26.12.2011

Шістнадцята сесія 06 скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від  20 грудня 2011 року                                                                 № 413

“Про затвердження плану
  діяльності з підготовки проектів
  регуляторних актів у сфері
  господарської діяльності на 2012 рік”

Керуючись Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та ст. 26  Закону України  “Про місцеве самоврядування в Україні”, Рожнівська сільська рада

.
1.    План діяльності з підготовки проектів регуляторних актів у сфері господарської діяльності Рожнівської сільської ради на 2012 рік.
План додається.

2.    Визначити адресу офіційного оприлюднення регуляторних актів, прийнятих Рожнівською сільською радою: на стенді у приміщенні сільської ради та на сайті Рожнівської сільської ради.

Сільський голова                                          Т.І.Мехед

Додаток № 1 до рішення

1.    Про затвердження фіксованих ставок єдиного податку для підприємців, які здійснюють господарську діяльність. Ціль прийняття регуляторного акта: дотримання вимог Податкового кодексу, збільшення надходжень сільського бюджету. Термін розробки проекту регуляторного акта (квартал): 1-й квартал 2012 року. Відповідальний за підготовку регуляторного акта: виконком  сільської ради.
2.    Про затвердження Програми з охорони навколишнього природного середовища. Ціль прийняття регуляторного акта: Дотримання вимог законодавства у сфері охорони навколишнього природного середовища на території сільської ради. Термін розробки проекту регуляторного акта (квартал): 1-й квартал 2012 року. Відповідальний за підготовку регуляторного акта: виконком  сільської ради.
3.    Про затвердження Положення про Фонд охорони навколишнього природного середовища. Ціль прийняття регуляторного акта: дотримання вимог законодавства у сфері охорони навколишнього середовища. Термін розробки проекту регуляторного акта (квартал): 1-й квартал 2012 року. Відповідальний за підготовку регуляторного акта: виконком  сільської ради.
4.    Про надходження та використання спеціальних коштів. Ціль прийняття регуляторного акта: дотримання вимог Податкового кодексу, збільшення надходжень сільського бюджету та порядок використання коштів на утримання соцоб’єктів, які знаходяться на території сільської ради. Термін розробки проекту регуляторного акта (квартал): 1-й квартал 2012 року. Відповідальний за підготовку регуляторного акта: виконком  сільської ради.
5.    Про затвердження правил розміщення зовнішньої реклами. Ціль прийняття регуляторного акта: удосконалення регулювання діяльності з розміщення зовнішньої реклами. Термін розробки проекту регуляторного акта (квартал): 3-й квартал 2012 року. Відповідальний за підготовку регуляторного акта: виконком  сільської ради.
6.    Про затвердження тарифів на теплопостачання бюджетних організацій. Ціль прийняття регуляторного акта: введення економічно обґрунтованих тарифів на послуги з теплопостачання, стабілізація фінансового положення суб’єкта, який надає послуги. Термін розробки проекту регуляторного акта (квартал): 3-й квартал 2012 року. Відповідальний за підготовку регуляторного акта: КП «Рожнівське.