Двадцять шоста   сесії   06  скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від  28 вересня   2012 року                                                                        _____

«Про виготовлення дублікату

державного акту на право приватної

власності на земельну ділянку

громадянину Боровику О.М.

який втратив оригінал.»

Розглянувши заяву  Боровика  Олексія Миколайовича та оголошення про втрату державного акту на його  ім’я, який  просить дати дозвіл на виготовлення дублікату    державних  актів  на право приватної власності  на земельні  ділянки частки пай  загальною площею 6,6187га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, керуючись  наказом Держкомзему України від 22.07.2004 року  за № 248, ст.. 26 Закону України „ Про місцеве самоврядування” ,сесія Рожнівської сільської ради

В И Р І Ш И Л А:

1. Дати дозвіл  Боровику Олексію Миколайовичу   на виготовлення  дублікату  державного акту на право приватної власності на земельні ділянки частки пай загальною  площею 6,6187га для  ведення товарного сільськогосподарського виробництва  в межах Рожнівської сільської ради  замість втрачених  оригіналів державних  актів  серії  Р1  № 293285  виданого на підставі рішення  Рожнівської сільської  ради     15 сесії 23 скликання  від 26  лютого  2001 року та серії ЯЕ№ 095117    зареєстрованих  в книзі записів   за № 195 від 04 квітня 2001 року та № 010732500341  від .
  2. Внести зміни до земельно-кадастрової документації.

Сільський голова                                      Т.І.Мехед.