Двадцять друга позачергова   сесія  06  скликання

В И П И С К А  З  Р І Ш Е Н Н Я

Від  18 квітня  2012 року                                                                 № 602

“Про   проведення  інвентаризації  земельної ділянки,

яка знаходиться під будівлею пожежного депо  в

с. Рожни по вул. Щорса 41ж  .”

Розглянувши питання  про те, що потрібно провести  інвентаризацію земельної   ділянки,  яка знаходиться під будівлею пожежного депо в с. Рожни по вул. Щорса 41ж, щодо встановлення і узгодження  меж  на земельну ділянку в с. Рожни по вул. Щорса, 41ж Рожнівської сільської ради  Броварського району  Київської області,  керуючись ст.12,120  Земельного кодексу України, п.34 ст.26ст.25 Закону України» Про місцеве самоврядування в Україні», сесія сільської ради

1. Надати дозвіл на проведення інвентаризації земельної ділянки орієнтовної площі 0,2253га, яка знаходиться під будівлею пожежного депо  для встановлення і узгодження меж на земельну ділянку в с. Рожни по вул. Щорса, 41ж,  Рожнівської сільської ради Броварського району Київської  області.
  2. Розробку технічної документації із землеустрою по інвентаризації земельної ділянки замовити в землевпорядній організації, що має відповідні ліцензії.

1. Матеріали інвентаризації подати на затвердження сесії Рожнівської  сільської ради  з визначеною площею земельної ділянки.

Сільський голова                             Т.І.Мехед