rozhni@i.ua (04594) 2-53-84

 

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Двадцять друга позачергова   сесія  06  скликання

 

        Р І Ш Е Н Н Я

 

Від  18 квітня  2012 року                                                                 № 604

“Про   проведення  інвентаризації  земельної ділянки,

яка знаходиться під будівлею  школи  в

с. Рожни по вул. Щорса,  70  .”

 

 

              Розглянувши питання  про те, що потрібно провести  інвентаризацію земельної   ділянки,  яка знаходиться під будівлею  школи  в с. Рожни по вул. Щорса 70, щодо встановлення і узгодження  меж  на земельну ділянку в с.Рожни по вул. Щорса, 70 Рожнівської сільської ради Броварського району Київської області,  керуючись ст.12,120  Земельного кодексу України, п.34 ст.26ст.25 Закону України» Про місцеве самоврядування в Україні», сесія сільської ради

 

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Надати дозвіл на проведення інвентаризації земельної ділянки орієнтовної площі 1,1107га, яка знаходиться під будівлею  школи  для встановлення і узгодження меж на земельну ділянку в с. Рожни по вул. Щорса, 70,  Рожнівської сільської ради Броварського району Київської  області.
  2. Розробку технічної документації із землеустрою по інвентаризації земельної ділянки замовити в землевпорядній організації, що має відповідні ліцензії.

 

  1. Матеріали інвентаризації подати на затвердження сесії Рожнівської  сільської ради  з визначеною площею земельної ділянки.

 

 

 

 

 

 

Сільський голова                             Т.І.Мехед