку    НВ -3203399482014  від 06.10.2014 року, керуючись ст.26 Закону України  „ Про місцеве самоврядування в Україні .”, керуючись ст. 25 Закону України  «Про землеустрій»,  Закону України «Про Державний земельний кадастр», ст.12,40,118,121,186 Земельного кодексу України, враховуючи позитивні висновки та рекомендації постійної депутатської комісії з питань  агропромислового комплексу, соціального розвитку села  та екології,  сесія Рожнівської сільської ради

 

ВИРІШИЛА:

 

1.Затвердити проект землеустрою  розробленого ФОП Прокопенко О.В.  щодо відведення    земельної   ділянки   площею 0,0712га  для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  за рахунок земель комунальної власності у власність громадянину   Горчиці Андрію Вацлавовичу  в  с. Рожни по вул. К.Білокур, діл.8   Броварського району Київської області.

2. Передати  у  власність  громадянину   Горчиці Андрію Вацлавовичу   земельну  ділянку  площею 0,0712га ( угіддя –  пасовища ) для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд ( присадибна ділянка)  в  с. Рожни по вул. К.Білокур, діл.8  Броварського району Київської області.

3. Встановити,  що вказаній  земельній   ділянці  присвоєно кадастровий   номер 3221287201:01:070:0129.   

4. Громадянину  Горчиці Андрію Вацлавовичу  приступити  до використання земельної ділянки за цільовим призначенням після реєстрації речового права на земельну ділянку та отримання   правовстановлюючого документа на  земельну ділянку.

 

 

Сільський голова                                        Т.І.Мехед

 

 

 

 

Землевпорядник________________________

с.Рожни

16 жовтня 2014 року

 1693    50 поз. сесія 06 скликання

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

 

«Про затвердження технічної документації із землеустрою  щодо   встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості)  в  с. Рожни, на

території  Рожнівської сільської ради  Броварського району Київської області.»

 

 

             Розглянувши  технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі ( на місцевості)  площею  0,2000га для  будівництва та обслуговування житлового будинку,господарських будівель і споруд  в  с.Рожни   по  вул. Пушкіна, буд. 2   Броварського району Київської області,  громадянці  Довгодько Ніні Василівні   розроблену ПП «Сектор»  враховуючи Витяг з Державного земельного кадастру  про земельну  ділянку №  НВ -3203256582014 від 04.09.2014 року ,  керуючись  ст.26 Закону України „ Про  місцеве самоврядування в Україні. ”,  керуючись ст. 50 ЗУ «Про землеустрій»  Закону України «Про Державний земельний кадастр» ст.12,118,122,186 Земельного кодексу України, враховуючи позитивні висновки та рекомендації постійної депутатської комісії з питань  агропромислового комплексу, соціального розвитку села  та екології,  сесія Рожнівської сільської ради

ВИРІШИЛА:

 

1.Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) площею  0,2000га для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  в  с.Рожни  по  вул. Пушкіна, буд.2  Броварського району Київської області,  громадянці Довгодько  Ніні  Василівні  розроблену  ПП «Сектор».

 

2.Передати  у власність  громадянці  Довгодько Ніні Василівні  земельну  ділянку  площею 0,2000га для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  в  с.Рожни,   по   вул. Пушкіна,  буд. 2  Броварського району Київської області.

 

 

3. Встановити,  що вказаній  земельній   ділянці  присвоєно кадастровий   номер 3221287201:01:058:0049.

 

 

Сільський голова                                        Т.І.Мехед

 

 

 

 

 

 

Землевпорядник________________________

с.Рожни

16 жовтня  2014 року

  1694  50 поз. сесія 06 скликання

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

      РІШЕННЯ 

«Про надання дозволу на розробку  проекту  землеустрою  земельної  ділянки

для оформлення оренди  з  подальшим правом викупу під  будівництво та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд  в межах с.Рожни  , на території   Рожнівської сільської ради .»

