rozhni@i.ua (04594) 2-53-84
РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬВА РАДА 42 сесія 07 скл. Проект Морозов Буд.

                                         

УКРАЇНА

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ


РІШЕННЯ


„Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  у власність гр. Морозову І.М. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  в с.Рожни Броварського району Київської області. ”


Розглянувши заяву гр. Морозова Івана Миколайовича який просить дати дозвіл на розробку проекту відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за рахунок земель комунальної власності сільської ради в с.Рожни Броварського району Київської області та враховуючись те, що відсутній розроблений детальний план житлової забудови, а до звернення не додано викопіювання бажаного місця розташування земельної ділянки, керуючись ст.26 Закону України «Про органи місцевого самоврядування в Україні» ” Закону України «Про Державний земельний кадастр» ст.12,40,118,121,186 Земельного кодексу України, враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу соціального розвитку села та екології, сесія Рожнівської сільської ради

  

ВИРІШИЛА:


1.Відмовити гр. Морозову Івану Миколайовичу в наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за рахунок земель комунальної власності в с. Рожни Броварського  району Київської області в звязку з вище вказаних причин.

Сільський голова                                                                                    В.М.Кабиш

Землевпорядник

с.Рожни

12 лютого 2019 року

№ 942 42 сесія 07 скликання