Двадцять шоста   сесія  06  скликання

Від  28 вересня   2012року.                                                                              №____

«Про затвердження проекту землеустрою ,

щодо   відведення     земельної    ділянки

та передачу у власність   в межах с. Рожни, на

території  Рожнівської сільської ради .»

Розглянувши  проект землеустрою розроблений  ТОВ «ЗемЮрКонсалтинг» щодо відведення   земельної  ділянки    площею 0,1000га,  за рахунок земель державної власності (запас) рілля  у власність  громадянину  Ковалевському Олександру Юрійовичу , для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд , в  межах  с. Рожни  по вул. Лісова    діл.45  Рожнівської сільської ради Броварського району Київської області  та враховуючи позитивні висновки  Управління   Держкомзему   у Броварському  районні  за № 2162  від 25.06.2012 року, Броварського районного відділу містобудування та архітектури за № 2106 від 06.06.2012року ,  Державного управління охорони навколишнього природного середовища в Київській області   за № 1113/7725  від 10.07.2012 року, Управління  культури і туризму  за №11а/4302/02  від 05.07.2012 року,  Висновок  комісії з розгляду питань  пов’язаних з погодженням  документації із землеустрою у Броварському районі  від 02.08.2012 року за № 744,  керуючись п.34 ст.26 Закону України „ Про органи місцевого самоврядування в Україні”, Постановою КМУ № 677 від 26.05.2004р. „ Про затвердження  Порядку  розроблення  проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок”, ст..19, 22, 25, 29, 30, 50 ЗУ „ Про землеустрій”  ст.40,186,121, розділом Х «Перехідні положення» Земельного кодексу України, ст.26  Закону України ”Про місцеве самоврядування в Україні”, сесія  Рожнівської  сільської ради.

1.Затвердити проект землеустрою розроблений  ТОВ   «ЗемЮрКонсалтинг»  щодо відведення    земельної  ділянки   площею 0,1000га , у власність громадянину   Ковалевському Олександру Юрійовичу  для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  за рахунок земель державної власності (запас)  сіножаті , в с. Рожни  по вул. Лісова   діл.45  Рожнівської сільської ради  Броварського району Київської області.

2. Передати  у  власність  громадянину   Ковалевському Олександру Юрійовичу  земельну  ділянку  площею 0,1000га для  будівництва та обслуговування житлового будинку , господарських будівель і споруд  в  с. Рожни  по вул. Лісова  діл.45  в адміністративних  межах  Рожнівської сільської ради  Броварського району Київської області.

3. Громадянину  приступити  до використання земельної ділянки за цільовим призначенням після отримання та державної реєстрації право встановлюю чого документа, що посвідчує право власності на земельну ділянку згідно ст. 126 чинного Земельного кодексу України.

Сільський голова                                        Т.І.Мехед