rozhni@i.ua (04594) 2-53-84
РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА 42 сесія 07 скл. Дозвіл на ДЕТАЛЬНЕ ПЛАНУВАННЯ ПУХ КЛАБ

УКРАЇНА

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ


РІШЕННЯ

« Про розробку детального плану території земельних ділянок під будівництво оздоровчо спортивного комплексу з готелем в с.Рожни по вул. Пухівська Броварського  району  Київської  області.»

    Розглянувши лист ТОВ «Пух Клаб» про надання дозволу на розробку детального планування території земельної ділянки орієнтовною площею 10,0га під будівництво оздоровчо спортивного комплексу з готелем в с.Рожни по вул. Пухівська Броварського району Київської області. Виходячи з необхідності комплексної забудови території, що розташована в с. Рожни Рожнівської сільської ради Броварського району Київської області, раціонального використання земель, створення належних умов для соціального забезпечення мешканців села, керуючись п.42 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про планування і забудови території», враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу соціального розвитку села та екології сесія  Рожнівської сільської  ради 

вирішила:

1.Дати дозвіл на розробку детального планування земель комунальної власності територіальної громади с. Рожни на земельну ділянку орієнтовною площею 10,0га під будівництво оздоровчо спортивного комплексу з готелем в с.Рожни по вул. Пухівська Броварського району Київської області.


2.Доручити сільському голові укласти договір на розроблення містобудівної документації з організацією , яка має ліцензію на виконання відповідних робіт.

3.Фінансування робіт по розробці містобудівної документації здійснити за рахунок коштів ТОВ «Пух Клаб».

4.Дане рішення оприлюднити згідно чинного законодавства України.


Сільський голова                                                                                                   В.М.Кабиш


Землевпорядник________________________

с.Рожни

12 лютого 2019 року

№ 935 42 сесія  07скликання