 

 

        Розглянувши   заяву громадянина  Чуприни Михайла Васильовича, про надання  дозволу  на розробку проекту  землеустрою  щодо відведення земельної ділянки площею 0,1335га   для   оформлення оренди  з  подальшим правом викупу  під будівництво і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  в с.Рожни по  вул. Торфова,1а  Броварського району Київської області  та доданих до них матеріалів, керуючись ст. 50 ЗУ «Про землеустрій» ст.26 Закону України „ Про місцеве самоврядування в Україні ”, Закону України «Про Державний земельний кадастр» ст.12,118, 120,124,186 Земельного кодексу України, враховуючи позитивні висновки та рекомендації постійної депутатської комісії з питань  агропромислового комплексу, соціального розвитку села  та екології,  сесія Рожнівської сільської ради

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Дати  дозвіл громадянину  Чуприні Михайлу Васильовичу на розробку проекту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки площею 0,1335га для  оформлення оренди з подальшим правом викупу під будівництво і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  за рахунок земель  комунальної власності в  с. Рожни  по вул. Торфова,1а  Рожнівської сільської ради  Броварського району Київської області .

2. Рекомендувати громадянину  замовити розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки в осіб, які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання землевпорядно-геодезичних видів робіт.

3.Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки розробити та погодити його згідно норм чинного законодавства України.

4. Попередити громадянина  про те, що  державна реєстрація  земельної ділянки скасовується Державним  кадастровим реєстратором у разі,якщо протягом одного року з дня здійснення державної реєстрації земельної ділянки речове право на ділянку не зареєстровано з вини заявника (п.10 ст. 24 ЗУ «Про Державний земельний кадастр»).

5. Зазначений  дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність не дає громадянам право володіти , розпоряджатися та користуватися  вказаною ділянкою до моменту державної реєстрації цих прав у відповідності до чинного законодавства України.

 

Сільський голова                                       Т.І.Мехед

 

Землевпорядник________________________

с.Рожни

16 жовтня  2014 року

  1695   50 поз.  сесія 06 скликання

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

      РІШЕННЯ 

«Про надання дозволу на розробку  проекту  землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для оформлення оренди  для обслуговування  гаража  в межах с.Рожни СО «Трудовик» , на території   Рожнівської сільської ради.»

 

 

        Розглянувши   заяву громадянина  Демчук Павла Андрійовича, про надання  дозволу  на розробку проекту  землеустрою  щодо відведення земельної ділянки площею 0,005га   для   оформлення оренди  для  обслуговування гаража  в  межах с.Рожни СО «Трудовик»  Броварського району Київської області  та враховуючи згоду садового товариства «Меліоратор» і  доданих до них матеріалів, керуючись ст. 50 ЗУ «Про землеустрій» ст.26 Закону України „ Про місцеве самоврядування в Україні ”, Закону України «Про Державний земельний кадастр» ст.12,124,186 Земельного кодексу України, враховуючи позитивні висновки та рекомендації постійної депутатської комісії з питань  агропромислового комплексу, соціального розвитку села  та екології,  сесія Рожнівської сільської ради

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Дати  дозвіл громадянину  Демчуку Павлу Андрійовичу  на розробку проекту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки площею 0,005га для  оформлення оренди  для обслуговування  гаража   за рахунок земель  садового товариства «Меліоратор»   в  с. Рожни  СО «Трудовик»  Рожнівської сільської ради  Броварського району Київської області .

2. Рекомендувати громадянину  замовити розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки в осіб, які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання землевпорядно-геодезичних видів робіт.

3.Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки розробити та погодити його згідно норм чинного законодавства України.

4. Попередити громадянина  про те, що  державна реєстрація  земельної ділянки скасовується Державним  кадастровим реєстратором у разі,якщо протягом одного року з дня здійснення державної реєстрації земельної ділянки речове право на ділянку не зареєстровано з вини заявника (п.10 ст. 24 ЗУ «Про Державний земельний кадастр»).

5. Зазначений  дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність не дає громадянам право володіти , розпоряджатися та користуватися  вказаною ділянкою до моменту державної реєстрації цих прав у відповідності до чинного законодавства України.

 

Сільський голова                                       Т.І.Мехед

 

Землевпорядник________________________

с.Рожни

16 жовтня  2014 року

  1696   50 поз.  сесія 06 скликання


РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

      РІШЕННЯ 

«Про надання дозволу на розробку  проекту  землеустрою  щодо формування земель комунальної власності   територіальної громади  с.Рожни   Рожнівської сільської ради .»

