Дев’ятнадцята   сесія  06  скликання

від  02 лютого   2012року.                                                                              № 509
«Про затвердження проектів будівництва
 в межах с. Рожни, на території  Рожнівської
сільської ради .»

Розглянувши  проекти будівництва,  розроблених ТОВ  «Запорізький коксохімремонт» ліцензія АВ №555382  на „Будівництво  36 квартирного будинку для соціальних працівників в с.Рожни Броварського району Київської області”,  „Будівництво дитячого садочка на 110 місць в с.Рожни Броварського району Київської області” та ТОВ „Укрелітгазмонтаж” ліцензія АБ № 596610 на  будівництво „Розподільчий  газопровід до  військового містечка №15” , керуючись  ст. 26  Закону України ”Про місцеве самоврядування в Україні”, сесія  Рожнівської  сільської ради.

1.Затвердити проект на будівництво  розробленого  ТОВ  «Запорізький коксохімремонт» на „Будівництво  36 квартирного будинку для соціальних працівників в с.Рожни Броварського району Київської області”.

2. Затвердити проект на будівництво розробленого ТОВ  «Запорізький коксохімремонт»  „Будівництво дитячого садочка на 110 місць в с.Рожни Броварського району Київської області” .

3. Затвердити проект   на будівництво розробленого ТОВ „Укрелітгазмонтаж”  „Розподільчий  газопровід до  військового містечка №15”

Сільський  голова                                        Т.І.Мехед