Двадцять друга  позачергова   сесія  06  скликання

ВИПИСКА З  РІШЕННЯ

від  18 квітня   2012року.                                                                              № 611

«Про  розробку проекту землеустрою  щодо відведення

земельної ділянки  з подальшим продажем права оренди

у формі   аукціон  на території   Рожнівської сільської ради .»

Розглянувши   заяву  громадян та взявши до уваги Порядок проведення аукціону з продажу та набуття права оренди земельних  ділянок несільськогосподарського призначення ,  керуючись  ст.. 16 Закону України „Про оренду Землі”, ст.ст..124,127,134-138 п.12 „Перехідних положень Земельного кодексу України” пункту 7 частини 1 ст.26  п.34 Закону України ”Про місцеве самоврядування в Україні”, сесія  Рожнівської  сільської ради.

1.Розробити  проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею  200 кв.м  розташованої в селі Рожни по  вул. Літківська  Броварського району Київської області    з подальшим продажем права оренди у формі аукціону за рахунок земель запасу сільської ради , для  встановлення МАФ по продажу продуктів харчування.

2.    Контроль за виконання цього рішення покласти на сільського голову   Мехед Т.І..

Сільський голова                                        Т.І.Мехед