 

 

Заслухавши та обговоривши  питання про  надання дозволу сільській громаді с.Рожни  на розробку проекту землеустрою щодо формування земель  комунальної власності  територіальної громади,  керуючись ст. 49,51,55 ЗУ «Про землеустрій» ст.26 Закону України „ Про місцеве самоврядування в Україні ”, Закону України «Про Державний земельний кадастр» ст.12, 120,122,186 Земельного кодексу України, враховуючи позитивні висновки та рекомендації постійної депутатської комісії з питань  агропромислового комплексу, соціального розвитку села  та екології,  сесія Рожнівської сільської ради

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Надати  дозвіл Рожнівській сільській раді Броварського району Київської  області в особі сільського голови Мехед Т.І. на розробку  проекту  землеустрою щодо формування земель комунальної власності територіальної громадина с. Рожни  на земельну ділянку

  площею  0,60 га під будівництво дитячого садка  по вул. Олімпійська та площею 1,0000га для будівництва спортивного майданчика.

 

2. Рекомендувати Рожнівській сільській раді звернутись до землевпорядної організації, яка має відповідні дозволи (ліцензії) на виконання землевпорядно-геодезичних видів робіт з метою замовлення робіт по розробці проекту землеустрою щодо формування земель комунальної власності територіальної громади с.Рожни.

3.Проект  землеустрою щодо формування земель комунальної власності  територіальної громади   с.Рожни,  розробити та погодити  згідно норм чинного законодавства України.

4. Попередити  Рожнівську сільську раду про те, що державна реєстрація  земельної ділянки скасовується Державним  кадастровим реєстратором у разі, якщо протягом одного року з дня здійснення державної реєстрації земельної ділянки речове право на ділянку не зареєстровано з вини заявника (п.10 ст. 24 ЗУ «Про Державний земельний кадастр»).

 

 

Сільський голова                                       Т.І.Мехед

 

 

 

 

 

Землевпорядник________________________

с.Рожни

16 жовтня  2014 року

   1697   50 поз. сесія 06 скликання

 

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

      РІШЕННЯ 

«Про надання дозволу на розробку  проекту  землеустрою  щодо формування земель комунальної власності   територіальної громади  с.Рожни   Рожнівської сільської ради .»

 

 

Заслухавши та обговоривши  питання про  надання дозволу сільській громаді с.Рожни  на розробку проекту землеустрою щодо формування земель  комунальної власності  територіальної громади,  керуючись ст. 49,51,55 ЗУ «Про землеустрій» ст.26 Закону України „ Про місцеве самоврядування в Україні ”, Закону України «Про Державний земельний кадастр» ст.12,122,186 Земельного кодексу України, враховуючи позитивні висновки та рекомендації постійної депутатської комісії з питань  агропромислового комплексу, соціального розвитку села  та екології,  сесія Рожнівської сільської ради

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Надати  дозвіл Рожнівській сільській раді Броварського району Київської  області в особі сільського голови Мехед Т.І. на розробку  проекту  землеустрою щодо формування земель комунальної власності територіальної громадина с. Рожни  на земельну ділянку

 площею 0,60га під будівництво амбулаторії по вул. Щорса.

 

2. Рекомендувати Рожнівській сільській раді звернутись до землевпорядної організації, яка має відповідні дозволи (ліцензії) на виконання землевпорядно-геодезичних видів робіт з метою замовлення робіт по розробці проекту землеустрою щодо формування земель комунальної власності територіальної громади с.Рожни.

3. Проект землеустрою щодо формування земель комунальної власності територіальної громади  с.Рожни,  розробити та погодити  згідно норм чинного законодавства України.

4. Попередити  Рожнівську сільську раду  про те, що державна реєстрація  земельної ділянки скасовується Державним  кадастровим реєстратором у разі, якщо протягом одного року з дня здійснення державної реєстрації земельної ділянки речове право на ділянку не зареєстровано з вини заявника (п.10 ст. 24 ЗУ «Про Державний земельний кадастр»).

 

 

 

 

 

Сільський голова                                       Т.І.Мехед

 

 

Землевпорядник________________________

с.Рожни

16 жовтня  2014 року

  1698   50 поз. сесія 06 скликання

 

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

      РІШЕННЯ 

«Про надання дозволу на розробку  проекту  землеустрою  щодо формування земель комунальної власності   територіальної громади  с.Рожни   Рожнівської сільської ради .»

