Двадцять шоста   сесія  06  скликання

рішення

Від  28 вересня   2012р.                                                                               №__________

«Про роблення детального плану території

в межах с. Рожни Рожнівської сільської ради

Броварського району  Київської  області.»

Виходячи з необхідності комплексної забудови території, що розташована в         с. Рожни Рожнівської сільської ради Броварського району Київської області, раціонального використання земель, створення належних умов для соціального забезпечення мешканців села, керуючись п.42 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про планування і забудову території», сесія  Рожнівської сільської  ради

вирішила:

1.Замовити розробку детального плану території житлового кварталу, площею 18,0 га в с. Рожни Рожнівської сільської ради Броварського району Київської області з урахуванням зменшення прибережної захисної смуги до 50метрів у Державному підприємстві «Науково-Дослідний Проектний Інститут містобудування».

2.Платник Новиков В. О.

3.Здійснити комплекс заходів з організації розробки детального плану території житлового кварталу.

4.Замовити розробку   детального плану території  земельних ділянок під будівництво площею 1,0007га в с. Рожни  Рожнівської сільської ради  Броварського району Київської області.

5. Замовити розробку  детального плану території  земельних ділянок під будівництво площею 4,5490га в с. Рожни  Рожнівської сільської ради  Броварського району Київської області.

6. Замовити розробку  детального плану території  земельних ділянок під будівництво площею 0,7191га в с. Рожни  Рожнівської сільської ради  Броварського району Київської області.

7.  Замовити  розробку  детального плану території  земельних ділянок для ведення індивідуального садівництва площею 1,1078га в с. Рожни  Рожнівської сільської ради  Броварського району Київської області.

8.Замовити розробку   детального плану території  земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства  площею 4,1245га в с. Рожни  Рожнівської сільської ради  Броварського району Київської області.

9.Платник Козлов О.К.

10.Здійснити комплекс заходів з організації розробки детального плану територій земельних   ділянок.

Сільський голова                                                  Т.І.Мехед