РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА 42 сесія 07 скл. Затвердження проекту Шиманський буд.

«Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд ( присадибна ділянка) гр. Шиманському Ю.В. в с. Рожни Броварського району Київської  області »

Розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1200га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд ( присадибна ділянка) за рахунок земель комунальної власності у власність громадянину Шиманському Юрію Володимировичу в с. Рожни по пров. Гагаріна , діл. 6 Броварського району Київської області, розробленого КП «Бровари - землеустрій», враховуючи Витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку № НВ -3213503322019 від 29.01.2019 року, керуючись ст.26 Закону України „ Про місцеве самоврядування в Україні.”, керуючись ст. 25 Закону України «Про землеустрій», Закону України «Про Державний земельний кадастр», ст.12,40,118,121,186 Земельного кодексу України, враховуючи позитивні висновки та рекомендації постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу соціального розвитку села та екології, сесія Рожнівської сільської ради

1.Затвердити проект землеустрою розробленого КП « Бровари - землеустрій» щодо відведення земельної ділянки площею 0,1200га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за рахунок земель комунальної власності у власність громадянину Шиманському Юрію Володимировичу в с. Рожни по пров. Гагаріна, діл. 6 Броварського району Київської області.

2. Передати у власність громадянину Шиманському Юрію Володимировичу земельну ділянку площею 0,1200га ( угіддя малоповерхова забудова) для будівництва та обслуговування житлового будинку , господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за рахунок земель комунальної власності в с. Рожни по пров. Гагаріна, діл. 6 Броварського району Київської області.

3.Встановити, що вказаній земельній ділянці присвоєно кадастровий номер 3221287201:01:075:0065.

4. Громадянину Шиманському Ю.В. приступити до використання земельної ділянки за цільовим призначенням після реєстрації речового права на земельну ділянку та отримання   правовстановлюючого документа на  земельну ділянку.

Сільський голова                                                                                              В.М.Кабиш

Землевпорядник________________________

с.Рожни