 

 

Заслухавши та обговоривши  питання про  надання дозволу сільській громаді с.Рожни  на розробку проекту землеустрою щодо формування земель  комунальної власності  територіальної громади,  керуючись ст. 49,51,55 ЗУ «Про землеустрій» ст.26 Закону України „ Про місцеве самоврядування в Україні ”, Закону України «Про Державний земельний кадастр» ст.12,118, 120,122,186 Земельного кодексу України, враховуючи позитивні висновки та рекомендації постійної депутатської комісії з питань  агропромислового комплексу, соціального розвитку села  та екології,  сесія Рожнівської сільської ради

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Надати  дозвіл Рожнівській сільській раді Броварського району Київської  області в особі сільського голови Мехед Т.І. на розробку  проекту  землеустрою щодо формування земель комунальної власності територіальної громадина с. Рожни  на земельну ділянку

площею 0,52га під будівництво церкви  Різдва Пресвятої Богородиці.

 

2. Рекомендувати Рожнівській сільській раді звернутись до землевпорядної організації, яка має відповідні дозволи (ліцензії) на виконання землевпорядно-геодезичних видів робіт з метою замовлення робіт по розробці проекту землеустрою щодо формування земель комунальної власності  територіальної громади с.Рожни.

 

3.Проект землеустрою щодо формування земель комунальної власності   територіальної громади с.Рожни,  розробити та погодити  згідно норм чинного законодавства України.

 

4. Попередити  Рожнівську сільську раду  про те, що державна реєстрація  земельної ділянки скасовується Державним  кадастровим реєстратором у разі, якщо протягом одного року з дня здійснення державної реєстрації земельної ділянки речове право на ділянку не зареєстровано з вини заявника (п.10 ст. 24 ЗУ «Про Державний земельний кадастр»).

 

 

Сільський голова                                       Т.І.Мехед

 

 

 

 

 

Землевпорядник________________________

с.Рожни

16 жовтня  2014 року

  1699  50 поз. сесія 06 скликання

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

      РІШЕННЯ 

«Про надання дозволу на розробку  проекту  землеустрою  щодо формування земель комунальної власності   територіальної громади  с.Рожни   Рожнівської сільської ради .»

 

 

Заслухавши та обговоривши  питання про  надання дозволу сільській громаді с.Рожни  на розробку проекту землеустрою щодо формування земель  комунальної власності  територіальної громади,  керуючись ст. 49,51,55 ЗУ «Про землеустрій» ст.26 Закону України „ Про місцеве самоврядування в Україні ”, Закону України «Про Державний земельний кадастр» ст.12,118, 120,122,186 Земельного кодексу України, враховуючи позитивні висновки та рекомендації постійної депутатської комісії з питань  агропромислового комплексу, соціального розвитку села  та екології,  сесія Рожнівської сільської ради

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Надати  дозвіл Рожнівській сільській раді Броварського району Київської  області в особі сільського голови Мехед Т.І. на розробку  проекту землеустрою щодо формування земель комунальної власності територіальної громадина с. Рожни  на земельну ділянку

площею 0,10га для обслуговування  водонапірної башти.

 

2. Рекомендувати Рожнівській сільській раді звернутись до землевпорядної організації, яка має відповідні дозволи (ліцензії) на виконання землевпорядно-геодезичних видів робіт з метою замовлення робіт по розробці проекту землеустрою щодо формування земель комунальної власності територіальної громади с.Рожни.

 

3.Проект  землеустрою щодо формування земель комунальної власності  с.Рожни,  розробити та погодити  згідно норм чинного законодавства України.

 

4. Попередити Рожнівську сільську раду про те, що державна реєстрація  земельної ділянки скасовується Державним  кадастровим реєстратором у разі, якщо протягом одного року з дня здійснення державної реєстрації земельної ділянки речове право на ділянку не зареєстровано з вини заявника (п.10 ст. 24 ЗУ «Про Державний земельний кадастр»).

