Двадцять друга позачергова   сесія  06  скликання

В И П И С К А  З  Р І Ш Е Н Н Я

Від  18 квітня  2012 року                                                                 № 606

“Про   проведення  інвентаризації  земельної ділянки,

яка знаходиться під будівлею багатоповерхового

житлового будинку  в  с. Рожни по вул. Щорса 41а  .”

Розглянувши питання  про те, що потрібно провести  інвентаризацію земельної   ділянки,  яка знаходиться під будівлею  багатоповерхового житлового будинку в с. Рожни по вул. Щорса 41а, щодо встановлення і узгодження  меж  на земельну ділянку в с.Рожни по вул. Щорса, 41а  Рожнівської сільської ради Броварського району Київської області,  керуючись ст.12,120  Земельного кодексу України, п.34 ст.26ст.25 Закону України» Про місцеве самоврядування в Україні», сесія сільської ради

1. Надати дозвіл на проведення інвентаризації земельної ділянки орієнтовної площі 0,1713га, яка знаходиться під будівлею багатоповерхового житлового будинку для встановлення і узгодження меж на земельну ділянку в с. Рожни по вул. Щорса, 41а,  Рожнівської сільської ради Броварського району Київської  області.
  2. Розробку технічної документації із землеустрою по інвентаризації земельної ділянки замовити в землевпорядній організації, що має відповідні ліцензії.

1. Матеріали інвентаризації подати на затвердження сесії Рожнівської  сільської ради  з визначеною площею земельної ділянки.

Сільський голова                             Т.І.Мехед