Двадцять перша  сесія 06 скликання

РІШЕНН Я

22 березня 2012 року                                                                                         № 447

«Про випуск інформаційного вісника»

Заслухавши та обговоривши питання про необхідність випуску інформаційного вісника Рожнівської сільської ради для інформування населення територіальної громади села Рожни про роботу місцевої влади, установ та організацій села, їх здобутки, плани, вивчення думки членів громади про необхідність вирішення певних проблем, надання їм юридичної допомоги, керуючись ст. 26 Закону України  “Про місцеве самоврядування в Україні”, Рожнівська сільська рада

1.      Дати дозвіл виконавчому комітету на впровадження випуску Інформаційного вісника Рожнівської сільської ради.

2.      Затвердити опис Інформаційного вісника Рожнівської сільської ради.

(додаток № 1).

3.      Затвердити кошторис видатків на видання та розповсюдження Інформаційного вісника Рожнівської сільської ради

(додаток № 2).

4.      Контроль за виконанням даного рішення покласти на сільського голову Мехед Т.І.

Сільський голова                                      Т.І. Мехед

Додаток № 1

до рішення 21 сесії 06 скликання

від 22.03.2012 року № 447

ОПИС

Інформаційного вісника Рожнівської сільської ради.

Основна мета впровадження випуску Інформаційного вісника сільської ради – інформування населення Рожнівської сільської територіальної громади про роботу місцевої влади, установ та організацій села їх здобутки, плани, вивчення думки членів громади про необхідність вирішення певних проблем, надання їм юридичної допомоги.

1. Інформаційний вісник розміщується на чотирьох сторінках формату А-3.

Перша сторінка:

На першій сторінці розміщується Герб територіальної громади та напис – «Інформаційний вісник Рожнівської сільської ради». Розміщується інформація про основні рішення виконавчого комітету та сесії сільської ради за минулий період, а також питання, які будуть розглядатися на засіданнях наступної сесії та виконавчому комітеті сільської ради. Тут же буде розміщуватися інформація про рішення районної ради та райдержадміністрації з питань, які мають загальнорайонне значення.

Друга сторінка:

На другій сторінці буде розміщуватися інформація про основні події та заходи, що були проведені на території села та району. Буде розміщуватися інформація про роботу установ охорони здоровя, освіти, культури, комунальних служб села та району. Будуть також відображатися цікаві події з історії села та району, розповіді про заслужених людей села.

Третя сторінка:

На третій сторінці Інформаційного вісника будуть розміщуватися відповіді на звернення громадян села, їх пропозиції по вирішенню проблем, що турбують людей. Будуть також розміщені адреси та телефони районних служб, установ та організацій, прізвища їх керівників, з якими громадяни можуть вирішувати свої приватні справи.

На цій же сторінці будуть розміщуватися юридичні консультації з питань, що турбують громадян. Назва розділу «Ви запитуєте – ми відповідаємо». Консультації будуть надаватися високваліфікованими юристами.

Четверта сторінка:.

На четвертій сторінці будуть розміщуватися привітання керівництва села та району окремим громадянам з приводу видатних подій в їхньому житті: створення сім’ї, народження дитини, ювілярам, тощо.

Також будуть розміщуватися співчуття родинам з приводу смерті жителів села.

Примітка:  Наповнення сторінок Інформаційного вісника можуть змінюватися в залежності від наявності відповідних інформаційних матеріалів.

1. Інформаційний вісник випускається не менше двох разів на місяць тиражем, який забезпечує його отримання кожною сім’єю, що проживає в окремій квартирі чи будинку.

1. Розповсюдження Інформаційного вісника проводиться за окрему плату особами, які уклали угоду з виконавчим комітетм сільської ради.

Секретар сільської ради                                    Г.М.Хавро

Додаток № 2

до рішення 21 сесії 06 скликання

від 22.03.2012 року № 447