 

 

 

 

Сільський голова                                       Т.І.Мехед

 

 

Землевпорядник________________________

с.Рожни

16 жовтня  2014 року

   1700   50 поз. сесія 06 скликання

 

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

      РІШЕННЯ 

 

«Про надання дозволу на розробку  проекту  землеустрою  щодо формування земель комунальної власності   територіальної громади  с.Рожни   Рожнівської сільської ради .»

 

 

Заслухавши та обговоривши  питання про  надання дозволу сільській громаді с.Рожни  на розробку проекту землеустрою щодо формування земель  комунальної власності  територіальної громади,  керуючись ст. 49,51,55 ЗУ «Про землеустрій» ст.26 Закону України „ Про місцеве самоврядування в Україні ”, Закону України «Про Державний земельний кадастр» ст.12,122,186 Земельного кодексу України, враховуючи позитивні висновки та рекомендації постійної депутатської комісії з питань  агропромислового комплексу, соціального розвитку села  та екології,  сесія Рожнівської сільської ради

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Надати  дозвіл Рожнівській сільській раді Броварського району Київської  області в особі сільського голови Мехед Т.І. на розробку  проекту  землеустрою щодо формування земель комунальної власності територіальної громадина с. Рожни  на земельну ділянку

 площею 0,3600га  під будівництво соціального житла  по пров. Лісовий.

  

2. Рекомендувати Рожнівській сільській раді звернутись до землевпорядної організації, яка має відповідні дозволи (ліцензії) на виконання землевпорядно-геодезичних видів робіт з метою замовлення робіт по розробці проекту землеустрою щодо формування земель комунальної власності територіальної громади с.Рожни.

 

3.Проект землеустрою щодо формування земель комунальної власності територіальної громади  с.Рожни,  розробити та погодити  згідно норм чинного законодавства України.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                

4. Попередити  Рожнівську сільську раду про те, що державна реєстрація  земельної ділянки скасовується Державним  кадастровим реєстратором у разі, якщо протягом одного року з дня здійснення державної реєстрації земельної ділянки речове право на ділянку не зареєстровано з вини заявника (п.10 ст. 24 ЗУ «Про Державний земельний кадастр»).

 

 

 

 

 

Сільський голова                                       Т.І.Мехед

 

 

Землевпорядник________________________

с.Рожни

16 жовтня  2014 року

  1701  50 поз. сесія 06 скликання

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

      РІШЕННЯ 

 

«Про надання дозволу на розробку  технічної документації встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки   щодо формування земель комунальної власності   територіальної громади  с.Рожни   Рожнівської сільської ради.»

 

 

Заслухавши та обговоривши  питання про  надання дозволу сільській громаді с.Рожни  на розробку технічної документації встановлення ( відновлення) меж земельної ділянки  щодо формування земель  комунальної власності  територіальної громади,  керуючись ст. 49,51,55 ЗУ «Про землеустрій» ст.26 Закону України „ Про місцеве самоврядування в Україні ”, Закону України «Про Державний земельний кадастр» ст.12,118, 120,122,186 Земельного кодексу України, враховуючи позитивні висновки та рекомендації постійної депутатської комісії з питань  агропромислового комплексу, соціального розвитку села  та екології,  сесія Рожнівської сільської ради

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Надати  дозвіл Рожнівській сільській раді Броварського району Київської  області в особі сільського голови Мехед Т.І. на розробку  технічної документації встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  щодо формування земель комунальної власності територіальної громадина с. Рожни  на земельну ділянку  площею 0,1713га  для обслуговування багатоповерхового житлового будинку  по вул. Щорса, 41а.

 

2. Рекомендувати Рожнівській сільській раді звернутись до землевпорядної організації, яка має відповідні дозволи (ліцензії) на виконання землевпорядно-геодезичних видів робіт з метою замовлення робіт по розробці технічної документації  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки щодо формування  земель комунальної власності територіальної громади с.Рожни.

3.Технічну документацію  щодо формування земель комунальної власності територіальної громади  с.Рожни,  розробити та погодити  згідно норм чинного законодавства України.

4. Попередити  Рожнівську сільську раду про те, що державна реєстрація  земельної ділянки скасовується Державним  кадастровим реєстратором у разі, якщо протягом одного року з дня здійснення державної реєстрації земельної ділянки речове право на ділянку не зареєстровано з вини заявника (п.10 ст. 24 ЗУ «Про Державний земельний кадастр»).

 

 

 

 

Сільський голова                                       Т.І.Мехед

 

 

Землевпорядник________________________

с.Рожни

16 жовтня  2014 року

  1702   50 поз. сесія 06 скликання

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

     РІШЕННЯ

 

«Про відмову у  наданні дозволу на розробку  технічної  документації із  землеустрою  щодо   проведення інвентаризації   земель  запасу   в  межах  с. Рожни,  Броварського району Київської області .»

 

 

        Розглянувши   заяву  гр. Фоменко Галини Пилипівни   про  надання  дозволу  на розробку технічної документації із   землеустрою  щодо  інвентаризації   земель  запасу сільської ради    в межах с.Рожни   по вул. 1 Озерна  с/т «Зелений луг» Броварського району Київської області, та враховуючи те, що  фізичні особи  не уповноваженні проводити інвентаризацію земель ,які  знаходяться в комунальній власності сільської ради , керуючись  ст.26 Закону України „ Про  місцеве самоврядування в Україні ”, ст.12  Земельного кодексу України, враховуючи  висновки та рекомендації постійної депутатської комісії з питань  агропромислового комплексу, соціального розвитку села  та екології,  сесія Рожнівської сільської ради

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Відмовити Фоменко Галині Пилипівні   у наданні дозволу на розробку  технічної  документації із землеустрою щодо інвентаризації   земель запасу сільської ради    загальною площею 0,0107га  в межах  с. Рожни по вул. 1 Озерна    Броварського району Київської області  в зв’язку з вище вказаних причин.

 

 

 

Сільський голова                                       Т.І.Мехед 

 

 

 

 

Землевпорядник________________________

с.Рожни

16 жовтня  2014 року

 1703  50 поз.  сесія 06 скликання

 

 

УКРАЇНА

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

 

“ Про преміювання працівників Рожнівської сільської ради ”

 

               

Заслухавши та обговоривши  питання щодо преміювання працівників Рожнівської сільської ради за підсумками роботи з нагоди святкування Дня місцевого самоврядування , враховуючи  виконання сільського бюджету на 127 %, позитивні висновки постійної депутатської комісії з питань бюджету, фінансів та цін, керуючись  ст.65 Закону України           “ Про місцеве самоврядування в Україні ” сесія Рожнівської сільської ради

 

 

ВИРІШИЛА:

 

1.      Преміювати працівників Рожнівської сільської ради з нагоди святкування Дня місцевого самоврядування в розмірі середньомісячної заробітної плати в межах затвердженого кошторису.

2.      Контроль за виконанням даного рішення покласти на  постійну депутатську  комісії з питань бюджету, фінансів та цін. 

 

 

 

 

Сільський голова                           Т.І.Мехед 

 

 

 

 

 

 

Секретар сільської ради ____________В.В. Кримець

с.Рожни

від 16 жовтня 2014 року

№ 1704 50 поз. сесія 06 скликання

УКРАЇНА

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

 

“ Про  відведення сектору для почесних поховань на території с. Рожни Броварського району Київської області ”

 

               

Заслухавши та обговоривши Рекомендації для місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування щодо заходів, пов’язаних із героїзацією жителів села Рожни, які віддали життя за незалежність України, вшанування їх пам’яті, патріотичного виховання та консолідації Українського народу, розроблені Українським інститутом національної пам’яті, з метою увічнення пам’яті, забезпечення гідного поховання загиблих військовослужбовців, учасників бойових дій, осіб, які проживали на території села Рожни та здійснили героїчні вчинки в ім’я Українського народу, мають особливі заслуги перед Вітчизною,  на підставі Закону України “ Про поховання та похоронну справу ”, керуючись  ст. 26 Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні ” сесія Рожнівської сільської ради

 

ВИРІШИЛА:

 

1.      Відвести сектор для почесних поховань в центрі села Рожни ( Меморіальний комплекс).

2.      Рішення про почесне поховання приймається виконавчим комітетом Рожнівської сільської ради в кожному конкретному випадку.

 

 

 

 

 

Сільський голова                                        Т.І. Мехед 

 

 

 

 

 

Секретар сільської ради ____________

с.Рожни

від  16 жовтня 2014 року

№ 1705 50 поз. сесія 06 скликання